Kup Srbije - sezona 2013/14

Locked
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9787
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, sreda 17h

Post by Voja »

Jbt,kako covek za sat ipo vremena zaboravi na sve zivotne muke
Image
ssnigd
Posts: 3395
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, sreda 17h

Post by ssnigd »

Taman htedoh da pohvalim odbranu kako su bili fantasticni celu tekmu, posebno stopere, i onda je svako morao da ima po jedan kiks, cisto da ne pokvarimo statistiku. Vukovic ne izbija kako treba primamo gol, Djuric u 85om vraca loptu nazad gde se nalazi neki cigan na 1:3 sva sreca pa je Vukovic bio priseban, 'bem ti fudbal kada nisam pukao :frown: ::

Bravo za pobedu, sada da se ekipa odmori i da se smanje ti prazni minuti kada nas nije bilo na terenu sigurno pola sata. U subotu probati po sestu u nizu protiv njih, mada su se cigani cuvali za tu tekmu, nisu bili 100% u mecu danas i to je i rekao neko rece njihov Sejo Kalac :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, sreda 17h

Post by Boske87 »

zukenp wrote:
Boske87 wrote:Alivodić je slab, možda ne bi bilo loše da u drugom zaigra Vukčević. Moramo smanjiti broj kornera, dovoljno je što sudija navlači za njih i svira smešne faulove u opasnoj zoni. Ako odemo na dva 0-2 biće gotov meč.
Haha sta neko moze provalit i ostat ziv.Pa Enver je bio ucesnik svake akcije vojvodine u 1.pol.kad je i asistirao.Ovaj gol u 2.najbolje govori za njega.
Znam da je tebi Enver drag ali treba biti objektivan, komentar sam napisao nakon prvog poluvremena u kome je Alivodić i pored asistencije imao nekoliko grešaka u dodavanju nakon čega se otvarala kontra, jednom je zbog njega Vule jedva zatvorio desnu stranu. Malo objektivnosti i kulture ti ne bi bilo na domet.

Voja wrote:Za mene potez utakmice Skuntelarovo bacanje Bajka... totalna nemoc :cheers:

Ludi smo ako se opustimo u subotu,ludi....
Kad je Škule u maniru rasnog strelaca prosuo cigana ostao sam bez teksta, totalna dominacija :mrgreen:

Hoćemo reprizu u subotu :D !!!
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3866
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, sreda 17h

Post by Red Marquis »

Voja wrote:Jbt,kako covek za sat ipo vremena zaboravi na sve zivotne muke
Pričaj mi o tome. Treći dan prehlade (garant mi Trajko preneo :mrgreen: ), ne mrdam iz kreveta, nos začepljen, glava boli...i sad sve ko rukom odnešeno :)
Io odio Belgrado
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, sreda 17h

Post by Firmson89 »

Одличан Врањеш, одлични сви! 5 за редом, идемо по шесту! У СУБОТУ СВИ У БГ, ВИКЕНД ЈЕ И ОПРАВДАЊА НЕМА!!

П.С. Код трећег гола какво проигравање Полетановића, у стилу Џерарда...а и завршница Шкулетића! Све у свему шта рећи...куп је наш! :greenbutt:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9787
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, sreda 17h

Post by Voja »

Red Marquis wrote:ne mrdam iz kreveta, nos začepljen, glava boli...
Jbt,pa ti imas klasicne simptome zvezdasa :mrgreen: :cheers:
Image
Stefke
Posts: 324
Joined: Thu Sep 12, 2013 10:50 am
Location: Клиса

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, sreda 17h

Post by Stefke »

Тако то раде мајстори... Реприза у суботу! :twisted:
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8878
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, sreda 17h

Post by Radoye »

Bravo momci! :cheers:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2057
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, sreda 17h

Post by churguzijanac »

Mojoj sreci nema kraja!

Hvala vam za sve ove godine dominacije u lavoru! Neprevazidjen je osecaj kad vas gledam kako uredno u decembru svake godine sisate travu beogradske marakane.
fare
Posts: 2817
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, sreda 17h

Post by fare »

Sta je sa Maretom ? (Poletanovic ) :shock: .
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, sreda 17h

Post by pedjans »

Ovo je zaista melem na sve rane, moralo bi biti poučno za cigane ovo gaženje u kontinuitetu. Nema šta da se kaže nego da smo već dugo, dugo mnogo bolji tim u svemu i skoro na svakom mestu u timu. Što su oni uvek ispred nas na kraju prvenstva, to je pokazatelj da je naša liga totalno neregularna. Ali, j...š sad to sve, za ovo se živi! :D
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, sreda 17h

Post by ДушанСП »

Видим да сте сви у трансу,можда је то и добро али...да ли је реално победити их два пута за три дана,какав год да су крш?Јесте да ме овај куп већ почиње нервирати,али мислим да ове сезоне сву снагу треба фокусирати на његово освајање,јер реално нема ми шта пуно да тражимо у првенству,мада смо квалитетнији од оба близанца.Наравно све зависи какав ће тим бити на пролеће.И наравно све честитке момцима на победи :cheers:
User avatar
Turija
Posts: 10742
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, sreda 17h

Post by Turija »

Čestitke momcima za prolaz u polufinale kupa :!:
Međutim, realno gledajući, malo čime možemo biti zadovoljni, osim još jedne pobede u rupi.Mnogo grešaka na obe strane.Zvezda je u takvom raspadu po svim šavovima, da ne mogu da verujem.
Inače, slažem se sa Bosketovim opažanjem za Alivodića.Slabu partiju pokrio je golom i učešćem u akciji kod prvog gola (ništa spektakularno).Volim Alivodića, što uvek daje sve od sebe, ali puno greši u dodavanju i njegovom tajmingu.No,da nije tako, igrao bi u nekoj jakoj evropskoj ligi, a ne JSL.
Leva strana nam je katastrofa.I samo tim u velikom raspadu, kakvom je sada zvezda, to nije znao da iskoristi.Leković jeste slab na toj poziciji, ali Nastić je ...uh.Potrošio mi je živaca i živaca.Strašna promaja duva na levom beku (čak su i komentatori na areni to primetili).
Za mene je, ubedljivo, najbolji igrač Vojvodine mladi Radoja.Bolji i od Kačara i od Mede.Evropski format zadnjeg veznog, samo sada treba trener koji će ga izbrusiti u velikog igrača.S druge strane, jedino nas njegov transfer može spasiti od bankrota.Bila bi jako velika greška i šteta da ga prodamo u zimskom prelaznom roku.Nadam se da ga ova uprava (ipak) neće prodati, jer smo ga onda na proleće (na terenu) ugasili.
Da se, na kraju, vratim pobedi i zadovoljstvu zbog nje.Svaka protiv blizanaca je zlatna - iz mnogo razloga. :cheers:
Last edited by Turija on Wed Dec 04, 2013 8:45 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina 1:3

Post by Somborac »

Utakmicu dobio i mi dobili Nastica.
Sve pohvale, za vikend INVAZIJA!!!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4820
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina 1:3

Post by gospodinFKV »

Nemojte pljuvati Djurica, odigrao je odlicno u odbrani. Kad smo dali treci gol cela ekipa je pala, ne samo on...bezveze ga sad uzimate u usta....

Uzivajte, braco moja napacena! :cheers:

[video]http://www.youtube.com/watch?v=TbBoDQUNJdQ[/video]
Locked