Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Milan
Posts: 4211
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Mislim da nema svrhe, jer je odavno praksa da se sve pripremi i dogovori pre skupstine, a glasanje je po pravilu jednoglasno i cisto pro forme. Rezultat bi bio isti...
POŠTO OBRAZ ???!!!
roksanda23
Posts: 16
Joined: Tue Sep 17, 2013 6:40 pm

Re: Uprava

Post by roksanda23 »

Minja wrote:
roksanda23 wrote:Evo ga još jedan što voli da deli lekcije.
Uloguj se pod nadimkom pod kojim vec pises na drugom mestu.
Minja, vidim da mi ti najviše zameraš od kada sam se učlanio na forum, ali, ponavljam, NE ZNAM ZBOG ČEGA?. Sa nekim si me očigledno zamenio. žELIM KAO I VELIKA VEĆINA OVDE DA KLUB DOBIJE NOVU, ČASNU I POŠTENU UPRAVU. Voleo bih više da imamo takvu upravu, pa makar u narednih 10 godina ništa ne osvojili...ali se nadam da ćemo i mi taj KUP dočekati, možda već ove sezone.
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Uprava

Post by the Gari »

Milan wrote:Mislim da nema svrhe, jer je odavno praksa da se sve pripremi i dogovori pre skupstine, a glasanje je po pravilu jednoglasno i cisto pro forme. Rezultat bi bio isti...
To stoji. Nego, ne očekujem ja od toga ne-znam-ti-ni-ja-kakvu demokratsku proceduru na kojoj bi pozavideo Parlament Luksemburga, nego da nam jednostavno bude jasno šta se u klubu dešava i da, na kraju krajeva, znamo koga za šta da krivimo. Da li iko zna ko su uvom trenutku članovi upravnog odbora kluba? Ovako barem neće moći da menjaju na svakih nedelju dana upravni odbor iz prostog razloga sto nije lako organizovati skupštinu kad ti se ćefne. Za Kežmana niko (ali niko!) nikada nije glasao, a kamoli za bolide koje je on dovodio. A to da se postojanje svake institucije može dovesti do besmisla, apsolutno se slažem.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Uprava

Post by shecky »

Svako to zeli ,ali problem je da dok god imamo ovakvu drzavu ,fudbalski klubovi ce biti poslednja rupa na sviralu ,dok god se deca ubijaju u skolama ,20ogodisnjaci postaju predsednici klubova i drzavni funkcioneri ,Miladin Kovacevic ,proterivanje ljudi iz naseg grada samo zato sto se nekom tako diglo .. do fantasticno postenih lekara i slicno..

Dakle koliko god mi to zeleli ,od toga nece biti nista ,cak mogu reci ,da mi mozda tako nesto necemo ni doziveti.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8881
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Nego, razmisljam bas nesto, ako se sad promeni uprava, sta biva sa onom freskom na malom jugu? Hoce li biti prekrecena ili ostaje vo vjeki vjekov?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Uprava

Post by Nevernik »

Ima tamo jos prostora...dodace Scepinu sliku.
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: Uprava

Post by kowalski »

Covek je realno i gradonacelnik i gradska skupstina vec godinama unazad, moze da okaci svoju sliku di oce na gradsku svojinu.
Image
ssnigd
Posts: 3400
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Uprava

Post by ssnigd »

Da li iko zna koliko mi novca dugujemo i kome to. Da li iko zeli da proveri to. Da li postoji bilo kakva pravna-drzavna institucija koja je nadlezna za ovakve stvari. Da li ce iko odgovarati za raznorazne malverzacije u klubu. Pri tom, ne mislim samo na Kezmane napolje. Bez utvrdjivanja pravog stanja u klubu, mozemo mi da se slikamo. I kako nas narod kaze, lako je tudjim kurcem gloginje mlatiti.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Uprava

Post by Toto Riina »

Uvesti nezavisnu revizorsku angenciju i usvojiti onaj statut koji je podbara postavio.
Nek dodju i Zoka, Mirko, Minja bas me briga. Samo da obezbede nesmetano funkcionisanje kluba. Poceli smo kao blizanci da navijamo za stanje u upravi, dugove. Zajebite sve i svi na Vracar :!:
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: Uprava

Post by Ljubomir1996 »

Svi misevi su nakon smrti predsednika izmigoljili i traze sva moguca i nemoguca potrazivanja.
Trenutni predsednik je totalno nezainteresovan i smusen, a Prota gleda samo %!
Ocekuje se da predsednik postane Scepanovic, a pomocnik Bolesnikov.
Bez ozbiljne i konkretne pomoci grada i sponzora ce sve biti maksimalno tesko.
Jedina dobra stvar je da su obojica Vojvodinasi, a nezvanicno se gadja cifrom po gradu da dug sa porezima premasuje 6 milki.
Sta je od ovog tacno pokazace nam predstojeci dani, ocekuje se da se usvoji statut kluba koji su predlozili navijaci i nalazi se na forumu.
fare
Posts: 2823
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Uprava

Post by fare »

A ko ce da vrsi poslove podpredsednika fudbalskog kluba ? :D http://www.kurir-info.rs/puca-po-savovi ... ak-1021239" onclick="window.open(this.href);return false;
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: Uprava

Post by Ljubomir1996 »

Navodno je doslo do malog zastoja oko dolaska Zoke na celo kluba. On zeli sve transparentno i da se zna dug u dinar pre nego sto udje u klub, pitanje je da li ce to svima odgovarati!? Druga opcija u vidu Mirkana nije i ne sme biti prihvatljiva.
Sadasnji predsednik je totalno smusen, nije izasao sa zvanicnim saopstenjem i ako je to sam obecao.
Popovic je napustio klub, ocekuje se da njegovim stopama krenu Fatic, Baric i tako dalje...
srkins
Posts: 1440
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Uprava

Post by srkins »

Posto jos nemamo sportskog direktora moj predlog je da Marku Nikolicu prosirimo zaduzenja i da bude nesto kao tim-menager da vodi tim a i da bude zaduzen za transfere. a Scepanovic je vec u klubu,covek je podpredsednik pa nek gleda papire do mile volje ,ako je zaista sposoban nek preuzme od Balse posao a Balsu u upravni odbor prebaciti, oterati Kezmana i Jankovica a i Rabrenovica popuniti uo nekim dobrim advokatom bivsim igracem i direktorom neke uspesne kompanije...I da nama bi bilo super kad bi Baric i Fatic sporazumno raskinuli ugovore ustedeli bi oko 100.000e a nece ljudi igrati...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4822
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

srkins wrote:Posto jos nemamo sportskog direktora moj predlog je da Marku Nikolicu prosirimo zaduzenja i da bude nesto kao tim-menager da vodi tim a i da bude zaduzen za transfere.
Nemoj da se ljutis, ali to su price za malu decu. Makar u ovoj ligi, u ovoj drzavi, gde ni neke osnovne stvari nisu kako treba, a ne fudbal. Kad drzava bude normalna, onda ce i fudbal biti normalan, i interes za privatizaciju ce biti veci, i nestace raznorazni menadzeri, taksisti sto preporucuju trenere i ostali lesinari, i tek onda mozemo pricati o predsedniku/vlasniku koji ce imati puno poverenje u jednog coveka da ce obaviti posao. :cheers:
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Uprava

Post by Boske87 »

Nemam nikakve insajderske informacije iz kluba, pišem samo na osnovu nekog osećaja. Gledao sam sinoć jelenovo oko na Areni i meni Marko Nikolić deluje kao čovek koji je mnogo više od jednog trenera u Vojvodini. Svestan je on da dobro radi svoj posao, da ima kredita kod navijača i igrača i da bi mu klub teško našao adekvatnu zamenu. Zato sam siguran da ne posmatra situaciju u klubu i te sukobe sa distance, mislim da je on već "odabrao" stranu, kao što je ono :shit: tj zamenik zamenika rekao u onom jadnom medijskom istupu. To po nekom mom mišljenju uopšte nije loše jer pokazuje da Nikolić ima svoj stav, da nije neko ko će prvi pobeći sa broda u sigurnost neke Kine, Azerbejdžana itd.
Ko god da dođe u klub, novi sportski direktor i šira uprava će morati usko da sarađuju sa Nikolićem ako mislimo da napravimo ozbiljniji korak napred na polju struke.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply