Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by uporan »

http://sport.blic.rs/Fudbal/Svetski-fud ... omentatora" onclick="window.open(this.href);return false;

Definitvno dovesti Izeta.
Dobrodošao u pravu raju :mrgreen:
UH!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9779
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Voja »

uporan wrote:http://sport.blic.rs/Fudbal/Svetski-fud ... omentatora

Definitvno dovesti Izeta.
Dobrodošao u pravu raju :mrgreen:
Ma ovo je i najlosiji deo prenosa :mrgreen: Izet je inace usao 30 sekundi pre gola i to mu je drugi mec za Bosnu. Igrac je Grashopersa i zato komentator tako govori,kao dobrodosao u pravu raju (pravu repku sto on kaze).Gledao sam prenos na tv FACE na satelitu,Eutelsat (satelit gde je vecina programa sa ex yu prostora),kazem ime te televizije jer oni gotovo uvek prenose reprezentaciju kad gostuje i uvek je ovaj komentator.Najavili su i prenos poslednjeg meca iz grupe. Inace,komentator drzi tenzije do suza ceo mec,ima provala koje je jednostavno nemoguce opisati. Jednog igraca koji drzi do imidza zove ceo mec Lepotan,Dzeku zove Dijamant i institucija... u jednom trenutku dok je bila neka rasprava,a Bosancima se zurilo,govori cini mi se Pjanicu: "Miraleme,ne svadjaj se s njim,lupices mu samar posle meca" :mrgreen: Kad su Slovaci promasili jednu lepu sansu on je izustio "Gospodaru svjetova,hvala ti kad Bosna daje gol,ali Gospodaru svjetova,hvala ti i kad ga ne primimo",pozdravlja sve komsije tokom prenosa i rodbinu,trazi slobodan cetvrtak od direktora televizije,jer kaze da nece imati glas taj dan... ma,zaista je nemoguce opisati njegov repertoar
Image
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by kowalski »

Marjan car. Skenjo sam se kad je napustio sportklub, prenosio je bundesligu kad je hofenhajm zario i palio

Image


jedno od boljih ludila

[video]http://www.youtube.com/watch?v=LvB5F6DD1iA[/video]
Image
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Boske87 »

Redovno pratim utakmice Bosne kad ih komentariše Mijajlović :) , teška paljevina, zna da pretera ali od svake utakmice napravi spektakl i što je najvažnije ne folira već radi svoj posao od srca. Kod njega je Pjanić-Pjana, Misimović-Miske, Džeko-Dijamant aka Institucija (tako mu rekao taksista Rizo :mrgreen: ), Ibišević-Vedo oko plavo, Spahić-Lepi, Medunjanin-Šmeker iz Sarajeva itd da ne nabrajam više :D . Najjači je kada daju gol, u datim minutima se pogubi totalno, pa čujemo pokliče poput "zgazite ih, napunite ih, rokaaaaaaaaj..." :mrgreen: .

Totalni ludak :) mada mu nije ni strano ni da skrene sa teme fudbala pa tako u toku prenosa možete čuti o istorijskim pohodima Mehmeda II (kad igraju sa Turskom) ili svakakve zanimljive činjenice iz georgafije/istorije datog protivnika Bosne.

Golman Slovačke se preziva Muha, sinoć kad je Bosna izjednačila kaže: "Konačno smo zalijepili muhu za zid" :mrgreen:
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
Plavim Dunavom
Posts: 100
Joined: Thu May 09, 2013 12:58 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Plavim Dunavom »

Meni samo nije jasno zašto svi hvalimo u nedogled komentatore iz Bosne, Makedonije, Crne Gore pa čak i Hrvatske kada se kao nenormalni deru dok prenose utakmice njihovih reprezentacija, a smeta nam kada neki naš komentator makar i malo povisi glas i kritikujemo ga maksimalno?Volimo da pljujemo svoje, a hvalimo tuđe pa to ti je, još ako je iz okruženja bivše države šta ćeš bolje, takav neki trend zavladao.Naravno ako komentator povisi glas kada klub koji mi bodrimo da gol ili nešto slično, onda je car, a ako to uradi kada drugi klub to postigne, onda je njihov okoreli navijač.Lično odavno mi se sve to smučilo.Još ta konstantna ushićenost kada Bosna, Crna Gora ili Makedonija nešto postignu u sportu(a realno retko se dešava i razumem njih zašto su napaljeni) , kao da njih tamo zabole za nas. :roll:
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Grba_NS »

Skroz si promasio! Nema nikakve veze s' tim "nase - njihovo", vec sa prostim kvalitetom, a Marijan Mijailovic je car nad carevima. Secam ga se jos od vremena kad je radio na (nasem) Sport Klubu. Zbog njega sam gledao i Cvajtu, jer covek zraci tolikom kolicinom energije, da i od prosecnog fudbalskog meca napravi spektakl. A sto se tice nasih, Stojanovic debil na 2, a ovaj sa Prve veze sa fudbalom nema - nek se drzi n(m)indza ratnika!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3865
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Red Marquis »

Grba_NS wrote:A sto se tice nasih, Stojanovic debil na 2, a ovaj sa Prve veze sa fudbalom nema - nek se drzi n(m)indza ratnika!
Ja više ni ne gledam prenose LŠ na rts kiss my ass, zbog Stojanovića. Njegova melanholija pa onda nagli prelazi u lažnu ushićenost su nepodnošljivi, pa mi je stream koji šteka mnogo bolja opcija. A i da me interesuju tračevi čitao bih Svet i ostalo smeće, a ne gledao fudbal. Ostatak sportske ekipe sa iste televizije (sem Šarenca) je kriminalno nesposoban, sa hroničnim manjkom entuzijazma prema svom poslu kao da rade na njivi. Ovi sa Sport Kluba i Arena su podnošljivi. O Prvoj televiziji je dovoljno samo reći da je i RTS bolji.
Io odio Belgrado
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9779
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Voja »

Image
Plavim Dunavom
Posts: 100
Joined: Thu May 09, 2013 12:58 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Plavim Dunavom »

Grba_NS wrote:Skroz si promasio! Nema nikakve veze s' tim "nase - njihovo", vec sa prostim kvalitetom, a Marijan Mijailovic je car nad carevima. Secam ga se jos od vremena kad je radio na (nasem) Sport Klubu. Zbog njega sam gledao i Cvajtu, jer covek zraci tolikom kolicinom energije, da i od prosecnog fudbalskog meca napravi spektakl. A sto se tice nasih, Stojanovic debil na 2, a ovaj sa Prve veze sa fudbalom nema - nek se drzi n(m)indza ratnika!
Nisam mislio konkretno na Mijailovića, mada koliko god komentator bio kvalitetan neke norme pristojnosti i ponašanja bi trebalo da se poštuju.Van fudbala recimo i naš RTS ima dobrih komentatora, zatim Sport klub ima odlične isto neke naše komentatore, ali se i oni pljuju da bi se eto pljuvalo po svaku cenu.I nevezano za komentatore, kada god Bosna recimo postigne neki uspeh, mnogi ovde "seku vene" i još koliko vidim u poslednje vreme pljuju našu braću iz Republike Srpske i poručuju im da je njihova reprezentacija u Sarajevu, a ne ovde kod nas, a to je poprilično jadno, mogu misliti kako se ti ljudi onda tamo osećaju, a gomilu puta su pokazali da umeju da pruže bolju podršku našim nacionalnim timovima nego mi iz Srbije.Što se tiče Crne Gore i Makedonije, toliko su nam već zabijali nož u leđa da kada igraju recimo protiv Hrvatskih selekcija redovno navijam(ne navijam,već uzimam za manje zlo) za Hrvatsku, plus što ako pobede ne možeš da živiš od onih njihovih u kolikoj su euforiji.
User avatar
Milan
Posts: 4203
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Milan »

Meni je druga stvar upala u oci. Tri tribine su ulazile u kadrove iz Slovacke, i sve tri su bile krcate Bosancima. A Slovaci su i dalje imali realnih sansi za baraz...

Potpis na Markizove reci o sugavom Stojanovicu!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Schteph_F89 »

Minja wrote:Meni sve ovo izgleda i jako preterano i jaaaaaaaaaaaaaaaako teatralno. Obicna gluma
Upravo to. Samo v(r)ice i to po tri puta. Meni se ne svidja. Gledao sam samo ove golove protiv belgijanaca za ostalo ne znam.
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Grba_NS »

Ja nisam ciljao na njegove prenose reprezentacije BiH (i za mene je ovo preterano), vec sam pre svega ciljao na prenose Nemacke Bundes lige i Cvajte, koje je fenomenalno radio.
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by nboya »

Kad se vec pominju BIH komentatori, moram malo iskociti iz teme fudbala i okaciti cara Edina :mrgreen:

[video]https://www.youtube.com/watch?v=uKVkkjk6BkI[/video]
UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2685
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Grof Žekula »

User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8878
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Radoye »

Ovo k'o Van Basten Dasajevu sto je dao, samo sa kontra strane...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Post Reply