Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
slanina
Posts: 810
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Transferi

Post by slanina »

http://www.zurnal.rs/2014/01/10/defanzi ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Vidi ga na slici,ko Rodni na putovanju presrećan jbt :shit: .
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Milan
Posts: 4189
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

SMRDO SMRDLJIVA!!!
POŠTO OBRAZ ???!!!
ssnigd
Posts: 3389
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Svoj trojici se nacestitam mile Nove godine.
I svakome sledecem :!:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: Transferi

Post by Ljubomir1996 »

Sa Lazarom Veselinovicem mozda dodje Sasa Kis. Decko koji navija za FKV i koji je redovno kad bi Hajduk i Vosa igrali razlicitog dana dolazio na nas zapad. Igra desnog beka, ali je univerzalac poput Buaca. Istim kvalitetom moze da odigra desno krilo kao i levog beka i krilo. Marusic Zoran raskinuo ugovor sa Slogom. Zainteresovani OFK i mi.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Transferi

Post by Владика »

Rabba wrote:Smrdljivac broj 3, što se tiče igrača, nas je konačno ratosiljao svog licemernog prisustva. branislave, posle svega i svih ovih godina boravka kod nas i svega doživljenog od tvog novog kluba, mogu da ti kažem samo jedno. Ti si go**o.
+1
Алкос, коцкар, човек који је оставио рођено дете... шта смо могли да очекујемо?
Да ли се неко сећа овог инцидента:
http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... -zbog-tuce" onclick="window.open(this.href);return false;
Наши спортски пријатељи нам узму три играча и тренера у години у којој обележавамо 100-годишњицу од оснивања клуба!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

http://mondo.rs/a650946/Sport/Fudbal/Tr ... ombom.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Image
User avatar
Само Војводина
Posts: 267
Joined: Thu Sep 29, 2011 4:44 pm
Location: Роткварија

Re: Transferi

Post by Само Војводина »

Kakvo dju**e smo mi držali godinama u ekipi, sve pod plaštom ''velikog vojvodinaša koji nikad ne bi u blizance'' i koji je ''mnogo propatio zbog ukradenog kupa'', a sad ''najveći klub'', još samo da kaže kako je ''navijač crno-belih od malih nogu''.
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Transferi

Post by Ultra slanina »

Tako vam i treba kad se primate na glupe izjave još glupljih fudbalera, pa naravno da će da kaže da mu je san da igra u tom i tom klubu kad pređe u njega. Nema više tog igrača koji pika fucu iz ljubavi, pare i samo pare. To treba svi da shvate, možda se pronađe po koji igrač koji će stvarno voleti Vošu ostalima će to biti samo usputna stanica. A svim igračima koji pređu u redove ta dva govnjiva kluba želim sve najgore :cheers: i trenerima :cheers:
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: Transferi

Post by Ken mahniti »

Iskreno im svima zelim da im to bude poslednji klub u bogatoj karijeri...Noge skrljali...
stevan
Posts: 91
Joined: Sun Jan 15, 2012 8:32 pm

Re: Transferi

Post by stevan »

Sramota,smatrao sam Vuleta i Trajka nasim igracima,ne mozemo reci, zaduzili su nas svakako dobrim igrama,ali tako da nas pljunu,da u nijednoj reci ne odaju zahvalnost prema starom klubu,navijacima,da ne pomenu nasu Vosu.Ne mogu im to oprostiti.

UPRAVO SRAM TE BILO.
fare
Posts: 2810
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

E moj Trajko dali ti to pocinje novi zivot posto si x puta na pitanje da li bi presao u zvezdu ili partizan odgovarao "mozda u nekom drugom zivotu" . Ali nema problema lepo cemo vas sacekati 4 p***e prodane u usta vam se naserem svima 4, sramota me sto si iz mog susedstva uopste dju**e !!!!! A vidim i face vise ne posecujes ili si promenio sad mozes slobodno sad ces imati milione prijatelja tvojih grobara :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: .
Last edited by fare on Sat Jan 11, 2014 2:10 am, edited 1 time in total.
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Transferi

Post by Chana »

Mene samo interesuju oni koji igraju u našem dresu, ostala boranija "neka se kiti čime oće"...
Posle svega, na sebe su pljunuli - a to nije svejedno :!:

I dobro kaže "Hoću-Neću (Dižel se ta cena više...)" - dobro je procenio:
"Bosoglavi mu se sviđa i kao trener, i kao čovek"
KAKO I NE BI, KADA SU ISTI :frown:

Škuletića izuzimam, on je njihovo čedo...
Preostaloj "trojci" želim istu sreću, uz besplatnu dijagnozu koju bi, čak i takvi, trebali da shvate:
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... Vh5ls#t=48" onclick="window.open(this.href);return false;
I MANIMO DALJU PRIČU, NEKA TAKVI IDU, NISU VREDNI POMENA...

DECO VOJVODINE + PRISTIGLA POJAČANJA, NEKA VAM JE SA SREĆOM :!: :!: :!:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
limanfkv
Posts: 2841
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Transferi

Post by limanfkv »

Mogao je za 6 meseci da ima ciste papire i da ode preko da zaradi neki dinar. Upravo je sam sebi potpisao fudbalsku sahranu. Istruni tamo, to i zasluzujes.

p.s. dosvidanja ahahahaha
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

Za Skuletica kao lika me boli du*e, a za Skuletica kao igraca mi je drago sto je "pojacao" crne smradove. Medjutim, sto se tice ove trojice degenerika, koji su se kleli u Vojvodinu, pregovore sa smradovima pravdali tudjom mastom, naglasavali da mogu preci tamo samo u drugom zivotu, najavljivali kako nece napustati brod koji tone i kako zele da ostave dubok trag u Vojvodini, mogu da im pozelim samo sve najgore. Nadam se da ste ovim jeresom skinuli prokletstvo sa nas i poneli ga sa sobom u taj karcinom srpskog fudbala.

Licno smatram da njihova imena, likovi i dela nemaju mesta vise na ovom forumu, a ako neko bas ima potrebu da se osvrce na go**a da ih ne slovi imenom, jer da bi imao ime trebas biti covek ili zivotinja, a zivotinja nije sposobna za tako nesto. Iako se ne pitam oko toga, predlazem da u slucaju potrebe, njihova imena budu pisana iskljucivo malim pocetnim slovima, i da to regulisemo pravilom kao za usljive blizance.
Roki
Posts: 73
Joined: Sun Jul 14, 2013 9:04 pm

Re: Transferi

Post by Roki »

Sto se tice ovog Popare,takvi nam netrebaju....taj ce za godinu dana pricati kako bi i pesice dosao tamo gde je ponikao,taj smo film vec gledali,dobrodoslice za takve nema....
Post Reply