Kup Srbije - sezona 2013/14

Locked
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, sreda 17h

Post by Voja »

ДушанСП wrote:Видим да сте сви у трансу,можда је то и добро али...да ли је реално победити их два пута за три дана,какав год да су крш?
Ovo je trenutni trans... posle 5 pobeda za redom nad Zvezdom smatram da ni navijaci drugih klubova ne mogu ostati ravnodusni,pa bi i mi trebali da se ponasamo u skladu s tim i slavimo. Naravno,odavno se zna da ni ja ne tretiram ovaj kup nesto posebno i sto se mene tice,vec sledecu rundu mozemo ispasti nista se ne menja... ali ovaj niz pobeda.... daje nam za pravo da se mozemo nadati i drugoj pobedi u roku od samo par dana... iako sam svoju prognozu subotnjeg meca dao pre dan ili dva
Image
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, sreda 17h

Post by Chana »

Minja wrote:SVAKA VAMA CAST
Najlepse pobede su pobede protiv zvezde. ULTIMATIVNA RADOST. Nema sladjeg trijumfa. Barem za nas starije. Prethodnih par godina ostace upamceno kao period TOTALNOG rasturanja zvezde. Meni srce prepuno.
:klanjanje: :klanjanje: :klanjanje:

Milo mi je da se Nasta "vraća" (iako je par puta proplivao), žao mi je što Sergej nije dobio bar koji minut (ali ima šanse da on i Kića budu "iznenađenje" u subotu)...
Mare je ipak bio najbolji, uz Vranješa i Škuleta, iako su svi bili na nivou i ne treba izdvajati nikoga...
Svi su primetili kiks Đure i Jagoša kod 1:3, ali ne treba zaboraviti ni "x" njihovih nebeskih skokova i dobrih predaja lopte (tu je očigledno Jagoš najjači u ligi, i šire...)
U krajnjem slučaju, i Žak je imao ono "fulanje" pre prvog gola, ali je sve ostalo odradio vrhunski :deal:
Ja sam od onih koji sumnjaju u Andriju, ali REALNO on je u 16m zaista "kao riba u vodi".
Danas je odigrao najbolju partiju u Voši, jedini njegov problem je što desnu stranu drže Vule i Ali, a on bi baš tu bio najjači (dovoljno je setiti se onog njegovog gađanja Abua u glavu za 2:1 protiv Burse.)
Ko hoće da se podseti tog teledirigovanog projektila do Abua, pa mreže: http://youtu.be/e2eL8GJJjbU" onclick="window.open(this.href);return false;

Da ne dužim, i da ne širim - a krenulo me je... :roll:
JASNO JE KAO DAN - POBEDIO JE BOLJI TIM, O TRENERIMA DA I NE PRIČAMO... :deal:
Možda blizančići nikad nisu bili slabiji, ali Rašović i Slovenac su totalno zalutali u fudbal :!:

Ja sam isto konstruisao u glavi priču "nama Kup, njima bodovi za titulu" ( :oops: ) - ali se ovde radi o DOMINACIJI :!: :!: :!:

U subotu treba okupirati BG, ovi momci su to zaslužili srcem koje su uložili u ovih 93 minuta :cheers:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina 1:3

Post by Somborac »

U subotu kavez mora biti tesan!!!
slaninari kac
Posts: 28
Joined: Mon Jan 28, 2013 11:28 am
Location: 中华人民共和国

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina 1:3

Post by slaninari kac »

Svaka cast Voso! :cheers:
Ovo je mogla biti jos ubedljivija pobeda, kako je Nikolic i rekao posle utakmice, ali ja sam presrecan i ovim rezultatom i igrom. Neka tako bude i u subotu... Vulicevic i Nastic odlicno odradili posao po bokovima, Vranjes, zna da stane na loptu, smiri igru, Alivodic isto odlican, par gresaka ali pre svega ga cenim zbog truda, grize na terenu...Vidi se da se on i Vule najvise trude u ekipi. Skuleticu svaka cast za onaj treci gol, majstorski!

Jel zna neko kad se igra u subotu?
limanfkv
Posts: 2842
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina 1:3

Post by limanfkv »

Bravo momci, naklon do poda!
U subotu im spremamo fataliti i teramo jos jednog trenera. :cheers:
Vreme je za gasenje projketa!
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina 1:3

Post by shecky »

Ljudi ne znam sta ste toliko odusevljeni ... pa valjda je normalno da bar ove gazimo :)

Salu na stranu ,svaka cast momcima ali kao redovnom kriticaru Nikolica ,ovaj put mu odajem priznanje , On je pobedio cigane.
Odlicna taktika ,agresivno privh 15 i zadnjih 15min.
Verovatno je takav bio dogovor ukoliko rano povedemo a i dalje vodimo u drugom poluvremenu.
Taj presing od 75min me odusevio ,jer kad su cigani dali gol onda je logicno da ta ekipa ima psiholosku prednost i da se protivnik povlaci i postaje nesiguran ali kontra-psihologijom smo razbili iluzije ciganima.

Sto se igraca tice ,za mene je Vranjes igrac utakmice.

Sto se ostalih tice , ne slazem se da je Nastic bio los ,cak sta vise , i u ovoj utakmici je dokazao da je RODJEN za levo krilo!! Kakav crni bek ...
Ne znam zasto su neki napali Envera ,nije bio ni bolji ni losiji od ostalih ,uostalom covek je dao gol i upisao asistenciju.

Ima nesto u toj cmarakani sto nam pase, a negde je neko pisao o dimenzijama terena , i apsolutno se slazem da bi ne znam kako ali nekako bi morali da prosirimo nas teren ,ocigledno veci prostor nam mnogo vise odgovara.

I sto se perspektive tice ,sve je ovo lepo ali mene zanima sa kojim timom cemo igrati na prolece...
Necu dublje da ulazim u analizu ali ja bih voleo da dovedemo Onjila od cigana.
Znam .. neki ce reci pa gari nije nista uradio kod njih .. pa nije ni Abu zar ne?
Gari jeste da ima slabu tehniku ali je brz a to je ono sto nama treba za kontre.
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina 1:3

Post by kowalski »

Volim te, iako su te okupirala go**a.

Image
Image
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina 1:3

Post by Marcello »

Opet onaj stari osećaj, kad ih ponizimo i od njihove "neosvojive tvrđave" ne ostane kamen na kamenu! :cheers:

Izvinjavam se, ali, moram da iznesem nešto što me je jako iznerviralo. Opet jeftin gol, ovaj put katastrofalna reakcija Jagoša. Dok je Milijaš ležao na zemlji, u momentu kad je lopta "ničija", neshvatljivo mi je da štoper tako mlako uđe u duel, i to u svom petercu!!! To se čisti tako, da, ako treba, sa loptom odleti i glava protivniku! Apsolutno bez kompromisa!!! Aksiom, Jagoše, dečko moj! :dedica:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina 1:3

Post by borrissey »

Kakav je ovo melem na rane... Momci, svaka čast!!! Hajmo u subotu da smenjujemo trenere! :D
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina 1:3

Post by kafe bagdad »

Zeznuo se svako ko nije bio, imate sansu za popravni u subotu :mrgreen:
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina 1:3

Post by Passion »

Које уринирање по ромској сиротињи у сваком могућем сегменту. Свако ко није био жестоко се заје*о! Кад си била мала звездо, кад си била мала звездо сисала си сису........ :greenbutt:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
Lovćenac
Posts: 5
Joined: Sun Aug 25, 2013 10:58 pm

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina 1:3

Post by Lovćenac »

Lijepo je bilo danas na lažnoj Marakani,imam ove sedmice neke obaveze u BG pa naravno da ova utakmca i ova za vikend što slijedi neće ostatć bez mog prisustva,bio sam na istočnoj tirbini bliže našima,u neku ruku sam očekivao i veći broj naših ali eto,termin i hladnoća su sigurno umnogome uticali,ali i premalo vjere u naše momke.Prije svega ne slažem se sa onima koji će da omalovažavaju ovaj rezultat tezom kako su oni nikad gori,sa čim se ne bih složio,mislim da su bolji nego prethodne dvije sezone,imaju neki napadački potencijal,pozadi su raspad,to je Nikolić odlično iskoristio,draga mi je ova pobjeda pogotovo zato što se ranije smatralo da ovakve utakmice dobijamo samo zbog Abubakara iz kontri a mi smo ovdje izašli na teren,nametnuli se od samog početka i bilo je pitanje vremena kada ćemo postići gol,na kraju smo mogli i ubjedljivije slaviti,te neke njihove šanse su vise bile plod slučajnosti i neke improvizacije,tako da su na kraju čak i prošli odlično slobodno mogu reći.Raduje me partija Poletanovića,sjajan pas,vidi se da ima taj fudbalski vic iako mu dosta snage fali,Kaluđerović šmekerski kod prvog gola,Škuletić ponizio Bajkovića na kraju,ama koji god utisak da prenesem ne može u potpunosti dočarat ovaj lijep osjećaj,Pozdrav braćo i nadam se novoj pobjedi u subotu,neko će reć kako je teško u 3 dana dobit nekog dvaput,ali BOLJA smo ekipa,u skladu sa tim se moramo i ponašat i nametnut se od starta za ta 3 boda :cheers:
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina 1:3

Post by KoKanidja »

Давно нисам био срећнији. Не вреди, све се заборави кад им се затресе мрежа на нашој страни.

Image
Last edited by KoKanidja on Thu Dec 05, 2013 12:55 am, edited 2 times in total.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina 1:3

Post by gospodinFKV »

Cekamo saopstenje :greenbutt:
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina 1:3

Post by Schteph_F89 »

Lep izlet danas u Bg, rutina tipa veni vidi vici :!: Bice da je prevagnulo to sto smo se vise naostrili navijanjem (poceli 15 min. pre pocetka utakmice :deal:). Za sada uzivam u pobedi i cestitke svim igracima, nemam im sta zameriti. Subota repriza :cheers:

p.s. Vojvodina je postala prva ekipa u istoriji koja je uspela da savlada Crvenu zvezdu pet puta uzastopno u takmičarskim mečevima! 8)
Locked