Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Uprava

Post by Matador »

Ocekivano nema odgovora na pitanja o nacinu i akcijama Kluba, pa da probamo malo vise o sportskim. Da li Vojvodini pripadaju sredstva iz fonda solidarnosti za Ducin transfer? Koliko i kad ce biti uplacena? Da li Vojvodini pripada trening kompenzacija za odlazak Fimica u drugi tim Almerije? Da li su uplacena sredstva iz Belgije i Engleske za bracu Milinkovic-Savic? Zasto nije oborena menica Vukovica, kad je klupski advokat tvrdio da nije validna? Ko je u vezi cega i kada pregovarao sa bivsom upravom i sta je dogovoreno? Da li ce se u Klub vracati suspedovani navijaci i clanovi proteranog rukovodstva i da li su neki vec vraceni? Podrsku imate da radite u interesu Kluba i iskrenih navijaca, a ako se udje u kompromise sa proteranin, ne znam sta ce te u Klubu? U cemu ce biti razlike u odnosu na one stakore? Kad dobijem ove odgovore priznacu da se nova uprava pridrzava najveceg i najvaznijeg obecanja, TRANSPARENTNOSTI!!! Da li se planira pokretanje sudskog spora za klupski stan?
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4820
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Mejlom na koji se salju akreditacije dobili smo odgovor na pitanje da li je ono nevaspitano :shit: seljacko jos uvek u klubu. Isti onaj mejl (sluzbeni, da naglasim) sa kojeg sam dobio finu poruku, da ne kazem izuzetno elokventnu, kao odgovor na moje pitanje u komentarima na zvanicnom sajtu (dok ih nije ukinuo) kada cemo njemu videti ledja.

Da li neko od forumasa zna da li je to zloupotreba mojih informacija, s obzirom da si na internet portalima duzan da ostavis mejl kada komentarises...

http://www.fkvojvodina.rs/2014/07/poziv ... tovanje-5/" onclick="window.open(this.href);return false;

Minus el grande za novu upravu :frown:
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Uprava

Post by laki »

Kada izlaze sezonske i da li je moguce uzeti sezonsku za neka treca lica ako imas njihove podatke? Hvala u napred a odgovoru.
Image
User avatar
Stexman
Posts: 2577
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post by Stexman »

Hoce li vaziti stare sezonske za ovu prvu utakmicu kvalifikacija?
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Uprava

Post by Helm »

Pa ako nove izadju kad su najavljene onda ne bi trebalo da vaze stare.
User avatar
Stexman
Posts: 2577
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post by Stexman »

Znam da je unazad par godina uvek moglo sa starim da se gledaju te prve kval. utakmice dok traje vadjenje novih pa zato pitam.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Uprava

Post by Helm »

Pa da, ali mislim da su stare mogle da se koriste dok ne izadju nove koje su redovno kasnile. Zato ja nesto racunam da ove godine nece vaziti ali nisam siguran.
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Uprava

Post by Matador »

Igraci su na izmaku strpljenja, kasne plate. Morace se nesto preseci i resiti, blokiran racun i frizirana menica oterane bagre je veliki problem Situacija i menice koje nisu usle u finansijski izvestaj su ozbiljne. Ozbiljnija i teza situacija je nego sto se to cini na prvu loptu.
igori
Posts: 19
Joined: Sat Jun 21, 2014 10:28 am

Re: Uprava

Post by igori »

Matador wrote:Igraci su na izmaku strpljenja, kasne plate. Morace se nesto preseci i resiti, blokiran racun i frizirana menica oterane bagre je veliki problem Situacija i menice koje nisu usle u finansijski izvestaj su ozbiljne. Ozbiljnija i teza situacija je nego sto se to cini na prvu loptu.
Sta se uradilo sa parama od Sergeja?
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Uprava

Post by laki »

Pa sta ako kasne plate?! U svakom timu u JLS kasne plate. Neka stisnu zube svi, kasnile su plate i kad je pavlovic bio u klubu, kasnile su plate i kad je Bata bio u klubu, uvek su kasnile plate. Odigrajte dobro kvalifikacije pa ce biti para i od LE, a i valjda ce se do tada srediti situacija povodom nekih bitnih stvari u klubu (ta menica i ostala sranja koja su nas zadesila). Ako neko od igraca pomene plate jos treba ga opasno iznapusavati. Svi se trude svim silama da se stabilizuje klub, imajte strpljenje. Niste od juce y klubovima gde kasni plata, svuda su vam kasnile plate, stisnite muda i budite pravi kad je tesko.
Image
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2685
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Uprava

Post by Grof Žekula »

laki wrote:Pa sta ako kasne plate?! U svakom timu u JLS kasne plate. Neka stisnu zube svi, kasnile su plate i kad je pavlovic bio u klubu, kasnile su plate i kad je Bata bio u klubu, uvek su kasnile plate.
Nemoj tako laki...
Svi se sećemo da su tada plate ne samo bile redovno na računima zaposlenih, već su MNOGI tvrdili da je dobijaju i (minimum mesec dana) u napred!!! :wink:
User avatar
Joe
Posts: 109
Joined: Tue Feb 01, 2005 5:12 pm

Re: Uprava

Post by Joe »

Kasni i meni plata pa svoj posao obavljam savesno i ne kukam.
User avatar
Avangarda
Posts: 337
Joined: Tue Feb 13, 2007 1:57 am
Location: Sremska Mitrovica

Re: Uprava

Post by Avangarda »

Joe wrote:Kasni i meni plata pa svoj posao obavljam savesno i ne kukam.
Pa izvini, ali onda i treba da ti kasni plata! Ja npr. ti cak par meseci ne bi ni dao platu, a ti bi i dalje radio savesno i ne bi kukao, jer tako si vaspitan i tako si navikao. Sto kazu nasi stari "Vazno je da se radi" (ne i da se plati) zar ne?!

A dok god vecina ima taj stav i niko se ne buni jer ne dobija na vreme (ili uopste) svoj novac koji je na vreme i u predvidjenom roku zaradio, bice nam ovako kako jeste (i u klubu i u drzavi uopste). Cuti, ne buni se, pokunji se, radi da prezivis i da bagra za koju radis bude jos bogatija i bahatija... To je posao!
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
slaninica
Posts: 90
Joined: Wed Jan 22, 2014 2:51 pm

Re: Uprava

Post by slaninica »

Samo sto "bagra" za koju radis u klubu nece (bar za sada) biti bogatija za razliku od one drzavne.
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Uprava

Post by Matador »

Milan Jovanic nije doveo ni jednog igraca, a ni prodao. Neodgovara na pozive i ponude Klubu, nema kontakte i poznanstva. Skupo ce to kostati Klub, nemamo mi luksuz da nam u ovakvoj situaciji propadne prelazni rok.
Post Reply