Kup Srbije - sezona 2013/14

Locked
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, sreda 17h

Post by gospodinFKV »

Da malo ulijemo optimizma - bice tesko, bice 0:3 :cheers:
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, sreda 17h

Post by shecky »

Ljudi nemojte se ljutiti ali posto je trenutno ovo najcitanija sekcija moram ovde da postujem ovo :) Znaci umro sam od smeha.

Na sajtu 021 stoji neka vest Florida: Ženu napao medved dok je šetala psa
E sad tu nista nije cudno niti ima ikakve veze sa fudbalom jer kad se otvori vest vidi se text i slika mede.
Ali fora je u tome sto je na glavoj stranici u headlines ova vest ali na slikici stoji slika Medojevica :) hahahah
lazarr
Posts: 817
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, sreda 17h

Post by lazarr »

http://mondo.rs/a639682/Sport/Fudbal/Vo ... mozda.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Novinari,novinari.....ccccccc
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, sreda 17h

Post by gospodinFKV »

lazarr wrote:http://mondo.rs/a639682/Sport/Fudbal/Vo ... mozda.html

Novinari,novinari.....ccccccc
To je onaj car sto je selio Abua u zvezdu jedno 30 puta :greenbutt:
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, sreda 17h

Post by Toto Riina »

Kad tekst napise NIkola Jankovic siguran sam da nema 1% sanse da vest ima veze sa istinom! Preko sajta za koji radi pokusava da se revansira za klip o Mrdji koji ih je veoma snazno pogodio i o kom su pricali u svojoj svlacionici (Izvor njihov golman rodom iz NS).
Inace pomenuti "novinar" vazi za velikog indijanca sa kojim se svi zivi ismevaju i koji pise tekstove iz svojih vlaznih snova. Sprdnja sa njim se
vodi i na tviteru. Takvim tekstovima ne treba trovati ovaj forum. Trajce ima bisere ali 100% znam da ne bi presao u cergu, pogotovo u trenutku kad svi zbog besparice beze glavom bez obzira.

Raduje me sto dosta starijih Slaninara najavljuje svoj odlazak u smrdljivi bg. Vreme je da podrzimo klub pre veoma dugu pauzu!
Sa dve pobede bi izbacili sadrzaj iz debelog creva direktno u njihova otvorena usta zeljna kupljenih trofeja i lazne slave, a matorg Dzajku bi poslali na oporavak u motel Radmilovac sa svojim Tozovcem.


MI SMO FKV, A KO STE VI???
Stefke
Posts: 324
Joined: Thu Sep 12, 2013 10:50 am
Location: Клиса

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, sreda 17h

Post by Stefke »

Значи мука ми је кад видим да Партизану суди судија који навија за дотични клуб :evil:
Па то само код нас може... Уместо да га пошаљу у неку бетон лигу на хлађење они га поставе да суди суперлигу :?
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, sreda 17h

Post by gospodinFKV »

Cigojnerima stisla guza pred tekmu... :mrgreen:
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, sreda 17h

Post by laki »

Kad procitam "smrdljivi bg" nije mi dobro... Ali sta da radim. Vidimo se u BG sutra, dobijamo na penale! :cheers:
Image
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, sreda 17h

Post by Chana »

limanfkv wrote:
Vise nego korektan odgovor Mrdje na pitanja. Svaka cast.
+1 :deal:

Sad je na momcima da pokažu da su se "družili" sa Abuom...

Ova i subotnja utakmica "prave igrače" i ZNAM da su naši momci toga svesni - samo ostaje teren da se to i pokaže!!!
Ove dve utakmice mogu da pomognu našim zaslužnim asovima, Vuletu i Trajku (možda i još nekom), da dignu cenu pred odlazak iz Voše, a u tome može ceo tim da im "pomogne"!

Na pisanja "novinarskih :shit: " kao što je Janković ne treba se obazirati...
Za Vuleta je išla i "ide" priča o prelasku u Partizan, Trajče je kao i Abu "x" puta seljen u Zvezdu, a iz Zvezde "bežanija" najstrašnija i pored svih pomoći Malivuka & Co. Državni projekat - golo :shit: ...

Od Marka Nikolića očekujem mudro-hrabru taktiku, jer braniti se - nikako nije dobra ideja, kad nam sam Bog dade Kiću, Mijata, Serđa...
Još kada im se pridruže Spremo i Ivanić, imaćemo i tu trenutno diskutabilnu - levu stranu! A što se sumnji u Nastu tiče, setite ga se iz sezone 2012./13., uz nadu - da ponovo krene tim stopama!

Nek nam je samo sa srećom - i bez uplitanja sudija :!:

A NA PROLEĆE - kombinacija naših mladih, 2-3 domaća pojačanja i jednog "Abua" (ali na vreme) i uz dobre pripreme - SVAŠTA JE MOGUĆE :!: :!: :!:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, sreda 17h

Post by Boske87 »

Ako budemo igrali čekalicu kao prvo poluvremene protiv nkp nećemo dobro proći jer ovaj tim bez Abua ne zna da igra na kontre. Cigani su jači u ofanzivi od nkp pogotovu u prvom poluvremenu dok ne pocrkaju. Ako krenemo muški, prenesemo težište na njihovu polovinu onda ćemo ih razvaliti, pogotovu ako Škule bude bio u špicu, on u zubima može nositi njihove štopere :D .
Da se ja nešta pitam sutra bi Sergej zaigrao od starta, bilo bi to taktičko iznenađenje za Seju Kalača a i treba da nastavimo tradiciju kaljenja omladinaca na derbijima. Verujem da će Trax igrati i mislim da smo u prekidima mnogo opasniji od njih, lako se može desiti da to prelomi meč.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Stexman
Posts: 2576
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, sreda 17h

Post by Stexman »

Mene je frka pred sutrasnju utakmicu! Jer kad god smo trebali njih da pobedimo nismo, i redovno primimo od 4-5 golova :(

Za subotu se ne bojim, to je samo prvenstvena utakmica i tu imamo mnogo vise sanse da dobijemo.
Ko ce docekati pet sati sutra :cry:
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, sreda 17h

Post by Friend »

http://www.youtube.com/watch?v=jq4M94xjgbk" onclick="window.open(this.href);return false;
ni šešelja ni draškovića,mi smo vojska Pere Nikezića!
1892
Posts: 1067
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, sreda 17h

Post by 1892 »

http://www.kurir-info.rs/cveno-beli-der ... ak-1117613" onclick="window.open(this.href);return false;

Lep naslov u kuriru :cheers:
Come on you Reds!
lazarr
Posts: 817
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, sreda 17h

Post by lazarr »

Brinem se. Već je 11h a nijedan igrac zvezde od jutros nije podneo zahtev za raskid ugovora. Šta im je? Uspavali se?
Šalim se..... Razbićemo ih ako sve bude pošteno!!!!! :cheers:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9780
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, sreda 17h

Post by Voja »

Boske87 wrote:bilo bi to taktičko iznenađenje za Seju Kalača
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :cup:
Image
Locked