Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
limanfkv
Posts: 2842
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Uprava

Post by limanfkv »

A ne bi bilo lose da kada citate te vesti sa tih bednih, nazovi novinarskih, sajtova da citate vesti u celini? Lepo pise da su se raspitivali za Envera kod PRETHODNE uprave.
User avatar
Robi_D_Slanna
Posts: 48
Joined: Tue Jan 28, 2014 1:54 am
Location: Grbavica - Minken

Re: Uprava

Post by Robi_D_Slanna »

Ja stvarno ne kapiram... Mi za Envera tražimo 150.000 €?!? A što im ne damo da imaju za pivu? Možda sam i malo subjektivan, ali za te pare mislim da ga ne vredi prodavati. Bolje ga pustiti da ide negde napolje za džabe, pa nek makar zaradi neke ozbiljnije novce. Ako je iko zaslužio - on je zalužio...

A jel ima neko informaciju oko Babića i interesovanje cigana za njega (http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... a-i-Babica" onclick="window.open(this.href);return false;)? Znam da informacija zvuči smešno, ali obzirom na poslednja dešavanja, ja uopšte ne bi bio iznenađen da se ovo desi...

A prodaja Sergeja je tek teški kriminal... Pa on je imao ugovor još dve godine! Ja tvrdim da će taj dečko ostaviti dubok trag, ne u našem, nego u svetskom fudbalu, a mi ga dali za tepsiju ribe! Ne znam stvarno... Ništa mi ovo ne sluti na dobro. Daj Bože da ostane išta od kluba dok ne dođe privatizacija...
Jedem belog luka i slanine, trebalo ne trebalo, jer tako sam u mogućnosti...
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Uprava

Post by ДушанСП »

Форум не служи само за писање,него и за читање.
User avatar
salefkv
Posts: 600
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Uprava

Post by salefkv »

Radoye wrote:
Forza Voša wrote:Na sos kalnalu pise da je brka prebijen.
Na TV? Ne mogu da nadjem na njihovom sajtu, a ni na drugim medijima...
http://www.zurnal.rs/2014/06/21/skandal ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Oasis
Posts: 96
Joined: Fri Feb 25, 2011 2:33 pm
Location: podrum

Re: Uprava

Post by Oasis »

Ali sa salom na 25 stepeni? Koja je to klosarcina.
korteo
Posts: 28
Joined: Tue Apr 01, 2014 10:06 am

Re: Uprava

Post by korteo »

Kakva komedija od teksta..mogli su da smisle neku ubedljiviju pricu..
User avatar
bobanrb
Posts: 82
Joined: Wed Sep 30, 2009 7:33 pm

Re: Uprava

Post by bobanrb »

Realno lažirao napad sam na sebe . Našao neke jadnike da ga napadnu a s obzirom na situaciju možda su i Č* i M* bili napadači . Da sve ostane u kući :) Bez obzira na sve KO će o njega da prlja ruke?
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Mukica :dance2:

Batine kakve on zasluzuje jos nisu izmisljene...
dominik
Posts: 24
Joined: Tue Nov 12, 2013 6:07 pm

Re: Uprava

Post by dominik »

cujem da je beronja dao ostavku strasno
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Uprava

Post by Toto Riina »

Још једна добра и очекивана вест после повлачења Гајића.
User avatar
Sasa1969
Posts: 626
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Uprava

Post by Sasa1969 »

http://hotsport.rs/2014/06/23/vojvodina ... -partizan/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ajmo sad da budemo realni pa da se zapitamo ko je doveo ove govnare umesto onih govnara ? Prvo otkaz Sasi Todicu pa prodaja Sergeja za sumnjivu cifru i na kraju prelazak Alivodica u Partizan ?
Jel Partizan jedini klub na svetu koji je zainteresovan za nase igrace ?
Image
igori
Posts: 19
Joined: Sat Jun 21, 2014 10:28 am

Re: Uprava

Post by igori »

Sasa1969 wrote:http://hotsport.rs/2014/06/23/vojvodina ... -partizan/

Ajmo sad da budemo realni pa da se zapitamo ko je doveo ove govnare umesto onih govnara ? Prvo otkaz Sasi Todicu pa prodaja Sergeja za sumnjivu cifru i na kraju prelazak Alivodica u Partizan ?
Jel Partizan jedini klub na svetu koji je zainteresovan za nase igrace ?
Plus vec nas polako pripremaju za prodaju Babica i ostalih bisera, sve to pod izgovorom da ceo dug od 4+ miliona mora da se isplati ovog leta!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Ako je dug 4.8 miliona eura, a mi za Milinkovic-Savice inkasirali oko 1.8 (1.7 za Vanju, minus procenat onog anonimusa, plus oko 200.000 sto smo dobili za Sergeja), znaci da je dug trenutno recimo oko 3 miliona eura. Ja ne bih imao nista protiv da prodamo Babica i Gacinovica, ako ce to znaciti izlazak iz krize vec sad, odnosno da ih prodamo za po 1.5 milki minimum.

Po meni je bolje izaci iz krize odmah, pa zrtvovati sezonu, dovesti kojeg prosecnog, a iskusnog igraca, bez obestecenja, nego da prodamo sad malo, pa sutra ponovo doci do istog duga, pa opet prodati malo, pa nakrckati opet, i tako u krug. Cist racun, cist pocetak i ulazak u novu eru kluba.

Sami smo podrzali ovu upravu, cestitali jedni drugima na pobedi i novoj Vosi, ajde da ih pustimo malo, da vidimo sta mogu ljudi da urade. Nisu oni krivi ako postoji tzv. minimum fee release clause na 150.000. Taj ugovor je sklopio neko pre njih, i oni su tu nemocni. Mozes jedino da mu das ciste papire odmah, i bacis 150.000e kroz prozor, a on na kraju svakako potpise za partizan...
igori
Posts: 19
Joined: Sat Jun 21, 2014 10:28 am

Re: Uprava

Post by igori »

gospodinFKV wrote:Ako je dug 4.8 miliona eura, a mi za Milinkovic-Savice inkasirali oko 1.8 (1.7 za Vanju, minus procenat onog anonimusa, plus oko 200.000 sto smo dobili za Sergeja), znaci da je dug trenutno recimo oko 3 miliona eura. Ja ne bih imao nista protiv da prodamo Babica i Gacinovica, ako ce to znaciti izlazak iz krize vec sad, odnosno da ih prodamo za po 1.5 milki minimum.

Po meni je bolje izaci iz krize odmah, pa zrtvovati sezonu, dovesti kojeg prosecnog, a iskusnog igraca, bez obestecenja, nego da prodamo sad malo, pa sutra ponovo doci do istog duga, pa opet prodati malo, pa nakrckati opet, i tako u krug. Cist racun, cist pocetak i ulazak u novu eru kluba.

Sami smo podrzali ovu upravu, cestitali jedni drugima na pobedi i novoj Vosi, ajde da ih pustimo malo, da vidimo sta mogu ljudi da urade. Nisu oni krivi ako postoji tzv. minimum fee release clause na 150.000. Taj ugovor je sklopio neko pre njih, i oni su tu nemocni. Mozes jedino da mu das ciste papire odmah, i bacis 150.000e kroz prozor, a on na kraju svakako potpise za partizan...
Da li ti stvarno verujes da ce sve te pare zavrsiti u klubu? I da li stvarno verujes da je sadasnja uprava mnogo postenija od prethodne?
User avatar
Avangarda
Posts: 337
Joined: Tue Feb 13, 2007 1:57 am
Location: Sremska Mitrovica

Re: Uprava

Post by Avangarda »

Ma sve je to ista bagra, odu jedni paraziti, a dodju drugi. Svi se predstavljaju kao neki "spasioci" kluba, a u trenutku kad odu (ili umru) klub bude jos u gorem stanju nego pre njihovog dolaska.

Zoran Scepanovic & Mico Vranjes?! Posteni ljudi od poverenja?! Kome je ovaj dvojac ikad bilo sta dobro doneo osim sebi?!

Klub odavno nema nikakve veze sa svojim identitetom i vizijom osnivaca. Nazalost zadnjih godina FKV sluzi samo da se neke fukare i klosari obogate i zive na racun kluba. Pola ovih likova cije se ime spominje uz FKV bi u normalnoj drzavi bilo u zatvoru ili bi kopalo po kontejnerima, a ne da oni kao nesto biraju, budu birani i odlucuju. Strasno je koliko se parazita, neradnika i olosa nakotilo u i oko FKV.

Zato sve vise zelim da se klub ugasi, a ne da postoji u ovako bednom i sramotnom obliku! Kad se jednom klub konacno ugasi, kad umre telo domacina, umrece i paraziti!
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
Post Reply