Liga Evrope - sezona 2013/14

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2683
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Grof Žekula »

Ружнал wrote:Неизвестан ТВ пренос Шерифа и Војводине

Нада још постоји, али реално гледајући – мале су шансе да ће у четвртак бити телевизијског преноса меча Шериф – Војводина (почетак у 19 часова по нашем времену).

Најпре је било говора да Молдавци траже 12.000 евра за пренос, да би у међувремену стигла корекција цене на 50.000 евра, па је велико питање може ли Радио-телевизија Војводина да нађе поменути износ.

За утеху, обезбеђен је пренос целог тока меча на Радио Новом Саду (ФМ 87,7 и ФМ 96,3). Са стадиона у Тиропољу репортери су: Живојин Ракић и Дан Фрациле.
Sima Strahota
Posts: 74
Joined: Sat Aug 04, 2012 7:12 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Sima Strahota »

Nažalost, priča oko prenosa na trgu nam je propala, ne mogu se ljudi animirati i skupiti za jedan dan.

Bez obzira ko šta mislio o toj ideji uopšte, ovakav ishod traži ozbiljno stavljanje prsta na čelo.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1109
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by naseljekolumbija »

Uzivacemo uz radio prenos,dva doajena sportske reci ce nas u sve uputiti. :-D:-#
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9761
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Voja »

Ovako izgleda pregled prenosa utakmica koje se igraju u slicno vreme kad i nasa.Juce nismo bili upisani,danas je par dodat,pa verujem da ce ubaciti i neki program koji vrsi prenos,pa cemo loviti na NETu.

Image

Kad su ovakve stvari u pitanju,nije meni zao sto nas nasi ne prenose,na to sam navikao vec,nego sto uvek izvucemo neke indijance koji ni u svojoj zemlji do zadnjeg sekunda muce muku oko prenosa.Da smo izvukli Stutgart recimo,kliknes na bivsi DSF i uzivas.... neverovatno smo malerozni u svakom pogledu!!!! :frown:
Image
Beli je genije
Posts: 13
Joined: Fri Aug 23, 2013 12:16 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Beli je genije »

Vojo,samo cu ti reci,cuti i uzivaj. :D

Da li bi voleo da smo izvukli Sevilju ili neku takvu ekipu?

Gledao bi revans,ali ne bi bilo nikakve sanse da prodjemo dalje.
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Passion »

Видим ја биће опет код Флека стрим пренос....
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by madda fakka »

Grof Žekula wrote:Дан Фрациле.
Uvek sam se pitao kako se lik zove :)

Elem ako vec prethodni dan/dva kukaju kako se podigla odjednom cena, ja nisam optimista da ce prenosa biti. Jedino resenje ako zelimo prenose je da klub napravi svoju televiziju i da pokusa tako da obezbedi prenose/snimke svih utakmica JSL, UEFA kvalifikacije, prijateljske... Bilo kako bilo dokle god postoji minimum sanse da se obezbedi prenos, verujem u to. Ipak ako je na finale kupa krenulo 11000 ljudi zasto bar pola ne bi doslo u centar i gledalo prenos na video bim-u
I Bog je Slaninar...
srafciger
Posts: 16
Joined: Sun May 07, 2006 12:12 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by srafciger »

madda fakka wrote:
Grof Žekula wrote:Дан Фрациле.
Uvek sam se pitao kako se lik zove :)
Zapravo je Dan Frăţilă. Zna rumunski i pravi je covek za prenos iz Moldavije, samo sto je veliki partizanovac.
Ja nisam sraf, ja sam srafciger!
User avatar
Divlji Zapad
Posts: 19
Joined: Fri Aug 09, 2013 1:16 am
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Divlji Zapad »

Eno citam da je Fener izbacen.. Pretpostavljam da to znaci da ce Bursa u LE umesto njih.. :frown:
Muka mi je od te UEFE, nabijem ih na .i. :evil:
Nemam ja nista protiv da Bursa igra.. Izbacili smo ih, prosli dalje, tako da je super ispalo, ali zar ne mogu te kazne i suspenzije da se na vreme odrede ?
Zar nije logicnije da to jedno mesto dobijemo mi ili Serif kad je Bursa vec ispala.. ? Jako, jako glupa pravila.. Sta da je Fener izbacio Arsenala ? Onda bi Bursa igrala LS ? Nista tu meni nije jasno.. :frown:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8869
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Radoye »

Divlji Zapad wrote:Eno citam da je Fener izbacen.. Pretpostavljam da to znaci da ce Bursa u LE umesto njih.. :frown:
Muka mi je od te UEFE, nabijem ih na .i. :evil:
Nemam ja nista protiv da Bursa igra.. Izbacili smo ih, prosli dalje, tako da je super ispalo, ali zar ne mogu te kazne i suspenzije da se na vreme odrede ?
Zar nije logicnije da to jedno mesto dobijemo mi ili Serif kad je Bursa vec ispala.. ? Jako, jako glupa pravila.. Sta da je Fener izbacio Arsenala ? Onda bi Bursa igrala LS ? Nista tu meni nije jasno.. :frown:
A sto ne bi igrao Salcburg koga je Fener izbacio, ako je vec Fener diskvalifikovan? To bi bilo najpravednije. Registrujes utakmice sa 3:0 0:3 za Salcburg i gotovo. Ako ima vremena da se organizuje dvomec Salcburg-Arsenal pa kom LS kom LE, ako nema onda samo preseliti Salcburg umesto Fenera u LE (posto ih je Arsenal vec naguzio).

Ja licno ne bih voleo da nam bilo ko bilo sta poklanja pa ni mesto u LE.

A sto se tice Burse, kakvi su baksuzi ako budu usli naci ce se opet sa nama u grupi... :greenbutt: :devil:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Divlji Zapad
Posts: 19
Joined: Fri Aug 09, 2013 1:16 am
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Divlji Zapad »

Radoye wrote:
Divlji Zapad wrote:Eno citam da je Fener izbacen.. Pretpostavljam da to znaci da ce Bursa u LE umesto njih.. :frown:
Muka mi je od te UEFE, nabijem ih na .i. :evil:
Nemam ja nista protiv da Bursa igra.. Izbacili smo ih, prosli dalje, tako da je super ispalo, ali zar ne mogu te kazne i suspenzije da se na vreme odrede ?
Zar nije logicnije da to jedno mesto dobijemo mi ili Serif kad je Bursa vec ispala.. ? Jako, jako glupa pravila.. Sta da je Fener izbacio Arsenala ? Onda bi Bursa igrala LS ? Nista tu meni nije jasno.. :frown:
A sto ne bi igrao Salcburg koga je Fener izbacio, ako je vec Fener diskvalifikovan? To bi bilo najpravednije. Registrujes utakmice sa 3:0 0:3 za Salcburg i gotovo. Ako ima vremena da se organizuje dvomec Salcburg-Arsenal pa kom LS kom LE, ako nema onda samo preseliti Salcburg umesto Fenera u LE (posto ih je Arsenal vec naguzio).

Ja licno ne bih voleo da nam bilo ko bilo sta poklanja pa ni mesto u LE.

A sto se tice Burse, kakvi su baksuzi ako budu usli naci ce se opet sa nama u grupi... :greenbutt: :devil:
Da, to bi bilo najpostenije.. Slazem se.. Mozda ja paranoisem, ali mi cela ta prica sa odugovlacenjem kazni, smrdi.. Da je Bursa izbacila nas, ili Fener Arsenala, mozda bi epilog cele price bio skroz drugaciji.. Ali kao sto rekoh, mozda samo paranoisem.. :P :mrgreen:

(ako ih proguraju) Daj Bursu u grupi ! Moze ! :mrgreen: :cheers:
jackson
Posts: 34
Joined: Wed Feb 10, 2010 2:45 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by jackson »

Obezbedjen prenos! :cheers:
ciribuciriba
Posts: 67
Joined: Mon Apr 01, 2013 1:49 am

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by ciribuciriba »

Prenosi RTV!
Zelja95
Posts: 163
Joined: Sun Mar 27, 2011 11:28 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Zelja95 »

Sad cemo da cujemo informacije oko prenosa u centru. Pratite Rtv vesti sad :cheers:
User avatar
West Ham
Posts: 249
Joined: Tue Nov 18, 2008 1:50 am
Location: Liman

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by West Ham »

http://rtv.rs/vojvodina/novi-sad/obezbe ... 16894.html" onclick="window.open(this.href);return false;
oi Oi Oi! The chozen few...
Locked