Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
FREAKS1994
Posts: 131
Joined: Sun Feb 24, 2008 11:29 am

Re: Uprava

Post by FREAKS1994 »

Инжињер wrote:Конкретно сам био присутан када се водио разговор између тебе и представника фирме пре утакмице
и ти си рекао исто као и сада да није истина да је клуб послао да навијачи не долазе, него да је тражена
некаква гаранција за навијаче коју клуб није мога-хтео да да.

Да скратимо и да се не играмо игре речи клуб је могао да "аминује" долазак навијача, али није и крај!
Или је можда 50 људи то схватило на један начин а ти опет на неки други, пошто си познат да видиш
увек нешто сто већина не види.
Ево овако упроштено. Од кад ја пратим те дописе, скоро 2 године, клуб никад није послао допис да доводи навијаче, изузев за полуфинале прошле године против ОФК-е и финале против Јагодине.
Не знам одакле неком и пада на памет да у тренутној ситуацији која влада на релацији управа-навијачи и помисли да ће неко гарантовати за неког!? Јел сам у праву?
Ако ме већ вучеш за језик онда ћу ти све одговорити. То саопштење ми звучи као оправдање за Фирмин неодлазак у НП. Поновићу још једном да сам се искрено надао да ће се бар неко појавити у Пазару. Ко хоће нађе начин - ко неће нађе изговор. Ово могу са пуним правом да кажем, јер кад сам хтео негде да одем ја сам отишао. Причам о времену док сам ишао на утакмице као припадник навијачке групе.
И још нешто... то како ја видим а како други, најбоље одсликава тренутно стање Севера. Где је био пре 2 године и где је сада. Уздравље.

П.С. Показао сам Д**** све дописе, а ако желиш јави се, и ти ћеш видети шта пише у њима па да одклонимо сваку сумњу.
Инжињер
Posts: 19
Joined: Wed Feb 19, 2014 5:25 am

Re: Uprava

Post by Инжињер »

Ево овако упроштено. Од кад ја пратим те дописе, скоро 2 године, клуб никад није послао допис да доводи навијаче, изузев за полуфинале прошле године против ОФК-е и финале против Јагодине.
Да ли ти је у опису радног места да пратиш и шта се пише по форумима на дан утакмице? (Не мораш да ми одговориш)
Не знам одакле неком и пада на памет да у тренутној ситуацији која влада на релацији управа-навијачи и помисли да ће неко гарантовати за неког!? Јел сам у праву?
Управу си, а само сам то и хтео. Да потврдиш како су се појединци у управи ставили изнад играча и клуба као институције, а ти у њихову службу и ускратили играчима иоле неку подршку на гостовању.
Ово могу са пуним правом да кажем, јер кад сам хтео негде да одем ја сам отишао. Причам о времену док сам ишао на утакмице као припадник навијачке групе.
И овде си апсолутно управу. Мораћу да престанем да пишем.
Ти си стварно ишао где си хтео и кад си хтео, само не знам као припадник које навијачке групе?

А ово
Д****
ми апсолутно ништа не значи.
А јавићу се успут и на онај састанак што си позивао по форуму, само не знам да ли ја смем да присуствујем пошто како си ти рекао није баш за свакога.
User avatar
FREAKS1994
Posts: 131
Joined: Sun Feb 24, 2008 11:29 am

Re: Uprava

Post by FREAKS1994 »

Скрећемо са теме, али видим почео си да чачкаш па да те удостојим одговора.
Инжињер wrote:
Ево овако упроштено. Од кад ја пратим те дописе, скоро 2 године, клуб никад није послао допис да доводи навијаче, изузев за полуфинале прошле године против ОФК-е и финале против Јагодине.
Да ли ти је у опису радног места да пратиш и шта се пише по форумима на дан утакмице? (Не мораш да ми одговориш)
Реци ми када сам се ја то јављао за време радног времена да пишем по форумима?
Морамо и да отклонимо ово што си написао јер је разлика у "пратити шта се пише" и "учествовати у раду форума". Ово прво испадне као да нешто шпијунирам, а ово друго је нешто скроз другачије. За мене сви знају ко сам, не кријем се иза разних никова, нека каже неко ако сам овде нешто слагао и нисам написао истину. Значи својим именом стојим иза онога што напишем.
Јел то мени забрањено да пишем? Или можда неком не одговара да се чује и различито мишљење поткрепљено доказима. Ја знам да би многима одговарало да ћутим, јер јако добро знам ко је шта радио и мењао длаку, што кажу. Е па тај филм неће гледати.
Инжињер wrote:
Не знам одакле неком и пада на памет да у тренутној ситуацији која влада на релацији управа-навијачи и помисли да ће неко гарантовати за неког!? Јел сам у праву?
Управу си, а само сам то и хтео. Да потврдиш како су се појединци у управи ставили изнад играча и клуба као институције, а ти у њихову службу и ускратили играчима иоле неку подршку на гостовању.
Јао мани ме те патетике око играча. Нећу да испадне да овде браним управу и слично, пишем у своје име и стојим иза тога, али немој да мешамо теме и да лупамо чежњу. Као што сам рекао, ко је хтео могао је доћи до Пазара, мани ме изговора и тражења оправдања.
Инжињер wrote:
Ово могу са пуним правом да кажем, јер кад сам хтео негде да одем ја сам отишао. Причам о времену док сам ишао на утакмице као припадник навијачке групе.
И овде си апсолутно управу. Мораћу да престанем да пишем.
Ти си стварно ишао где си хтео и кад си хтео, само не знам као припадник које навијачке групе?
Да сам ишао и као припадник Сејмена од Кочана или што би рекао Локи популарних Таурунум Бојса, неко сам ко има можда и највише гостовања по градовима и селима где је играла Војводина. А ако причамо о тим "врућим дестинацијама" сигурно ме нико никад неће престићи јер сам ишао и са по 4-5 људи тамо где многи нису ни помишљали да крену.
Инжињер wrote:А ово
Д****
ми апсолутно ништа не значи.
А јавићу се успут и на онај састанак што си позивао по форуму, само не знам да ли ја смем да присуствујем пошто како си ти рекао није баш за свакога.
Е ако ти не значи ништа онда се јави па ћу и теби показати све дописе.
Што се тиче састанка и ту окрећеш причу. Овде су га по форуму други предлагали, између осталих и Миња Б. Ја сам само прихватио кад год буде да сам спреман да изнесем све шта се дешавало у последњих рецимо 2 године, а може и раније, јер колико год људи мислили да нешто знају праву истину и већину ствари зна само 7 људи и још можда по неко површно. И то што кажеш, раније сам стварно сматрао да неке ствари и нису за шире народне масе, али како се кренуло са секташењем и ширењем лажи о мени и још пар људи, а све са циљем да неко опере себе, због тога сам се највише овде и јавио и сада сам мишљења да ако некад и дође до неког састанка треба да дођу сви које то занима.

Поздрав
slaninica
Posts: 90
Joined: Wed Jan 22, 2014 2:51 pm

Re: Uprava

Post by slaninica »

Ma dzabe tebi i 500 opasnih destinacija jer sam cuo za tebe da nikog u zivotu nisi ne udario,nego nisi ni ruku digao. Gospodine diplomato i manipulatoru sirih narodnih masa,ti si najvece zlo(kako je neko na FIRMINOM forumu napisao) koje se dogodilo navijacima Vojvodine,a sada i klubu.
Moje misljenje je da svi navijaci starog kluba zele da ti vide ledja kao i celokupnoj upravi.
Neka me neko ispravi ako gresim...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Uprava

Post by laki »

Brate, zasto neko mora da se tuce sa nekim da bi bio priznat? Pa nije lik isao da se tuce sa nekim vec da prati Vosu. Koliko ja znam, Freaks nikad nije bila huliganska ekipa, tako da ona konstatacija da lik nije digao ruku na nekog ne stoji. U ostale stvari i prepucavanja necu da ulazim ali me nervira kad se nekom meri koliki je navijac po tome da li se tukao i koliko puta za Vosu.
Image
slaninica
Posts: 90
Joined: Wed Jan 22, 2014 2:51 pm

Re: Uprava

Post by slaninica »

Sory,u pravu si skroz.
Izvinjavam se,ponela me je rasprava.
Инжињер
Posts: 19
Joined: Wed Feb 19, 2014 5:25 am

Re: Uprava

Post by Инжињер »

Не скрећемо. Тема је управа, ти си дигао руку за ову управу, бранио си и браниш јавно рад и ставове исте.
Нећу да испадне да овде браним управу и слично,
Па ти покушаваш да будеш и духовит, извини Зоране Кесићу нисам знао да си то ти.
неко сам ко има можда и највише гостовања по градовима и селима где је играла Војводина
Ето ако се неко питао шта је био предуслов, тј. квалификација за његово радно место у клубу,
нисам знао да је то била тема на разговору за посао, или си то ти написао у свом CV-u.
Кад си већ водио евиденцију а колико гостовања има твој брат Чабра?(Пошто ми није јасно откуд он у клубу на месту на ком јесте)
А ако причамо о тим "врућим дестинацијама" сигурно ме нико никад неће престићи јер сам ишао и са по 4-5 људи тамо где многи нису ни помишљали да крену.
Ето опет не мораш да ми одговориш на предходно питање.
А да ту си их сигурно освоио па си баш зато и изабран на место које се тиче безбедности на раду, због тих врућих како ти кажеш.(Јел то оно кад у аутобусу нема климе па се сви поскидају у гаће?)
али како се кренуло са секташењем и ширењем лажи о мени и још пар људи
Тај неко те баш не воли када се потрудио да завара све људе и окрене их против тебе и још пар њих.
Јао јадан ти баш ми те жао неко ти намешта, стварно није у реду увек исплива твоје име а то ниси ти рекао и урадио.
ПРАВДА ЗА FREAKSA1994!
Јао мани ме те патетике око играча. Нећу да испадне да овде браним управу и слично, пишем у своје име и стојим иза тога, али немој да мешамо теме и да лупамо чежњу. Као што сам рекао, ко је хтео могао је доћи до Пазара, мани ме изговора и тражења оправдања.
А мани ти мене твоје монотоније, лоботомије и демагогије.

Дај не сери више.

Твоје су речи како искрено једини ту вреде Чабра и Рабрен како су искрени и уложили су највише себе.
Па онда попијеш пар пива па си за искрену причу и Мињу Б. (да не кажем како за тих пар пива ниси платио рачун)
Која је сада искрена прича,ја сам просто збуњен, а верујем и сви остали, за кога си ти, кога подржаваш, кога сада браниш а кога не?
Нећу да испадне да овде браним управу и слично,
Да ли је онда твој званични став да рад ове управе не ваља, да тако кажемо?

А о изјавама љубави да ни не причам, прича се да ти све нас волиш.
Па ти нама то радиш "искључиво из љубави."

Поздрав и теби.
УПРАВА НАПОЉЕ!
Last edited by Инжињер on Mon Mar 31, 2014 1:31 am, edited 2 times in total.
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1628
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Uprava

Post by ogi »

Toto Riina wrote:Pitanje za zaposlene navijace da li vas je sramota da radite u klubu koji vode ovakvi (ne)ljudi?
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Salvador
Posts: 1084
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Uprava

Post by Salvador »

ogi wrote:
Toto Riina wrote:Pitanje za zaposlene navijace da li vas je sramota da radite u klubu koji vode ovakvi (ne)ljudi?
/Laicki on/
Izvinjavam se na laickom i mozda neupucenom komentaru, ali sticem utisak da bi se doticni u dubini duse najradije i izmirio sa sadasnjom Firminom ekipom i uzeo ucesce u smeni sadasnje uprave, ali se verovatno boji da bi izvisio od sadasnjeg radnog mesta i ostao bez plate.
Uostalom, u mnogo cemu slika nase zemlje - mnogi bi nesto menjali, ali malo ko je spreman da se odrekne svoje male crkavice i sigurnosti da bi se zrtvovao za nesto vece.
Ako nisam u pravu, izbrisite/ignorisite ovaj post.
/Laicki off/
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Uprava

Post by laki »

Ne poznajem licno coveka da mogu to isto da tvrdim kao Salvador, ali i meni se cini isto.
Ne uplicem politiku samo dajem paralelu: To je slicno kao sto neki udju u stranku a ni u snu ne podrzavaju ono za sta se ona zalaze vec su tu samo adi toga sto im je obecano neko radno mesto. Ok, Vosa je svetinja i to ne moze tako da se gleda, ali nisam u njegovoj kozi i preko neta necu vise da mu postavljam takva pitanja, neke stvari ipak neko ne moze da iznosi javno.
Image
divizija
Posts: 48
Joined: Sat May 04, 2013 1:01 pm

Re: Uprava

Post by divizija »

pitanje za inzinjera.
da li smatras da firma ima dovoljno kredibiliteta da nekome prigovara za pojedine poteze u pitanju uprave,skupstine i svega u celini?
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1628
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Uprava

Post by ogi »

Salvador wrote:
ogi wrote:
Toto Riina wrote:Pitanje za zaposlene navijace da li vas je sramota da radite u klubu koji vode ovakvi (ne)ljudi?
/Laicki on/
Izvinjavam se na laickom i mozda neupucenom komentaru, ali sticem utisak da bi se doticni u dubini duse najradije i izmirio sa sadasnjom Firminom ekipom i uzeo ucesce u smeni sadasnje uprave, ali se verovatno boji da bi izvisio od sadasnjeg radnog mesta i ostao bez plate.
Uostalom, u mnogo cemu slika nase zemlje - mnogi bi nesto menjali, ali malo ko je spreman da se odrekne svoje male crkavice i sigurnosti da bi se zrtvovao za nesto vece.
Ako nisam u pravu, izbrisite/ignorisite ovaj post.
/Laicki off/
laki wrote:Ne poznajem licno coveka da mogu to isto da tvrdim kao Salvador, ali i meni se cini isto.
Ne uplicem politiku samo dajem paralelu: To je slicno kao sto neki udju u stranku a ni u snu ne podrzavaju ono za sta se ona zalaze vec su tu samo adi toga sto im je obecano neko radno mesto. Ok, Vosa je svetinja i to ne moze tako da se gleda, ali nisam u njegovoj kozi i preko neta necu vise da mu postavljam takva pitanja, neke stvari ipak neko ne moze da iznosi javno.
Znaci, licni interesi po svaku cenu?
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Uprava

Post by laki »

Matori, napisao sam da je Vosa svetinja i da je specificna situacija sa ovim slucajem zbog toga. Ja mislim da ja ni u kom slucaju ne bih pristao da budem na njegovom mestu ali kazem: nisam u njegovoj kozi i necu da se pravim pametan, ne poznajem dovoljno dobro sta se tu sve dogadja.
Drugo, kontam da ima mnogo onih koji pljuju ovde nekoga a ladno bi presli preko leseva zarad svog interesa u raznim egmentima zivota. Samo cisto da napomenem da prvo treba i sebe malo preispitati. Nikog konkretno nisam prozvao da me neko ne zaskoci sad slucajno.
Debil sam sto sam i usao u ovu raspravu jer sam samo pokusao da smirim strasti jer imam utisak da smo svi nekako nasi ali sam izgleda pojeo go**o.
Nastavljate bez mene na ovoj temi. Ziveli. :cheers:
Image
the firm liman
Posts: 13
Joined: Fri Nov 08, 2013 7:55 pm

Re: Uprava

Post by the firm liman »

divizija wrote:pitanje za inzinjera.
da li smatras da firma ima dovoljno kredibiliteta da nekome prigovara za pojedine poteze u pitanju uprave,skupstine i svega u celini?
Pitanje za tebe.
Da li je Divizija i dalje deo Firme?



A odgovoricu ja umesto inzinjera, naravno da ima. Ko je upucen zna ko sada cini sever, ostali su ljudi koji su pretrpeli i prosli kroz sve zbog svog kluba, koji nisu nasli neko opravdanje, naveli sta im smeta i otisli sa severa. I tu smo prvi na udaru te iste uprave koja vam smeta, jedino smo mi izlozeni prljavoj igri, podmetanjima, otvorenim pretnjama i provokacijama od te iste uprave, sve to ide preko ledja nas malo sto smo ostali na severu! I meni je puno stvari smetalo tokom svih ovih godina, bilo je losih odluka svake ekipe koja je dosad vodila sever, sto je normalno jer ipak smo mi svi samo ljudi. Ali mi nikad ne bi palo napamet da ostavim svoju bracu i odem sa severa, a narocito ne bi sad u ovim vremenima kad je tesko, kad se borimo na svim stranama, kad se gura navijacka prica i kad smo svojevoljno odlucili da ne uzimamo nista od kluba, da sami placamo svoja gostovanja, kad guramo neku ispravnu pricu za koju nam treba podrska svih pravih Firmasa i navijaca Vojvodine.

Za sve ljude sa severa koji su napustili nasu tribinu i sad nas pljuju gde stignu, i za sve ove sto su nas bušili i dalje nas buše imam samo jedan komentar:
Pored takvih prijatelja, neprijatelji nam ni ne trebaju!
divizija
Posts: 48
Joined: Sat May 04, 2013 1:01 pm

Re: Uprava

Post by divizija »

nema poterbe da se potresas i smatras za mene i moju ekipu da smo neprijatelji firme,ocigledno si u pogresnom kontekstu shvatio moje pitanje,koje cak i nije bilo upuceno tebi,nego inzinjeru,al sad cu ti obrazloziti sta me je nateralo da napisem to.

niti mi je namera da branim ni freaks-a,niti firmu niti bilo koga,tim pitanjem sam hteo da skrenem paznju toj osobi koja pise iza nika inzinjer da nema potrebe da javno pljuje i ulazi u licne svadje i rasprave preko foruma i ovako javno. upravo iz tog razloga jer je taj sever isto tako napravio u proteklih par godina nekoliko velikih kikseva i losih poteza koji su ga mnogo kostali nazalost. i licno smatram da i sever i ti skupstinari (koje firma trenutno smatra jednim od glavnih krivaca za ovakvo stanje) su napravili greske i povukli pogresne poteze da o tome ne treba uopste raspravljati ko je vise zas*ao i ko je vise ili manje kriv,ni jedni ni drugi nisu nevini po tom pitanju i zato tu pricu i raspravu koju vode ovde,treba da odrade uzivo,kazu jedni drugima sta imaju i da onda znaju na cemu su i sta ce raditi,a ne da se prepucavaju preko foruma i prave cirkus.

a koji su pogresni potezi i jednih i drugih,ja mislim da ti i sam znas,ne bih ih ovde javno navodio,i drugarski bi savetovao vas da energiju koju pojedinci trose na te svadje preusmerite na te klince koji dolaze,i na njihovo pravilno navijacko vaspitanje,da i oni ne bi pravili greske koje su pravili stariji. nadam se da bar ti shvatas da sve to pisem i govorim ne zbog sujete i zle namere,nego iz najbolje moguce.

ps. da li smo i dalje deo firme,to je prica koja zasluzuje neki drugi trenutaki neko drugo mesto. koliko smo mi bili spremni da budemo firma pokazali smo najpre sebi,a i drugima i mozemo slobodno reci da nam je savest mirna,a ostatak odgovora cu ti dati uzivo. svako dobro :cheers:
Post Reply