15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 2:1

Locked
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8864
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 15. kolo: crvena zvezda - Vojvodina

Post by Radoye »

Pa ja sam shecky rekao jos posle "onog" finala kupa i napustanja terena da je trebalo to da ispratimo i istupanjem iz svih takmicenja pod okriljem tzv. FSS. Ali to se nece desiti, narocito s ovakvim upravama kojima je ovako bas super, ono cestitke za Bari i zajednicka saopstenja sportskih prijatelja, pa dzaba i pricamo o tome. A za ovo moje 4 banke sam se nagledao svega i svacega, toliko puta su nas blizanci pokrali da ovo nije nikakvo iznenadjenje, cak naprotiv. Bude mi frka i neprijatno kada sudije ne vuku za njih. :mrgreen:

A da treba protiv njih svaki put kad dodju na Karadjordje napraviti zestok docek i vrucu atmosferu, da misle da nece zivu glavu da iznesu, to se valjda podrazumeva, krali nas ili ne. Dolazak u NS ne sme nikome da bude izlet na Strazilovo.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
srkins
Posts: 1439
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: 15. kolo: crvena zvezda - Vojvodina

Post by srkins »

Preko 10 bodova su ukrali i cigani i groblje uz pomoc sudija ,cim im se jedan penal ne sudi dignu halabuku u svim medijima,a mi to ne znamo. Igraju se na nasim igracima i trenerom a mi ne vracamo..Sta je bilo tesko da je neko iz naseg kluba izjavio : Zelimo Vesovica i jos jednog igraca Zvezde koji takodje uskoro raskida ugovor sa Beogradjanima. Sta ima veze sto nije istina kad igraju prljavo vratis im jos prljavije,bar je sada lako uvaliti buvu ciganima...
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 15. kolo: crvena zvezda - Vojvodina

Post by shecky »

Radoje nisam mislio na to da napravimo vrucu atmosferu jer mi to ne umemo ,niti nas ima toliko ,ali neko generalno sranje nerede i to e to vec mozemo da napravimo.. samo je pitanje koliko ljudi ima muda da ucestvuje u tome...
Punk mi je k***c vise zvizdanja ili kucanja komentara ..ajmo jednom u jebenom zivotu da uradimo NESTO!!!


ps da se razumemo ,igrali smo lose ,kao da nismo imali snage ni za 20min.. Zax i uz odbranjeni penal je bio katastrofa i jos jedan dokaz da je Delac za 2 klase bolji golman , Nikolic nije trebao ni da stavi onog malog cigana u utakmicu uopste.. ceo mec je bio aut i to ne slucajno ,i po pristupu su cigani aj da kazemo zasluzili vise od nas , ali sve to pada u vodu kada imas hickoka u zutom koji te ubija u pojam svojim odlukama...
jel sam ja jedini koji je zapazio u prvim minutima neverovatan aut i to ispred nosa pomocnog celavog i ladno nije svirao aut za nas?? pa jbt na 35cm od njega je to bilo??!!
Last edited by shecky on Sat Dec 07, 2013 11:26 pm, edited 1 time in total.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 15. kolo: crvena zvezda - Vojvodina

Post by laki »

ciganski komentar: Sta se bunis, videlo se koliko Nokolic zeli da pobedi zvezdu da bi povecao partiznu prednost jer od polusezone tamo prelazi!! Ja: Ali nije on igrao nego igraci, kakve veze ima sto je on bio naostren?
cigan: Pa motivisao je igrace da grizu protiv zvezde!
Ja: (ludim od idiotizma) A ko ti kaze da mu je to bio motiv, iako to nema veze sa zivotom sto pricas? Sta ako na prolece Nikolic ne ode u partixzan?
cigan: Pa to onda znaci da su ga zajebali u partizanu!

GOSPODE!!


Utisak dana, tj ne dana vec decenije: radovanje ciganskog sljama posle nepostojoceg penala i posle pobede posle onakvog sudjenja. Oni stvarno nemaju trunke obraza!! Koji licemeri, na prosloj tekmi imali setalicu sa sudijama koji imaju fantomke na glavama a pokrali i tu utakmicu i ovu na neverovatan nacin! Ovo je najbednije sudjenje od finala kupa 2011.
Koja kolicina licemerja, bre!!

Hteo sam nekog da zadavim, sreca sto su nas onoliko opet drzali u kavezu posle tekme!
Last edited by laki on Sat Dec 07, 2013 11:26 pm, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3979
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 15. kolo: crvena zvezda - Vojvodina

Post by Rabba »

LOPOVI!!!

Toliko.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Oasis
Posts: 96
Joined: Fri Feb 25, 2011 2:33 pm
Location: podrum

Re: 15. kolo: crvena zvezda - Vojvodina

Post by Oasis »

Ali zasto u Srbiji nema muzeja? Oni su izgleda postali SANU cim izbacuju takve parole, a instituciju ne mozes 6x za redom pobediti.
fare
Posts: 2803
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 15. kolo: crvena zvezda - Vojvodina

Post by fare »

E sada me bas cisto interesuje kako ce nas tim izgledati na prolece ? Posto 100 posto sam ubedjen da vise u Vosinom dresu necemo gledati Delaca,Trajka,Kaludjerovica (za kim mi nije uopste zao posle danasnje utakmice),Vranjesa ,Skuletica i Vuleta a sve se plasim da ce njihovim stopama i Enver,Simon a ne bi me ni malo cudilo i Mare il Radoja znaci sledi nam totalni remont, ligu cemo zavrsiti negde u sredini tabele a sve karte bacamo na kup da preko njega izadjemo u Evropu :( .
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 15. kolo: crvena zvezda - Vojvodina

Post by laki »

Volim ove pesimisticne postove. Tek smo odigrali poslednju tekmu polusezone, prelazni rok ni blizu nije poceo ali vec smo ostali bez pola igraca. STRASNO!! :roll:
Image
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: 15. kolo: crvena zvezda - Vojvodina

Post by Ken mahniti »

Koja slucajnost da je glavni iz Surdulice odakle je i ono govedo Toncev? :frown:
User avatar
fkvislife
Posts: 167
Joined: Mon Jul 23, 2012 2:19 pm
Location: Novi Sad

Re: 15. kolo: crvena zvezda - Vojvodina

Post by fkvislife »

Ako su oni ponosni ovom pobedom, ja sam još ponosniji našim porazom!!!
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodinaa..
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: 15. kolo: crvena zvezda - Vojvodina

Post by Rivelinjo »

Suđenje jeste bilo s malo navlačenja, ali najviše krivim naše - nisu dovoljno grizli. Jebiga. Škuletić ispao najborbeniji na terenu, čak i u fazi odbrane - ukliza na loptu, a vezni red iza spava.

Penal je bio - Nastić je pogrešio što je pustio da istrči ispred njega, a posle i što je išao nogom. Sam je kriv. Drugi žuti je prestrog, ali da ga je caknuo - jeste i sudija je mogao svirati. Čak i da nije Zvezda - to je penal za domaćina. Po meni objektivno OK odluka.


Voleo bih da mogu da krivim sudiju, nepravdu, ali mislim da su sami igrači krivi za poraz.
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: 15. kolo: crvena zvezda - Vojvodina

Post by lexa »

kowalski wrote:Ko nas j**e. Da smo istinski borci "protiv", mi bi davno igrali u rumunskoj ili srem backa ligi, iz zezanja.
Na tvoju zalost, mi cemo uvek igrati u srpskoj ligi, kakva god da je.
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 15. kolo: crvena zvezda - Vojvodina

Post by playmaker »

Sudjenje me preterano ne interesuje.
Mi smo igrali kao k***c!

Vranjes, decko je jednostavno svaku ali svaku nasu kontru, polu kontru ili kako god uspeo da us**e!

Uzas smo odigrali!

Alivodic 15 puta bolji od onog Vukcevica "setaca"! Zasto on nije igrao od pocetka?

Skuletic i Radoja jedini nesto igrali, ostali sramotno!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1627
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: 15. kolo: crvena zvezda - Vojvodina

Post by ogi »

playmaker wrote:Sudjenje me preterano ne interesuje.
Mi smo igrali kao k***c!

Vranjes, decko je jednostavno svaku ali svaku nasu kontru, polu kontru ili kako god uspeo da us**e!

Uzas smo odigrali!

Alivodic 15 puta bolji od onog Vukcevica "setaca"! Zasto on nije igrao od pocetka?

Skuletic i Radoja jedini nesto igrali, ostali sramotno!
+1
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
menager
Posts: 140
Joined: Thu Jun 11, 2009 7:54 pm

Re: 15. kolo: crvena zvezda - Vojvodina

Post by menager »

Upravo sam nakon srede i kupa, napisao da mi nisu jasni upisi gde se pise od 4 0 i 5 0, i pisao sam da ce ligaski duel biti potpuno nesto novo, jer ni 5toligasa ne mozes lako da bijes u par dana 2x, a posebno ne na strani, jer se rival zainati , a i ti sam tesko mozes ponoviti dve odlicne partije

Za penal, necu da pisem, iako je bio, potkacio ga je po koljenu , nije namerno, ali je bio penal, i pricati da je poklon penal je nezobiljno, ako ce tako rasprave da se ovde vode, po sistemu neobjektivnosti, daj da batalimo rasprave i samo da pljujemo

ali ono sto smeta i sto bode oci, je opet ocajna igra u vecem delu utakmice, tj isti onaj nivo igre kao i 1/2 u Nisu, kao i sa Vozdovcem, kao i sa brojnim jsl ekipama, gde se niti vidi zelja niti energija na terenu

Bas samo o tome pisao, kako je moguce da najbolja ekipa u ligi, a to je Vojvodina , kako je moguce da slabije od sebe ne moze bar da drze udaljene od svog gola, da drzi posed i da pokaze autoritet
1/2 ocajno, posebno prvih 20 minuta, par kontri i gol, su dosli kao posledica upravo ovoga sto pisem, a to je kvalitet, i onda opet jos ocajnije 2/2 gde skoro da se nije uslo u 16m rivala , sem one glave Skuletica i odlicne sanse

bg kllub je smesan, jedino sto vredi je njihov napad i onaj levi bek, ali sredina defaznivno i odbrana ne postoje, a to nijednom nije iskorisceneo u 2/2

24 poena je premalo, bar 30 do 32 poena je trebalo da se skupi i da se puca na 1 poziciju , Nikolic dal je kriv , mozda nije, ali je mogao vise , bar ne onoliko poena kuci da ispusti
Locked