Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9746
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

http://www.sportal.rs/news.php?news=117193" onclick="window.open(this.href);return false;
Image
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: Marketing kluba

Post by lala1914 »

To je u Nemackoj normalno...i drugi klubovi rade isto, nem pojma sto velicaju samo Bayern
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9746
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

ma,nije peonta u ulaznicama neeeeego.... Vosin kalendar je ipak jeftiniji od tih ulaznica,a cak mislim da je i trebovanje kalendara,za nijansu manje od istih :) Mogli su se u klubu "otvoriti" :wink:
Image
User avatar
21114
Posts: 148
Joined: Thu Apr 23, 2009 11:28 pm
Location: Novo Naselje, favela, Maribor.

Re: Marketing kluba

Post by 21114 »

http://www.fkvojvodina.rs/wp-content/up ... da_FKV.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

Kakva marketing ponuda. :facepalm:
Legnem pijan, ustanem pijan, pa koji sam kuratz i spavao onda!
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: Marketing kluba

Post by kowalski »

Siguran sam da ce se svi otimati za svoju reklamu pored freske kriminalca. Da li je tu uracunato i koliko puta r*** cabric protrci atletskom stazom ispred reklame u toku utakmice? Kad bih zeleo da suicidiram firmu, svakako bih usao u ovaj marketinski dil.
Image
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: Marketing kluba

Post by Schteph_F89 »

Izvor: Srpskifudbal.rs
Uskoro TV Voša

Naime, kako se saznaje, radi se na pokretanju klupske televizije „TV Voša“, koja bi se emitovala preko kablovske mreže. Program bi išao u popodnevnim i večernjim časovima i na njemu bi se emitovali prenosi utakmica ovoga kluba, kao i reportaže o klupskim aktivnostima, snimcima ranijih mečeva itd.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Marketing kluba

Post by Helm »

To je svakako dobra stvar, ali trebala je biti realizovana mnogo ranije, s obzirom na to da blizanci imaju gomilu svojih televizija od lokalnih preko nacionalnih do internacionalnih (regionalnih).

Medjutim, ni najmanje se ne nadam realizaciji. Kome se uopste isplati da u ovoj situaciji poklanja nesto Vojvodini? A mi da platimo, sasvim je izvesno da nemamo cime, s obzirom da smo u dugovima, i da smo 3 igraca iz prvih 11 poklonili groblju.
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Marketing kluba

Post by Brick Liman »

Schteph_F89 wrote:Izvor: Srpskifudbal.rs
Uskoro TV Voša

Naime, kako se saznaje, radi se na pokretanju klupske televizije „TV Voša“, koja bi se emitovala preko kablovske mreže. Program bi išao u popodnevnim i večernjim časovima i na njemu bi se emitovali prenosi utakmica ovoga kluba, kao i reportaže o klupskim aktivnostima, snimcima ranijih mečeva itd.
AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Gnjide, imate li obraza? Hoće li na tv-u biti top shop sa frizbijem i upaljačima? Pa jesmo mi baš takve veverice kakvim nas smatrate?!

Probajte da se šteknete na Partizan tv ako se otvori, dosta je i prepodnevni termin, poganu vam majku majčinu.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: Marketing kluba

Post by Schteph_F89 »

Brick Liman wrote:
Schteph_F89 wrote:Izvor: Srpskifudbal.rs
Uskoro TV Voša

Naime, kako se saznaje, radi se na pokretanju klupske televizije „TV Voša“, koja bi se emitovala preko kablovske mreže. Program bi išao u popodnevnim i večernjim časovima i na njemu bi se emitovali prenosi utakmica ovoga kluba, kao i reportaže o klupskim aktivnostima, snimcima ranijih mečeva itd.
AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Gnjide, imate li obraza? Hoće li na tv-u biti top shop sa frizbijem i upaljačima? Pa jesmo mi baš takve veverice kakvim nas smatrate?!

Probajte da se šteknete na Partizan tv ako se otvori, dosta je i prepodnevni termin, poganu vam majku majčinu.
I moja reakcija je bila ista, i kada sam ih pitao odakle im info za ove nebuloze, odgovor je bio: pa kad saznamo vise,obavesticemo vas. Reko dobro, kad vam naruce jos tekstova javite. :roll:
Akcent
Posts: 376
Joined: Fri Mar 25, 2011 2:02 pm
Location: Srpska Atina

Re: Marketing kluba

Post by Akcent »

Nusa Senk dala ostavku iz privatnih razloga.
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
User avatar
N13
Posts: 2050
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Marketing kluba

Post by N13 »

Akcent wrote:Nusa Senk dala ostavku iz privatnih razloga.
Vojo javljaj se na konkurs :D
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9746
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

N13 wrote:
Akcent wrote:Nusa Senk dala ostavku iz privatnih razloga.
Vojo javljaj se na konkurs :D
Koji konkurs? Da se javim klubu ili Nusi? :mrgreen:
Nije to posao za mene,gde na nekom polju da ostavimo blizance iza nas... ne ide :wink:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10708
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

Akcent wrote:Nusa Senk dala ostavku iz privatnih razloga.
Pametno.Šta da se nateže sa ovim prevarantima.Šteta što nismo znali da iskoristimo njen dolazak u Novi Sad na pravi način.
Meni je ona bila veoma simpatična sa svojim srpskim jezikom sa slovenačkim akcentom.Veoma cenim što je mlada Slovenka (koja nije odrastala u SFRJ) želela da nauči naš jezik.Respekt.
Trudila se i uradila koliko joj je bilo dozvoljeno i koliko se pitala u marketing službi Kluba (koja, ustvari, ne postoji, kao i bilo koja druga stručna služba FKV).
Na lep način se i zahvalila pri rastanku - videli ste i kome: ,,... SVIM LJUBITELJIMA KLUBA, ZBOG KOJIH JE BILO ZADOVOLJSTVO BITI DEO VOŠE"
Sve najbolje u daljoj karijeri i životu (pa možda jednog dana, u bolje vreme i sa pravim ljudima na čelu Kluba, se stvori prilika za uspešan rad i povratak u Novi Sad).
Hvala na želji za dolazak u Vojvodinu i Novi Sad, kao i na uloženom trudu.
Srećno :!:
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4182
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Milan »

Sležem se sa g-dinom Turijom!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9746
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

Turija wrote:Meni je ona bila veoma simpatična sa svojim srpskim jezikom sa slovenačkim akcentom.Veoma cenim što je mlada Slovenka (koja nije odrastala u SFRJ) želela da nauči naš jezik.Respekt.
Sta mora da se desi,da bi Turija stavio interes pojedinca,ispred interesa kluba??? Pa pojedinac mora biti zensko! (:mrgreen: jace je od mene,morao sam)

A sad ozbiljno:
Moj (a verujem i svih vas) cenjeni kolega Turija je tako iskusno i smekerski ispratio odlazak Nuse da je zaista bilo milina citati.To je taj detalj,koji nedostaje nasem klubu - maniri. Turija poseduje manire i odlicno barata njima,moram priznati da je velika steta sto u klubu nemamo takvog coveka (tj.vise njih),koji je iskusan,elokventan,gospodskog drzanja,lepih manira i jos na sve to prepun ljubavi prema klubu.
Sto se marketinga tice,mi na tom polju uveliko gubimo utakmicu,a da jednostavno jos nismo ni istrcali na teren :(
Neko jednom rece,pa sta sve i da imamo marketing,ko ce to sve kupovati!? Ljudi,pa nije marketing samo prodaja i priliv novca. Marketing je sve,jedna velika utakmica prepuna detalja i iznenadjenja. Moja vizija marketinga mi govori da je i samo ime i prezime Nusa Senk moglo biti vise nego iskorisceno u svrhu marketinga i promocije kluba. Ime i prezime koje se pamti na prvu,nesto unikatno,jedinstveno.... Nusa je za ovo vreme s nama bar na tom polju ostavila mnogo jaci utisak nego hiljade igraca koji su kroz istoriju oblacili dres Vose. Steta... steta za nju,steta za nas.

Nusa,sve najbolje u daljem zivotu i neka te sreca prati!!! :cheers:
Image
Post Reply