Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Locked
lazarr
Posts: 818
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by lazarr »

kej wrote:Jagoš Vuković na kraju kod crvenog blizanca završio. To im je petnaesti igrač kog su doveli. Ima se para, ima se s čim..
Neverovatno loš potez. Igrač koji je trenirao sa nama, i za koga ne treba platiti obeštećenje a ima zavidan kvalitet na kraju završi u čergi.
Jedino ako ostane Trajko ova vest neće biti tako strašna.
User avatar
Stexman
Posts: 2579
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Stexman »

Da se u Italiji desilo da je jedan klub duzan 50 milki evra a da dovede 15 igraca, policija im ne bi izlazili iz prostorija ali takve stvari su sumnjive samo u Italiji i u svim ostalim zemljama, samo ne u Srbiji!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8880
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Radoye »

Stexman wrote:Da se u Italiji desilo da je jedan klub duzan 50 milki evra a da dovede 15 igraca, policija im ne bi izlazili iz prostorija ali takve stvari su sumnjive samo u Italiji i u svim ostalim zemljama, samo ne u Srbiji!
Pa kad u Italiji i svim drugim zemljama nema kluba poput zvezde koji je jedan od stubova drzavnosti i bez koga drzava ne bi ni postijala.

Kad je Stefan Nemanja osnivao drzavu pitao Nebojsu Covica za savet. Kad je Car Lazar pred Turke na Kosovu stao, u prvim redovima mu bio Dragan Dzajic. Kad je Karadjordje dizao ustanak, ustanici su nosili zvezdine dresove umesto uniformi.

Malo li je? :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Boske87 »

Uopšte nisam iznenađen, jasno je da su cigani uz podršku vlasti krenuli u opštu ofanzivu na svim poljima. Ne biraju sredstva i načine da zauzmu mesto crnog blizanca i zagospodare ovim muljom od srpskog fudbala. Onog Petkovića su preoteli od groblja uz pomoć prijatelja iz podzemlja, Vuković uzeše nama ispred nosa. Koliko su samo doveli igrača sa velikim primanjima (Mrđa, Ninković), dali za Onjila 450 hiljada + 30%, doveli iz filijale Jagodine najpespektivnijeg golmana u regionu itd, pare njima očigledno nisu problem.

Ali uopšte im ne zavidim. Svaki put kad su pokazivali ovako silu samo su još dublje tonuli. Pa šta neka uzmu i titulu ove godine, neka slavi bagra kupljeni trofej na Karađorđu, opet će ih neki Černomorec silovati u Evropi. Njihovu upravu čine najveće lopovčine u ovoj zemlji, jednom kad i oni odu ostaviće dug veći za još 20-tak miliona. Doćiće jednom na naplatu svi ti silni krediti, procenti, hipoteke a država neće moći pomoći jer smo pred bankrotom. Kupiće ih neki šeik/rus za dž, napraviti tržni centar a za klub ga zaboli, njihov kraj se bliži. Karma je čudo.

Nama ostaje da se radujemo probijanju bunkera u zadnjim minutima :) , redovnom deranju blizanaca i kod kuće i na strani, jurišanju na kup i standardnom trećem mestu. Sledeće godine u Evropi nastaviti sa dobrim rezultatima i polako dizati koeficijent kluba. I tako Jovo nanovi, dok se blizanci ne ugase ili se dese ozbiljne promene u društvu u svim oblastima.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by shecky »

Kao i sve u zivotu nista ne moze bez politike..
To sto ce sada ciganija vladati stadionima, smo najvise MI krivi.
Kad kazem mi ne mislim samo na nas, nego na sve one ljude koji bodre svoj tim.
Navodno Sloboda serenda da su za promene tamo vamo, jos uvek nisu dobili pare za Maksimovica i ne znam za Kasalicu ,a ovamo vec diluju za Vasilica sa ciganima.
Ako su toliko protiv njih zasto im ne puste menicu ,blokiraju racun i cao ,cigani ne mogu nikog dovesti...
Jel Slobodi odgovara da im neko duguje pare? Jel mogu da funkcionisu bez para? Ako da ,odakle im pare da mogu da funkcionisu?

Dakle najmanje su tu krivi cigani i grobari.. krivi smo svi mi ostali sto im dopustamo i nadamo se da ce neku kurton doci i odjebati bagru.. dada evo ga samo sto nije stiga ..zadrzali ga na granici zbog pasosa ..

Stim u vezi , ja ne vidim svrhu postojanja i igranja Vose ,jer samim cinom sto se i dalje takmicimo sa njima ustvari znaci da im dajemo legitimitet.
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by budababa »

Ne treba ni na koga da se ljutimo više nego sami na sebe. Mi smo budale. Šta koji očin on, Lane, Babović i slični ima da treniraju sa nama? Jel' smo mi neki dobri Samarićani? Čime su nas zadužili svi ti silni koji su prodefilovali ovog leta kroz SCVB da im se omogući da pikaju loptu u našem sportskom centru? Gari, kad potpišeš, onda možeš ući u sportski kompleks, dotle se družite negde drugde. Ovako, ispade da mi ciganima održavamo igrača u formi, dok ne potpiše za njih. Treba li uz sve to da podsećam na izjavu od pre par nedelja...

http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 41296.html

Ponavljam, mi smo budale.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Plavim Dunavom
Posts: 100
Joined: Thu May 09, 2013 12:58 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Plavim Dunavom »

Ima u tome puno istine.Ali i ovde smo se svi palili na izjavu Vukovića i na njegov blizak dolazak kao i na mnogo šta drugo, dizali u nebesa njegove kvalitete, pa sada nema potrebe baš nešto da se doda nakon svega.Večito uzimamo zdravo za gotovo šta nam serviraju ovi iz uprave, njihovi glasnogovornici i njihovi plaćeni novinari koji se prodaju za tepsiju ribe, a ima ih par.Nikako da izvučemo neko naravučenije.
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by shecky »

Onaj Kurcubic nas ladno i dalje spominje .. ne mogu da verujem kakav kreten od coveka,iako sam ga stvarno postovao jer nam je sugradjanin ,i pravo lalos po govoru sto je stvarno retko cuti u NS na zalost..

ps iskreno se nadam da ce ih Javor nakantati
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by shecky »

Eto jos jedan dokaz kakvi smo mi kurtoni u NS ... DDOR Novi Sad je generalni sponzor OFKe ...
Nas generalni sponzora podari klubu 5 auta i to je to ...
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Nevernik »

Ti stvarno mislis da DDOR daje Terzicu neke ozbiljne pare?
Ako dobije 5 besplatnih zivotnih osiguranja ima da peva do kuce.
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by shecky »

Pa pazi.. to necemo saznati ocigledno.. al nije da DDOR nema para .. e sad koliko im daju ko ce ga znati ,al nije mi to bila poenta ,nego da jedan takav gigant u svojoj bransi i firma koja ima ime i nalazi se u NS ,sponzorise jebeni beogradski klub!!

Ja stvarno ne znam dal sam ja lud ,opterecen ili stagod ,ali prosto ne mogu da se otmem utisku da nas SVI SVI zivi bojkotuju!
Mozda smo delom i mi(uprava) krivi za to ,ni to ne mogu znati ali eto .. Pazarcima neki turkish avio kompanija je sponzor ,Mateja obecava nekog generalnog sponzora medjutim koliko vidim nista od toga nece bit ,kao ni od "saradnje" sa Benfikom i PSVom ,posto do sada od tih prica jedino to i imamo.. price.
Plavim Dunavom
Posts: 100
Joined: Thu May 09, 2013 12:58 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Plavim Dunavom »

DDOR je preduzeće koje je prodato vlasnicima spolja pod malo čudnim okolnostima, inače poprilično hohštaplerska firma gde se dosta potkrada i mulja i siguran sam da ne dotiraju skoro ništa, gledaju samo da se reklamiraju tu i tamo, a u prošlosti su često sponzorisali klubove iz blizanačkih sportskih sekcija, to im je neka tendencija ponašanja, tako da se na to šta oni rade ne treba osvrtati.
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Само Војводина
Posts: 267
Joined: Thu Sep 29, 2011 4:44 pm
Location: Роткварија

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Само Војводина »

Radnički Niš - 4 utakmice, 3 pobede i jedno nerešeno s grobljem i sve to bez primljenog gola... Bekvalac napravio mašineriju.
User avatar
Turija
Posts: 10743
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Turija »

Ništa čudno, Radnički dobio lovu i političku podršku grada Niša (a i našeg Bekija :wink: )
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked