30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:3

User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:3

Post by Neizlecivi »

kafe bagdad wrote: Ne znam samo koji je to naš prepoznatljiv stil kojim ćemo se suprotstaviti udbaško komunističkoj tvorevini sagrađenoj na leševima poštenih građana Kraljevine Jugoslavije 1945. Da ne treba možda da ih nudimo pićem na zapadu uz dobrodošlicu sa razglasa? Dogod se ne uvede red i dogod gostujući navijači budu mogli da dolaze na zapad, samo oštro i bez pardona!
Slazem se za ovo da im na zapadu definitivno nije mesto, to mozemo samo upravi da se zahvalimo(i povrh svega poceli su i ljude na zapadu da maltretiraju po pola sata nakon tekme). Da li sam ja spominjao da im treba dobrodoslica na zapadu? Malo se manite njih, a malo vise gledajte nas, to je ono na sta sam ciljao. Ovako ispadamo samo skup komlpeksasa i nista vise.
fare
Posts: 2810
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:3

Post by fare »

A onog Novakovica sutnuti sto jace i sto dalje od nase svetinje , pa ono pojma nema o fudbalu ,toliko kikseva ,cistih lopti sutnuto u korner (ne u aut nego u korner ) itd......
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:3

Post by budababa »

Šteta što nismo dobili utakmicu, ali sam sa druge strane zadovoljan i što je nismo izgubili, s obzirom na zaleđinu koju su naši današnji rivali imali tokom celog drugog dela sezone. Usput, krenulo je već merkanje buta u izlogu pred sledeću sezonu...

http://mondo.rs/a696129/Sport/Fudbal/Tr ... doveo.html
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:3

Post by laki »

Kad dodje regularno izabrana uprava na celo kluba, moci ce mamu svoju da dovede u zvezdu, ali iz Vose nase klince nikad! Trener u pokusaju... :pegla:
Image
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:3

Post by Passion »

О Боже, па баш зато и треба то да се пева када нас је мало. Зато што не смеју А да кажу, а максимално их боли што то морају да слушају. О репресији не треба трошити речи, оно је било криминално! И то не само на крају, него и за време утакмице. Нашег момка су хтели да избаце зато што је ушао у вербални конфилкт са неким циганским позером који очигледно није знао где је. Шта мислите да ли је ром опоменут? 1.3.1.2.

А о том задржавањеу после утакмице. Па уопште ми нисте јасни. Знате да апсолутно ниједан циган неће доћи на Северозапад, знате да ће нас држати после текме...и ви се сви и даље набијате тамо...због чега? Нема бољег осећаја када нас 5 је*е мајку целој десној страни Запада и нико не сме ни да писне. Треба да будемо паметнији. Следећи пут лепо сви на средину Запада.

Што се утакмице тиче, имао сам утисак да смо буквално могли да им дамо гол када смо хтели. Среће стварно нисмо имали, јел реално они су нам из 4-5 шанси угурали 3 комада. А ми смо угурали 3 из 7-8 шанси. И није ми јасно зашто смо у првом полувремену играли дефанзивније, увукли се у 16м као да су не знам ни ја какав тим...а не могу буквално 4 квалитетна паса да споје. Шампиони!!! Мада каква смо држава, за бољег шампиона и нисмо. :lala:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:3

Post by ragazzi di Neoplanta »

Ostaje žal što im nismo čestitali titulu sa jedno 5 komada u mreži, a mogli smo... Fudbal tu i tamo, bila je otvorenija igra i za očekivati, oni napokon uzeše ono za čime su plakali poslenjih godina, mi se učvrstili na 4. mesto, svima izgleda lepo.
Slaninara na stadionu porazno malo, mada nije da sam se nešto preterano i razočarao, nikad se nemoj nadati da će doći svako ko voli klub na Internetu i finalu kupa, pa se nećeš nikad ni razočarati.
Jedina stvar koja mi je ovako ružna je čoporativno vredjanje čoveka sa detetom u zvezdinom dresu, umesto da mu se lepo objasni. Bilo je kroz godine i mnogo ozbiljnijih protivničkih navijača na tom zapadu pa se nije tako reagovalo.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
CRD FCV
Posts: 1656
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:3

Post by CRD FCV »

ragazzi di Neoplanta wrote:Ostaje žal što im nismo čestitali titulu sa jedno 5 komada u mreži, a mogli smo... Fudbal tu i tamo, bila je otvorenija igra i za očekivati, oni napokon uzeše ono za čime su plakali poslenjih godina, mi se učvrstili na 4. mesto, svima izgleda lepo.
Slaninara na stadionu porazno malo, mada nije da sam se nešto preterano i razočarao, nikad se nemoj nadati da će doći svako ko voli klub na Internetu i finalu kupa, pa se nećeš nikad ni razočarati.
Jedina stvar koja mi je ovako ružna je čoporativno vredjanje čoveka sa detetom u zvezdinom dresu, umesto da mu se lepo objasni. Bilo je kroz godine i mnogo ozbiljnijih protivničkih navijača na tom zapadu pa se nije tako reagovalo.
Свака ти је на месту. Ако се узме у обзир да је била среда и улаз 500 динара, без навијања на северу и оно најважније, наш менталитет, добијамо нашу бројку на стадиону данас. Некад смо могли средом да извучемо добру бројку кад су многи од нас бежали са часова, а неки и са посла, али то је било некад. Не треба да нас брине број цигана данас на западу, махом су људи са децом и ликови са стране, али о томе треба на некој другој теми расправљати зашто они не навијају за Вошу. Сад се окрећемо Европи и решавању ситуације у управи од које у многоме зависи како ће се клуб развијати и колико људи бити на стадиону.
User avatar
Salvador
Posts: 1079
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:3

Post by Salvador »

CRD FCV wrote:...Сад се окрећемо Европи и решавању ситуације у управи од које у многоме зависи како ће се клуб развијати и колико људи бити на стадиону.
Mislim da je sve receno u vezi utakmice, ali ovo gore je sada najbitnije pitanje.
Kada nova Vojvodinaska uprava preuzme kontrolu, onda ce lakse u ovakvim slucajevima i biti 5:0 umesto 3:3, a slaninara na stadionu kao sto bi i trebalo da ih bude. :cheers:
User avatar
Joe
Posts: 109
Joined: Tue Feb 01, 2005 5:12 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:3

Post by Joe »

Dva događaja pre i u toku utakmice. Prolazim pored zapad pre tekme i dolazi tatin prijatelj diže nekog klinca i pita ga za koga navijaš, a mali odgovara za Vojvodinu. Kaže on treba za zvezdu da navijaš, mali ponovi Vojvodina, ovaj ponovi zvezda, mali opet Vojvodina ljutito. Za vreme tekme neki klinja sedi iza mene i pita tatu jesu ono naši i pokaže na istok, kaže on ne to su navijači zvezde. Kaže mali posle nekog vremena, a što tamo piše nscz kada je zvezda iz Beograda, što navijaju za Beograđane?

Klinci su sve objasnili! 8)
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:3

Post by One and only »

Znam nekoliko ljudi koji nisu otisli na utakmicu a imaju sezonske. Budale jesmo, ali ne tolike da placamo dve ulaznice za jednu utakmicu.
Uostalom videli smo da je laz da celokupni prihod ide u humanitarnu pomoc.
United of Vojvodina
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:3

Post by Grouch »

Pod jedan,nije mi jasno kako je skupljeno samo 1100000 kada je bilo minimum 5000 ljudi (mada bi pre reko da je bilo 6000 al ajde) puta u proseku 400 kinti(mada je i taj prosek mali jer je najvise ljudi bilo na najskupljoj tribini) to mu dodje bar 2 miliona.Gde nestade u najmanju ruku 900000?Ili su pustali cigane dzabe?Usput je onaj nesretnik Gavrilovic iz wc papira koje sebe naziva S.Zurnal napisao da je ulaz bio besplatan i da su navijaci davali priloge?!?Nesto tu debelo smrdi.Pod dva,tzv policija nastavlja po ko zna koji put da debelo krsi zakon,koji jasno kaze da je ulazak na tribinu namenjenu protivnickim navijacima krivicno delo.To vec toliko postaje bahato da jedan od prvih zadataka nove uprave mora biti ozbiljan razgovor sa vlastima i policijom,pa i pretnja tuzbama,ne odigravanjem utakmice i sl.Dokle cemo da cutimo dok nas jebu u zdrav mozak i pritom krse sve moguce zakone?Na kraju,kao sto je vec Passion spomenuo,nije mi jasno zasto ljudi sa zapada (prema severu) koji ispoljavaju (bar verbalno) veliku zelju da se obracunaju sa navijacima blizanaca ne idu na suprotnu stranu kad se igra protiv njih?
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:3

Post by laki »

Znam da je nepravedno i da ljudi nemaju para, ali raznim izgovorima za nedolazak su ljudi juce pokazali koliko im malo znaci Vosa. Nemojte doci, nadjite izgovor (cast izuzecima koji su zaisa bili spreceni ali pouzdano znam da je takvih malo), ako vam je tako lakse mozemo mi i bez vas.

A moj predlog je kad oteramo ove smradove iz uprave i dodju pravi ljudi (nadam se da ce se pokazati ao pravi) da se organizuje nevidjeni marketing od recimo dve nedelje: strogi centar, jako povoljne cene sezonskih da nas kupi sto vise tu jebenu sezonsku kartu. Mis pricamo kako nas malo ima sezonske...pa naravno kad im je cena za ovdasnji standard uzasno visoka! Treba u pretprodaji da kostaju 1000 istok i 2 200 recimo zapad i da se proda bar 500 komada! Ako je kapacitet zapada nesto jace od 4000, to znaci da je vec 1/8 nas na zapadu. Plus oni sto idu samo na "velike" utakmice kojih ima dosta, to je vec kontam 1/4 samo od tih navedenih. Pa brate, jel nije bolje da privuces ljude na tekme makar i tako nego da bude prazan stadion kao da je neka pandemija nastupila na tribinama?! Onda lepo kad dodju ovi smradovi kaze se da su na zapad moze uci samo sa sezonskim za istok i za zapad ili uz obelezje kluba, a ko napravi i najmanju provokaciju u vidu podrzavanja gostujuceg kluba, TJ KO BUDE PROVOCIRAO DOMACU PUBLIKU TAKVIM ILI SLICNIM GESTM, bice odstranjen od strane redarske sluzbe istog momenta sa zapadne tribine. Makar morali da angazujemo u narednih 6 utakmica sa blizancima 200 redara samo za zapad za te potrebe odstranjivanja to ce nam se isplatiti jer cemo se osloboditi te gamadi u periodu koji sledi posle toga.
To je neki moj utopisticki plan i verujem da ima bar 1% sanse da se ostvari ako da Bog da se promeni ova sadasnja uprava!
Image
milancl
Posts: 478
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:3

Post by milancl »

Grouch wrote:Pod jedan,nije mi jasno kako je skupljeno samo 1100000 kada je bilo minimum 5000 ljudi (mada bi pre reko da je bilo 6000 al ajde) puta u proseku 400 kinti(mada je i taj prosek mali jer je najvise ljudi bilo na najskupljoj tribini) to mu dodje bar 2 miliona.Gde nestade u najmanju ruku 900000?Ili su pustali cigane dzabe?Usput je onaj nesretnik Gavrilovic iz wc papira koje sebe naziva S.Zurnal napisao da je ulaz bio besplatan i da su navijaci davali priloge?!?Nesto tu debelo smrdi.Pod dva,tzv policija nastavlja po ko zna koji put da debelo krsi zakon,koji jasno kaze da je ulazak na tribinu namenjenu protivnickim navijacima krivicno delo.To vec toliko postaje bahato da jedan od prvih zadataka nove uprave mora biti ozbiljan razgovor sa vlastima i policijom,pa i pretnja tuzbama,ne odigravanjem utakmice i sl.Dokle cemo da cutimo dok nas jebu u zdrav mozak i pritom krse sve moguce zakone?Na kraju,kao sto je vec Passion spomenuo,nije mi jasno zasto ljudi sa zapada (prema severu) koji ispoljavaju (bar verbalno) veliku zelju da se obracunaju sa navijacima blizanaca ne idu na suprotnu stranu kad se igra protiv njih?
Ja znam dva cigana koji su ušli na zapad bez karte, uveo ih cigan koji je radio kao policajac na "obezbeđenju" utakmice...
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
N13
Posts: 2054
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:3

Post by N13 »

laki wrote:Znam da je nepravedno i da ljudi nemaju para, ali raznim izgovorima za nedolazak su ljudi juce pokazali koliko im malo znaci Vosa. Nemojte doci, nadjite izgovor (cast izuzecima koji su zaisa bili spreceni ali pouzdano znam da je takvih malo), ako vam je tako lakse mozemo mi i bez vas.

A moj predlog je kad oteramo ove smradove iz uprave i dodju pravi ljudi (nadam se da ce se pokazati ao pravi) da se organizuje nevidjeni marketing od recimo dve nedelje: strogi centar, jako povoljne cene sezonskih da nas kupi sto vise tu jebenu sezonsku kartu. Mis pricamo kako nas malo ima sezonske...pa naravno kad im je cena za ovdasnji standard uzasno visoka! Treba u pretprodaji da kostaju 1000 istok i 2 200 recimo zapad i da se proda bar 500 komada! Ako je kapacitet zapada nesto jace od 4000, to znaci da je vec 1/8 nas na zapadu. Plus oni sto idu samo na "velike" utakmice kojih ima dosta, to je vec kontam 1/4 samo od tih navedenih. Pa brate, jel nije bolje da privuces ljude na tekme makar i tako nego da bude prazan stadion kao da je neka pandemija nastupila na tribinama?! Onda lepo kad dodju ovi smradovi kaze se da su na zapad moze uci samo sa sezonskim za istok i za zapad ili uz obelezje kluba, a ko napravi i najmanju provokaciju u vidu podrzavanja gostujuceg kluba, TJ KO BUDE PROVOCIRAO DOMACU PUBLIKU TAKVIM ILI SLICNIM GESTM, bice odstranjen od strane redarske sluzbe istog momenta sa zapadne tribine. Makar morali da angazujemo u narednih 6 utakmica sa blizancima 200 redara samo za zapad za te potrebe odstranjivanja to ce nam se isplatiti jer cemo se osloboditi te gamadi u periodu koji sledi posle toga.
To je neki moj utopisticki plan i verujem da ima bar 1% sanse da se ostvari ako da Bog da se promeni ova sadasnja uprava!

Mislim da bi navijacka kartica bila prava stvar (mesto sezonskih karata).
Nesto slicno kao studentske kartice za menzu... imas karticu sa svojom slikom i cipom, i bukvalno dopunjujes "kredit" na njoj. Ta kartica da kosta 500 dinara na primer, i posle ulaz za svaku utakmicu placas preko nje. I sad npr za utakmicu neku na karadjordju, obicna karta neka kosta 800 dinara, a ko ima navijacku karticu, da bude 100 dinara. Na njoj mozes imati 1000 dinara kredita i miran si, to je 10 utakmica na karadjordju. Na ulazu na utakmicu, kartica se provuce kroz citac, umanji ti se iznos na njoj za 100 dinara i to je to. Kredit mozes dopuniti na blagajni kad god zelis za bilo koji iznos. Kada dodje mec sa blizancima, na zapad da bude zabranjen ulaz za ljude koji nemaju tu navijacku karticu. Tim se resi mnogo problema. Svi navijaci vojvodine bi to imali (ulaz preko nje 5 puta jeftiniji neko preko obicne dnevne karte), mogla bi se voditi evidencija ko je bio koliko redovan na utakmicama, pa najvernije navijace nagraditi nekako, ne bi bilo cigana i grobara na zapadu, resio bi se problem guzvi na blagajnama pola sata pred mec, itd...
A troskovi preko nje su: 500 dinara izrada, 15 utakmica po 100 dinara u ligi + 2 utakmice (protiv blizanaca) po npr. 200 dinara + nekoliko evropskih utakmica po 300-400 dinara, sve zajedno oko 3000 hiljade dinara, koliko bi otprilike i trebale da kostaju sezonske ulaznice, sa tom razlikom da se ne placa odjednom, vec dopunjujes kredit na kartici kad god mozes. Povoljnije, dobro i za klub i za navijace.
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:3

Post by Grouch »

laki wrote: Onda lepo kad dodju ovi smradovi kaze se da su na zapad moze uci samo sa sezonskim za istok i za zapad ili uz obelezje kluba, a ko napravi i najmanju provokaciju u vidu podrzavanja gostujuceg kluba, TJ KO BUDE PROVOCIRAO DOMACU PUBLIKU TAKVIM ILI SLICNIM GESTM, bice odstranjen od strane redarske sluzbe istog momenta sa zapadne tribine.
Da ne budem dosadan,dolazak na tribinu namenjenu protivnickim navijacima je krivicno delo,robija 30-60 dana plus novcana kazna,nema sta oni jos i da provociraju.Posto vec policija ne radi svoj posao,nije ti losa ideja da se plate redari pa da ih bar izbacuju i/ili ne pustaju na stadion.Mada je pitanje dal imaju ovlascenja to da rade.Ubuduce treba par dana pred utakmicu po medijima i pred blagajnama jasno i glasno isticati da je za goste iskljucivo istok i da u suprotnom mogu da popiju krivicnu.I to im je usluga sto im dajemo,jer po UEFA gostima se daje 5% a kod nas kolko znam to nije ni definisano.Komotno bi mogli da im damo samo oko 1000 karata ispod semafora.Nije nas problem sto blizanci imaju turiste od navijaca iz raznih vukojebina koji dodju jednom godisnje na stadion.Juce iz BG nije bilo vise od 500 ljudi...
Locked