Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3984
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rabba »

Bliži se taj novogodišnji koktel ... Napetost raste ... Da li su nam u upravi totalni debili ili samo debili :cheers:
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Svidja mi se ovo. Malo sam vise bio za pokusaj br. 2 s Kizom, ali je i ova varijanta jaaaako dobra. :cheers:
User avatar
Milan
Posts: 4189
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Milan »

Prema informacijama sos kanala, Milanovic preuzima ofk-u...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10727
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Meni je sasvim svejedno ko će biti prvi trener, jer Prvi trener u Vojvodini, skoro 20 godina, ne znači ništa (osim par izuzetaka, koji su se koprcali jednu čitavu sezonu ili manje).
Što se mene tuče, može svako (ko ima tu famoznu bata đorinu licencu) biti šef stručnog štaba Vojvodine, a pristane da Milan Kosanović bude stvarni trener ovih naših momaka.
U suštini, novi šefovi stručnog štaba Vojvodine su pavlović i rabren, tako da ne znam zašto ga mi i tražimo (jer imaćemo ga samo na papiru, kao što imamo i predsednika Kluba).Ova dva čoveka su danas alfa i omega FKV, pa sve do dana D (zaloga FCVB).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
srkins
Posts: 1440
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by srkins »

video sam i ja to na sos-u ali me malko cudi jer mislim da ofk beograd vec ima trenera zlatka krmpotica,e sad mozda sam nesto propustio,ali koliko ja pratim nas fudbal ofk je u gorem stanju i od nas i od pazara pa mi je malo cudna odluka ...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8867
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

Turija wrote:Meni je sasvim svejedno ko će biti prvi trener, jer Prvi trener u Vojvodini, skoro 20 godina, ne znači ništa (osim par izuzetaka, koji su se koprcali jednu čitavu sezonu ili manje).
...
U suštini, novi šefovi stručnog štaba Vojvodine su pavlović i rabren, tako da ne znam zašto ga mi i tražimo (jer imaćemo ga samo na papiru, kao što imamo i predsednika Kluba).Ova dva čoveka su danas alfa i omega FKV, pa sve do dana D (zaloga FCVB).
Sve je kazano.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2056
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by churguzijanac »

srkins wrote:video sam i ja to na sos-u ali me malko cudi jer mislim da ofk beograd vec ima trenera zlatka krmpotica,e sad mozda sam nesto propustio,ali koliko ja pratim nas fudbal ofk je u gorem stanju i od nas i od pazara pa mi je malo cudna odluka ...
Sta ti je cudno, covek ima porodicnih problema k'o i celavac :D : http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=792612" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Matador »

Milanović u OFK, a Kiza Milinković kanda ide kod nas.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Tako je i Kiza Milinkovic nas napustio. Covece, trebao sam psihologiju studirati, da budem bracni savetnik za trenere 8)
User avatar
Turija
Posts: 10727
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

gospodinFKV wrote:Tako je i Kiza Milinkovic nas napustio. Covece, trebao sam psihologiju studirati, da budem bracni savetnik za trenere 8)
Mislim da postoji, ipak, razlika između odlaska Milinkovića i gore pomenutih trenera, sa tim porodničnim razlozima napuštanja kluba.No i Milinković je, nekim svojim neuspešnim dodvoravanjem partizanu, napravio mrlju u ,,dosijeu Vojvodina" i prilično poljuljao poverenje navijača Vojvodine u svoj moralni integritet.
Ako bi sada i došao u Vošu, ne znam koliko bi uspeo da izdejstvuje trenersku samostalnost kod Pavlovića i Rabrena?
Ja smatrama da je za Vošu najbolje da treninge vodi Milan Kosanović, bez obzira na upliv pomenutog dvojca u budući sastav prvog tima Vojvodine.Trener Kosanović je optimalni odnos cene i kvaliteta rada za, trenutno, praznu kasu Kluba i razvoj bivših naših Omladinaca.Pavlović i Rabren će se sada okrenuti ka Omladincima, jer jedino oni mogu da im donesu novac, dok je sve ostalo trošak.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9758
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Treneri u Srbiji nemaju kvalitet,nemaju svoje Ja i zato je za sve vas najbolje da vam treneri koje ste smatrali uspesnim do sada,ne dolaze vise u Vosu,jer ce vam srusiti i to malo ideala.
Meni je apsolutno svejedno ko ce doci na klupu. Gledajuci utakmice nase lige,retko je tu zapaziti nekoga ko makar stavom i ponasanjem lici na trenera,a o znanju i prepoznatljivom rukopisu da ne pricam. Jedino se eto,za Bekvalca moze reci da svaku ekipu vodi na isti nacin,svi ostali.... smejurija,realno
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Turija wrote:
gospodinFKV wrote:Tako je i Kiza Milinkovic nas napustio. Covece, trebao <span id="d1a95ca8_2" class="d1a95ca8">sam</span> psihologiju studirati, da budem bracni savetnik za trenere 8)
Mislim da postoji, ipak, razlika između odlaska Milinkovića i gore pomenutih trenera, sa tim porodničnim razlozima napuštanja kluba.No i Milinković je, nekim svojim neuspešnim dodvoravanjem partizanu, napravio mrlju u ,,dosijeu Vojvodina" i prilično poljuljao poverenje navijača Vojvodine u svoj moralni integritet.
Ako bi sada i došao u Vošu, ne znam koliko bi uspeo da izdejstvuje trenersku samostalnost kod Pavlovića i Rabrena?
Ja smatrama da je za Vošu najbolje da treninge vodi Milan Kosanović, bez obzira na upliv pomenutog dvojca u budući sastav prvog tima Vojvodine.Trener Kosanović je optimalni odnos cene i kvaliteta rada za, trenutno, praznu kasu Kluba i razvoj bivših naših Omladinaca.Pavlović i Rabren će se sada okrenuti ka Omladincima, jer jedino oni mogu da im donesu novac, dok je sve ostalo trošak.
Ma znam, samo navodim da je i on imao 'porodicne probleme' tj. 'licne razloge' :) Meni se iskreno vise svidja ideja sa Kizom, nego sa Kosanom, ali uz to da mu Kosanovic bude pomocnik. Definitivno bolje nego da imas Sosu Babica kao trenera s licencom koji veze nema, i Kosanovica koji zna da vodi ovu decu, ali pitanje je koliko bi ozbiljno bio shvacen u takvoj poziciji.

Mislim da bi dvojac Milinkovic - Kosanovic ipak bio pun pogodak...

Inace, razgledao sam zvanicni sajt malo posle duzeg vremena i primetio da je Aftobus vracen u klub kao jedan od trenera omladinskih selekcija ili tako nesto. Kad se to desilo? :huh:
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by KoKanidja »

За 100-годишњицу Клуба на клупи неби требало да седи свака будала - САМО ЂУМИ ! :gospodin:
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Ljubomir1996 »

Kiza Milinković viđen u NS danas.
Post Reply