Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

http://en.wikipedia.org/wiki/Dragan_Radoji%C4%8Di%C4%87" onclick="window.open(this.href);return false;

Da li je to ono sto mislim da jeste? :frown:
User avatar
Milan
Posts: 4189
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Milan »

B92: Paunović blizu klupi Vojvodine

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=794534" onclick="window.open(this.href);return false;
POŠTO OBRAZ ???!!!
srkins
Posts: 1440
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by srkins »

Taj isti Paunovic je pre par dana dao izjavu u kojoj kaze da je partizan najaci i da ce sigurno biti sampion,a da Vojvodinu gleda kao na Atletiko Madrid tj vecito treceg
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by recni galeb »

Aha to mu onda znaci jos jedan prolazni od sest meseci, samo tako rodjaci... :frown:
User avatar
salefkv
Posts: 600
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by salefkv »

Решена је дилема око тога ко ће бити нови шеф стручног штаба фудбалера Војводине. Марка Николића, који је преузео Партизан, на тренерској клупи црвено-белих из Новог Сада наследиће Вељко Пауновић, селектор омладинске репрезентације Србије

Вељко Пауновић
Ову вест је потврдио и спортски директор новосадског суперлигаша Зоран Павловић, човек који и јесте био задужен да пронађе решење.

– Пауновић је наш дефинитиван избор и он сам је потврдио жељу да преузме Војводину – рекао нам је Павловић. – Пошто је и селектор омладинске селекције наше земље, идеја нам је да то место задржи и руководству ФСС смо се обратили с молбом да му то и омогући.

Уколико све буде у реду и сагласност до тада стигне, Вељко Пауновић биће промовисан у тренера Војводине већ у понедељак.
http://www.dnevnik.rs/sport/veljko-paun ... inoj-klupi
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1627
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ogi »

Posle smRADovca, dolazi nam grobar...bravo uprava!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
limanfkv
Posts: 2841
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by limanfkv »

Image

Zooloski vrt Fk Vojvodina dobio je svog novog clana. U pitanju je crno-beli paun.
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Mare »

Posle dugo, dugo vremena reših da napišem post. Svi smo svesni da je stanje u klubu izuzetno teško, ali to se moglo i naslutiti jer mi sistem nismo imali i celokupno funkcionisanje kluba je zavisilo od jednog čoveka. Nakon njegove iznenadne smrti sve se urušilo kao kula od karata u vrlo kratkom periodu i sad bih rekao da smo na prekretnici. Miševi prvi beže, samo što ovi naši to rade bez imalo stila. Izbor Paunovića u kombinaciji sa našim Kosanom i nije tako loše rešenje ako dignemo glavu i pogledamo malo u budućnost. Već dugo sarađuju zajedno u mlađim reprezentativnim kategorijama, a mi ćemo biti prinuđeni da se u narednom periodu oslonimo na mlade igrače. Baciti Kosana samog u vatru u ovom trenutku i potrošiti ga je loše tako da ja ovo vidim kao pripremu terena da Kosan u dogledno vreme postane prvi trener naše Voše na neki duži period. Zato ovaj potez ocenjujem kao najbolji mogući s obzirom na okolnosti.
User avatar
N13
Posts: 2054
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by N13 »

Po meni sasvim dobro resenje... Na stranu to sto je grobar, to nije on kriv, nego drzava... svi su oni grobari ili cigani. Koje resenje je bolje? Onaj pobegao iz Pazara jer hoce u beograd, Nikolic pobeze iz Vojvodine jer hoce u beograd. Neki nas, slaninar? Znamo li takvog? Jokan je bio nekad nas, pa je opet grobar. Peca Kurcubic? Neka, hvala...
Za Pauna pre svega mislim da je dobar kao covek i ima znanja. Pitanje je sad koliko ce on voditi klub i sastavljati tim, ali cinjenica je da ume sa mladima. Pogotovo ako ostane kao selektor mladih, samim tim sto je nas trener i sto ce najbolje poznavati nase igrace, logicno je da ce i nasih biti najvise u reprezentaciji... sto ce im podici cenu.
Pruziti Paunu podrsku, ali nikako ga ne dizati u nebesa, kao Nikolica... bez obzira na rezultat kakav ostvari. Trener nam u ovom trenutku nije najveci problem.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Mare wrote:Izbor Paunovića u kombinaciji sa našim Kosanom i nije tako loše rešenje
Taman da ga razigramo u slucaju da kapetan Marko ne dovede svoj brod kao prvi u luku :cheers:
Image
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Mare »

Voja wrote:
Mare wrote:Izbor Paunovića u kombinaciji sa našim Kosanom i nije tako loše rešenje
Taman da ga razigramo u slucaju da kapetan Marko ne dovede svoj brod kao prvi u luku :cheers:
Pa može i tako da se gleda a može i ovako, pošto nas s obzirom na mlad tim, očekuje 6 meseci vrlo promenljivih rezultata, igara od sjaja do očaja, gde je veliko pitanje da li ćemo zadržati i ovo 5 mesto i naravno famozni kup koji je uvek "naš", okriviti Pauna za rezultate ispod renomea Vojvodine i postaviti Kosana za prvog trener, a taj period shvatiti kao njegovu pripremu za ono što ga čeka...
User avatar
Turija
Posts: 10720
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

ogi wrote:Posle smRADovca, dolazi nam grobar...bravo uprava!
Super, još jedan Trojanac.Sve bolje od boljega.Onaj nam je odveo prosečne igrače u bg, a ovaj će najtalentovaniju decu iz FCVB.
Sada će decu da nam ,,pravilno" (pre)vaspitava i priprema za nesmetan put ka bgd.
Postali smo veća filijala od Teleoptika.
Za koga je Vujke napravio FCVB?
Uprava, napolje!
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Matador »

Rabren zeli da dovede trenerskog maga iz Crne Gore, kako bi lakše sastavljao tim.
Veljko Paunović izjavio za Sportal da bi mu bila čast da vodi tim sa tolikom tradicijom kao sto ima FKV.
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Ljubomir1996 »

Paun je trener koji poseduje veliki autoritet, zahteva disciplinu i rad i dobar je motivator. Vise od 10 godina je proveo u Spaniji gde je igrao i trenirao sa najboljim igracima i trenerima. Mnogo radi na svom trenerskom usavrsavanju. Finansijski je obezbedjen, izazov mu je sportske prirode. Kiza je odbio klub i kandidati su bili Jokan, Sosa i Gaga. Milan Kosanovic odlicno saradjuje sa Paunom. Ako su Jasari, Sose, Ridni dobijali podrsku ruzno i nepravedno je da to ne dobije Paunovic samo zbog nezadovoljstva prema upravi. Paunovic ima veoma los odnos sa upravom crnog blizanca i to svi znaju. Paun igra napadacki stil, igraci imaju slobodu u igri. Ne tolerise splavare.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3862
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

Ljubomire, lep si mu CV napisao.
Nešto me podseća na hvalospeve po forumu i kad je onaj čMarko stigao. Mogu neki drveni advokati ovde da nas plaše još nekim potencijalno gorim trenerima (tipa Jokana i pola Crne Gore), činjenice ostaju. Odskočna smo daska za potencijalne karijere u blizancima. Uostalom, mi ni ne treba da budemo Atletiko Madrid, već Atletik Bilbao. Tek tada ćemo krenuti putem oporavka.

Najgora uprava Vojvodine ikada. A konkurencija je bila neviđeno jaka.
Io odio Belgrado
Post Reply