Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Toto Riina »

Navodno kandidat je Veljko Paunovic, ukoliko je to tacno puna podrska :!:
Covek je proveo 10 godina u Spaniji, izuzetno posvecen poslu sjajan motivator i saradjuje sa Milanom Kosanovicem. To bi bila dobitna kombinacija u FKV-u. Shvata moderan fudbal, materijalno obezbedjen, zeljan dokazivanja i napredovanja. Ima samo sportske motive :idea:

Sada nam je potrebna energija, motivacija i rad sa mladim igracima, a ne neki Bata Djorin sa licencom da sedi na klupi umesto Rakelija i Pavlovica.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8869
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

Toto Riina wrote:Sada nam je potrebna energija, motivacija i rad sa mladim igracima, a ne neki Bata Djorin sa licencom da sedi na klupi umesto Rakelija i Pavlovica.
Kogod bude seo na klupu bice tu samo zbog licence umesto Rakelija i Pavlovica. Ako mu se to ne bude svidjalo ili ako ne bude slusao naredjenja, rastace se prijateljski zbog porodicnih razloga. Vec vidjeno x puta.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Toto Riina »

Da, ali zamisli kad imas trenera koji shvata moderan fudbal, zna da motivise i radi sa mladim igracima i jedina zelja mu je da sportski napreduje ili kad imas nekog Zivu, Ljupka i slicne. Da se ne lazemo nije isto.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3863
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

Onda taj trener vrlo brzo ode pa opet ispočetka. Nama se na isto svodi. Pogotovo sad kad će većina igrača biti Pavlovićevi.
Io odio Belgrado
limanfkv
Posts: 2842
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by limanfkv »

Ne znam sto se prica uopste o treneru. Uprava je sama rekla da nam trenera bira covek koji je menadzer nekolicine igraca iz naseg tima. Dakle vec imamo trenera - gdina menadjera.
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1627
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ogi »

limanfkv wrote:Ne znam sto se prica uopste o treneru. Uprava je sama rekla da nam trenera bira covek koji je menadzer nekolicine igraca iz naseg tima. Dakle vec imamo trenera - gdina menadjera.
Sustina. Ende.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Ljubomir1996 »


Marko Nikolić je otišao u Partizan, rukovodstvo Vojvodine već uveliko traga za njegovim naslednikom.

Kako se u javnosti spekulisalo u poslednje vreme, prvi pik Uprave bili su Kosanović, te Rajevac, ali se u javnosti ovih dana pojavljuju dva nova imena.

U pitanju su – Zoran Kiza Milinković i Veljko Paunović.

Milinković je sarađivao sa klubom u kome je i nastupao kao igrač, vodio je crveno-bele iz Novog Sada u sezoni 2010/2011, nakon čega je radio u Spartaku, OFK Beogradu i ove godine Arisu, gde je proveo tek tri meseca, obzirom da je 20.12. napustio klub.

Drugi stručnjak koji se dovodi u vezu sa Novosađanima je Veljko Paunović, selektor reprezentacije Srbije za igrače mlađe od 18 godina, sa kojima inače radi sjajan posao...
http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 59961.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Last edited by Ljubomir1996 on Thu Dec 26, 2013 1:47 pm, edited 2 times in total.
srkins
Posts: 1440
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by srkins »

Paunovicu je + sto radi sa klincima u reprezentaciji, Milinovicu je + sto koliko toliko paznaje klub... a imaju isti minus,opet cemo razmisljati da li ce nam grobari uzeti trenera
nssale
Posts: 179
Joined: Wed Jan 07, 2009 12:02 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by nssale »

A da se u Ugovor sa trenerom stavi klauzula da nakon razlaza sa Vojvodinom u periodu od 6 meseci ne može da radi u blizancima?

Obrazloženje: negativno iskustvo sa Nikolićem.

Znači niko im ne brani da jednog dana rade i tamo, ali ne želimo da napuštanje Vojvodine i svega započetog u njoj se prekine zbog odlaska u blizance, da li bi to budući treneri potpisali?
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ragazzi di Neoplanta »

Da, i ovako se treneri utrkuju ko će pre kod nas, pa možemo i da filtriramo izbor sa tom klauzulom.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
nssale
Posts: 179
Joined: Wed Jan 07, 2009 12:02 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by nssale »

Svestan sam da je klub u lošoj situaciji i da je teško naći dobrog trenera, a uz to je svima jasno i ko vodi glavnu reč u klubu odnosno ko će da nam kroji tim, ali mislim da ne bi bilo loše razmisliti o takvoj nekoj klauzuli, jer ako trener u startu ne želi da se odrekne mogućnosti da nas napusti zbog blizanaca i ako dolazi u Vošu da bi mu ona bila odskočna daska za njih da li nam je onda on potreban pa taman da je i Murinjo u pitanju? Pored toga nije samo trener u pitanju, jer se na primeru Nikolića pokazalo da nakon trenera kreće i vrbovanje igrača. Ne znam da li se takva klauzula krši sa nekim "evropskim standardima" slobodnog tržišta itd. al to bi možda mogao biti predlog za neku minimalnu zaštitu interesa kluba, bez obzira što bi neki treneri odustali od nas, u tim slučajevima opet pitam da li nam onda trebaju ako im je nakon razlaza sa Vošom mnogo 6 meseci bez blizanaca?

Pozdrav,
srkins
Posts: 1440
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by srkins »

Tu klauzulu bi mogli eventalno da stavimo da vazi ukoliko taj trener da odkaz,ukoliko mi njemu damo otkaz mislim da bi bilo nepravicno dati nekom otkaz i onda mu braniti u koje timove sme da ide
nssale
Posts: 179
Joined: Wed Jan 07, 2009 12:02 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by nssale »

Sa jedne strane se slažem, a sa druge baš i ne. Recimo da želi da pređe u blizance, uvek može da loše vodi ekipu, pravi loše izmene i da imamo loše rezultate kako bi izazvao otkaz, i u Nikolića sumnjamo da je neke utakmice vodio na takav način, em nas izaziva da mu damo otkaz em ide u korist blizancima, nama se ne ispati da imamo nezadovoljnog trenera koji nam loše vodi ekipu i na kraju moramo da mu damo otkaz. Mislim da nam ovo iskustvo sa Nikolićem mora biti nauk za buduće trenere.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9761
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

ragazzi di Neoplanta wrote:Da, i ovako se treneri utrkuju ko će pre kod nas
Novi Pazar je bez trenera,a mislim da su svakom treneru trenutno primamljiviji nego mi
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8869
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

Ljubomir1996 wrote:

Marko Nikolić je otišao u Partizan, rukovodstvo Vojvodine već uveliko traga za njegovim naslednikom.

Kako se u javnosti spekulisalo u poslednje vreme, prvi pik Uprave bili su Kosanović, te Rajevac, ali se u javnosti ovih dana pojavljuju dva nova imena.

U pitanju su – Zoran Kiza Milinković i Veljko Paunović.

Milinković je sarađivao sa klubom u kome je i nastupao kao igrač, vodio je crveno-bele iz Novog Sada u sezoni 2010/2011, nakon čega je radio u Spartaku, OFK Beogradu i ove godine Arisu, gde je proveo tek tri meseca, obzirom da je 20.12. napustio klub.

Drugi stručnjak koji se dovodi u vezu sa Novosađanima je Veljko Paunović, selektor reprezentacije Srbije za igrače mlađe od 18 godina, sa kojima inače radi sjajan posao...
http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 59961.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ovo je vec povratna sprega u pitanju - neko lansira na forumu neku informaciju ili "informaciju", ovi "novinari" to procitaju i na osnovu toga napisu "vest" i onda se ta "vest" linkuje na forum kao potvrda one informacije ili "informacije". Onda se demantuje, pa se plasira nova informacija ili "informacija" pa Jovo nanovo...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Post Reply