Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Transferi

Post by Toto Riina »

Ne treba kukati za prosecnim poluigracima :!: Vule je u FKV tri godine vezbao centarsut i onda sa slobodnim papirima nije mogao da nadje klub u Azerbejdzanu, Rumuniji i Moldaviji. Za Traksom ce vise zaliti okrugli stolovi sa kuglicama i klubovi tipa nocni.
Da su to dobri igraci ne bi u ozbiljnim godinama igrali u Srbiji. ENDE. Svi kao idu, zaduzili klub. Cime i da li znate gde cete? :mrgreen:
Najbolji i najskuplji igrac II lige kosta izmedju 50 000 i 70 000E, ostali daleko manje. Vecina je talentovanija i vrednija od ovih iz naseg kluba, pa Sloga nas je u kupu nadigrala.


Svi slobodno neka idu, jedino se ni po koju cenu ne smeju klinci prodati fondovima!!! Oni gube zelju, imaju garantovano mesto u timu, narusava se autoritet trenera i atmosfera u klubu :!: :!: :!:
fare
Posts: 2823
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Ja mislim da ce nam tim za prolece izgledati ovako 1.Kordic(Lazovic) 2. ?(veliki znak pitanja ) 3. Nastic 4. Radoja 5. Vukovic 6. Djuric 7. Alivodic 8.Poletanovic 9. Ilic 10. Kosovic 11. Gacinovic ako jos nesto vise ne useru ovi iz uprave po mom misljenju to je sasvim dobar tim samo naci jos dobrog desnog beka i u ovom timu imamo 7 Momaka poniklih u Vosinoj skoli a mozda ne rasprodamo bas sve pa nam ostanu i Skule i Vranjes a tu su nam jos Milinkovic-Savic,Spremo,Ivanic,Vujacic,Zakula solidan tim koji bi mogao i kup uzeti :D . Znaci u ovom timu nema :Vulicevica,Trajkovica,Kaludjerovica,Vukcevica,Delaca,Lekovica,Tumbasevica . Daleko im lepa kuca svima jedino mi zao za Delacom Vulicevic i Trajkovic su me razocarali do koske Kaludjerovic se pokazao kakav je u drugoj utakmici protiv cigana Lekovic nek ide za svojim celavkomTumbasevic isto nista nije pokazao e jedino Simon ali se prica da ima preveliku platu pa ako ne pristane na smanjenje iste :seeya: i njemu isto .
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Transferi

Post by playmaker »

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... a-vecitima" onclick="window.open(this.href);return false;

:roll:
User avatar
Stexman
Posts: 2579
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Alo bre ljudi, o kakvim odlascima u vecite pricate!? NE MOZE DA SE IDE U blizance i tacka! To treba da je stav kluba.
Pa to je jedino sto nam je ostalo i jedino to ne moze niko da nam oduzme! Jedino sto imamo je borba protiv saranitelja srpskog fudbala i
tu moramo istrajati. Mogu da nam uzmu pare, mogu da nam uzmu stadion, ali ne mogu da nam uzmu ljubav prema klubu i nagon da se protiv njih borimo!
Pogotovo u godini jubileja. Jel treba da se poseremo na svih sto godina ako nam pola tima ode za bg?
Kad im istekne ugovor neka idu gde hoce, ali transfer iz naseg u njihov klub NE MOZE i .
Tako treba i klub da se postavi i stavi tacku na novinarske patke!
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Transferi

Post by PanonskiFantom »

http://www.021.rs/Novi-Sad/Sport/Trajko ... acima.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Vise nista nije isto!
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: Transferi

Post by kafe bagdad »

И он и Вулићевић су се поштено одужили дресу клуба кога су носили барем на терену. Преласком у говна би и сами постали иста, али то је већ нека њихова лична рачуница. Ја би пуштао и играче под уговором у говна али уз исто обештећење као за прелазак у страни клуб који даје најбољу понуду, и да при том исплата буде одмах и то у лови а не у лажним будућим %.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

trajkovic je govnarcina jedna najobicnija. Drug mi je rekao da je sedeo blizu njega u nekom kaficu, dok je doticni sedeo sa Runijem i nekim likom slaninarom, necu da navodim sa kim. trajkovic je rekao da hoce da ide u cergu da bi uzeo titulu a da nece da ide na groblje jer mu se ne igra pred praznim pilicarnikom. Tim recima je go**o pricalo, ono isto go**o koje je ljubilo nas grb i trcalo nam u zagrljaj kad je dalo poneki gol. Ono isto go**o koje je reklo da nikad u blizance nece ici. Ako se desi da u cergarskom dresu zaigra na Karadjordju, treba mu jebati mater celu tekmu, onako najodvratnije i najprimitivnije. Bas me briga sto navijamo za gospodski klub, treba pokazati svim igracima sta mislimo o takvim govnima kao sto je trajkovic!!

EDIT: Pripazi na rečnik, zbog ovoga je već dvoje ljudi banovano. Računaj da imaš opomenu.

Administracija
Image
ultra komsa
Posts: 417
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Transferi

Post by ultra komsa »

KADA NEKO ZVANICNO PREDJE ONDA SE NERVIRAJTE!i ja cu sa vama.do tada manite se prica.ako se to desi,ja znam da cu im zagorcati svaki izlazak kad ih sretnem u nasem gradu.A TOGA I ONI TREBA DA SE BOJE!!!
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Transferi

Post by ДушанСП »

Рече наш председник,ко уплати 500 000 за Трајковића нека га води.Значи аутомото савез :mrgreen:
ultra komsa
Posts: 417
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Transferi

Post by ultra komsa »

samo se treba zapitati sta bi uradio onaj Mamic da ima ovakvog igraca i za koju bi lovu uvalio ovakvog igraca....jos jedna slabost sto nas cini malim klubom :(
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Transferi

Post by ДушанСП »

Добро је ако добијемо и 500 000.Уговор му истиче у јуну,а тад ће имати 25 година,нема он 20 година да га увалиш неком за 2-2,5 милиона.Ако је истина за шуровање с близанцима,само ће бити на удару навијача уколико остане.Зато би му било боље да побегне у иностранство што даље од нас.
User avatar
masta_ace
Posts: 216
Joined: Mon Aug 13, 2007 9:12 pm

Re: Transferi

Post by masta_ace »

Ne znam, al malo mi se prevrne u stomaku kad po 100i put vidim od naseg igraca da napada klub sto ga ranije nije prodao...eto on je sirot, sad mora da ide jer ga klub eto nije ranije prodao pa ko nam je kriv.. nisam cuo jos da se igrac cz il partizana tolko zali sto ga ranije nisu prodali pa on sad sirot mora da ide budzasto :? pa valjda treba da mu imponuje sto je znacio nesto tom klubu, pa ne postoji valjda klub samo da prodaje igrac, pa nije to pijacni klub, ma jebem ga, vidim to niko ne pominje, a to i ranie vule i abu i svi su ljuti sto ih ranije ne pustamo... ma nek se gube, samo napred siguran sam da ce im lepse biti i cz i pz i da ce ti klubovi ljudskije postupati sa njima i uslisavati im redovno zelje, a i egzistenciju i svoju decu ce sigurno da obezbedi odlaskom u zvezdu, pozdrav trajko, lep zivot
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4821
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

masta_ace wrote:Ne znam, al malo mi se prevrne u stomaku kad po 100i put vidim od naseg igraca da napada klub sto ga ranije nije prodao...eto on je sirot, sad mora da ide jer ga klub eto nije ranije prodao pa ko nam je kriv.. nisam cuo jos da se igrac cz il partizana tolko zali sto ga ranije nisu prodali pa on sad sirot mora da ide budzasto :? pa valjda treba da mu imponuje sto je znacio nesto tom klubu, pa ne postoji valjda klub samo da prodaje igrac, pa nije to pijacni klub, ma jebem ga, vidim to niko ne pominje, a to i ranie vule i abu i svi su ljuti sto ih ranije ne pustamo... ma nek se gube, samo napred siguran sam da ce im lepse biti i cz i pz i da ce ti klubovi ljudskije postupati sa njima i uslisavati im redovno zelje, a i egzistenciju i svoju decu ce sigurno da obezbedi odlaskom u zvezdu, pozdrav trajko, lep zivot
Tako to biva kad se vec par godina unazad kod igraca ne neguje ljubav prema klubu, vec strah od jednog coveka. Sad je taj covek umro, i ljudi beze. Zasto? Zato sto mogu. Razlog zasto to nema kod cigana i kod grobara, jeste zato sto i ti igraci u vecini slucajeva navijaju za jedan od ta dva kluba, pa ljubav prema klubu i novcu donosi neki mir kod igraca, dok ne pocnu bezobrazno da ih ne placaju, pa traze raskid.
Znas kad bi kod nas trpeli takvu situaciju igraci koji navijaju za blizance? Nikad, da ih doticni nije tu vezao, a sada kada njega nema, vidis kako 'trpe'...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3997
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Vikend je prošao, spremajte bensedine, krećemo...

Ko će ostati ne znam, ko će otići ne znam, ko će u :shit: ne znam, ko će ih ispaliti ne znam.

Ipak, jedno znam. Neće biti za ljude sa slabim srcem i želucem.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Transferi

Post by budababa »

Rabba wrote:Ipak, jedno znam. Neće biti za ljude sa slabim srcem i želucem.
Takvi i ne navijaju za stari klub. Konjski živci se podrazumevaju, a ko ih nema, "zaradi" ih za polusezonu, plafon.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Post Reply