15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 2:1

Locked
Stefke
Posts: 324
Joined: Thu Sep 12, 2013 10:50 am
Location: Клиса

Re: 15. kolo: crvena zvezda - Vojvodina

Post by Stefke »

Знам да ово моје трућање неће имати никаквог значаја, али једноставно морам то да избацим из себе...
Нећу да кажем да сам нешто предосећао, али свакако се нисам надао ОВОМЕ... Јеботе, па зар је ово фудбал, она фер плеј игра?
Ова утакмица се завршила са тридесетак прекршаја и седам жутих картона наше екипе... Па маму му јебем, шта је оно говно судило? Бокс меч? Сваки могући контакт је искористио да пружи Милијашу шансу за прекид... Да један дечко који је дошао да игра фудбал добије црвени картон, а једно говно од човека звано Мијаиловић прође без иједног картона :evil: Наша деца нису заслужила да играју ово, они не знају да се крљају и јебу матер по терену... Ми смо господски клуб!
Свака част момцима на пожртвованости... Вулету, Шкулету, Настићу пре свега, чак и Врањешу :klanjanje: Резулатат нас није хтео, али пожртвованост се види и цени.
Ја ову утакмицу живим већ годинама, ништа ново за мене, али опет не могу никако остати равнодушан... Кипим :evil:

ПС: Интересују ме подаци оног коментатора, желим да га тужим!
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: 15. kolo: crvena zvezda - Vojvodina

Post by Brick Liman »

Nastićeve suze :klanjanje:
Glavu gore momče! Mi smo Vojvodina, nešto što oni nikad neće biti i što konformistički robovi nikad neće ni shvatiti, psi ih po ulicama razvlačili dabogda. Nikad, ali baš jebeno nikad se ne bih menjao sa njima ni na minutu.

"J***M LI VAM KRVAVU MATER, KLAP-KLAP-KLAP-KLAP-KLAP-KLAP-KLAP-KLAP"
[video]http://www.youtube.com/watch?v=OOLJv1uMVvg[/video]
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10727
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 15. kolo: crvena zvezda - Vojvodina

Post by Turija »

Voja wrote:Mislim da je veoma bitna jedna stvar.Nismo mi ogorceni zbog nepostojeceg penala,nego zbog 20 nepostojecih faulova tokom meca.Nismo mi osteceni u 88.minutu,vec smo sakaceni tokom celog meca.Zaista retko kada komentarisem sudjenje,ali ovo veceras... u rangu je finala kupa s Partizanom.

p.s.i pored svega,ne smemo sakriti ni nasu ocajno igru iako smo i takvi za klasu iznad njih
Potpuno si u pravu Vojo.Samo, posle svega, šta znači naša igra, kakva god ona bila?Za njihovu je bila vrhunska.Opraštam našima sve velike greške (jer trebali smo da ih ubijemo u pojam sa jedno 4-5 u mreži), a one su nebitne u odnosu na kriminalnu režiju u rupi i pred celom domaćom javnošću.
Što napisa Radoya, ko do sada nije progledao, nikad ni neće.Zato nam je tako i sve ostalo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8869
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 15. kolo: crvena zvezda - Vojvodina

Post by Radoye »

Brick Liman wrote: Nikad, ali baš jebeno nikad se ne bih menjao sa njima ni na minutu.
:cheers:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: 15. kolo: crvena zvezda - Vojvodina

Post by ДушанСП »

Ма ово се могло и очекивати.Побеђивали смо их редовно у последњем колу јер им је партизан тад бежао 7 и 10 бодова.Да су данас изгубили као што је требало,опет би извисили на пролеће,а пошто је црни близанац победио Чуку,они су једноставно морали да победе не бирајући средства,јер би разлика остала један бод.Момцима свака част,и у оваквим условима су показали да су бољи,а уз овкво суђење Војводина тешко да би победила и звезду са најлон пијаце.
User avatar
Turija
Posts: 10727
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 15. kolo: crvena zvezda - Vojvodina

Post by Turija »

Stefke wrote: Кипим :evil:

ПС: Интересују ме подаци оног коментатора, желим да га тужим!
Treba i naš Klub da ga tuži za neobjektivno informisanje javnosti na nacionalnoj frekvenciji, kao i dovođenje u zabludu TV gledalaca.Nije ni stručni konsultant bio nešto objektivniji, ali je bar malo vodio računa šta govori i sa koje pozicije.
Last edited by Turija on Sat Dec 07, 2013 9:18 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2810
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 15. kolo: crvena zvezda - Vojvodina

Post by fare »

Po meni kartone su dobili nezasluzeno Nastic (2 zuti) Skule (jel ono go**o cigansko nije ni udario ) Vule (covek gradio loptu a onaj majnmun naleteo )Enver (umesto da svira za nas faul posto ga je davio ja nislim Gogic nisam siguran i on da se otme iz ruku i malo ga odgurne i odma karton ) i Mare (kao zbog prigovora) a ono go**o cigansko Mijailovic ni zuti da dobije a zasluzio je barem 2 crvena kartona to je makar moje misljenje :deal: .
JackSparow
Posts: 99
Joined: Thu Sep 24, 2009 12:15 pm

Re: 15. kolo: crvena zvezda - Vojvodina

Post by JackSparow »

Koje je Mrđa go**o, ja nemam reči. On je Vuletu bio kapiten, a onako da se zaleće na njega, trojica se zaleću na jednog. Usrano go**o se radovalo kao da je dalo gol u finalu prvenstva sveta. Ali neka vam ga ciganjerosi, pevao je on da ste kurva ciganska. Pevao bi sutra opet i opet pokazao kakvo je usrano go**o. Dao Bog da ti je ovo bilo poslednje radovanje na terenu, da te neko osakati zauvek. :evil:
Kada vidim kakvim se pobedama moralni pigmeji raduju, bude mi je drago kad vidim da sudija navlači protiv naše reprezentacije. Sve se vraća!
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: 15. kolo: crvena zvezda - Vojvodina

Post by kowalski »

Ko nas j**e. Da smo istinski borci "protiv", mi bi davno igrali u rumunskoj ili srem backa ligi, iz zezanja. A to sto dva ili tri miliona ljudi simpatise ili navija za ovo go**o, dokaz je da nam je zemlja retardirana neizlecivo.

nadam se da se radujes _______

Image
Image
User avatar
Tancha
Posts: 111
Joined: Wed Mar 02, 2005 4:23 pm
Location: Blok,NS

Re: 15. kolo: crvena zvezda - Vojvodina

Post by Tancha »

Radoye wrote:
Brick Liman wrote: Nikad, ali baš jebeno nikad se ne bih menjao sa njima ni na minutu.
:cheers:
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 15. kolo: crvena zvezda - Vojvodina

Post by borrissey »

Teško je bilo šta smisleno napisati posle ovakvog skandala, osim da sila boga ne moli. Da smo pametni i moćni (kao što nismo) organizovali bismo se sa ostalim klubovima da svi istupimo iz ove bedne nazovi lige, pa nek gamad igraju sami protiv sebe 20 puta u sezoni. Ovako, sve utakmice služe samo kao paravan i legitimizacija odvratne pljačke koja se odigrava po ovim našim livadama.

Svak čast našim momcima! Jedino, ako smem da primetim, Mrđa se radovao posle postignutog gola, a bivši "as" zvezde, kome su pomešana osećanja, izgleda da je večeras zaboravio na kojoj tribini se nalaze njegovi navijači :frown:
limanfkv
Posts: 2842
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 15. kolo: crvena zvezda - Vojvodina

Post by limanfkv »

Sudija Spasic je sramota za sudije. Ono sto je neverovatno, ukoliko obratite paznju videcete da on svaku utakmicu sudi na ovaj nacin. Vise me nervira nasa ocajna igra u onim retkim trenucima kada Spasic nije ubijao fudbal. Sto se tice cigana ne sekiram se, ova beda je njihov maksimum. Ja bi samo skrenuo paznju da ispravimo neke stvari iz proslosti, a to je da lako zaboravljamo. Iz ove utakmice vredelo bi zapamtiti Ninoslava Spasica i Nikolu Mijailovica ponajvise. Pa lepo sledeci susret kada ovaj bude sudio na Karadjordju ili ovaj imbecil igrao..onako..pozdraviti mu mamu...90 minuta.

I da.
Brick Liman wrote: Nikad, ali baš jebeno nikad se ne bih menjao sa njima ni na minutu.
Poenta :cheers:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9761
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 15. kolo: crvena zvezda - Vojvodina

Post by Voja »

ssnigd wrote: @Voja , sta bi sa onom tvojom analizom da sigurno gubimo u subotu :mrgreen:
nazalost... :frown:
Image
User avatar
Tancha
Posts: 111
Joined: Wed Mar 02, 2005 4:23 pm
Location: Blok,NS

Re: 15. kolo: crvena zvezda - Vojvodina

Post by Tancha »

Много више ме брину црне мисли о игрању мечке, Кеби, прелетању авиона, шатрама, шећерној вуни и гађању Касандре ножевима у мају 2014. у Новом Саду, него овај данашњи пораз.
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 15. kolo: crvena zvezda - Vojvodina

Post by shecky »

E pa Radoje i Vojo bas zbog takvog razmisljanja nas i jebu!!
Ja necu da dizem ruke i da trpim pun mi je k***c trpljenja vise!!
Vreme je da napravimo nevidjeno SRANJE protiv njih u zadnjem kolu a onoh bradatog kurtona zvani levi bek ,rado bih ga lincovao!!
Ali dzaba kad smo mi "gospoda" jelte .. koga svako moze jebati i mi cutimo i kazemo neka im takve titule ...
KOJI k***c ONDA UOPSTE IGRAMO FUDBAL????
Locked