Kup Srbije - sezona 2013/14

Locked
srkins
Posts: 1440
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by srkins »

Svaka cast svima!!! Od Zakule do Veselinovica. Klinci neverovatni kao da im je ovo stota vazna utakmica ,Babic ,Radoja,Milinkovic ,Poletanovic iskusno neverovatno smireni u igri,Ivanic pokazao zasto svi vec godinu dana zelimo da ga cesce gledamo.Iskusni igraci Zakula ,Pekaric, Alivodic ,pravi na terenu,prava podrska klincima i vodje iz senke kad zatreba. I da na kraju trenerski tandem Sosa i Kosan konacno dobro psiholoski spremni,skinuli su koliko su mogli pritisak sa njih i njima isto kapa dole :lala: E sad tri utakmice do kraja pa nek se igraju deca, i u toj igri jos kad bi pobedili zadnje kolo :dance2: mogli bi mozda malko i Vanju gledati na golu ove tri utakmice
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by prijatelj fudbala »

Kada bi neko bio pametan pa da izorganizuje Banjca, Škorića i Ćirjakovića da za vikend poklone neku plišanu žirafu ili veliki balon žirafu jagodincima... Evo, ja se prijavljujem da sam snosim trošak kupovine poklona...
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by Brick Liman »

Konačno, krvavu ti j***m majku!

To je taj punk od kluba koji usere uvek kad je favorit i obraduje te kad se najmanje nadaš. To je Vojvodina. Ima pravde, a još više, draži u tome.
Što se tiče atmosfere, skoro kao da je radila vremenska mašina. Skoro kao 2007. Posle puno godina teška pozitiva među masom. posle puno godina se pevalo iz srca, a ne preko k***a.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
lazarr
Posts: 817
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by lazarr »

http://www.fkvojvodina.rs/2014/05/vosa- ... -na-spens/" onclick="window.open(this.href);return false;

Večeras u 20h. Trebalo bi doći....
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by prijatelj fudbala »

Jedina mrlja sinoć je dovlačenje trubača, ali neka, doći će svako na red...
Slaninari.VI
Posts: 56
Joined: Sat Jan 18, 2014 2:11 pm
Location: Novi Sad

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by Slaninari.VI »

Доживео сам освајање титуле 1989 доживео сам освајање купа 2014 још да доживим дуплу круну и освајање лиге шампиона и могу да умрем :cheers:
ХВАЛА ВАМ МОМЦИ!
"Кад сам био сасвим мали, имао сам један дар, они били цигани они били гробари а ја био прави сланинар"
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by Neizlecivi »

Mogli su i sinoc do Miletica navratiti :wink:

Neopisivo osecanje... Prvi trofej Vojvodine koji sam doziveo. Hvala vam momci, hvala do neba!
CRD FCV
Posts: 1654
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by CRD FCV »

prijatelj fudbala wrote:Jedina mrlja sinoć je dovlačenje trubača, ali neka, doći će svako na red...
И разбијање флаше шампањца на атлетској стази кад је схватио да не зна да је отвори
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by recni galeb »

meni slicno kao onom rimskom broju, aj nista zivecemo jos mininum 100 godina...
nego puno pozitivne energije kako kod nas koji sacekasmo najzad taj kup posle iha-haj godina kao i kod ovih mladjih, kojima ipak zelim da se cesce svemu lepom sa Vojvodinom raduju... :lala:
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by budababa »

Poslednja tri finala sviraju penale protiv nas, ovaj put nije vredelo. Hvala momcima za ovaj uspeh, puno će značiti klubu, gradu i pokretu navijača Vojvodine, pogotovo mlađim generacijama. Jedan veliki teret smo skinuli sa srca, sada neka se ambicije usmere na rezultate u Evropi.

Sinoć je bilo sjajno na terenu, ali i na tribinama, momci koji su vodili navijanje su odradili perfektan posao, a odlično su odreagovali i sever i zapad. Dočekasmo konačno da kod Miletića proslavimo i taj toliko željeni trofej.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Telep
Posts: 202
Joined: Fri Jul 22, 2011 2:05 pm
Location: North Telep

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by Telep »

Prvi trofej koji smo mi mladji doziveli!Neopisiv osecaj,hvala vam momci!

Tokom celog puta bio sam ravnodusan,imao sam utisak da cemo izgubiti i sedmo finale, ali kad je krenula utakmica osetila se pobeda. Svi su podjednako zasluzni ali ako treba da se izdvoji jedan to je Zakula, odbranjeni penali do finala i u finalu, potpuna sigurnost na golu. Drago mi je zbog Alivodica,gledam ove izjave i vidi se da mu mnogo znaci ovo, a omladinci hladne glave daju izjave, navikli su da uzimaju trofeje 8) Uprava (napolje) nek ostavi ovaj tim i titula je sasvim realna dogodine!
Sremac, Sremac Špricer Boys!
ultra komsa
Posts: 413
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by ultra komsa »

od svih pozitivnih stvari vi zapeli za trubace.dosadni ste uzivajteeee uzeli smo kup ljudi! :dance2:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by Voja »

Kako to zivot sve nekako namesti,uredi... koliko je samo simbolike bilo sinoc u svakom momentu.Da se covek najezi!!!
Image
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by vosa do groba »

http://www.youtube.com/watch?v=2oKue1wBpOw" onclick="window.open(this.href);return false;
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: Kup je naš! Vojvodina-Jagodina 2:0

Post by Schteph_F89 »

Ja sam presrecan, da smo film rezirali ovako ne bi ispao i to je to, to je nasa Vosa!! Odo krug setnje po Bacu da se sepurim kao pet'o, mislim da nas nisu bas svi culi sinoc kad smo dosli :cheers:
Locked