Kup Srbije - sezona 2013/14

Locked
Stefke
Posts: 324
Joined: Thu Sep 12, 2013 10:50 am
Location: Клиса

Re: Kup Srbije 1/2 finale: Vojvodina-Spartak, 26. mart

Post by Stefke »

Било би одлично уколико би на време могли некако да апелујемо да се куп утакмица/це играју после 6, 7 сати... Узмимо у обзир да многи људи раде, школују се и слично.... Ако мисле да напуне стадион (бар као што је било на прошлом полуфиналу) онда се ово мора решити на време :cheers:
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Kup Srbije 1/2 finale: Vojvodina-Spartak, 26. mart

Post by recni galeb »

ok., ako si im rekao, sada ce biti u 11h ako ne i pre... :frown:
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: Kup Srbije 1/2 finale: Vojvodina-Spartak, 26. mart

Post by johnny »

U svetlu izbornih rezultata-ako Palma ne udje u Vladu, naše šanse su dosta ozbiljne?! :cheers:
User avatar
churguzijanac
Posts: 2074
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Kup Srbije 1/2 finale: Vojvodina-Spartak, 26. mart

Post by churguzijanac »

U koliko sati se igra prva utakmica?

Nadam se da će biti malo mozga i da ćemo igrati u večernjem terminu.
Futurama
Posts: 17
Joined: Wed Jul 31, 2013 1:47 pm

Re: Kup Srbije 1/2 finale: Vojvodina-Spartak, 26. mart

Post by Futurama »

churguzijanac wrote:U koliko sati se igra prva utakmica?

Nadam se da će biti malo mozga i da ćemo igrati u večernjem terminu.
Игра се од 18 ч
User avatar
churguzijanac
Posts: 2074
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Kup Srbije 1/2 finale: Vojvodina-Spartak, sreda 18h

Post by churguzijanac »

Zahvaljujem. Kad i gde mogu da se kupe karte?

Sramota je da nema nikakve reklame za ovu utakmicu. Ovamo nam je kup najbitniji ove sezone, a vajna uprava nista ne radi da privuce gledaoce na utakmicu.
User avatar
torrente
Posts: 511
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: Kup Srbije 1/2 finale: Vojvodina-Spartak, sreda 18h

Post by torrente »

ljudi aj molim vas bez nepotrebnog mracenja vecito...jbt.pa non stop neko nezadovoljstvo i pametovanje,e kad bi ja sta bii ja..Pa daj angazujte se onda sami ...ne branim nikog nego jednostavno,kad god navratim na forum smorim se od negativnosti i komentara crnih..idi bre u ...
daj malo base-a...
Bice karata,jagme nece biti i da se igra u devet uvece bice mase 10 %vise nego da se igra u pola sest.
uf....mislim da polovina ljudi i ne zeli da Vojvodina bilo sta osvoji,samo da bi svoj ego podebljala...ona stara 'esam reko itd...
daj ljudi malo vedrije da razmisljamo!!!
pozdrav svima!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
Milan
Posts: 4231
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Kup Srbije 1/2 finale: Vojvodina-Spartak, sreda 18h

Post by Milan »

torrente wrote:mislim da polovina ljudi i ne zeli da Vojvodina bilo sta osvoji,samo da bi svoj ego podebljala...ona stara 'esam reko itd...
Nema veze sa egom, ali ja iskreno prizeljkujem ispadanje iz kupa. Jos posle finala 2011. mi se totalno izgubila zelja za tim trofejom. Stvarno ne znam da li bih mu se mogao obradovati. A plus bi njegovim osvajanjem najgora uprava u nasoj istoriji kupila sebi kvazi legitimitet. A kakvi smo baksuzi, tako ce i biti...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4009
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Kup Srbije 1/2 finale: Vojvodina-Spartak, sreda 18h

Post by Rabba »

Milan wrote:
torrente wrote:mislim da polovina ljudi i ne zeli da Vojvodina bilo sta osvoji,samo da bi svoj ego podebljala...ona stara 'esam reko itd...
Nema veze sa egom, ali ja iskreno prizeljkujem ispadanje iz kupa. Jos posle finala 2011. mi se totalno izgubila zelja za tim trofejom. Stvarno ne znam da li bih mu se mogao obradovati. A plus bi njegovim osvajanjem najgora uprava u nasoj istoriji kupila sebi kvazi legitimitet. A kakvi smo baksuzi, tako ce i biti...
Često tako i ja razmišljam. Ali onda me nešto drugo obuzme. Taj kup smo zaslužili mi, mazohisti. A oni će i sa tim trofejom i bez njega ostati bezlična go**a u sto-plus-godišnjoj istoriji.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Samo borbeno !
Posts: 49
Joined: Thu Apr 11, 2013 8:41 am
Location: Indjija

Re: Kup Srbije 1/2 finale: Vojvodina-Spartak, sreda 18h

Post by Samo borbeno ! »

Ja sam navijac Vojvodine i hocu da moj klub osvoji trofej nacionalnog kupa, svi vi sto zelite suprotno ste debili.
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Kup Srbije 1/2 finale: Vojvodina-Spartak, sreda 18h

Post by Passion »

Ја сам навијач Војводине и трофеј купа ми ништа не значи, из свима добро познатог разлога. А теби ако је до трофеја толко стало, знаш за кога увек можеш да навијаш. До трофеја ће ми стати онда када будемо имали нормалну управу и када се промену многе ствари у држави; значи вероватно никада. Је*о трофеј - управа напоље!

П.С. Хвала на етикети дебила :cheers:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3875
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Kup Srbije 1/2 finale: Vojvodina-Spartak, sreda 18h

Post by Red Marquis »

Pod jedan mislim da ova ekipa nije nikako veliki favorit za osvajanje kupa, naročito u poređenju sa prošlom sezonom. Rasprave o našim stavovima prema kupu kao da je već jednom rukom u džepu, samo odmažu ovoj podmlađenoj ekipi. Mada, teško da se mogu više utronjati nego naši timovi iz 2007, 2010 i 2013-e...

I ja sam sit od naših napada na kup, i svestan sam da je jedino titula važna i merodavna u ovoj ligi...i svake godine kažem kad počne kup takmičenje da me zabole...ali ne bude baš tako. Pogotovo jer će ove godine biti baš jako teško da se uguramo u prvih 4 u prvenstvu.

Što se tiče uprave, ne verujem da će neosvajanje kupa išta promeniti, i da će ekipa da se pokupi i ode samo zato jer opet nismo uzeli trofej.
Io odio Belgrado
Samo borbeno !
Posts: 49
Joined: Thu Apr 11, 2013 8:41 am
Location: Indjija

Re: Kup Srbije 1/2 finale: Vojvodina-Spartak, sreda 18h

Post by Samo borbeno ! »

Passion wrote:Ја сам навијач Војводине и трофеј купа ми ништа не значи, из свима добро познатог разлога. А теби ако је до трофеја толко стало, знаш за кога увек можеш да навијаш. До трофеја ће ми стати онда када будемо имали нормалну управу и када се промену многе ствари у држави; значи вероватно никада. Је*о трофеј - управа напоље!

П.С. Хвала на етикети дебила :cheers:

Jao ti ces da mi kazes za koga cu da navijam. Kad imamo priliku da osvojimo kup, sto da ne navijam da moj klub osvoji, sta je sa vama, jel ste maloumni?
Sta mene briga ko je u upravi, ko je trener, ko vodi navijanje, ovo je prilika da se osvoji trofej i da se malo digne grad, jer klinci vole pobednike, da se slavi par dana u Ns-u.
U sredu moj tim igra polufinale nacionalnog kupa, dolazim na sever ostavljam grlo da pomognem da dodju do povoljnog rezultata pred revans utakmicu u Subotici.
A ti ostani kuci i kenjaj na forumu, a ja cu da navijam da Vosa izgazi sad obe tekme a i u finalu ako da Bog, imas do jaja postova mora da si do jaja lik.

Kup je nas ! :greenbutt:
User avatar
Milan
Posts: 4231
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Kup Srbije 1/2 finale: Vojvodina-Spartak, sreda 18h

Post by Milan »

Odjebi sa foruma ako ti je namera da vređaš učesnike istog
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8891
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Kup Srbije 1/2 finale: Vojvodina-Spartak, sreda 18h

Post by Radoye »

Naravno da necu nikad navijati da nas klub nesto ne osvoji, ali naravno da nije sve ni u osvajanju trofeja, ima nesto i u tome kako se oni osvajaju. Valjda nismo kao "navijaci" onih pa da se radujemo kupljenom ili otetom. Ako je to jedini nacin da osvojimo, a kako stoji s ovakvima u upravi - jeste jedini, onda je stvarno bolje da ne osvojimo.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Locked