Liga Evrope - sezona 2013/14

fare
Posts: 2810
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif 1:1

Post by fare »

salefkv wrote:
gospodinFKV wrote:
Voja wrote:Kaludjer je nas Pipo :mrgreen:

I jos nesto,Pipo ce dati vise golova za nas,nego Abu za Beveren... :mrgreen: Sad sam gledao utakmicu,onaj nije u sansu usao.Kako mu je ocajan tim pa to je strasno.
Kaludjer ce davati golove cim se uklopi, siguran sam. Mozda nije kvalitet za Rasing iz Santandera, ali moze dosta ovde da uradi, cim udje u zeljenu formu. Sto se Abua tice, jbg, njegov izbor je bio da ode. Mislim da se jako zeznuo, ali videcemo. Umesto da je dobio jaci ugovor ovde, do leta, pa da nas uvede (i sprovede kroz) u LE, ode na zimu u neki Briz ili Genk, on je izabrao fenjerasa za sitniju lovu i za njega, i za klub. Ponavljam, njegov izbor, nek' mu je sa srecom, ono je zivi ocaj od ekipe.
Veruj mi, nije se zeznuo, igracima nisu isplacene plate za prethodnih 6 meseci ... Gde bi jos i njega placali ... Cisto da kazem, atmosfera u klubu je ocajna, (imam informacije) sto zbog neisplacenih zarada, sto zbog rezultata, verovatno je i zbog te atmosfere Drakulic podneo ostavku ...
Otkud sada to kada dok je bio ziv Bata primali su plate i unapred a on nije umro pre 6 meseci ?
User avatar
salefkv
Posts: 600
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif 1:1

Post by salefkv »

A sto bi neko placao unapred? To su samo price ...
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif 1:1

Post by lala1914 »

uvek plate kasne 6 meseci...to je neki nas standardni forumaski broj meseci
User avatar
Divlji Zapad
Posts: 19
Joined: Fri Aug 09, 2013 1:16 am
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif 1:1

Post by Divlji Zapad »

laki wrote:Kakvih losih rezultata?! Izbacili tri protivnika u kvalifikacijama glat, od kojih je jedan ni manje ni vise nego Bursa!! Ne znam kakva je atmosfera, ali rezultati su mnogo vise od losih, cak bih rekao da su veoma dobri. Dva remija u prvenstvu za dve pobede nikad ne bih menjao za sve ovo sto smo u Evropi do sada prosli.
+1 :cheers:
fare
Posts: 2810
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif 1:1

Post by fare »

Serif je pobedio sa 4:1 kod kuce znaci i mi moramo uzvratiti istom merom :D .
User avatar
Само Војводина
Posts: 267
Joined: Thu Sep 29, 2011 4:44 pm
Location: Роткварија

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif 1:1

Post by Само Војводина »

fare wrote:Serif je pobedio sa 4:1 kod kuce znaci i mi moramo uzvratiti istom merom :D .
Igrači koji ne mogu da igraju protiv nas su dali ukupno tri komada (Luvanor 2, Kadu 1).
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif 1:1

Post by Baltazar »

Pobeda nad Spartakom donosi mir u kuću. Očekujem isti sastav kao u Novom Sadu
Vojvodina, jedna jedina!
User avatar
slanina
Posts: 810
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by slanina »

Imam info iz RTV da će prenos platiti grad a ako uđemo u ligu Evrope prenose preuzima Rts. :cheers:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif 1:1

Post by Mare »

Само Војводина wrote:
fare wrote:Serif je pobedio sa 4:1 kod kuce znaci i mi moramo uzvratiti istom merom :D .
Igrači koji ne mogu da igraju protiv nas su dali ukupno tri komada (Luvanor 2, Kadu 1).
Da li je na kraju ovo sigurno da ova dvojica ne igraju protiv nas?
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Chana »

slanina wrote:Imam info iz RTV da će prenos platiti grad a ako uđemo u ligu Evrope prenose preuzima Rts. :cheers:
:shock: :hurray: :klanjanje:

Jedini mogući komentar:

[video]http://www.youtube.com/watch?v=ZEeUitEh ... e=youtu.be[/video]
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif 1:1

Post by gospodinFKV »

Mare wrote:
Само Војводина wrote:
fare wrote:Serif je pobedio sa 4:1 kod kuce znaci i mi moramo uzvratiti istom merom :D .
Igrači koji ne mogu da igraju protiv nas su dali ukupno tri komada (Luvanor 2, Kadu 1).
Da li je na kraju ovo sigurno da ova dvojica ne igraju protiv nas?
Pa naravno. Luvanor je protiv nas dobio crveni, a Kadu skupio 3 zuta. Nema tu price!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Helm »

Kod njih na forumu je glavna tema ko ce zameniti Luvanora i Kadua, a sad je postala aktuelna i ta da li ce sa 2 boda koliko se dobija za ulazak u LE biti povlasceni u 3. kolu kvalifikacija za Ligu Sampiona iduce godine. :lol:

U svakom slucaju, ubedjeni su u prolaz, jasno im je da odsustvo Luvanora, Kadua i Stanojevica malo otezava pricu, no svakako veruju u prolaz. Mislim da bi mogli malo da ih spustimo na zemlju u cetvrtak. :deal:

Nego, da li ova video bim oprema radi i po kisi? :mrgreen:
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif 1:1

Post by Mare »

gospodinFKV wrote:
Mare wrote:
Само Војводина wrote:
Igrači koji ne mogu da igraju protiv nas su dali ukupno tri komada (Luvanor 2, Kadu 1).
Da li je na kraju ovo sigurno da ova dvojica ne igraju protiv nas?
Pa naravno. Luvanor je protiv nas dobio crveni, a Kadu skupio 3 zuta. Nema tu price!
Ako je tako mislim da su to vrlo dobre vesti za nas, ne znam kakve su im njihove alternative ali to su dva važna igrača za njih, tako da bi ova činjenica trebalo da ide u našu korist. Istorijska šansa, izuzetno bitna utakmica ne samo za nas navijače nego i za klub i njegovo dalje funkcionisanje. Mnogo stvari bi se otvorilo ulaskom u tu ligu UEFA. Biće sigurno teško, oni su u maloj prednosti zbog gola u NS, nadam se da će Marko spremiti neko iznenađenje za revanš. U prvoj utakmici se videla naša nemoć dok smo brojčano bili izjednačeni, znači nešto mora da se menja, svakako mislim da moramo biti strpljivi, ova ekipa je totalno drugačije koncepcije od Burse, videćemo...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8865
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Radoye »

Sansa jeste istorijska ali otom potom. Utakmica ko utakmica, samo da momci ne zaborave testise u svlacionici i bice sve dobro. Treba svaku utakmicu da igraju sa istim motivom, nije bitno da li je protivnik ovaj ili onaj. Sve sto trazimo od njih je da izadju na teren i daju sve od sebe, kao uostalom i kad igraju nase prvenstvo. Kadgod smo u zadnje vreme nekoj utakmici pristupali u fazonu "utakmica sezone", "za istoriju" itd. uvek bismo se sasrali i odigrali daleko ispod mogucnosti. Samo muski, borbeno, neka prsti na sve strane, pa sta bude na kraju - sa takvim pristupom ni poraz ne bi mogli da zamerimo igracima. Ponovi li se finale kupa sa Jagodinom i jedna takva totalno bezmuda i beskrvna predstava, bolje im je da se ne vracaju za Novi Sad.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by gospodinFKV »

Upravo to! Samo neka pristupe kao sto su Bursi pristupili i nece biti problema!
Locked