Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: Transferi

Post by Jole »

Zilic je otisao tamo pre 10 godina, sve je bilo mnogo svezije.
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
User avatar
Sale
Posts: 107
Joined: Sun Aug 17, 2008 3:52 pm

Re: Transferi

Post by Sale »

Vuković potpisao za gane
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=747708" onclick="window.open(this.href);return false;
:deal:
http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 41296.html" onclick="window.open(this.href);return false;
This time next year, we'll be cup winners!
User avatar
Milan
Posts: 4189
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Kad imamo sposobnu upravu na celu sa savetnikom za sportska pitanja!
Lepo smo im ga uigrali...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3984
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Ne verujem tim novinarskim insajderskim informacijama ni mikron. Ako je decko izjavio da bi igrao samo za nas, dok ga ne vidim u nekom od smrdljivih dresova, verujem njegovoj izjavi da bi igrao sam kod nas u Srbiji.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Transferi

Post by ДушанСП »

Е тако ме заболе за кога је потписао,нек воде и Ланета с њим у пакету.Тренира месец дана са Војводином и двоуми се,море марш!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

Ako je za Vukovica istina, a Trajkovic ostane, onda debeli minus za odgovorne. Ako, pak, i Trajkovic ode, a istina je za Vukovica, onda ocekujem neopozive ostavke odgovornih!
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Transferi

Post by lexa »

Helm wrote:Ako je za Vukovica istina, a Trajkovic ostane, onda debeli minus za odgovorne. Ako, pak, i Trajkovic ode, a istina je za Vukovica, onda ocekujem neopozive ostavke odgovornih!
Mozda je ovo signal da Trajko ostaje. Prelazni rok zavrsava za dva dana, mozda su cekali zadnji
trenutak da vide sta ce biti sa Trajkom da bi na osnovu toga zadrzali ili pustili Vukovica...
Kazem mozda, to je neko moje razmisljanje, videcemo da li sam bio u pravu.
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: Transferi

Post by nboya »

B92 je tako i za Abua javljao. Do ne rasiri neciji dres na KZN-u, ne verujem nista
UPRAVA NAPOLJE!!!
srkins
Posts: 1440
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

ako je lazna informacija onda ne znam koja je korist b92 da takvu informaciju objavljuje 3 sata pre nase najvaznije utakmice u zadnjih 25 godina..mozda sam paranican pa mi pada na pamet da nekom odgovara da mi ispadnemo da ne bi mogli da dovedimo dva igraca koje mi i crveni blizanac zelimo
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Transferi

Post by shecky »

Kao prvo ,zelim da se zahvalim adminima sto su me banovali ,ispade kao da ovaj forum treba meni a ne da forumu trebaju ljudi koji ce postovati nesto.
Stim u vezi ako cete zbog licnih uvreda ,koja uzgred receno i nije bila uvreda, tako da bolje i da ne znate kako izgleda vredjanje .. ukoliko se ponovo desi neko ?vredjanje" , mozete mi slobodno blokirati IP dozivotno ..

A sto se same teme tice , ako Jagos stvarno ode u cigane ,Nino otiso u Pazar , a ako ne dovedemo Stepija ,najebali smo i u TSL i u LE ako udjemo.
Kako citam OFKa je navodno dobila cak 5!!! mil evrica za Pavlovskog?!!
Ako je to tacno ja sam sokiran!! da jedan bedni OFK presisa nas skoro duplo sa nasim najjacim transferom..
Mi za par dinara prodamo Abua.. jos pride jedan drugi igrac im navodno ide u Romu.. mi ne mozemo Trajkovica prodati Abua ..koga cemo onda prodati??!!
User avatar
Djisa
Posts: 1210
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

shecky wrote:Kao prvo ,zelim da se zahvalim adminima sto su me banovali ,ispade kao da ovaj forum treba meni a ne da forumu trebaju ljudi koji ce postovati nesto.
Stim u vezi ako cete zbog licnih uvreda ,koja uzgred receno i nije bila uvreda, tako da bolje i da ne znate kako izgleda vredjanje .. ukoliko se ponovo desi neko ?vredjanje" , mozete mi slobodno blokirati IP dozivotno ..

A sto se same teme tice , ako Jagos stvarno ode u cigane ,Nino otiso u Pazar , a ako ne dovedemo Stepija ,najebali smo i u TSL i u LE ako udjemo.
Kako citam OFKa je navodno dobila cak 5!!! mil evrica za Pavlovskog?!!
Ako je to tacno ja sam sokiran!! da jedan bedni OFK presisa nas skoro duplo sa nasim najjacim transferom..
Mi za par dinara prodamo Abua.. jos pride jedan drugi igrac im navodno ide u Romu.. mi ne mozemo Trajkovica prodati Abua ..koga cemo onda prodati??!!
Jeste, garant dobio 5 miliona. Da je dobio toliko ne bi zurili da prodaju Petkovica cergi za 200 000 evra nego bi cekali. Ajde malo da razmislimo pre nego sto nesto poverujemo.
Kup je nas!
fare
Posts: 2810
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

E sada bojim se pocinje rasprodaja (vule,Trajko) i mozda jos po neki koliko vidim Vukovic potpisao za cigane znaci i tu smo izvisili ako ode Trajko a ako nasa odbrana bude zavisila od Djurica kuku si ga nama kako igra zadnje vreme, onda o onim pricama za generalnog sponzora u slucaju ulaska u LE i tu nema nista a bojim se da ako ova ekipa ostane bez pravog pojacanja u spicu ne gine nam teska borba za Evropu posto ove sezone ima dosta dobrih ekipa a nasi spicevi ni vola da ubodu. Daj boze da nisam u pravu ali ja se plasim da ce tako biti :frown: . Ali ima jos jedna sansa ako izvuku nasu kuglicu od 30 :D .
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Transferi

Post by Nevernik »

Kad mi krenemo u nase ekstreme. Pre dva sata bila je Liga Evrope a sad Druga Liga :)
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Transferi

Post by Chana »

U temi o Šerifu, bio je i post u stilu: "Rijeka je pokazala kako se igra protiv boljih od sebe"... ili nešto na tu temu.
Pokazali smo i mi protiv Burse, a vala - mišljenja sam da je i Šerif pokazao protiv nas...
ŠTA ĆEMO SAD :?:
Može li naša uprava nekog prodati, ali po mogućnosti - pametno :?:

Sa Abuom smo se pokazali - ne ponovilo nam se :!:
Ne samo da smo ostali "kratkih rukava" (možda ne baš svi...), nego je njegov odlazak koštao još i dodatnih 1,3 miliona evra, pošto je to glavni razlog što je Šerif tamo gde smo mogli biti mi (ako se izuzme mogućnost da nas kuglica usreći, kad nisu mogli oni koji su trebali)...

Trajko je bio na izlaznim vratima. Jagoš Vuković je trebao biti njegova zamena, ali:
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=747708" onclick="window.open(this.href);return false;
uz novopridošle Rajkovića, Gogića, Petkovića i koga sve ne, + u "igri" i nekog veznjaka iz Podgorice: http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=747768" onclick="window.open(this.href);return false;
a sve uz onaj dug od "X" miliona evra.. (u kakvoj mi državi živimo :?: - ne mora mi niko odgovarati, znam i sam...)

Trajko je sigurno već nekoliko puta zaslužio da ode odavde, Vule takođe...
Ako nam oni odu - šta ćemo mi to imati od tima :?:
Za Alivodića je bilo puno interesovanja, ali koliko je ekipa porasla (do večeras, sad to postaje upitno) - on je pao, izgubio se...
Vranješ i ostali, od sjaja - do očaja...
Mladi - zasada bez šanse. Zašto - ne pitajte mene, nisam stručnjak, samo bolesnik od "Vojvodinitisa"...

Sada, kada smo sebi uskratili Evropu, ostaje nam domaće prvenstvo i Kup...
Da li je moguće da tu nešto uradimo - ne znam. Da je sve pošteno i sportski - nadao bih se da možemo, ovako - i ne baš...

Ne znam gde nestade Kića, onaj isti Kića koji je za poluvreme ponizio Zvezdu na Marakani, pre više od 8 meseci :?:
Čak i sa Vignjevićem kao trenerom, ali i sa Abuom u ekipi... Kako se to potire, i da li se potire :?:

Ako Trajče i Vule-kapiten odu, trebaće nam pojačanja :?:
Koga možemo uopšte dovesti, kada je Zvezda (čitaj: država Srbija sa našim parama...) sve što ima na "tržištu" - pokupovala.
Odakle ta pojačanja dovesti :?:
Ko da ih dovede, budući da nemamo sportskog direktora, nego samo procent-menadžere...

DOSTA...

Ovo postaje žalopojka, a sve zbog nedostatka na nekoliko mesta pomenutih belih bubrega...
U UTAKMICI KOJA JE MOGLA... A NIJE...

NAŠA STARA PRIČA...

:frown:

A što je najgore, ljubav koju osećamo za našu "Vošu", ne prolazi, samo nas muči sve više i više...
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Transferi

Post by Marcello »

Nego, ljudi, da li ste primetili kako su i crveni i crni počeli grozničavo da dovode sve što zna da trči, čim smo otkinuli Bursu?

Šta ti je strah... :devil:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Post Reply