Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
lazarr
Posts: 817
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Pripreme

Post by lazarr »

Samo borbeno ! wrote:Poluvreme 1:0 za Indjiju. Dolazim na drugo, primamo jos 1 gol znaci 2:0, i onda kad smo poceli da igramo ono je bila milina za oci. Dajemo 4 gola i pobedjujemo 2:4. :D
Sad, vi znate bolje nego ja, stoper zut onako decko vise ridj u stvari, je pocepao svaki duel i bez greske odigrao. U vezi igrac sa brojem 26, ima bradu i istetoviranu levu ruku, oteo je jedno 5 lopti, brzo okretao stranu i iznudio 5 faulova, zver! I na kraju igrac utakmice neki mali sto je igrao po levoj strani, dao 2 lepa gola i iznudio penal, nadam se da znate kojim igracima se radi. :cheers:
Riđi je Pankov, deklarisani navijač cz.
Tetovirani je Popara, deklarisani navijač nkp.
Za tog malog po levoj strani, ne znam. Ne verujem da je Gaćinović jer je igrao skoro celu u Pećincima.

Da se ja pitam, ova prva dvojica nikad ne bi zaigrala za Vošu. Daš im šansu, neko naše dete je ne dobije, i za 6 meseci oni po novinama izjavljuju da bi peške za bg kako bi ispunili svoj decacki san.
Samo borbeno !
Posts: 49
Joined: Thu Apr 11, 2013 8:41 am
Location: Indjija

Re: Pripreme

Post by Samo borbeno ! »

Slazem se sa tobom, bolje odma reaia to da posle nemas problem.
Taj mali je nosio broj 4, dao je 2 i nad njim penal je bio, igrao je na levom krillu, a nije Gacinovic njega znam brale. :-)
srkins
Posts: 1440
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Pripreme

Post by srkins »

Moguce da je 4- Ivanic
lazarr
Posts: 817
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Pripreme

Post by lazarr »

Broj 4 bi trebao da nosi Ivanić. On svakako zaslužuje prvu postavu. Ovim odlaskom Vranješa je još bliži tome.
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: Pripreme

Post by Schteph_F89 »

lazarr wrote: Riđi je Pankov, deklarisani navijač cz.
Tetovirani je Popara, deklarisani navijač nkp.
Za tog malog po levoj strani, ne znam. Ne verujem da je Gaćinović jer je igrao skoro celu u Pećincima.

Da se ja pitam, ova prva dvojica nikad ne bi zaigrala za Vošu. Daš im šansu, neko naše dete je ne dobije, i za 6 meseci oni po novinama izjavljuju da bi peške za bg kako bi ispunili svoj decacki san.
Da li trenutno svi u Fk Vojvodina navijaju za istu? Nemojmo se zavaravati da ce se to (nazalost) u bliskoj buducnosti desiti... Ja bih prvi voleo da budemo kao Atletiko ali to ovde jednostavno nije moguce... Znaci ok je da nam igra zivkovic iz partizana ali ovaj pankov ne valja? Opet kazem, ne trebaju ni jedan ni drugi ali ovaj mali pankov stvarno dobro igra koliko sam mogao da vidim... i taj popara je bio borben i trcao kao lud protiv csk-a.. Jednostavno ne vidim razlog da ako su bolji (a ova dvojica konkretno jesu) igraju za prvi tim...
lazarr
Posts: 817
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Pripreme

Post by lazarr »

Schteph_F89 wrote:Da li trenutno svi u Fk Vojvodina navijaju za istu? Nemojmo se zavaravati da ce se to (nazalost) u bliskoj buducnosti desiti... Ja bih prvi voleo da budemo kao Atletiko ali to ovde jednostavno nije moguce... Znaci ok je da nam igra zivkovic iz partizana ali ovaj pankov ne valja? Opet kazem, ne trebaju ni jedan ni drugi ali ovaj mali pankov stvarno dobro igra koliko sam mogao da vidim... i taj popara je bio borben i trcao kao lud protiv csk-a.. Jednostavno ne vidim razlog da ako su bolji (a ova dvojica konkretno jesu) igraju za prvi tim...
Bez namere da previše repliciram na ovu temu, ipak moram da ti odgovorim.
1.Od koje dvojice su oni trenutno bolji?
2.Nisam presrećan ni igranjem Živkovića, ali drugog desnog beka trenutno nemamo.
3. Stvarno ne znam za koga navijaju Radoja, Poletanović, Ivanić, Spremo, Gaćinović i ostali iz te generacije, ali znam da su u našem klubu već nekoliko godina i verovatno su već stekli neku privrženost prema Voši. Osvojili su i 2 titule prvaka Srbije.
Nisu članovi nijedne navijačke grupe na facebooku, dok su ova dvojica otvoreno pokazala za koga navijaju. To je za mene dovoljna i veoma velika razlika. Ponoviću reči iz svog ranijeg danasnjeg posta. Ne želim igrača kome je Vojvodina usputna stanica do kluba koji mu je dečačka želja i u koji bi peške otišao u Beograd. To smo već doživeli.
Hoćemo opet????
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: Pripreme

Post by Schteph_F89 »

lazarr wrote: 1.Od koje dvojice su oni trenutno bolji?
2.Nisam presrećan ni igranjem Živkovića, ali drugog desnog beka trenutno nemamo.
Bolji je pankov, to ti je odgovor na oba pitanja i poenta mog pisanja.
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Pripreme

Post by Passion »

Не бих превише полемисао на ту тему јер је прежвакана. Све што ћу ти рећи је да ћу те питати колико ти је добар када му једног дана каријера крене низбрдо, заврши за Џ у звизди, а на конференцији, са шалом око врата и у сузама, каже како му се испунио дечачки сан.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Pripreme

Post by Djumi »

Ivanić je bio br.4. Nema sumnje da je veoma talentovan ali moram da kažem i da je Luković igrao dobro.
ps.Lukovic veoma lose trci tj trci na petama.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: Pripreme

Post by Schteph_F89 »

Passion wrote:Не бих превише полемисао на ту тему јер је прежвакана. Све што ћу ти рећи је да ћу те питати колико ти је добар када му једног дана каријера крене низбрдо, заврши за Џ у звизди, а на конференцији, са шалом око врата и у сузама, каже како му се испунио дечачки сан.
Tad ce me biti bas briga posto vise nece biti nas igrac. Nije uopste sutina u tome, ne znam samo zasto to potencirate, nego je sustina da koliko sam video on zna igrati fudbal na beku, a mi to trenutno trebamo. Tacka.
vdn slaninar
Posts: 1019
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Pripreme

Post by vdn slaninar »

Djumi wrote:Ivanić je bio br.4. Nema sumnje da je veoma talentovan ali moram da kažem i da je Luković igrao dobro.
ps.Lukovic veoma lose trci tj trci na petama.
jel moguce da prvoligaski fudbaler trci na petama,pa to ga usporava i na lopti i u sprintu bez lopte,to se uci i u patos ligama nizim kategorijama.
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Pripreme

Post by Passion »

Schteph_F89 wrote:Tad ce me biti bas briga posto vise nece biti nas igrac. Nije uopste sutina u tome, ne znam samo zasto to potencirate, nego je sustina da koliko sam video on zna igrati fudbal na beku, a mi to trenutno trebamo. Tacka.
Е, па мени је то суштина зато што ми треба ништа од неког ко је јео,пио,спавао и на крају крајева живео од овог клуба дуги низ година за Џ и онда пљунуо на тај исти Клуб који га је издржавао. Брига ме који су му квалитети. Тако ћу размишљати о свакоме ко је поникао у Војводини! Баш ме занима да ли те не би дотакло да Качар сад пређе код оних,а? :wink:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: Pripreme

Post by Schteph_F89 »

Passion wrote:
Schteph_F89 wrote:Tad ce me biti bas briga posto vise nece biti nas igrac. Nije uopste sutina u tome, ne znam samo zasto to potencirate, nego je sustina da koliko sam video on zna igrati fudbal na beku, a mi to trenutno trebamo. Tacka.
Е, па мени је то суштина зато што ми треба ништа од неког ко је јео,пио,спавао и на крају крајева живео од овог клуба дуги низ година за Џ и онда пљунуо на тај исти Клуб који га је издржавао. Брига ме који су му квалитети. Тако ћу размишљати о свакоме ко је поникао у Војводини! Баш ме занима да ли те не би дотакло да Качар сад пређе код оних,а? :wink:
Mislim da nema smisla toliko paznje uopste posvetiti tom pankovu. Nego mi beka dobrog nemamo a on je dobar. Sad potencirati pricu kakav je kasno, vec ima titule sa Vosom u omladincima...
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

Djumi wrote:Ivanić je bio br.4. Nema sumnje da je veoma talentovan ali moram da kažem i da je Luković igrao dobro.
ps.Lukovic veoma lose trci tj trci na petama.
Djumi, ne znam da li se sećaš kada sam te, svojevremeno, ovde pitao u vezi Dušana Tadića, a povodom mog oduševljenja njegovim talentom i tehnikom u jednoj utakmici Omladinaca u Kuli (na kojoj sam bio prisutan), a Ti si mi odgovorio nešto slično, kao sada u vezi Ivanića.
Međutim, kada je Duća ušao u Prvi tim Vojvodine, situacija se drastično promenila i ja sam bio isto toliko razočaran njegovim igrama u prvom timu, kao što sam predhodno bio oduševljen u omladincima, da bi se tek Dućinim odlaskom u Holandiju, stvari (tj njegove igre) vratile na mladalački raskošni početak.Ti si tada znao nešto što sam ja nisam, a sada bih Te zamolio za odgovor na pitanje:
da li, možda danas, vidiš neku paralelu između talenta i fudbalske karijere Ivanića i Tadića?
Hvala.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3988
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Pripreme

Post by Rabba »

4. je Ivanić. U prosečnom timu Proletera je bio ponajbolji pojedinac. Nama će zato pre njega igrati neki lik koji se preporučio fantastičnim igrama u Radničkom. Iz Obrenovca.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Post Reply