16. kolo: Donji Srem-Vojvodina 1:1

Locked
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1111
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by naseljekolumbija »

Јеботе,јел оно Бора Дрљача на слици? хахахах
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by lala1914 »

i meni se ucinilo da je drljaca :D
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by Firmson89 »

Сунце ти пољубим, јесте Дрљача! :rolll:
Ајмо Стојановићу још један, ајмо момци! Муке ЈСЛ почињу опет
srkins
Posts: 1440
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by srkins »

1;1 kraj,niko ni posebno srecan a ni posebno tuzan ...
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by kafe bagdad »

Као непосредни очевидац догађаја, ево укратко: док смо чекали да уђемо стиже одједном црни пасат (или тако нешто).
Сви очекивали неко из управе кад оно главом и брадом Бора Дрљача. Кренуо општи смех нас и милиције и скандирање Боро мајсторе и сл... догађај вредан посете Пећинцима :cheers:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3866
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

Oba penala prestroga, drugi pogotovo. Prvi je Mažić svirao, drugi na signalizaciju onog đubreta pomoćnog Maje Vujovića. Da je isti kriterijum bio, ne bi Mijat u drugom dobio žuti, već bi bio penal za nas. Sve se dešavalo na deset metara od nas, pa nema mesta sumnji.
Naša igra rastrzana, vidi se neuigranost. Ono što je bilo zadovoljavajuće je borbenost ekipe. Veselinović je zahvalan igrač, vraća se dosta, učestvuje u stvaranju akcija, sušta suprotnost Škuletiću. Leva strana mnogo opasnija - Puškarić i Mijat, nego Enver i Živković. Nino je bio dobar, Đurić standardno m.a.l.k -mlak kao i Vranješ. Najgori u našem timu po meni Milinković-Savić. Jovanić skinuo penal, siguran tokom meča.
Videla se želja naših, bili su bolji u drugom poluvremenu, ali jedno je sigurno - biće evo teška polusezona. Nećemo biti više ni protiv koga veliki favoriti ni na Karađorđu.

Ništa od brkatog danas, ali barem smo videli Boru :mrgreen:
Io odio Belgrado
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by laki »

Par zapazanja: Sergej je skrivio najgluplji penal u istoriji penala, ne znam gde mu je mozak bio u tom trenutku. Prvo poluvreme totalno pogubljen, drugo donekle bolje.
Golmanu je neko ocigledno zapretio da ce mu pobiti clu familiju ako se pomeri sa gol linije.
Veselinovic moze da trci koliko i ja sa astomom, a kad dobije loptu bolje da je nije ni dobio.
Puska najgore pojacanje u istoriji fudbala, Paja je za njega izmislio fudbal, a za Nastu da ne govorim!

Rezultat me u opste nije zanimao, otisao sam danas u Pecince da bodrim nase fudbalere, a za njih mogu samo da kazem da u opse nisam zadovoljan zalaganjem vecine na terenu.

Mazic totalno iznenadio sa nekoliko neverovatno bitnih pogresnih odluka. Onaj drugi penal :? , pa zatim onaj zuti Gacinovicu za ocigledan faul, a stajao je nedaleko od mesta desavanja. Ne kazem da nas je to omelo u tome da uzmemo sva tri boda, ali definitivno ocajno sudjenje.
Image
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by Helm »

Laki i Red, jeste vi bili na istoj utakmici? :?
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1470
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by Neizlecivi »

Laki bas si veliki pozitivac i optimista :D
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3866
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

Helm wrote:Laki i Red, jeste vi bili na istoj utakmici? :?
Laki i ja se vrlo retko slažemo :wink:
Io odio Belgrado
Samo borbeno !
Posts: 49
Joined: Thu Apr 11, 2013 8:41 am
Location: Indjija

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by Samo borbeno ! »

Nasa kola zaustavljaju zandari na ulazu u selo i kazu da smo sumnjivi i da moramo da se okrenemo, ne mozemo da nastavimo, ili ce nas drzati tu dok se ne zavrsi utakmica, posle duze rasprave okrecemo se i idemo okolnim putem, tj njivama i kasnimo 20min. Od tog momenta do kraja prvog poluvremena mi smo imali jedno 3 100% sanse, domacini nisu pola prelazili. Drugo poluvreme jako slabo.
Sergej drugo poluvreme izuo ! Svaki duel dobio i u vazduhu i na zemlji, brzo okrece stranu, odlicno se krece, mislim da ce on biti nas vodja uskoro na terenu. Puskaric? :o Pa covek je kao cunj jbt ! Svaki put su ga prosli a napred ga nema, ne moze da centrira, secam se kad je jurnuo prema Mijatu kao vuce kontru i kada mu je prisao na metar opali mu jaku loptu koja je izasla :frown:
Sto se tice nas, brojka odlicna, dosta starijih, i dosta ljudi koje nisam video odavno sto bas raduje, navijanje mlako !
lazarr
Posts: 817
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by lazarr »

Oko penala, šansi i većine ostalog se slažem sa prethodnim postovima, ali da je Sergej bio loš - to nikako.
Jedini koji zna fudbala u ovom timu Vojvodine je on. To se vidi već sad iako je praktično debitant. Imao je par grešaka, skrivio penal, ali jedini igrač koji vredi je upravo on. Živi bili, pa videli.
Mažić malo navlačio, ali nije nam on kriv što nismo pobedili. Bili smo suviše nezainteresovani za pobedu. Nas je bilo oko 200, navijanje solidno, uprava se prozivala konstantno. Rezultat na kraju ipak realan. Sem odličnih 15-tak minuta između 20-35 minuta ništa veliko nismo odigrali.
srkins
Posts: 1440
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by srkins »

Sergej ako se pravilno bude razvijao ima sansu da bude nas Matic...Treba ga forsirati ,greske se desavaju...Decko je uz Mijata najveci nas talenat...
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by Passion »

Бледо, млако, неубедљиво за Војводину. УПРАВА НАПОЉЕ!!!
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by Grba_NS »

U stilu Đumija ću ovo reći - Sergej je kao boca od 2 litre u kojoj trenutno ima možda (ali možda) pola litre. Bez konkurencije igrač koji zna najviše fudbala na terenu, danas. Samo malo rutine i biće naš glavni igrač, siguran sam. Svideo mi se i novi bek Živković...
Što se tiče ekipe, evidentna je mladost i neuigranost jer ekipa igra u naletima, u jednom trenutku ne možemo da oslobodimo pritiska i dođemo do lopte, a onda vežemo tri 100% šanse, pa onda opet zapadnemo u krizu...
Locked