Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
postman
Posts: 260
Joined: Sun Aug 16, 2009 8:24 pm
Location: Klisa

Re: Transferi

Post by postman »

Ne vredi.Nemam vise snage.Neki (verovatno mnogi) ce reci da nisam (pravi) navijac Vojvodine ali bas me briga za to.Ja znam da sam skoro 40 godina pratio,navijao,voleo ''moju staru damu'' i s te strane sam miran.Apsolutno me vise ne interesuje ko ce doci, ko ce otici,koje cemo mesto zauzeti ,dali cemo osvojiti Kup.Dogod se stvari u nasem fudbalu ne promene nece se nista promeniti ni u nasem klubu i ja ne zelim da se zbog toga nerviram.Mozda sam s godinama postao ''nepopravljivi pesimista'' ali pre bih rekao da sam ''hiper-realista''.NE VERUJEM da ce ista biti bolje ni u ovoj zemlji u kojoj sam rodjen i odrastao,a u kojoj ce,po svemu sudeci i umreti ni za sledecih 20 ,30 i vise godine a samim tim ni u sportu (citaj fudbalu).I u buducnosti ce nas politicari,tajkuni,mocnici,namestaci svega i svacega,''vlasnici nasih zivota'' j****i u zdrav mozak i s vremena na vreme nam dopustati da pomislimo da je moguce da se stvari poboljsaju i daju nam privid ''moguceg''.E ja vise ne pristajem na to.Na forumu nisam bio preterano aktivan,mada sam ga godinama pratio i zaista relativno puno puta uzivao u postovima,diskusijama i raznim misljenjima i necu nikom nedostajati a na utakmice do daljnjeg ne idem (cvrsto sam sebi obecao) i to nije zbog losih rezultata ili slabe igre (redovno sam isao i kad smo ispali u Drugu Ligu i kad smo se pre deset-petnaest godina borili za opstanak ikad nije balo para ni za 'ladnu vodu),meni je muka od stanja u klubu,ligi,drzavi,muka mi je od podeljenosti medju navijacima,od narko-dilera koji vode te iste navijace,klince koji ne znaju gde udaraju,muka mi je od odvratnih faca koji vode klub i kojima je samo jedno u glavi,kako napuniti sopstvene dzepove,od kvazi-fudbalera koji su to samo zbog toga sto mogu da trce vise od prosecnih ljudi,od raznih poluljudi koji ljube nas grb a cim dobiju priliku pretrcavaju u blizance.Ma,aj zdravo,zelim vam svima puno zdravlja u Novoj Godini ,a svima koji imaju vise zivaca od mene zelim da istraju u borbi za nasu ,zajednicku ljubav - VOJVODINU !
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Transferi

Post by Toto Riina »

srkins wrote:http://www.mozzartsport.com/vesti/skule ... dine/67774 ovde ce biti ili neka mala suma od partizana (oko 100.000e) ili ce trenirati 6 meseci sa petlicima ,cini mi se da Mali Radojica preko njega pokusava da udje u partizan ,ali ne znam kako ce tamo proci,ima tamo jacih "menadzera"
Pustiti Skuletica, ali da kod nas dodje Fofana i- ili Brasanac.

Koliko sam ovde pratio navodno je FKV zainteresovana za:
Aleksandra Kirovskog, Lakic-Pesica, Tomicu Petrova, Vasilica, Lotinca, Malisica, Docica, Bosmana, Cirkovica, Gobeljica, Zorana Marusica, Adama Marusica, Sreckovica, Sasu Marjanovica, Bismark Apiju, Jovana Stojanovica, Pawela Wocikovskog, Sergeya Khithnichenkova, Adrovica, Edina Ademovica, Sherifa Ashrafa

Jedini ko je uvek imao proverenu informaciju jeste forumas @ZAPAD i sada ocekujem njegov odgovor i da li zna za koliko je otisao Jagos(bolje u Tursku nego kod blizanaca).

P.S. Ne sme se dozvoliti da dovedu Kirovskog!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Toto Riina wrote:Jedini ko je uvek imao proverenu informaciju jeste forumas @ZAPAD i sada ocekujem njegov odgovor i da li zna za koliko je otisao Jagos(bolje u Tursku nego kod blizanaca).
Bas sam sinoc nesto prebirao po stranicama i postovima, i dugujem jedno izvinjenje Zapadu, sto sam njegove postove i informacije olako shvatao. Covek je jos tokom priprema na Zlatiboru pricao kako je klub u potpunom rasulu, a i dok je Bata jos bio ziv govorio je o dugovima. Jedini problem njegov jeste komunikacija s ostalim forumasima, odosno ponasanje na forumu, ali izgleda jedini ima prave informacije...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9777
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Mislim da svako ko iole nije "slep" iz aviona vidi sta se desava godinama unazad i da sam moze naslutiti mnoga desavanja.Eh... nekada su igraci imali dilemu da li iz Vose ici u BG dvojac,jer nije se znalo da li ce biti dobitnici ili gubitnici,a danas su dobitnici kad odu i u Javor,OFKu,Jagodinu.... bas nisko smo pali,realno
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3865
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Voja wrote:bas nisko smo pali,realno
Svakom klubu može da se desi da ga upropaste neki lopovi/tajkuni. Ali retki su oni koji mogu na tome da zahvale i nekim svojim "navijačima". To je pravo dno.
Io odio Belgrado
limanfkv
Posts: 2842
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Transferi

Post by limanfkv »

Toto Riina wrote:Pustiti Skuletica, ali da kod nas dodje Fofana i- ili Brasanac.
Obavezno ovog. Uz njega se gratis dobijaju i lekari sa VMA gde je proveo veci deo polusezone. Verovatno je zakacio neku mutiranu verziju sifilisa na splavovima, no nazalost jos nisu utvrdili tacno sta je. Pravi covek za Medrano.
srkins
Posts: 1440
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

http://mondo.rs/a646709/Sport/Fudbal/Ba ... vezdu.html" onclick="window.open(this.href);return false; ovi iz monda su cudo,decko izjavi da zeli da igra za nas ,da ostavi trag u vojvodini,da mu je kod nas bolje, i oni nekako napravise naslov da decko kaze rano mu je za zvezdu :shit: novinarska
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Transferi

Post by Toto Riina »

Babicu svaka cast za izjavu i takvi zasluzuju sansu. Mondo je cigojnerski portal i nemojte se nervirati zbog njihovih naslova.
ultra komsa
Posts: 414
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Transferi

Post by ultra komsa »

ode i jagos vukovic,ne znam dal je neko pisao al pocinje da mi se svidja ovo.pa odlaze sva smeca iz kluba,ova polusezona moze biti veoma lepa,jer se moze desiti da u prvoj postavi znamo ko igra,nasa deca!plasman nije vazan,vazno je da oni igraju za 100 godina,njima ce to biti cast i privilegija.a sto se tice pojacanja.samo crnce,tj afrikance,brazilce itd.ne trebaju nam vise ova :shit: koja ce prvom prilikom da pesaka krenu za :shit:
VladaSS
Posts: 77
Joined: Tue May 31, 2011 10:49 am

Re: Transferi

Post by VladaSS »

ultra komsa wrote:a sto se tice pojacanja.samo crnce,tj afrikance,brazilce itd.ne trebaju nam vise ova :shit: koja ce prvom prilikom da pesaka krenu za :shit:
Kizito, bivsi kapiten :shit:
srkins
Posts: 1440
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

za jagosa navodno dobijamo 180.000e
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: Transferi

Post by Ljubomir1996 »

Savo Kovačević bi mogao da započne pripreme.
ultra komsa
Posts: 414
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Transferi

Post by ultra komsa »

"crni" nemaju emocije.oni su tu da igraju fudbal.ko da ce njemu prirasti srcu neki klub.nasa graska je bila samo dati njemu kapitensku traku.ovi ''beli'' su mnogo odvratniji :greenbutt:
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3988
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

ultra komsa wrote:"crni" nemaju emocije.oni su tu da igraju fudbal.ko da ce njemu prirasti srcu neki klub.nasa graska je bila samo dati njemu kapitensku traku.ovi ''beli'' su mnogo odvratniji :greenbutt:
Kizito nikad nije bio kapiten.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
vdn slaninar
Posts: 1019
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Ako je istina da odlazi,pohvalio bi Vukovica na zaista profesionalnom odnosu prema nasem omiljenom klubu.Kad god sam gledao igrao je sa puno zara,nervirao se kad pogresi,kad promasi sansu,kad primimo go,svaka cast.Sigurno nase najvece letosnje pojacanje.On i Delac,jedini Kezmanovi plusevi.
Post Reply