Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3981
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Pripreme

Post by Rabba »

Voja wrote:
Turija wrote: Rabba, želim da verujem da Voja nije mislio na ovo što si ti napisao, ali si ga, bez obzira na želju za to moje verovanje u Vojinu (ne baš nedvosmislenu) opasku, trebao ,,iskulirati".
Vujadin Boskov je institucija i on nema veze sa mojim nekim zapazanjima. I ne samo Vujke,nego kompletna ta "stara garda" je drzala fudbal u malom prstu,i oni se ne mogu porediti sa danasnjim (domacim) trenerima i selektorima,jer ovi danasnji uopste i ne znaju da vide dalje od onog sto im je dozvoljeno,dok je stara garda znala da udje u glavu svakog igraca i izvuce maksimum iz njih,dakle i vise nego sto obican gledalac ocekuje.

Posle ovoliko godina i poruka na forumu ne zelim ni da pomislim da neko povezuje moje kritike sa legendama fudbalskog kluba Vojvodina,na to ne polazete pravo.
Uz dužno poštovanje Vojo, onda nemoj komentarisati i očekivati selektivno sećanje. Ja znam da je i čika Vujke imao takvih ispada. Ali sam siguran da ti je komentar išao ka novijim "stručnjacima". Kratko dodatno pojašnjenje bi bilo sasvim dovoljno u tom trenutku.

Na kraju, slažem se da sam trebao da iskuliram, jezik je ponekad brži od mozga :D

Uzdravlje :cheers:
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
srkins
Posts: 1440
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Pripreme

Post by srkins »

http://fctomtomsk.ru/news/tovarishchesk ... na-serbiya" onclick="window.open(this.href);return false; daju Rusi neki tekstalni prenos nase utakmice doduse svakih 15 minuta izbace nesto ali trenutno 0: 0
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: Pripreme

Post by Box »

Ovde imate ukljucivanje u utakmicu(radio) ... http://radiosibir.ru/" onclick="window.open(this.href);return false;
srkins
Posts: 1440
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Pripreme

Post by srkins »

0:0 poluvreme i koliko ja razumem Ruski dosadna utakmica sa malo sansi...
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: Pripreme

Post by lala1914 »

cekam capeljin izvestaj: "Puno prilika ali bez golova" :roll:
srkins
Posts: 1440
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Pripreme

Post by srkins »

Gotovo 0;0 prava utakmica za spavanje
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: Pripreme

Post by Schteph_F89 »

Koliko je samo nepismeno ono __ na zvanicnom sajtu, pa toliko pravopisnih gresaka pa to je sramota... Sta nam ljudi rade na svim poljima, je** nas najstrasnije...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8865
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Pripreme

Post by Radoye »

Schteph_F89 wrote:Koliko je samo nepismeno ono __ na zvanicnom sajtu, pa toliko pravopisnih gresaka pa to je sramota... Sta nam ljudi rade na svim poljima, je** nas najstrasnije...
Pa kad smo im dozvolili...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Firmin mali
Posts: 181
Joined: Thu Jan 20, 2011 12:17 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Firmin mali »

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/ ... 3210_o.jpg

Fotografija sa danasnje pripremne utakmice,ko je dozovlio ovoj celavoj ..... da prisustvuje utakmici,sta jel mu treba jos neko od igraca,ko je sledeci,Serdjo,Radoja,Poletanovic ?
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: Pripreme

Post by lala1914 »

serdjo ce malo teze kod njih...verovatno ide u PSV
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Pripreme

Post by Voja »

Evo izvestaj na SOSu,prebacujte odmah
Image
User avatar
N13
Posts: 2054
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Pripreme

Post by N13 »

Treći rival Vojvodine na pripremama u Turskoj dolazi iz Šeške, zemlje poznate po sjajno organizovanim fudbalskim školama, fizički, tehnički i taktički savršeno pripremljenim igračima.
SK igma Olomouc je zasigurno protivnik po meri. Poznajući mačin razmišljanja ekipa koje dolaze iz zemalja nekadašnjeg istočnog bloka nema sumnje da će utakmica Vojvodine i Sigme biti sve samo ne prijateljska. Česi ne poznaju pojam „prijateljska utakmica“ i u svaki susret ulaze podjednako angažovano, disciplinovano i na granici žutog kartona. Sve nabrojano dobro će doći i novosadskim „crveno-belima“ jer ih na proleće očekuje 15 prvenstvenih i najmanje 2 kup utakmice u kojima neće biti pardona.

Jedini, uslovno rečeno, stranac je Slovak Kamil Karaš dok su svi ostali igrači Česi pa po tom podatku Sigma podseća na Atletik Bilbao.
Najbolji strelac ekipe u jesenjem delu Gambrinus lige je visoki centarfor Martin Doležal koji je postigao 8 golova.
Sigma trenutno zauzima 9. mesto na tabeli češkog prvenstva.

Utakmica Vojvodina-Sigma igaže se u Kemeru koji je od Beleka udaljen nekih 60 kilometara. Početak susreta zakazan je za 14:00 časova po srpskom vremenu.
Koja bruka za klub sa ovakvim tekstovima na zvanicnom sajtu....
limanfkv
Posts: 2841
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Pripreme

Post by limanfkv »

Zaboravio si naslov SIGMA, ČEŠKI BILBAO

Bilbao je zato sto u svojim redovima ima sve Cehe sem jednog stranca :rage: Pola JSL Bilbao, bravo Capke !
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Pripreme

Post by gospodinFKV »

Pred novu upravu treba dodati i zahtev da capelja leti zajedno sa starom upravom
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Pripreme

Post by ДушанСП »

Добро то што је написано из Шешке :D је због брзог куцања,дешава се,али наслов Чешки Билбао је таква небулоза,из простог разлога што се Оломуц налази у Моравској.Из наслова сам закључио да у Сигми играју искључиво Моравци(Морављани) а не Чеси,кад оно играју само Чеси :D стварно логично објашњење.
Post Reply