Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
angua
Posts: 244
Joined: Tue Oct 05, 2010 12:07 pm
Location: negde u kosmosu

Re: Marketing kluba

Post by angua »

Kakav sad spisak? Rečeno je da se ili pošalje mejlom ili ode lično do utorka. Ja otišla u ponedeljak i rekoše mi da nema karata i da dodjem četvrtak petak. Pitala sam je l mora mejlom da se prijavi, rekli mi ne mora, mogu samo da dodjem. I kako sad ovo?
User avatar
njaks
Posts: 366
Joined: Tue Jan 12, 2010 12:37 am
Location: Detelinara

Re: Marketing kluba

Post by njaks »

Hahaha, solja za caj kosta 800 dinara?
User avatar
Djisa
Posts: 1210
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Marketing kluba

Post by Djisa »

torrente wrote:izgleda da sam ih prizvao ...proradio web shop.....sta je ovo???

Ja ne mogu da ga nadjem. Jel moze link?
Kup je nas!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9787
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

Samo pozurite,u pitanju su uglavnom limitirane serije :mrgreen:
Image
User avatar
salefkv
Posts: 600
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Marketing kluba

Post by salefkv »

Djisa wrote:
torrente wrote:izgleda da sam ih prizvao ...proradio web shop.....sta je ovo???

Ja ne mogu da ga nadjem. Jel moze link?
http://www.fkvojvodina.rs/shop/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Re: Marketing kluba

Post by Qr0nJa »

Nista mi sad nije jasno, zar nije retro dres sa plavom zvezdom umesto grba?
Image
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
Samo borbeno !
Posts: 49
Joined: Thu Apr 11, 2013 8:41 am
Location: Indjija

Re: Marketing kluba

Post by Samo borbeno ! »

njaks wrote:Hahaha, solja za caj kosta 800 dinara?
500
User avatar
Djisa
Posts: 1210
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Marketing kluba

Post by Djisa »

Kad su najavljivali web-shop I zamenu sezonskih karata, rekli su da ce vlasnici sezonskih ulaznica imati 20% popusta na sve u shopu. Ne vidim tu opciju. Nije moguce da nisu ispostovali svoju rec :o
Kup je nas!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2057
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Popularizacija FK Vojvodina

Post by churguzijanac »

Iako ovaj topic ima mnogo sličnosti sa topicom Marketing kluba, zamisao je da forumaši ostave svoje ideje, kako navijači i prijatelji kluba mogu učiniti FK Vojvodina popularnijim klubom kroz različite akcije i na taj način dobiti nove simpatizere i navijače. Sve aktivnosti bi bile u potpunosti nezavisne od ove uprave kao i od svih budućih uprava. Pokazali smo da možemo mnogo toga lepog da uradimo za klub kroz proslavu stogodišnjice i ne vidim razlog zašto bismo tu stali.

Zato dajte mašti na volju i podelite vaše ideje sa nama!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Popularizacija FK Vojvodina

Post by Helm »

Po meni je tema dobra, samo je pitanje da li bas zasluzuje poseban odeljak ili moze da se spoji sa marketingom. Ali sta god da odluce moderatori i admini treba se pozabaviti ovim pitanjem.
srkins
Posts: 1440
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Popularizacija FK Vojvodina

Post by srkins »

Trebalo bi koristiti bivse igrace za promociju kluba po skolama,ona mozda neke volonterske akcija ekoloske prirode,i lepe devojke da setaju gradom u nasim dresovima....
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Marketing kluba

Post by recni galeb »

ja sam pre da ih setaju pametne... :D
User avatar
N13
Posts: 2063
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Marketing kluba

Post by N13 »

Promocija u Novom Sadu je najvaznija... da ceo Novi Sad oseti da je Vojvodina simbol grada, da ceo Novi Sad, kako deca, tako penzioneri budu uvek svim srcem uz Vojvodinu. Nesto slicno kao sto ceo Dortmund zivi za Borusiju.

Moj predlog je da se svuda po centu okace "baneri" za grbom i natpisom FK Vojvodine. Slicno kao oni baneri za vreme egzita. Da se duz Tvrdjave nalazi ogromna zastava sa natpisom "Novi Sad navija za Vojvodinu".
I jednostavno da se pokrene akcija "Novi Sad navija za Vojvodinu". Bilbordi na Bulevarima da imaju te natpise, nalepnice, materijal, programi utakmica da se dele svuda po gradu 2 dana pred svaki mec. Nekako da se ceo Novi Sad oboji u boje kluba, i da svaki Novosadjanin tokom svojih dnevnih aktivnosti makar 3 puta naidje na natpis "Novi Sad navija za Vojvodinu".
Ne treba zaboraviti da je Novi Sad univerzitetski grad, dolaze studenti iz raznih delova Srbije. Iz delova gde su uceni da postoje samo 2 kluba. Njih treba nauciti da postoje vise klubova. Na kraju krajeva, upravo tako sam i ja sam postao navijac Vojvodine. U kampusu sprovoditi neke akcije, omoguciti studentima koji znaju nesto o Vojvodini da mogu doci besplatno na utakmice, cisto da osete taj duh... utakmica, dve, tri, pet, sest... i zavolece Vojvodinu veoma brzo... Verujte mi, i kad si navijac drugog kluba, jako malo vremena treba da se na Karadjordju oseti taj neki duh koji samo Vojvodina ima.

Zatim, kad sam vec pravio komparaciju sa Borusijom, na pamet mi palo i ono sto su oni uradili u svom gradu. Napravili motiv svog kluba od cveca u gradu.
Image
Image
Zasto ne moze i Novi Sad tako nesto za Vojvodinu da uradi? Grb Vojvodine od crvenih i belih ruza. U gradu postoje dve savrsene lokacije za tako nesto: ispred zeleznicke stanice, i kod okrednice kod Stranda. Mislimda bi to bila prava stvar, a ne kosta mnogo. Jednostavno mislim da je popularizacija Vojvodine u samom gradu izuzetno vazna.
User avatar
Turija
Posts: 10742
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

N13, u potpunosti se slažem sa Tobom.Novi Sad treba da je epicentar navijačkog korpusa, a svi oni koji žive i dolaze u Novi Sad, povremeno i privremeno, da postanu svesni toga.
Pošto je ovoj (i mnogim ranijim) upravama stalo do Vojvodine kao do lanjskog snega, to će ponovo morati uraditi navijači.
Sve to, naravno, košta i ne može se uraditi bez para.Predlažem da organizujemo davanje dobrovoljnog priloga, ovde na forumu (kao za sve dosadašnje humanitarne akcije, jer je naš Klub i doveden na te grane).
Da se u akciju uključe i ljudi koji imaju firme, a naši su navijači ili simpatizeri, pa neka na tim banerima, flajerima i zastavama stoje i imena njihovih Preduzeća, kao sponzora Stogodišnjice FK Vojvodine.
Jedino tako možemo dostojanstveno obeležiti ,,Sto godina FK Vojvodine".
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9787
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

Bakljada na tvrdjavi je pronela ime Vojvodine kroz ceo svet i doprinela promociji kluba vise nego sve uprave u poslednjih 25 godina. Sama bakljada je bila svetska,ovaj predlog sa cvecem je isto fantastican,ali mislim da bi iz svega trebala da se izrodi neka unikatna ideja,nesto sto do sada niko nije uradio,nesto po cemu bi bili jedinstveni i zapamceni,nesto sto bi pobralo simpatije omladine,potencijalnih novih navijaca,nesto sto bi opet ostavilo taj jedinstveni pecat naseg kluba.Vec vise puta je dokazano da medju navijacima Vose postoji mnogo kreativaca ciji su kapaciteti ogromni i trebalo bi ih objediniti i iskoristiti u ovom najsvecanijem trenutku i njihovu snagu i znanje pretociti u neku tako unikatnu ideju.

Meni kakve se ideje vrzmaju po glavi,iako nisam kreativan ni malo,bolje da cutim.... :) evo recimo u ovom trenutku onako iz glave: iskoristiti sve gradske autobuse u svrhu promocije... prefarbati ih u klupske boje,ili oslikati na svaki bus po neku od najuspesnijih godina kluba..... ofarbati Dunav u crveno belo na podrucju NSa (ako moze to da se uradi bez ekoloskih katastrofa :mrgreen:),ili na mecu sa Slavijom iskoristiti legende kluba i organizovati svecani defile (voznjicu) od VB do stadiona,a tu deonicu presvuci crveno belim tepihom,ukrasiti balonima.... organizovati likovni konkurs,pobednicima dati prostor na bilbordima,obuci neke od najvisih zgrada par dana u crveno beli dres,ne znam postoje li uslovi u rasporedu novosadskih ulica da se napravi kolona crvenih,belih i plavih auta koja bi snimamo iz vazduha ocrtavala grb kluba :) Sve ove ideje deluju mozda i neostvarivo,ali verujem da bi vecina gradjana pristala da dobrovljno ucestvuje par sati ili dana u realizaciji. Pa ovde kod mene ima brdo ljudi koji simpatisu Vosu i koji bi odvojili sekund,minut,sat za nju,a ne u NSu.....
Image
Post Reply