Liga Evrope - sezona 2013/14

Beli je genije
Posts: 13
Joined: Fri Aug 23, 2013 12:16 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Beli je genije »

kowalski wrote:Bice strimova na netu, koga zabole za rtv i za rts.
Super,najvazniju utakmica od meca sa Bremenom treba ispratiti na stucavom strimu gde ce svake sekunde iskakati onaj rendgen koji pokazuje bujne grudi nevine devojke.
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Junior »

Sjajne vesti za sve nas, obezbeđen je RADIO prenos iz TIRANOSPOLJA :frown:

[video]http://www.youtube.com/watch?v=X4yg82rX ... e=youtu.be[/video]
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by vosa do groba »

Ne znam za vas, al ja vec 2 noci ne mogu da spavam. Kad god zaspim stalno sanjam utakmicu i samo o njoj razmisljam. Sanjao sam sinoc da je bilo 1:1 i da su bili penali, onda sam se probudio :mrgreen: Ajmo, jos samo maloooo !
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by kowalski »

Pa super, samo jos da grad objavi kako se organizuje slusanje radio prenosa u centru. Da je 1920-a, to bi bila krema zurka.
Image
User avatar
Firmin mali
Posts: 181
Joined: Thu Jan 20, 2011 12:17 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Firmin mali »

Junior wrote:Sjajne vesti za sve nas, obezbeđen je RADIO prenos iz TIRANOSPOLJA :frown:

[video]http://www.youtube.com/watch?v=X4yg82rX ... e=youtu.be[/video]
Ovo je stvarno samar za klub,navijace,simpatizere,sve...ne treba dizati neku tenziju,agresiju,ali neki miran protest ispred zgrade rtv-a sutra bi bio pozeljan.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by laki »

Milan wrote:Za celu nedelju najavljuju popodnevne pljuskove, a samo za cetvrtak celodnevnu kisu... :(

U kontekstu prenosa na trgu (ako ga bude), to znaci katastrofu!
Po meni ovo znaci ludnicu vecu nego ikad, ali svako dozivljava dogadjaje drugacije! Jedino ako kisa smeta realizaciji sa tehnicke strane, a sto se same kise tice vec vidim (polu)gole napaljene slaninare, mozga bez, ludje nego ikada kako urlaju na trgu!

Ni mecava ne moze da mi pokvari dozivljaj, bas me briga za ostale!!
Image
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by kej »

Organizujte nam u centru teletekst na video bimu.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
Red Firm Telep
Posts: 44
Joined: Wed Apr 18, 2012 11:44 pm
Location: Telep

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Red Firm Telep »

kej wrote:Organizujte nam u centru teletekst na video bimu.
:rolll:
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by nboya »

U Moldaviju pod hitno poslati nekog radio amatera a na trgu postaviti nesto u ovom fazonu

[video]http://www.youtube.com/watch?v=DRlXZGMWnfI[/video]
UPRAVA NAPOLJE!!!
Beli je genije
Posts: 13
Joined: Fri Aug 23, 2013 12:16 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Beli je genije »

[video]http://www.youtube.com/watch?v=MJHjvnDo17o[/video]


Ljudi,meni je uvek bio gotivan lik iz Filma koji u spotu plese sa tranzistorom. :D

Sto ne bi svi naslonili tranzistore na usi i pravac trg? :devil:
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by vosa do groba »

Brick Liman wrote:Ja zaista ne razumem ljude koji besne na RTV? Ajmo malo proste logike, samo malo upotrebe razuma:

RTV je deo RTS, nije autonoman u odnosu na njega. RTV nema goriva u svojim automobilima, ljudi ne primaju plate. Republička vlada daje pomoć RTS, ne i RTV. I vi predlažete protest ispred RTV? Nema to nikakve logike.
Jeste li se zapitali zašto RTS ne bi prenosio tekmu FKV, ili barem dao neku crkavicu RTV da otkupi naš prenos, ipak su deo istog sistema? Jel mi nismo građani Republike Srbije? Kažite ako nismo pa da se nekako organizujemo...
Mislim, nemam nameru da otvaram bilo kakvu raspravu u tom pravcu, ali isto tako ne dozvoljavam da mi se vređa inteligencija.
Ende.
+ 1 :!:

Ide li neko u Moldaviju i zna li koliko kosta?
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
VladacPodbarac
Posts: 3
Joined: Tue Aug 27, 2013 3:34 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by VladacPodbarac »

Samo da je svaki navijač dao po 1 evro skupili bismo pare za prenos. Ali sad je kasno za takvu akciju :roll:
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by vosa do groba »

Ajde ljudi da mi bar ne sedimo, nego da probamo da nesto uradimo, time nista ne gubimo. Imam ideju da se mozda napravi neki transparent i zakaci negde u centru na vidljivo mesto sutra. Ako je neko za to, neka mi se javi privatnom porukom.
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
Sima Strahota
Posts: 74
Joined: Sat Aug 04, 2012 7:12 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Sima Strahota »

Brick Liman wrote:Ja zaista ne razumem ljude koji besne na RTV? Ajmo malo proste logike, samo malo upotrebe razuma:

RTV je deo RTS, nije autonoman u odnosu na njega. RTV nema goriva u svojim automobilima, ljudi ne primaju plate. Republička vlada daje pomoć RTS, ne i RTV. I vi predlažete protest ispred RTV? Nema to nikakve logike.
Jeste li se zapitali zašto RTS ne bi prenosio tekmu FKV, ili barem dao neku crkavicu RTV da otkupi naš prenos, ipak su deo istog sistema? Jel mi nismo građani Republike Srbije? Kažite ako nismo pa da se nekako organizujemo...
Mislim, nemam nameru da otvaram bilo kakvu raspravu u tom pravcu, ali isto tako ne dozvoljavam da mi se vređa inteligencija.
Ende.
Priča o protestima ispred RTV je besmislena, s tim se u potpunosti slažem, prava adresa bi eventualno mogao biti RTS.

Međutim, ako je istina da postoji takav ugovor između RTV i kluba po kome RTV ima isključivo pravo emitovanja naših evro-utakmica, tu nešto treba preduzeti jer klub trpi štetu. Da smo normalan klub, a da onako zveknemo Bursu s onakvom igrom, vrteli bi se snimci golova svuda, planula bi prodaja karata, dresova, suvenira i koječega, da ne govorim o rastu ugleda... Ali ne, mi smo u medijskom mraku i jedino što naši sunarodnici van grada vide od Vojvodine je us..no finale kupa i po koji Donji Srem/Čuka na Areni.

Ja iz svoje perspektive ne mogu znati da li njihov problem leži ponajviše u raspodeli republičkog/pokrajinskog budzeta, ili u prekomernom zapošljavanju radnika po dobro znanoj liniji. Ako oni znaju, i ako je istina na njihovoj strani, neka izlože svoju priču javnoj debati. Ja znam jedino da tu njihovu pretplatu plaćam, a da jedinu stvar koju gledam iz njihovog repertoara - nemam prilike da vidim.

Prema tome žao mi je RTV i zaposlenih (bar onih redovnim putem zaposlenih), svestan sam maćehinjskog odnosa RTS-a prema njima i da je to sve deo šireg šablona, ali FKV nije socijalna ustanova. Lepo dati nekoj B92/Areni/Dugi da prenosi, pa makar i za dinar. Izvinite za "off".
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1277
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by MiSmoFKV! »

Kad ne moze RTV, dajte nam TRT. :devil:
Locked