Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Uprava

Post by Ultra slanina »

Salvador wrote:Sve je receno u komentarima gore.
Ja bih samo dodao da ovaj izvestaj zaista pokazuje da u najskorije vreme treba prekreciti zid na malom jugu i umesto sadasnjeg sadrzaja naslikati Vujadina Boskova i/ili Ivicu Brzica.
Po meni nikako ne bi trebalo umesto one freske na jugu nacrtati, u ovom slučaju pomenutog Boškova/Brzića, niti bilo koju drugu legendu našeg kluba. Po meni je to uzdizanje Batinog lika i dela, a srozavanje lika i dela persona koji bi zamenile fresku, jer nijedan funkcioner u prolazu ne može niti će ikad moći bilo ko da se poredi sa legendama kluba!
User avatar
Milan
Posts: 4203
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

U svakom slucaju, svi smo se slozili da fresku treba sto pre prekreciti!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Uprava

Post by Владика »

Minja wrote:

Sam izvestaj je porazan, ali cinjenica da je uopste javno objavljen je CISTA POBEDA. Bravo i samo napred!
Браво, у кратким цртама добијамо праву слику штеточинског управљања "најбоље" Управе у историји универзума. Искрено честитам свима од срца који су преко труда наших очева и добробити нашег клуба решили своја запослења као и новачане и стамбене проблеме! Неко упропасти клуб и добије највидљивије место на стадиону, неко направи европску Војводину и добије место на истоку крај вц-а. Поштено, нема шта!
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: Uprava

Post by Grouch »

Marcello wrote:Čitam postove i jedna stvar mi ne da mira. Naravno, kao ljudi koji vole klub, forumašima je najvažnije da se rešimo dugova i krenemo od nule. Međutim, niko (tj. većina) ne spominje suštinu: prethodnu garnituru tužiti za sklapanje štetnih ugovora i sukob interesa i u buksu, bre!!!...
Upravo to,kao da dugujemo,ne daj boze,decijoj bolnici a ne belosvetskim bitangama.Ne isplacivati im nista nego ih tuziti.
Sto se tice krecenja Bate,mozda ne bi bilo lose da se urade 3 grba kao u hali na Slanoj bari...
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Uprava

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
korteo
Posts: 28
Joined: Tue Apr 01, 2014 10:06 am

Re: Uprava

Post by korteo »

Jos kad procitam ovo..'Nas klub ove godine..'
Koji vas,govnari jedni govnarski?!
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Minja wrote:Ako je dr Kosta Hadzi dobio bistu, veliki Vujadin Boskov mora da dobije statuu. Uz duzno postovanje, po meni je Vujadin Boskov najvaznije ime u istoriji fudbalskog kluba Vojvodina. Covek koji je u svoje vreme od malene Vojvodine napravio veliko fudbalsko ime prepoznatljivo na evropskoj mapi fudbala. Nije mala stvar.
Potpisujem.

Koliko je teško reći ko je najviše voleo FK Vojvodinu, toliko je lako reći ko je za nju najviše učinio i kao igrač, i kao trener, i kao Direktor, i kao čovek.Fudbalski Centar ,,Vujadin Boškov" (pored prvih reflektora u Novom Sadu) je samo Vujketov vizionarski segment, materijalno vidljivi, od kojeg Klub živi.Međutim, koliko god fudbalski centar vredi za jedan fudbalski klub, isto toliko je značajan i onaj drugi, materijalno nemerljivi deo - prva Šampionska Titula, postavka našeg Kluba na fudbalsku kartu Evrope, uticaj u Madridu, Rimu, Đenovi, Napulju, Ženevi, Nionu, Cirihu, Den Hagu...I, koliko god mi mislili da smo se ,,odužili" Velikom Vujketu davanjem njegovog imena imovini koju je kupio za Klub, to je samo nešto najmanje što smo mogli učiniti, kao moralnu obavezu za ono što je Vujke učinio za Vojvodinu (od gore navedenog, pa do transfera naših igrača u evropske klubove, čitaj deviznih doznaka za Klub i Grad, kao i lobiranja u Forumima).
Veza FK Vojvodine i Vujadina Boškova večno neraskidiva - gde god je Vojvodina, tu je Vujadin Boškov.Kad kažem Vojvodina, pomislim Vujadin Boškov, a verujem da je tako kod 99,99% ljudi koji iole prate (pa čak i onih koji ne prate) fudbal.
Jedan je Vujadin Boškov :klanjanje:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Uprava

Post by borrissey »

Nadam se samo da posle ovog i budućih (sličnih) izveštaja, svi oni koji su podržavali Batinu despotiju osećaju bar malo lične odgovornosti za ovakvo stanje u klubu. Ja lično osećam veliku odgovornost i sramotu što nisam bio glasniji u kritici te uprave kada je trebalo. Ovo pišem ne zato da bih ljude stavljao na stub srama, već zbog toga da budemo pametniji u pravovremenom kritičkom odnosu prema radu nove i svih budućih uprava.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

borrissey wrote:Nadam se samo da posle ovog i budućih (sličnih) izveštaja, svi oni koji su podržavali Batinu despotiju osećaju bar malo lične odgovornosti za ovakvo stanje u klubu. Ja lično osećam veliku odgovornost i sramotu što nisam bio glasniji u kritici te uprave kada je trebalo. Ovo pišem ne zato da bih ljude stavljao na stub srama, već zbog toga da budemo pametniji u pravovremenom kritičkom odnosu prema radu nove i svih budućih uprava.
:cheers:

Jako mali broj ljudi ovde je imao dodir s realnoscu za vreme ''najbolje i najtransparentnije uprave u univerzumu, najstabilnijeg kluba u regionu''...velika vecina nas je podlegla u nekoj meri toj propagandi...

Svaka cast upravi za ovaj izvestaj, idemo dalje - pravno ceranje s lopovima, prelazni rok, pripreme, Evropa, konacno sredjivanje onog fuseraja od juzne tribine,... Posla imate, ispita pred navijacima imate - sve ce se pokazati...
User avatar
Go west
Posts: 203
Joined: Fri Jan 28, 2005 5:50 pm
Location: Novi Sad Stari Grad

Re: Uprava

Post by Go west »

http://www.novisadinfo.info wrote:FK Vojvodina: Rešenje na pomolu
Predsednik Zoran Šćepanović razgovarao je tokom vikenda sa Dragoslavom Vukovićem, bivšim potpredsednikom kluba, o nalaženju zajedničkog rešenja problema vezanog za transfer Sergeja Milinković-Savića u Genk.

- Mislim da ćemo postići dogovor. Razgovarali smo, sve ide u dobrom
pravcu a danas-sutra bi trebalo da se i konačno dogovorimo. Naravno, sve to je neophodno da potvrdi i naš upravni odbor - kaže Šćepanović.
:mafia:
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Uprava

Post by Toto Riina »

Зока је једини од свих бизнисмена засукао рукаве. Подршка за њега и остатак управе!
freaks-detelinara
Posts: 8
Joined: Tue Apr 24, 2012 11:06 pm

Re: Uprava

Post by freaks-detelinara »

Ako sam dobro nacuo a jako bi voleo da nisam, cuvenom uredniku sajta fudbalskog kluba je produzen ili ponudjen ugovor na 3 meseca!!!
Da li moze neko upuceniji da odgovori?
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: Uprava

Post by Grouch »

freaks-detelinara wrote:Ako sam dobro nacuo a jako bi voleo da nisam, cuvenom uredniku sajta fudbalskog kluba je produzen ili ponudjen ugovor na 3 meseca!!!
Da li moze neko upuceniji da odgovori?
Taj ne sme da prodje,teski poltron,kao da su ga obucavali u S.Koreji.Jasno je da mu je bilo naredjivano sta da radi ali je u milion situacija i sam pribegavao cenzuri/neobjavljivanju komentara kada je bio licno on kritikovan.Da ne govorim o pokretanju kretenskih akcija tipa regrutovanja ljudi po Beceju,Zrenjaninu i ko zna gde da navijaju za Vojvodinu.Klasicno ciganjenje.Nek ide da radi u Kurir,ovde nam ne treba.
PS:vec ko zna koji put neki od nasih ljudi saraju obnovljene i sredjene fasade,najnoviji slucaj-BG kapija,pre toga neke od reprezentativnih zgrada u samom centru,da ne govorim o raznim lokalima,radnjama koje ljudi srede a mi ih bez potrebe useremo.Sa tim glupostima samo okrecemo ljude i javnost protiv sebe umesto da budemo primer pravih Novosadjana.Ima milion zidova po kojima moze da se sara,po kojima su vec ostavili potpis oni bg uvlakaci,umesto sto se sara po simbolima grada.Verovatno je to uradio neko od klinaca pa im treba skrenuti paznju.Secam se da je to bilo vec spomenuto pre par godina na nekom od sastanaka...ovo nema veze sa temom,izvinjavam se,ako je problem nek se obrise ovaj deo...
freaks-detelinara
Posts: 8
Joined: Tue Apr 24, 2012 11:06 pm

Re: Uprava

Post by freaks-detelinara »

Da li niko upuceniji nema odgovor na moje pitanje ili sam dobro nacuo?
igori
Posts: 19
Joined: Sat Jun 21, 2014 10:28 am

Re: Uprava

Post by igori »

freaks-detelinara wrote:Da li niko upuceniji nema odgovor na moje pitanje ili sam dobro nacuo?
Verovatno je tacno cim niko ko je povezan sa upravom nije demantovao...
Post Reply