Kup Srbije - sezona 2013/14

Locked
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Kup Srbije 1/2 finale: Vojvodina-Spartak, sreda 18h

Post by Boske87 »

Kup je u najboljem slučaju nešta poput Paraolimpijade (nemam nameru da vređam osobe sa invaliditetom!!!)
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
Samo borbeno !
Posts: 49
Joined: Thu Apr 11, 2013 8:41 am
Location: Indjija

Re: Kup Srbije 1/2 finale: Vojvodina-Spartak, sreda 18h

Post by Samo borbeno ! »

Ok odjebacu sa foruma evo odmah nakon ovog posta, jeste, izvinite ja sam debil sto navijam da Vosa uzme kup. :frown:
Ne treba niko da mi odgovara necu vise ulaziti na ovaj forum, evo nisam nikog vrecao odlazim inkognito.
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Kup Srbije 1/2 finale: Vojvodina-Spartak, sreda 18h

Post by Passion »

Samo borbeno ! wrote:Ok odjebacu sa foruma evo odmah
Хвала. Ако не знаш да дискутујеш нормалним тоном и да поштујеш различитa мишљењa, онда си нашао право решење. Срећно у дерању грла...ми остали то не радимо сваки викенд код куће и у гостима уопште, ти си уникатан! :frown:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Kup Srbije 1/2 finale: Vojvodina-Spartak, sreda 18h

Post by laki »

Nekako mislim da osoba moze da prisustvuje odredjenim dogadjanjima inkognito ali nikako da ode inkognito ako je bila prisutna "neinkognito" pre toga. Malo si se ispalio, gari ;)
Image
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Kup Srbije 1/2 finale: Vojvodina-Spartak, sreda 18h

Post by Dejan »

Tesko je proceniti ko se od ucesnika 1/2 kupa trenutno nalazi u slabijoj formi...
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1470
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Kup Srbije 1/2 finale: Vojvodina-Spartak, sreda 18h

Post by Neizlecivi »

Stanite, jeste li vi cisti? Ponekad steknem utisak da na forumu mogu da pisu samo odredjeni ljudi koji su vec duze prisutni ovde. Nisam nikada , niti cu ikada navijati da Vojvodina izgubi. Pre svega bih voleo taj trofej zbog kluba, zbog ove dece koja nose dres... Vi ako vec teramo upravu, da li zaista mislite da ce ukoliko trofej ode negde drugde oni otici iz kluba? Hocete bojkotovati tekmu u sredu? Prizeljkujem kup! Isto kao sto i prizeljkujem da Vosa osvoji Ligu sampiona, titulu ili Ligu Evrope! Ne mislim da nam je blizu, cak mislim da smo od preostale 4 ekipe najveci autsajderi. Ne mislim isto tako da ce nam bilo ko bilo sta pokloniti! Hteo bih reci u sredu svi na stadion, ali mislim da je to jako jako glupo opet izgovarati. Vise me ne zanima dal nas ima 10 ili 10 000. Ja znam za koga navijam, znam koliko zelim da Vosa osvaja trofeje. I mogu da mi pljunu pod prozor svi koji mi kazu drugacije ali za moje 22 godine ja nisam docekao nijedan trofej voljenog kluba. Solite mi pamet da znam za koga treba da navijam ako hocu trofeje... Koliko god pateticno zvucalo, ali 12 godina, ako ne i vise, sam redovan na stadionu, 12 godina sam propatio i vise nego sto sam trebao. Ne treba o tome da govorim, makar ne vama, koji znate koliko gorcine ste osetili u ustima poslednje decenije. Nikad necu odustati od ove ljubavi, niti cu ikad moci da volim drugi klub, ali mi nemojte reci da bi voleli da ispadnemo iz kupa! Dajte da napunimo stadion, dajte da uzmemo kup, dajte da oteramo ovu olos! Ne iz kluba, nego iz grada, iz drzave! Razna sranja su pravili ove sezone, ali me je jako pogodila cinjenica da su oni prakticno izdejstvovali zabranu gostovanja u Pazaru. Za mene su tim udarili direktno na klub i na ove mladice koji igraju za nas... Pokazali su otvoreno sta im je cilj i u ciju korist rade.
Izvinite ukoliko sam promasio temu, jednostavno sam morao nesto napisati. Vidimo se u subotu Slaninari, samo slozno.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Kup Srbije 1/2 finale: Vojvodina-Spartak, sreda 18h

Post by Helm »

Ja se najiskrenije nadam da cemo konacno osvojiti taj glupi trofej, ne zato sto mi je nesto posebno stalo do njega, vec zato sto ovoj deci treba da osete Evropu na leto.
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Kup Srbije 1/2 finale: Vojvodina-Spartak, sreda 18h

Post by Turija »

Helm wrote:Ja se najiskrenije nadam da cemo konacno osvojiti taj glupi trofej, ne zato sto mi je nesto posebno stalo do njega, vec zato sto ovoj deci treba da osete Evropu na leto.
Helm, što se naše najtalentovanije dece tiče, isto je.Oni će igrati Evropu osvojili mi taj trofej (odavno bez nekog značaja) ili ne.Zar neko još uvek veruje da će Radoja, Poletanović, Gaćinović, Stojanović, pa možda i Milinković-Savić na leto igrati za Vošu?
Što se tiče omasovljenja navijača i tu je mrka kapa.Eto npr, da li je Jagodini osvojeni kup doneo omasovljenje navijačkog korpusa?Malo sutra.Za omasovljenje je potreban kontinuitet dobrih igara i rezultata.Radni i stvaralački ambijent, kao i poverenje u igrače, struku i rukovodstvo (da bi se stvorilo zajedništvo na terenu, tribinama i u prostorijama Kluba).Sve to mi već odavno nemamo, a o osvojenom trofeju bi se pisalo samo sutradan, posle meča u redovnom izveštaju, kao sa svake druge naše utakmice.
PS
Ne znam kako je bila propraćena Titula Vojvodine '66, ali znam kako je bila '89 (morao sam da kupujem zagrebačke Sportske Novosti u NS, da bi nešto više pročitao o našoj šampionskoj ekipi -tada je za SN pisao Miša Gavrilović, pa se nadam da bi gsn Gavrilović, u slučaju osvojenog kupa, napisao barem isto toliko i za SŽ - što znači ne baš mnogo).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Slaninari.VI
Posts: 56
Joined: Sat Jan 18, 2014 2:11 pm
Location: Novi Sad

Re: Kup Srbije 1/2 finale: Vojvodina-Spartak, sreda 18h

Post by Slaninari.VI »

КУП ЈЕ НАШ > поклон од Ф$$
"Кад сам био сасвим мали, имао сам један дар, они били цигани они били гробари а ја био прави сланинар"
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Kup Srbije 1/2 finale: Vojvodina-Spartak, sreda 18h

Post by Toto Riina »

U nastavku prvenstva:

Jagodina 2 poraza, 3 remija
Vojvodina 1 pobeda, 1 poraz, 3 remija
Spartak 1 poraz, 4 remija
OFK Beograd 4 poraza, 1 remi

Zakljucak svi su tempirali formu za polufinale kupa :mrgreen:
Vojvodina sa pobedom glavni favorit u kupu.

Iskreno dao bi sve za osvajanje kupa i taj kup mogu samo navijaci da osvoje svojim bodrenjem. Ne zelim da gledam utakmice i uspeh kroz prizmu uprave koja ce morati da napusti nasu Svetinju na ovaj ili onaj nacin.

Kup je nas, uprava napolje :!:
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Kup Srbije 1/2 finale: Vojvodina-Spartak, sreda 18h

Post by ragazzi di Neoplanta »

Jedva čekam da osvojimo kup i stanemo rame u rame sa jednom Zvezdom, Partizanom, Železnikom i Jagodinom. Pravo društvo gde realno sa ovom bandom na čelu kluba i zaslužujemo da budemo. Kao što neko reče, najiskrenije se nada kupu, tako i ja iz sveg srca, ne zamerite mi, želim mom voljenom klubu da ne bude okićen jednim trofejom koji je u poslednjoj deceniji kitio ovakve klubove.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
FCVNS
Posts: 273
Joined: Thu Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Kup Srbije 1/2 finale: Vojvodina-Spartak, sreda 18h

Post by FCVNS »

ragazzi di Neoplanta wrote:Jedva čekam da osvojimo kup i stanemo rame u rame sa jednom Zvezdom, Partizanom, Železnikom i Jagodinom. Pravo društvo gde realno sa ovom bandom na čelu kluba i zaslužujemo da budemo. Kao što neko reče, najiskrenije se nada kupu, tako i ja iz sveg srca, ne zamerite mi, želim mom voljenom klubu da ne bude okićen jednim trofejom koji je u poslednjoj deceniji kitio ovakve klubove.
Zaboravio si Smederevo,osvojili pehar zlatnim golom Pantelica u pruduzetku,spoljnom pod precku...
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Kup Srbije 1/2 finale: Vojvodina-Spartak, sreda 18h

Post by Nevernik »

Bogami i prvenstvo su osvajali partizan, zvezda i obilic.
Koji ce nam i taj trofej?
Da budemo u tom drustvu...nikad! Samo bi uprljali nasu djevicansko moralno superiornu auru.

Da ne govorimo ko je sve igrao u LE i u LS. Sto dalje od nas.
Kad malo razmislim i sam koncept bodova je onako ispod nas. Pogledajte samo ko je osvojio bodove u ovom kolu. Neki tamo Cukaricki i Vozdovac.
Necemo valjda da padnemo na taj nivo.

Moram ovim putem da se zahvalim upravi i treneru.
Svojim pregalackim radom ce omoguciti da ne osvojimo niti titulu niti kup a i bodove necemo nesto skupljati.
Necemo se ni ove godine ukaljati.
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Kup Srbije 1/2 finale: Vojvodina-Spartak, sreda 18h

Post by the Gari »

Nevernik wrote:Bogami i prvenstvo su osvajali partizan, zvezda i obilic.
Koji ce nam i taj trofej?
Da budemo u tom drustvu...nikad! Samo bi uprljali nasu djevicansko moralno superiornu auru.
Lepo si to sročio, ali mislim da promašuješ poentu. Nije problem u trofeju i njegovom osvajanju kao takvom, već u tome da osim istorije i jedne grupe bolesnika/entuzijasta sa stadiona, više ne postoji ništa što čini naš klub drugačijim od sve te "trofejne" đubradi. Ovako nam barem niko ne može oduzeti pravo da budemo "večito-moralno-superiorni" pizdeci koji znaju da ništa nikada neće osvojiti ali im niko ne može osporiti pravo da kenjaju.

Što ne znači da se s vremena na vreme ne možemo napaliti kao debili na neko finale kupa ili sličnu zajebanciju. Jer lepo je biti nedosledan :)
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Kup Srbije 1/2 finale: Vojvodina-Spartak, sreda 18h

Post by madda fakka »

FCVNS wrote:
ragazzi di Neoplanta wrote:Jedva čekam da osvojimo kup i stanemo rame u rame sa jednom Zvezdom, Partizanom, Železnikom i Jagodinom. Pravo društvo gde realno sa ovom bandom na čelu kluba i zaslužujemo da budemo. Kao što neko reče, najiskrenije se nada kupu, tako i ja iz sveg srca, ne zamerite mi, želim mom voljenom klubu da ne bude okićen jednim trofejom koji je u poslednjoj deceniji kitio ovakve klubove.
Zaboravio si Smederevo,osvojili pehar zlatnim golom Pantelica u pruduzetku,spoljnom pod precku...
Jel to onomad kada su igraci strajkovali pa pola tima otislo u tadasnji Sartid?

P.S. Koliko novaca treba odvojiti za zapad i istok?

Unapred hvala :)
I Bog je Slaninar...
Locked