Liga Evrope - sezona 2013/14

User avatar
Tancha
Posts: 111
Joined: Wed Mar 02, 2005 4:23 pm
Location: Blok,NS

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Tancha »

...и никад нећеш схватити то, што волим тебе ја лудо... (и не само Ти, него неће схватити нико са IQ>75 и емоционалном интелигенцијом већом од Јозефа Фрицла).
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by laki »

Utisak od proteklih 180 minuta sa Serifom mogu da izrazim pomocu jedne recenice:

Igrali smo kao jajare najobicnije i u NS i u Moldaviji!

Ovo ne umanjuje to sto smo prosli Bursu i Honved i sto sam prilikom tih utakmica doziveo mnogo lepih uspomena, ali nekako se sad osecam kao da sam masturbirao nedeljama i da je izostala zavrsnica.
Last edited by laki on Thu Aug 29, 2013 9:40 pm, edited 1 time in total.
Image
IvanGrozni
Posts: 3
Joined: Mon Apr 23, 2012 11:04 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by IvanGrozni »

Slabo odigrano, nedovoljno da se pobedi prosecni Serif. Zao mi je Delaca, jbg desava se, ali zar je moralo bas danas :( ? Ako je to ona raznovrsnost u napadu koju smo trebali da dobijemo Vukcevicem i Denkovicem,onda smo nagrabusili. Preskakanje sredine i pri tom protivnik ne igra presing-ocigledno je i pritisak ucinio svoje, samo da se tako ne nastavi u JSL. Lekovic uzasan x 3, onaj user gol na kraju ne racunam. Ipak, Poletanovic je bio najlosiji i kako je vec receno zreo je za klupu. Jedan dobar potez danas nije napravio, cista dodavanja gresi, najveci deo utakmice igrao sa zutim kartonom bezveze napravljenim. Umesto Mijata stavio Denkovica koji je i pored internacionalnog iskustva losiji od nase dece. Na trenutke se videlo da mozemo da napadnemo i stvorimo sanse, ali kljucno je da nedostaje lider. Vukcevic ima znanje, ali puno drzi loptu, usporava igru, sasvim mi je jasno zasto se vratio u Srbiju. Nekako sam najvise razocaran nasom igrom, tu su i bojazan prodaje najkvalitetnjeg Trajceta i pad morala cele ekipe. Sada ce se prakticno videti sposobnost Nikolica, Cuka mora da padne, a mozda nas sutra obraduje i kuglica :D

Idemo dalje, nema nazad, napred Vosa!!!
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Passion »

Bez muda, bez drskosti, bez ideje. To je moja Vojvodina! :)
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
limanfkv
Posts: 2842
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by limanfkv »

Imamo golmana ! ! !
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3863
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Red Marquis »

Realno i nemamo za čim da žalimo, ovi jesu davili i čuvali rezultat, ali mi nikakvu ideju nemamo za igru još od pobede u Bursi.
Ako ugledam ove Šerife u grupi s Totenhemom, rasplakaću se od muke.
Io odio Belgrado
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by shecky »

Ne znam Red .. ja zalim za Abuom.

Ne treba sad njakati Delaca .. jeste zasrao ali nije on kriv sto smo igrali ocajno i bezmudno...
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Chana »

Minja wrote:Velika steta. Kako bilo, to je fudbal, ali meni se namece utisak da je trener jako lose postavio obe utakmice, i da je ekipa u padu.
Serif je ipak samo prosek proseka, i videcemo kako ce proci u grupnoj fazi.

Sve u svemu, velika steta. Mozda nas sreca pogleda sutra, ali to su samo promili

Vojvodina se nije obrukala ali nije ni iskoristila potencijal i ukazanu ogromnu sansu. Na kraju, opor ukus, tu si a nema te nigde. Kao kada zavrsis trku na cetvrtom mestu. Super rezultat ali nema medalje. Cvrst stisak ruke i tapsanje po ramenu, pa kome je to dovoljno. Meni nije.
Posle ovih Tvojih reči, ostaje mi samo da se složim...

Interesantno je kako sam iz minuta u minut tonuo, gledao prenos, pušio i pitao se (kao i uvek - uzaludno, bez odgovora):
ŠTA, J...M MU SVE PO SPISKU, TREBA DA NAM SE NAMESTI - PA DA I MI NEŠTO URADIMO :?: :?: :?:

Imali smo onakvu igru protiv Honveda i onakav revanš protiv Burse - i odmah ZASRALI sa Abuom...

A setih se ovog posta, posle koga mi par dana nije bilo dobro:
ФКВ wrote:
Minja wrote:
zukenp wrote:A ovo ne valja ! Zar Oumaru da ode u neki Beveren i to verovatno za sicu?!Pa Mamic bi ga prodo min 8m!

http://www.zurnal.rs/2013/08/09/oumaru- ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Znao sam da nesto mora da pokvari celu pricu. Da li ste vi svi normalni da ga sada pustate??????
Minja, ja bih se pre zabrinuo da ne prodamo nikoga... jednostavno to ne bi bilo normalno!
Onda nas BOG LIČNO POGLEDA i dodeli nam Šerife za protivnike - za najvažniji dvomeč u dosadašnjoj istoriji Vojvodine...
EJ, ŠERIF pored moguće Fiorentine, Sent Etjena, Trabzona i Rubina :?: :?: :?:

Onda odigramo ono najgore poluvreme i gubimo SAMO sa 1:0, pa im sudija isključi najboljeg igrača, žutim eliminiše glavnog veznog, a mi uspemo da damo samo 1 gol protiv 10 igrača, Kaluđer promaši nepromašivo, itd. :?:

Onda otputujemo "puni rešenosti", "svesni istorijske šanse" "znamo šta nas čeka", "poginućemo za svaku loptu" i pred realno "mrtvim" stadionom i pozorišnoj atmosferi, protiv tima bez Luvanora, Kadua i Stanojevića - i odigramo kao babe :!: :?:
Prvi gol smo dobili - garantujem da takav gol Šerif ne bi dao ženskoj ekipi Spartaka, drugi gol posle Đurićevog 137 kiksa u zadnjih godinu dana, pa damo onaj gol "na pravdi boga", onaj Denković ima loptu na poluvoleju na 20 m, a on razmišlja kao da čita Hegela, onda sudija produži 6+ minuta utakmicu...

JEDINO JE JOŠ MOGLO - DA ILI GLAVNI, ILI POMOĆNI SUDIJA, OBUKU NAŠ DRES I UVALE TAJ JEDAN GOL KOJI NAM JE TREBAO...

Što se Marka Nikolića tiče, da živim još 100 godina, ne bih shvatio zašto je ubacio Tumbu, a posebno Denkovića :?: :?: :?:
Nama treba potez, pas, gol - i pored Kosovića i Mijata, u igru ulaze Tumba i DENKOVIĆ :?: :?: :?:

Treba da se pomirimo sa činjenicom da je SRPSKI FUDBAL SMEŠAN i da mi ne možemo da se merimo sa Moldavskim Šerifom, kao ni Patlidžan sa doskora drugoligašem Thun-om (upravo im uvališe 3 gol :!: )...
Njima za utehu - igraće u Jest Sprdnja Ligi i sa maksimalno pojačanom Ciganijom (kupili su sve sem Bejla, Mesija i Nejmara - uz postojeći dug od "X" MILIONA EVRA) i naravno, angažman vlasti (čitaj: Ružić "vuče" Groblju, Vučić "vuče" Ciganiji) BORIĆE SE ZA "N"-tu titulu, dok će nama ostati da se koljemo sa svim njihovim satelitima i ostalim ekipama (ako ima takvih...) :!:

I TAKO, VRTEĆEMO SE U ZAČARANOM KRUGU, JOŠ DUGO, DUGO...

A želeo sam samo da odigraju muški, da se ime FK "Vojvodine" izgovara sa poštovanjem - NAJZAD...

Šta ću, znajući ko smo i gde smo, ostaje mi samo da se zahvalim svima na igrama do večeras :!:

OD SJAJA - DO OČAJA, IMA LI NEŠTO NOVO... :?:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
User avatar
Turija
Posts: 10730
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Turija »

Ekipa nema potreban kvalitet, stigao umor, a ne može se uvek imati sreće - dok sportske odvažnosti nestane, baš u utakmicama kada je najviše treba.
Ko u Vojvodini zna da uštopuje i tačno doda loptu saigraču, odmah postaje njen najbolji igrač.Pa eto, to lako sada kod nas postade i takmičarski poluspremni Vukčević (pošto mu lopta nije stran predmet).
Sramota je kako smo odigrali večeras.
Ko će sada igrati domaću ligu; i ko će doći to da gleda?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by recni galeb »

ovo osecanje ne leci ni rakija... :cry:
ako neko sutra bude pratio zreb a ima neko kladjenje ko je ture umesto tureta neka sve pare stavi na nkp, nas takva sreca nikada nije pogadjala...
User avatar
Salvador
Posts: 1079
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Salvador »

Turija wrote:Ekipa nema potreban kvalitet, stigao umor, a ne može se uvek imati sreće - dok sportske odvažnosti nestane, baš u utakmicama kada je najviše treba.
Ko u Vojvodini zna da uštopuje i tačno doda loptu saigraču, odmah postaje njen najbolji igrač.Pa eto, to lako sada kod nas postade i takmičarski poluspremni Vukčević (pošto mu lopta nije stran predmet).
Sramota je kako smo odigrali večeras.
Ko će sada igrati domaću ligu; i ko će doći to da gleda?
A nije baš tako, nismo toliko loši.. Možda samo nismo dorasli plaćenim Brazilcima..
Inače, realne šanse za titulu u Srbiji.
Nemojmo paranoisati...
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Marcello »

Salvador wrote:Inače, realne šanse za titulu u Srbiji.
Nemojmo paranoisati...
Realne? Pa, mi ćemo "Spartaka" imati na svakoj drugoj utakmici, a žgadija već sad ima na kontu mnogo bodova, iako utakmice još nisu ni počele. Druga je priča da li smo bolji od njih. Jesmo, ali bili smo i u poslednjih par sezona.

Što bi neko rekao, ovde ni Barsa ne bi uzela titulu.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Само Војводина
Posts: 267
Joined: Thu Sep 29, 2011 4:44 pm
Location: Роткварија

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Само Војводина »

Mislim da su neki navijači (simpatizeri) Vojvodine najobičniji šabani. Ne kao blizanački, na drugačiji način... Imamo skor 5-2-1 i neko se usuđuje da piše ,,sramotno'', k***c-palac i ostale fraze... Igrali smo 8 utakmica za redom u Evropi, što nismo nikad u ovom takmičenju i na kraju ispali zbog tesnog poraza 2:1. Ne mogu da se setim kad je neki srpski klub izbacio 3 protivnika za redom... Nije u redu da vređamo igrače i trenera... Sve je to razočaranje, ali treba čestitati na prikazanom nastupu u Evropi. Šerif je tip ekipe koja izrazito ne odgovara našima, neatraktivan klub sa gomilom tehnički prosečnih i fizčkih jakih stranaca. Od takvih smo uvek ispadali.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2056
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by churguzijanac »

Ostaje utisak da je moglo bolje...ali izbacila nas je bolja ekipa. Nema veze sto dolaze iz Moldavije. Mi smo odigrali poluvreme u NS sa igracem manje i zadnjih 20min kad je maltene vec sve bilo reseno.

Ne mogu da kazem da nije bilo borbe, ali nekako traljavo i u grcu! Standardno za nas.
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by playmaker »

Само Војводина wrote:Mislim da su neki navijači (simpatizeri) Vojvodine najobičniji šabani. Ne kao blizanački, na drugačiji način... Imamo skor 5-2-1 i neko se usuđuje da piše ,,sramotno'', k***c-palac i ostale fraze... Igrali smo 8 utakmica za redom u Evropi, što nismo nikad u ovom takmičenju i na kraju ispali zbog tesnog poraza 2:1. Ne mogu da se setim kad je neki srpski klub izbacio 3 protivnika za redom... Nije u redu da vređamo igrače i trenera... Sve je to razočaranje, ali treba čestitati na prikazanom nastupu u Evropi. Šerif je tip ekipe koja izrazito ne odgovara našima, neatraktivan klub sa gomilom tehnički prosečnih i fizčkih jakih stranaca. Od takvih smo uvek ispadali.
:idea: :idea: :idea:

Nikolicu produziti ugovor, napravice ekipu od nas, kao i za sve rezultate potrebno je vreme!
Ono sto je glavno pitanje je koliko smo mi ozbiljni u nameri da zadrzimo ovaj tim na okupu plus par novih igraca(omladinaca pre svega) i vec sledece sezone bicemo mnogo ozbiljnija ekipa nego sada.

Hvala momcima na svemu, jednostavno u ovom momentu Abu je za nas bio sto je Mesi Barsi, Ronaldo Realu, mozda je neumestno ali jednostavno je tako, falio je osetilo se itekako...
Locked