15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 2:1

shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 15. kolo: crvena zvezda - Vojvodina

Post by shecky »

Samo da ne mirise na unapred pravdanje zbog dogovorene utakmice ...
Valjda nije tako.
limanfkv
Posts: 2841
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 15. kolo: crvena zvezda - Vojvodina

Post by limanfkv »

Tako je Vojo. Prosle godine OFK je savladao zvezdu u dva puta u cetiri dana, zasto to ne bi mogli i mi?
Mnogo se prica o namestanju, kako cemo da trampimo prvenstvenu utakmicu za kup utakmicu. To mi je drago jer ce sigurno rasti kvota na Vojvodinu, pa ce se posle 13. plate od pre dva dana, stici i 14. :mrgreen:
Elem, zasto je glupavo. Da li bi njihov Sejo Kalac isterao rovitog Ninkovica i Pecnika na teren da je namesteno? Pa taj Ninkovic im drzi ceo vezni red, a sad ga nece imati barem tokom celih priprema po svemu sudeci.
Stoga, vreme je za fataliti. Vreme je da im oteramo jos jednog trenera i posaljemo jos jednu trojku i ugasimo nade o boljem zivotu i srecnim ljudima. Bez Ninkovica su daleko slabiji, to se mora iskoristiti. Zgazi jajare!
lazarr
Posts: 817
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 15. kolo: crvena zvezda - Vojvodina

Post by lazarr »

shecky wrote:Samo da ne mirise na unapred pravdanje zbog dogovorene utakmice ...
Valjda nije tako.
Na svim mogućim portalima slične alibi izjave naših igrača ili trenera.
Miriše na nešto što nikada ne bih mogao da im oprostim. Nek igraju muški pa neka i izgube, samo ne ovo u čega sumnjam.
Nadam se da grešim. :cheers:
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 15. kolo: crvena zvezda - Vojvodina

Post by playmaker »

50%-50%

Ili ih pustamo po dogovoru ili ih ponovo kantamo, ne vidim kako je moguc bilo koji drugi ishod u vidu napete utakmice jer oni jednostavno ne znaju gde udaraju...
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1627
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: 15. kolo: crvena zvezda - Vojvodina

Post by ogi »

Vatrogasne sluzbe ce biti suspendovane, gasimo drzavni projekat - drugi deo!!!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Turija
Posts: 10721
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 15. kolo: crvena zvezda - Vojvodina

Post by Turija »

limanfkv wrote:Tako je Vojo. Prosle godine OFK je savladao zvezdu u dva puta u cetiri dana, zasto to ne bi mogli i mi?
Mnogo se prica o namestanju, kako cemo da trampimo prvenstvenu utakmicu za kup utakmicu. To mi je drago jer ce sigurno rasti kvota na Vojvodinu, pa ce se posle 13. plate od pre dva dana, stici i 14. :mrgreen:
:)
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 15. kolo: crvena zvezda - Vojvodina

Post by Passion »

Ма какво црно намештање. Идемо свечано да уручимо Сеји отказ. Може да бира само када ће да оде у свлачионицу; после првог, другог или трећег гола. После четвртог је глупо, ако је истрпео три нека истрпи још који! :greenbutt: КРЦАТ КАВЕЗ - СВИ У РУПУ!!!
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 15. kolo: crvena zvezda - Vojvodina

Post by laki »

Ja bih bio prezadovoljan i sa 0 1! Jako je tesko bilo kog protivnika poraziti u gostima 2X za redom bilo mi bolji ili ne. Njihov domaci teren je ono sto u pravom smislu reci znaci domaci teren. Nadam se samo da becemo srljati kao kreteni vec da cemo igrati oprezno i cekati svoju sansu iz dobre igre. Uvek kad igramo napadacki to se svede na zanemarivanje odbrane i onda primamo golove kao retardi.
I dalje mi se najvise dopada sezona kada nas je vodio Milinkovic jer smo znali da igramo na rezultat, a prvenstvo je takmicenje gde je jedino rezultat i bitan! Tako i sutra treba da odigramo na rezultat.
Iskreno se nadam da cemo pobediti! Ju kako sam naostren zbog sutrasnjeg gostovanja u rupcagi!!
Image
menager
Posts: 140
Joined: Thu Jun 11, 2009 7:54 pm

Re: 15. kolo: crvena zvezda - Vojvodina

Post by menager »

sta sve ove moze da se procita, 5 0 , 4 0 i slicno, kao da su treceligasi, mada i nisu mnogo po kvaliteti jaci od nasih drugoligasa
a ovamo jsl podrum ne mogu da dobiju i to kuci , 2 puta zaredom se ispusta 2 0
bk klubovi su ocajni , u rangu sredine jsla, tako da ove pobede znace mnogo manje nego prolaz nad sherifom u ligi evrope
bg klubove sad moze da dobije svaki klub u jsl, a ko se zadovoljava samo tim mrvicama, onda ne treba da peni kad se ne uzme kup ili ne osvoji liga , a liga se ove sezone nudila na tacni i jos se nudi
ali eto, 10 poena otislo odavde, a vi se radujete kad se dobiju klubovi iz bga kao da je osvojena liga, to mi smeta , sa takvim pristupom se nece uzeti ni kup a ni liga x sezona , a ove sezone opet je sve isto, oni ocajni, vojvodina najbolja, bolja od njih za klasu, i opet 5 , 7 mesto , ni ja ne znam vise
napalis se kad dodju oni i slavis pobedu kao da se uzeo ls , a onda opet kasnije pricas kako su nikakvi, sto i jesu, ali zna se kako se postavljas prema nekom od kog si za klasu bolji, bez euforije i icega, odradis posao a ne da pises epove o pobedama , pa se onda vratis u jsl prosek , a cak ni kup ne uzmes, a pobede se zaborave , tj pisu se, naravno, ali one ne donose trofeje

mante se tih prica, za kup sam znao da ide pobeda i to lagana, jer oni veze nemaju, ali za ligaski duel nisam siguran, kakvi da su, nije lako dobiti nikog 2x u 4 dana i to u gostima, sve i da su 5etoligasi, pa ce da inat proradi nekakav a mislim i da ce igrati bunker, slicno kao i druge ekipe kad u novi sad dodju

vise bi znacilo da su osvojeni poeni kuci, sad bi bilo plus 5 i 1 pozicija u jsl , a ovako se mnogi raduju samo pobedi , slavis par dana i sta onda,
ostaje ti sipak u finalu kupa, od jagodine i sta jos, ispadanje od sherifa, i opet minus na tabeli a imas ubedljivo najbolji sastav u ligi
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: 15. kolo: crvena zvezda - Vojvodina

Post by Boske87 »

@menager
Potpisujem :cheers: . I mene nervira taj naš luzerski mentalitet, dozvolimo da nam pobede nad blizancima zamaskiraju brljotine napravljene u ostalim utakmicama. Ali šta ćeš, ne vredi i ne možeš se boriti protiv emocija uzrokovanih dugom istorijom torture, nepravde i netrepeljivosti. Onaj trenutak kada je Škuleta prosuo latino lover Bajokovića i zabio za 0-3 meni znači više od deset vezanih pobeda na Javorom, Radničkim itd. Jbg desi se neka erupcija sreće i zadovoljstva u meni i sumnjam da bi mi prvo mesto na tabeli (bez deranja blizanaca) donelo približno sličan osećaj.

Sutra očekujem tešku utakmicu, cigani će učiniti sve da od nje naprave kopiju el communistico-a, znači težiće da bude što manje fudbala, dosta prekida, gruba igra i sl.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 15. kolo: crvena zvezda - Vojvodina

Post by Passion »

menager wrote:a vi se radujete kad se dobiju klubovi iz bga kao da je osvojena liga, to mi smeta , sa takvim pristupom se nece uzeti ni kup a ni liga x sezona

Боли ме знаш већ шта и за лигу и за куп. У оваквој држави и оваквој лиги не треба ми никакав трофеј. Докле год је оваква ситуација и докле год ће они имати ветар у леђа од државе, медија и свих могућих структура - ја живим за победе над њима. Никаква лига, куп, Јавор и слични не могу да замене онај осећај када се смрзаваш у кавезу, не осетиш ниједан део тела...и онда у року од секунд осетиш све! Када им метнемо трећи, а још се нису ни од другог опоравили! Онај осећај када се запиташ да ли си зрео са психијатрију. Болест. Веома једноставно, када се мало боље размисли.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: 15. kolo: crvena zvezda - Vojvodina

Post by kafe bagdad »

menager

Не би било лоше да мало систематизујеш мисли пре него што се латиш тастатуре :mrgreen:
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Re: 15. kolo: crvena zvezda - Vojvodina

Post by mihailov »

Ove sezone nam nisu krivi ni sudije ni država što smo u 14 utakmica dobili svega 6. Budimo malo realni...
Ni u najizjednačenijoj ligi sa ovakvim skorom ne bismo mogli biti prvaci. Da li je uzrok umor posle Evrope, neredovne isplate ili nešto treće, ne znam. Ali mislim da je svima jasno da je ova polusezona jedna od slabijih na domaćoj sceni.

Obaveza nam je da se isprsimo i sutra, da bismo zaustavili priče da su nam dali Kup za prvenstvo. Mogu nas dobiti samo u jednom scenariju, a to je da nam prepuste inicijativu, jer se tu totalno ne snalazimo. Tučemo i jedne i druge na kontru već godinama unazad...
Napred Voso!
limanfkv
Posts: 2841
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 15. kolo: crvena zvezda - Vojvodina

Post by limanfkv »

Naravno da cu da se radujem svakoj pobedi na zlizancima kao da smo osvojili ligu sampiona. Radovacu se zbog svih trauma iz detinjstva koje su ostavili na mene. Radovacu se zbog svih kradja protiv nas. Bicu srecan ko tinejdzer nakon prvog snosaja zbog ukradenog kupa i nepostojeceg penala od strane Dundjerskog i ponistenog gola Stojaka u nadoknadi. Mi ih do Kizitovog jedinog gola u FK Vojvodini nismo pobedili cini mi se 10 ili 12 godina. Pa mi smo bre imali drugara koji nije hteo da obrije brkove dok ne pobedimo zvezdu i odustao posle 7 godina. Secam se i Francovog promasenog penala i pobede garavih iz kontre, jednog od najbolnijih meni. Kao i onog polufinala kupa kada smo ispali iako smo vodili 2-0 u penalima, a dva penala za nas promasise nasi najbolji igraci tada - Joca Tanasijevic i Rasa Batak. Pa one utakmice kada smo vodili 1-0 i imali igraca vise, a za njih usao nosonja Micic u igru i preokrenuo utakmicu. Ili tek onog poraza na Karadjordju kada smo vodili 1-0 golom Krivokapica, a izgubili 7-1. E zato cu da se radujem svakoj, i zato cu na 0-3 opet da vicem JOS JEDAN BRE!!! A to su samo neki od milion i jednog razloga zasto cu slaviti te pobede.
Ranije se dosta vise favorizovao boks kao sportska vestina, danas nazalost tu je jedan sport u kojem mi nije jasno kako im vec nisu poubacivali bar hladno oruzije da se porokaju u ringu. Mi smo bokser koji je u prednosti i koji vodi u bodovima protiv grogiranog onemocalog starca i bivseg prvaka koji nam je u proslosti cesto zadavao udarce ispod pojasa. Zatvorili smo mu oba oka u sredu. Ono sto ja ne zelim je pobeda na poene, vec nokaut i da im sudija broji 1,2,3,4...5, sto da ne.
Zivi bili, pa videli. :cheers:
ssnigd
Posts: 3389
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 15. kolo: crvena zvezda - Vojvodina

Post by ssnigd »

Kakva kolicina emocija :cheers: Sta god se desilo sutra ne smemo ih nikako potceniti,nego od prvog minuta kroci bre na taj teren i gazi bre.
@Voja , sta bi sa onom tvojom analizom da sigurno gubimo u subotu :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Locked