Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
salefkv
Posts: 600
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Transferi

Post by salefkv »

- AEL iz Limasola nudi dobre uslove i ja sam veoma zainteresovan da narednih šest meseci provedem na Kipru, ali moram da sačekam Peking. Oni moraju da mi dozvole da napustim Vojvodinu u protivnom sam vezan za ostanak u Novom Sadu iako klub želi da mi drastično smanji dogovorenu platu. Čekam odluku Pekinga kako bih znao kako dalje - rekao je Kaluđerović.
Plavim Dunavom
Posts: 100
Joined: Thu May 09, 2013 12:58 am

Re: Transferi

Post by Plavim Dunavom »

Žao mi je što je Vulićević prešao u taj klub, ali šta da se radi, to je već gotova stvar.
Međutim, moram da naglasim nešto što je veoma bitno.Svi smo mi ovde posle bitke generali.Nebrojene likove iz našeg kluba što iz uprave, što sa trenerske klupe, što sa terena smo veličali i dizali u nebesa izuzetno prebrzo i što je još bitnije žmurili smo na njihove brojne greške gledajući da nam je jedino bitno šta će dotični izjavljivati po novinama da bi nam se što bolje uvukli u dupe.A verujte mi skoro svi oni se nama debelo uvlače.
Nije mi jasno kako možemo biti toliko naivni i verovati nekome na reč?Realno naš klub sem nas navijača kojih ima izgleda sve manje ne voli niko.Mali broj igrača je naučio da voli klub, a čak i njima se od svega što se u klubu dešava isti zgadi tako da na kraju se na prste ruke mogu izbrojati momci koji iz kluba odlaze, a da ga i dalje imaju u srcu.Trenutno mi jedino Mitošević i Medojević padaju na pamet i niko više, a mislim na period od odlaska iz kluba Kačara, Despota, Pekarića i još par igrača iz te generacije.Mnogi su svašta izjavljivali, dodvoravali se, ali bilo je jasno da to pričaju samo zato da bi sebi ojačali poziciju kakva god ona bila.Isto tako, mnogi igrači su iz kluba nezasluženo i oterani, tako da ne treba da čudi kako se vremenom stvara zla krv i da ne znamo na šta su oni koji su u klubu ostali bili primorani da pristanu.Teško je tu ostaviti mesta za neku ljubav prema klubu.

No, poenta je u tome da mi svojim reakcijama olakšavamo neke buduće loše postupke svih onih koji bitišu u našem klubu.Nije stvar u tome udariti drvljem i kamenjem po nekome ko je otišao iz kluba već to treba uraditi dok je on još u njemu i postoje jasni znaci kakav je on u stvari i u kom pravcu želi da deluje.
Dosta naših klinaca vatreno navija za blizance iz Beograda i po tome su mnogo gori od recimo Vulićevića koji se čak i nije puno kompromitovao po tom pitanju.Izuzetak je donekle generacija 1993 iz koje su Radoja i Poletanović i to su momci sa kojima je rađeno i van terena kako treba i zato su manjak talenta u odnosu na neke druge generacije uspeli nadomestiti velikim radom.

Ne treba nikoga dizati u nebesa, nikome ne treba klicati niti ga veličati, braniti ga po svaku cenu kada greši, nisu takva vremena u našem fudbalu niti će skoro biti, to je relikt davno prošlog vremena.Dopustite da se ljudi kritički odnose prema onima čiji im se postupci ne sviđaju, a ne večito da se staje u odbranu raznoraznih igrača, trenera, članova uprave.Pa u mnogo jačim ligama navijači mnogih jačih klubova u kojima se nerad i gluposti ne tolerišu (uostalom konkurencija to kažnjava) na "ražnju peku" svakoga onog za koga misle da je zgrešio ili makar iz nehata pogrešio, a jedino se kod nas poziva na neko smirivanje strasti, ali samo do momenta dok persone koje su predmet rasprave ne napuste klub bile one igrači, trener ili članovi uprave, tek onda kreće bacanje drvlja i kamenja.To mora da se promeni, konstruktivna kritika je uvek dobrodošla i ne sme biti bilo kakvog straha da se ona uputi.A što se tiče te konstruktivne kritike, mislim da je pravi pravac u kome ona treba da ide pre svega uprava kluba koja je sve ovo i ovakve primere zakuvala i praktično prizvala, a da ispod žita sarađuju sa beogradskim klubovima u mnogo čemu odavno znamo.

Edit:
Necu dozvoliti jednoj osobi koja je unela toliko zle krvi na ovaj forum (pisuci pod predjasnjim "ledenim" nickom), da na osnovu svojih "proverenih informacija" kleveta i stavlja na stub srama odredjene igrace iz omladinskog pogona.
p.s. Nije mi jasno zasto se iznova i iznova vracas na ovaj forum, a zaklinjao si se u sve zivo da nikad vise neces ni rec ovde napisati?!
Grba_NS
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: Transferi

Post by Friend »

http://www.youtube.com/watch?v=t8fCzYJKH_0" onclick="window.open(this.href);return false;

Like my dreams....
Ovako to rade pravi klub i pravi igrači za novogodišnje praznike,a mi čekamo koktel.Nadam se Molotovljev.
Želim samo da poželim bivšima treneru i kapitenu i svima koji imaju nameru da odu u redove crnog šljama je da imaju snošaj sa čuvenim navijačem mišom tumbasom,a ja ću ih dočekati sa čuvenim sloganom jebaće vas miša tumbas !
http://www.youtube.com/watch?v=CnKijatwH7A" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10727
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Slažem se sa Plavim Dunavom i treba biti jako oprezan pri davanju kapitenske trake FK Vojvodine.
Nijedan pravi Kapiten, koji je svojim delom (ne samo borbenošću) zaslužio kapitensku traku Vojvodine nije prešao u blizance.
Nije najbitnije da je on iz Novog Sada, ali jeste da voli ovaj grad i ovaj klub.Recimo, podsetio bih se, ovom prilikom, svog posta iz avgusta meseca, a u vezi dolaska Delača u Vošu.Takvom momku dati traku ne bi se pogrešilo.Ne znam ni sam zašto, ali sam imao neki (pred)osećaj da je momak stao uz Klub i da mu je stalo do Voše:
Turija wrote:Milan Jovanović ima jako lepo mišljenje o sebi (a dosta neopravdano) i jako loše o drugima, što je vrlo neprijatno za bilo koji kolektivni sport.
Njegovo deklarisanje, kao navijača Vojvodine, uvek mi je ličilo dosta neiskreno, više kao posledica lične frustracije, što ga blizanci nisu hteli (pozvali) u njihov klub.Razgovor sa Džajićem (i svi dati intervjui) samo potrvrđuje moje sumnje u njegovu iskrenost (kada priča da je navijač Vojvodine).Zato tu farsu treba prekinuti.
Takvi ,,navijači", i igrači, kojima je Vojvodina zadnja rupa na svirali (kako je ovde već napisano, u par postova iznad), nisu nam potrebni.Recimo, ja lično verujem da danas golman Delač iskrenije simpatiše Vošu, nego Jovanović ikada.
Jedan od tih lažnih je bio i dosadašnji kapiten, koji je sanjao blizanački dres, bez obzira što se uvek trudio na terenu - trudio se samo za sebe i svoje blizanačke snove.
Ako je ovo za Kosovića tačno (a vrlo je moguće) Svetu kapitensku traku FK Vojvodine ni u snu njemu i sličnima.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Sima Strahota
Posts: 74
Joined: Sat Aug 04, 2012 7:12 pm

Re: Transferi

Post by Sima Strahota »

Svaki fudbaler želi da kada završi karijeru može da se osvrne i vidi da je osvojio neke trofeje. Ovde se to dešava svake godine, a pritom crno-beli konstantno igraju u Evropi - istakao je Vulićević
Ma ljudi nije on loš, samo je eto polu debilan.
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: Transferi

Post by Ljubomir1996 »

Po Vujadinu se prica da bi Pavlovic mogao da dovede Poljaka iz Belorusije kome istice ugovor.
Rec je o skolovanom napadacu koji je prosao skolu Herenvena i Wilijema II- Pawel Wojciechowski.
Odlican tehnicar koji moze da igra sve u napadu.
Prva zelja je Sergey Khithnichenko.
On je Pavlovicev igrac, ali pita se i Sahjtor iz Karagandija.
Pavel W je prva meta iz Minska.
Stojadinovic ga je zeleo kao zamenu za Daudu.
Krunic ce tesko u FKV, trazi ga Gent i nkp.
Ponudjeni Adrovic, Pavel, Lotinac, Bosman, svi bez ugovora.
Bojan Malisic ponuđen da zameni izdajnika br. 2. Kazu da je bolji od istog.
Last edited by Ljubomir1996 on Wed Dec 25, 2013 12:39 am, edited 2 times in total.
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1627
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Transferi

Post by ogi »

Minja wrote:Svako dobro i da prodjes isto kao i Kizito.

Od sveg srca ti zelim da nastavis niz:

Vukelja
Kizito
v______
+1
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Ljubomir1996 wrote:Bojan Malisic ponuđen da zameni izdajnika br. 2. Kazu da je bolji od istog.
Bas sam danas cackao malo po transfermarktu i video da je slobodan igrac. Cini mi se da je decko mnogo vise glavom u igri nego Vule, tj. da je strpljiv i da ne pliva, ali opet, i ja bi na YT klipu mogao da delujem dobar kao Manuel Neuer, ako bi hteo...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3984
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Ljubomir1996 wrote:Po Vujadinu se prica da bi Pavlovic mogao da dovede Poljaka iz Belorusije kome istice ugovor.
Rec je o skolovanom napadacu koji je prosao skolu Herenvena i Wilijema II- Pawel Wojciechowski.
Odlican tehnicar koji moze da igra sve u napadu.
Prva zelja je Sergey Khithnichenko.
On je Pavlovicev igrac, ali pita se i Sahjtor iz Karagandija.
Pavel W je prva meta iz Minska.
Stojadinovic ga je zeleo kao zamenu za Daudu.
Krunic ce tesko u FKV, trazi ga Gent i nkp.
Ponudjeni Adrovic, Pavel, Lotinac, Bosman, svi bez ugovora.
Bojan Malisic ponuđen da zameni izdajnika br. 2. Kazu da je bolji od istog.
Wojciechowski je celu sezonu proveo pored terena zbog ozbiljne povrede. Hižničenko bi bio dobar pazar, ali mi se čini neostvariv za nas u ovom trenutku. Mislim da bi od ovih imena tu Lotinac odmah figurisao kao pojačanje umesto "onoga" koji je otišao danas. Bosman premator.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Само Војводина
Posts: 267
Joined: Thu Sep 29, 2011 4:44 pm
Location: Роткварија

Re: Transferi

Post by Само Војводина »

pozdrav za m.v. http://www.youtube.com/watch?v=tlSfMHWJpjc" onclick="window.open(this.href);return false;
Plavim Dunavom
Posts: 100
Joined: Thu May 09, 2013 12:58 am

Re: Transferi

Post by Plavim Dunavom »

Pa ovo je otužno, iz najbolje volje napišem nešto vezano za jednog igrača za šta pouzdano znam da je istina (i što se verujem i sada da proveriti) i pritom nemam ama baš nijedan razlog da razdvajam na bilo koju stranu pojedine igrače i odmah se javlja na bahat način dežurna osoba koja očito ima ozbiljnih nedoumica sa sobom kako da zaustavi unutrašnju duboku ozlojeđenost valjda izazvanu nemogućnošću da i pored ogromnog upinjanja bude bilo gde primećena.Istina se uostalom ne može sakriti i izaći će na videlo već jednom pa će biti razloga za slične postove današnjima, a mene uostalom od svih ovde to najmanje dotiče i interesuje.Mada to ionako nema nikakve veze sa ponašanjem dotične spomenute osobe.
Kome je šta bitno, a šta ne, ne znam, znam da mi je ovo što upravo pišem treći post (a onaj prethodni je bio drugi) u otprilike pola godine, da na forum jedva i ulazim i da sam mislio na osnovu lične komunikacije sa nekim ljudima, razmenjivanjem korisnih informacija, da im je na prvom mestu što se svega ovoga tiče klub i teško stanje u njemu, a ne neke druge trivijalne stvari.Izgleda stvari stoje ipak malo drugačije i da sam pogrešno mislio.Ali hvala dotičnoj osobi što me je još jedanput podsetila zbog čega između ostalog ne idem na stadion i zbog čega sve ovo nema nikakvog smisla već je mlaćenje prazne slame.U svakom slučaju neka uživa i dopiše u ovaj post šta želi (čitati neću) , a ja svoju grešku ponoviti neću, vala zaista mi samo to još fali. :roll:
kuzma liman
Posts: 535
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Re: Transferi

Post by kuzma liman »

Wojciechowski je k***c od igraca nije dao 10 golova ukupno u profesionalnoj karijeri ... u pl niko za njega nije cuo stvarno ne znam odakle vade te igrace ....
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Transferi

Post by Владика »

Где налазе те ликове? Пољак који игра у Белорусији, да ваља играо би бар у Пољској?
Колико ми беше платисмо када смо доводили расходованог Шкулетића из Аустрије, негде преко 200 000 евра?
http://www.zurnal.rs/2013/12/25/skuleti ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Канда ће господин Радојица поново да омасти брк!
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2683
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Transferi

Post by Grof Žekula »

podbara wrote:Где налазе те ликове? Пољак који игра у Белорусији, да ваља играо би бар у Пољској?
Колико ми беше платисмо када смо доводили расходованог Шкулетића из Аустрије, негде преко 200 000 евра?
http://www.zurnal.rs/2013/12/25/skuleti ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Канда ће господин Радојица поново да омасти брк!
130.000 je pisano, ali ko to zna...
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Transferi

Post by Brick Liman »

Čini mi se da je ogromna većina od vas zaboravila kako se ovaj NIKOGOVIĆ poneo u onih par lepih dana kada je Firma zajedno sa navijačima sa ostalih tribina prozivala upravu i tadašnjeg predsednika sa željom da ih smeni. Setite se kako je tada reagovao ovaj pušikander najamni. Nemojte da vas ovo iznenađuje.

Usta bolela svakog navijača Vojvodine koji ode na klupski koktel. Samo za jedan koktel treba da znamo.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply