Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Marketing kluba

Post by Firmson89 »

Turija wrote:Sve to, naravno, košta i ne može se uraditi bez para.Predlažem da organizujemo davanje dobrovoljnog priloga, ovde na forumu (kao za sve dosadašnje humanitarne akcije, jer je naš Klub i doveden na te grane).
Da se u akciju uključe i ljudi koji imaju firme, a naši su navijači ili simpatizeri, pa neka na tim banerima, flajerima i zastavama stoje i imena njihovih Preduzeća, kao sponzora Stogodišnjice FK Vojvodine.
Jedino tako možemo dostojanstveno obeležiti ,,Sto godina FK Vojvodine".
Потпис!
Показали смо да можемо, не треба сад стати! Идеја увек има, требамо се сви скупити да помогнемо у реализацији.
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Re: Marketing kluba

Post by One and only »

Sta je bilo ono na poluvremenu? Kakva je to pesma i kakav je to spot? :pegla:
United of Vojvodina
User avatar
Milan
Posts: 4203
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Milan »

Jos jedna bravura u reziji kluba...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3865
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Marketing kluba

Post by Red Marquis »

One and only wrote:Sta je bilo ono na poluvremenu? Kakva je to pesma i kakav je to spot? :pegla:
Ako je i reklama koju je neko platio, mnogo je. I da li je moglo još glasnije? Pa topovski udari su pucketanje prstiju naspram toga. Sramotno.
Io odio Belgrado
User avatar
Djisa
Posts: 1210
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Marketing kluba

Post by Djisa »

One and only wrote:Sta je bilo ono na poluvremenu? Kakva je to pesma i kakav je to spot? :pegla:
Islo je I pre utakmice (isti spot), a secam se da sam ga video joj jednom na Karadjordju,ali se ne secam na kojoj utakmici.
Kup je nas!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9779
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

Pogledajte ovu foru... danas ce na mecu protiv Liverpula da bude premijera... navijaj iz fotelje :mrgreen:

[video]http://www.youtube.com/watch?v=wUCAFQbmNgs[/video]

mozda sam pogresio topic,ali sam namerno stavio ovde jer ovo je prava vrsta marketinga,na koju bi trebalo da se ugledamo
Image
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: Marketing kluba

Post by Daljac »

Спикер на јучерашњем мечу, као и против Вождовца, као да чита ожалошћене на сахрани, а не играче на терену. Како човек с вољом и полетом ради свој посао, када неко излази из игре још само недостаје да каже ,,Слава му!"... Наравно, недосегнуте су висине онога коксом намрченог лика који је урлао против Шерифа као на вашару код рингишпила...

А хит на полувремену је већ раније извођен, само што није био одврнут до пања, да се чује у Каменици... Претходног пута смо остали одушевљени квалитетом продукције, равном идејама и реализацији Полицајца са Петловог Брда. Трансфер блама као медијски иступи Ђоковића ван тениског терена. Овога пута, песничке и вокалне до сада недосегнуте висине били су на полувремен забава боља него да је Ђорђе Чварков довео лично Чика Жику да, већ видно пијан, ексира из флаше од кока-коле две литре прерађеног моторног уља...
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: Marketing kluba

Post by Baltazar »

Bakljada je ispala fenomenalno. Bilo je tako kulturno, dostojanstveno, bez incidenata. Možda bi mogla postati tradicionalna za rođendan kluba. Mnogi nisu znali za bakljadu i nisu došli. Možda bi trebalo finansirati na drugačiiji način. Da se više ljudi uključi u bakljadu i da obuhvatimo i veći deo keja. Živeli!

P.S. Molim da se primeti doprinos ljudi koji su bakljadu snimali iz mini helihoptera. Svaka čast!
Vojvodina, jedna jedina!
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: Marketing kluba

Post by kowalski »

Ne znam ni gde ovo da okacim, ali :(

Image
Image
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by Mare »

Daljac wrote:Спикер на јучерашњем мечу, као и против Вождовца, као да чита ожалошћене на сахрани, а не играче на терену. Како човек с вољом и полетом ради свој посао, када неко излази из игре још само недостаје да каже ,,Слава му!"...
Kao i publika, mrtva i mlaka, ma nikakva, atmosfera kao u pozoristu... prva utakmica posle rodjendana i dodje jedva dve hiljade ljudi, a i to malo što dođe pogricka semenke i ode kući.
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Marketing kluba

Post by ДушанСП »

Јел има негде да се купи онај дрес што је добила Ивана Шпановић?
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

Nadam se da će Ivana Španović, sada, kada je obukla (preko svoje garderobe) poklonjeni retro dres FK Vojvodine, a nagrađena iskrenim aplauzom sa Zapada za svoj veliki sportski uspeh i ovaj gest, konačno početi i da navija za naš Klub, tj za Klub i SD u kojem trenira i za koji se takmiči.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Marketing kluba

Post by budababa »

Evo utehe za sve one koji još žale zbog odlaska Nuše Šenk:

http://mondo.rs/a674696/Sport/Fudbal/No ... dbalu.html
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: Marketing kluba

Post by Ken mahniti »

budababa wrote:Evo utehe za sve one koji još žale zbog odlaska Nuše Šenk:

http://mondo.rs/a674696/Sport/Fudbal/No ... dbalu.html
Ko je Nusa Senk? :D
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Marketing kluba

Post by Marcello »

Ovo bih mogao napisati u svakoj temi.

Alo, bre, ljudi! Koga zabole uvo gde je Nuša Šenk i kako se zove nova portparolka kluba? Pa, valjda smo se svi izjasnili da mi nismo TAJ klub! Meni je ova vest značajna koliko i dešavanja u blizanačkim taborima. Ja na ovu garnituru gledam kao na neprijatelje i svako ko se uplete u kolo sa ovim šljamom od uprave, za mene je neprijatelj!

Briga me kako smo igrali u Pazaru, briga me da li ćemo (a, nećemo) uzeti Kup. Važno mi je jedino da očistimo Vojvodinu od kanalizacionih produkata, koji su je preplavili. Kako ne shvatate da više nema kompromisa??? Zar ne shvatate da treba sve teme zaključati i otvoriti samo jednu: "UPRAVA NAPOLJE!".

Pa, oni ovo i hoće! Da komentarišemo igru u Pazaru, izgled retro dresova, neku tamo portparolku, manekena Čapelju i slično....tj. da gubimo vreme, umesto da radikalizujemo protest i uzmemo govnjivu motku. Daj već jednom da pokažemo da nam je stalo i da smo JEDNO!!!
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Post Reply