12 kolo: Vojvodina-Javor 2:2

shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor, subota 18h

Post by shecky »

@borrissey

Ja sam jos u toku prosle sezone pricao sa jednim kolegom s posla posto je on grobar , i tada sam u rekao ono sto ti i jos neki pricaju ,a to je da mi ne zelimo da budemo najbolji.
A da jesmo ,mislim da je to svima jasno ,a mozda i nije?
Meni je malo cudno eto sto mi uvek "razguzimo" go**a ,a protiv raznih velesila osvojim 2 ...DVA boda od mogucih 9 kod kuce.
Samo da napomenem ,mi u NS nismo pobedili trenuo zadnje tj 16og , 14,13 i 12og na tabeli.
Ali zato mozemo vecite da dereko kad god osh ..
Nesto mi kaze da ni to nije slucajno.

Pobedis vecite ,mir u kuci posto nam je to najdraza pobeda ,ali na kraju se ipak sagnes da ne budes ti prvak ,jer eto ,necemo vas gnjaviti previse (mislim na drzavnu vlast sa sve ministarstvima) ,i svima lepo...pardon ,skoro svima.
Djura frizura i pored svih malverzacija koje ga prate po medijima ,je i dalje na celu groblja , a cik pogodite ko ce biti prvak?
FK Pussymouth.
Naravno, i Djura ce dalje moci da micka svoju frizuru ,jer bolje LE nego corka..
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor, subota 18h

Post by fare »

Evo bas sam sada listao da vidim kada je to Vosa zadnji put na poluvremenu vodila 2:0 (nevazno gde kuci ili u gostima) i na kraju da rezultat bude 2:2. Do sezone 2004/2005 nisam uspeo da nadjem ako neko zna neka mi napise .
User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor, subota 18h

Post by churguzijanac »

Nikolic je za razliku od Kize i Brzica trener sa mnogo manjim iskustvom i treba mu malko vise vremena da postavi dijagnozu.
Skolski izvlaci Kaludjera i ubacuje Tumbicu, kod 2-1 da pojaca sredinu i resi utakmicu iz kontre i sve da spreci scenario koji smo imali sa kragujevcanima.Sta to vredi kad Radoja istrcava kontru ko popisan, a Skule stoji uvek ko klada iza protivnickog igraca. Mogao je i pet igraca da menja, kad su se nasi ukenjali posle primljenog prvog gola i samo mislili da ne prime i drugi.
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor, subota 18h

Post by Jole »

Vidim da je ovde nastala podela oko toga da li je kriv Nikolic ili igraci :cheers: Zar je moguce :?:

Kako ovde vlada kokosije slepilo, pa to je cudo :frown:
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor, subota 18h

Post by Boske87 »

Počeo sam da pišem post o Marku Nikoliću, o zadnjoj šansi, o usranom luzerskom mentalitetu tipičnom za Vojvodinu, o upravi itd ali nemam više snage i volje. To je to, kao što reče Kowalski okrenite se ljudi boljim stvarima u životu...
Zbogom stadionu i forumu na neodređeno, do nekih zdravijih vremena.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor, subota 18h

Post by laki »

Nasim igracima ne treba psiholog vec usrana motka. Ovo se odnosi najvise na onog manekena Vranjesa (boli me k***c za gol sto je dao) kao i za Lekovica, koga samo iz pristojnosti necu da vredjam za vreme utakmice. Paja je bio barem jednakog kvaliteta, a za Nastu tvrdim da kad bi dobio minutazu koliko taj nesrecni Lekovic, bio bi za klasu bolji!

Definitivno jos jedan poraz koji ide treneru na dusu, jer kad u drugom poluvremenu prodje 15min u kojima mi igramo kao jajare a on nista ne menja, tu se svaka diskusija oko krivice zavrsava po meni! Vranjes i Radoja su trebali momentalno da izadju tada, a i Lekovic je mogao u paketu.

Neshvatljivi promasaji Skuletica kao i njegova namera da se par puta useta u gol sa loptom.

PS: Sto se tice prvog Javorovog gola, mogu da se kladim u bilo sta da taj lik nikad u zivotu nije dao slican gol niti ce ga u zivotu dati ikada vise. Ja se ne secam da sam skoro video tako nesto u bilo kojoj ligi. Jbt ako tu nije bilo oko 40m! Sad gledam snimak i ne mogu da poverujem.

PPS: Kakvo namestanje utakmica, igrali smo drugo poluvreme kao jajare, Nikolic nije znao kako da izmenama popravi nasu igru ili bilo kojom drugom tehnikom i izgubili smo 2 boda.

NEKA TE BUDE SRAMOTA, NIKOLICU, AKO U SLEDECOJ UTAKMICI BUDU IGRALI LEKOVIC I VRANJES! Ma ako budu sedeli na klupi a ne igrali u prvih 11, bre!!
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor, subota 18h

Post by Red Marquis »

Konstantna priča većine je kako jedino što vredi u klubu i iza koga treba stati su igrači i trener. Naši igrači i uprava zaslužuju jedni druge.
Io odio Belgrado
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8908
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor, subota 18h

Post by Radoye »

Red Marquis wrote:Konstantna priča većine je kako jedino što vredi u klubu i iza koga treba stati su igrači i trener. Naši igrači i uprava zaslužuju jedni druge.
Kanda i mi navijaci zasluzujemo bas ovakve upravu i igrace...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor, subota 18h

Post by recni galeb »

vidim da nisam bio jedini koji je osetio da cemo zasrati posle 2:0, jeste to najopasniji rezultat majke mu ga njegove... :frown:
nego sta igra onaj Lekovic i za koga? :shock:
aj kada vec trpimo mamlaza da trpimo bar nase dete tj. Nastica ovo bre sut u dupe pa aj ti u bJeograde pa tamo majmunisi to nevracanje u odbranu kada se eto slucajno istrcis preko pola...
poseta ocekivana, ne treba nama spustati cenu na pola nego je duplo dici gore, jel Boze moj, Vosu prati samo elita... :D
istok
Posts: 21
Joined: Sat Aug 31, 2013 12:37 am

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor, subota 18h

Post by istok »

Ajd nek mi neko lepo stručno objasni, ja sam možda neznalica, po čemu smo mi uopšte bolji od Javora, Novog Pazara,Užica, Kragujevca itd. Gledao sam sve utakmice u NS i nisam video da smo mi uopšte bolji bili od ikoga i ovo što smo pobedili bilo je u 93, autogol u 87. Pa ovaj Vranješ,npr. ne bi imao mesta u prvom timu pola timova naše lige. Nažalost, dao je sada ovaj gol, prethodni je dao pre više od godinu dana Donjem Sremu/ne računam onaj slučajni sa Bursom, to je ustvari bio autogol/ tako da će verovatno nastaviti da zauzima mesto nekom mlađem igraču od kojeg možda i postane fudbaler/Kosović npr/.I ovi naši centarhalfovi, majko moja kakve promaje.Milović je za obojicu Kostakurta.
I ovaj naš trener, po čemu je to poseban.I to bi voleo da me neko ubedi.Sto puta bi bolji Kosan npr.
Sve u svemu, ne vredi se nervirati.Koliko vredimo, to ti je to.
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor, subota 18h

Post by lazarr »

Borrissey,
evo ja se prijavljujem na psiholoski tretman kod tebe.
Voleo bih da mi objasniš, kako je moguće da ja kao običan navijač dođem kući sa utakmice kao da je kraj sveta, ne razgovaram sa ukućanima, a jutros se budim i prvo što pomislim je utakmica od sinoć???
Da li je moguće da igrači nemaju ni malo savesti i da nam ovo redovno priređuju a još im je to u stvari posao i od toga žive.
Kako je moguće baviti se nečim a to raditi totalno preko k***a???
Ma, ne mogu sebi da dođem. Razboleću se zbog Vojvodine. Neverovatno je koliko meni sve ovo teško pada.
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor, subota 18h

Post by shecky »

O lazare kontam te skroz ,mada sam ja vec istreniran da kuliram ovakve stvari.

A sto se posta @istok tice ,druze ,ne znam kako ti gledas tekme ,ali mi smo po svemu bolji od navedenih ekipa.
Protiv Radnickog smo odigrali zaista evropsku utakmicu , to sto smo mi amaterski klub pa nemamo neku zvanicnu statistiku koja pokazuje posle svake tekme koji igrac je sta uradio pojedinacno ,koliko pretrcao koliko uspecnih pasova napravio i slicno ,a to sve nasuprot rivala ,veruj mi da bi se uverio itekako koliko smo bolji od velikana protiv kojih igramo.

Naravno da uvek moze da se desi kiks ili los dan ,na to nisu imuni ni najveci svetski klubovi.

Sto se sinoc tice , tvoj kostakurta Milovic je bio silovan od strane Skuntelara ,prelazio ga je kao malog majmuna ,samo je problem u tome sto je to napadac radio a ne krilo.. pa onda isti taj Skuntelar nema kome ustvari da centriria.
Sto se trenera tice ,slazem se sa jednim delom ,ja sam prvi kritikovao Nikolica jos u jurop mecevima kada su me svi ovde napadali zbog toga ,ali ovde nisi u pravu kad kazes da je Kosan bolji od njega,cisto zato jer nemas osnova to da kazes.
Kosan nije vodio prvi tim ,pa ne mozes ni uporedjivati ,ali mozes Nikolica uporediti sa recimo Vigijem ili eventualno Vucicevicem jer to su ti igraci manje vise uz par promena.
E tu je poenta price ,jer ja nikakvu razliku ne vidim.
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor, subota 18h

Post by Toto Riina »

Kad budemo prestali da lazemo sami sebe, bice nam bolje :idea:

U poslednjih 15 tekmi sa Javorom imamo 3 poraza, 6 remija i samo na dve utakmice smo ih dobili sa vise od gola razlike :!:
Muka mi je kad otvorim forum i pocnem da citam kako ljudi ovde polivaju, naricu, sline i ironicno se smeje, a prate klub preko teleteksta. Pa mi 24 godine nismo uzeli trofej i necemo jos toliko i kad imamo snage nece nam dati.

Sto se tice utakmice ja sam zadovoljan! Video sam dva vrhunska gola, otvorenu i sadrzajnu utakmicu za uslove fudbala u Srbiji. Skuntelar je igrao dobro ali i promasio dve mrtve sanse, Vranja jednu (moglo je biti 5-1) i na kraju su Ivanjicani nagradjeni za hrabrost i borbenost. To je ono sto sam uvek zeleo da gledam fudbal pa bilo i 2-2, a ne mrcvarenje i mucenje u iscekivanju penala u 80-tim minutima za 1-0.

Postoji psiholoski problem kad se igra na domacem stadionu, ali i to ce se prevazici i mi cemo biti slozniji i u vecem broj kad na stadion budemo dolazili zato sto igra Vojvodina, a ne zbog protivnika, finala kupa, rezultata, uprave.


Vule hoce da se proda i igra smo napad, za odbranu ga boli patka. Sve akcije i golovi vec nekoliko utakmica zbog njega.
Last edited by Toto Riina on Sun Nov 10, 2013 12:21 pm, edited 1 time in total.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor, subota 18h

Post by naseljekolumbija »

Nikolicu odlazi,covek je umislio da je Murinjo a on ustvari moroninjo
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor, subota 18h

Post by Voja »

Kao sto sam vec pisao... nedostaje rezon... da je bilo bar gram rezonskog razmisljanja,Vranjes bi u kolosalnoj sansi dodao loptu Kaludjeru,kao sto bi i Skuntelar dodao Alivodicu. Samo gram rezona,i bila bi pobeda sa dva ili vise razlike....
Image
Locked