Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Stexman
Posts: 2575
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Dzabe nama napadaci kada nema ko da te napadace uvede u prilike! Nama treba playmaker, pa cak i dvojica i garantujem da bi se prosetali kroz prvenstvo sa postojecim napadacima.
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Transferi

Post by Tony Starks »

Jole wrote:Bar 20% godisnjih troskova moze da se pokrije kroz marketing. Ponavljam, bar 20%. Ako vam iko kaze da je to ne moguce, laze vas.
Sve i da je tako (a sumnjam da jeste, moglo bi se o tome raspravljati), to je i dalje samo 20%. Da bi pokrio ostalih 80% i dalje ćeš morati da prodaješ igrače. I ovo pričamo pod fikcijom da se klub nalazi u nekim redovnim okolnostima. A on se nalazi u potpuno vanrednim okolnostima sa višemilionskom blokadom računa, sa pokrenutim UPPR i generalno na ivici opstanka.
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Stexman wrote:Dzabe nama napadaci kada nema ko da te napadace uvede u prilike! Nama treba playmaker, pa cak i dvojica i garantujem da bi se prosetali kroz prvenstvo sa postojecim napadacima.
Slažem se.
Nama je otišao Sergej i sada fali taj šraf.Čekamo da to Ivanić nadoknadi, ali u fudbalu nema vremena za dugo čekanje.Potajno se nadam da će se Ivanić osloboditi i prijatno nas iznenaditi, ali čak i da se to dogodi, malo je jedan plej za čitavo prvenstvo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4200
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Slozicu se sa stavom da se klub finansira prodajom igraca, ali cu ujedno postaviti i pitanje (ne vazi samo za novu upravu i nas klub) cemu sluzi Upravni odbor i ljudi u njemu? Valjda ti ljudi treba da obezbede finansiranje kluba ili je njihov posao da dizu ruku i aminuju prodaju igraca? Ako je ovo drugo slucaj, onda je jedna osoba (predsednik) dovoljna...
POŠTO OBRAZ ???!!!
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Transferi

Post by pedjans »

Smatram da je neprihvatljivo da se rasprodaju svi igrači koji vrede da bi se namirio famozni dug od 5 miliona evra. Lično veoma sumnjam u postojanje tolikog duga. Treba se setiti da nikada nije angažovana nezavisna revizorska kuća koja bi utvrdila stvarni iznos duga. Prodaja mora biti planska, ako sada svi koji vrede budu rasprodati to će biti jasan signal da je plan da se igrači na brzinu rasprodaju i pokupi lova.
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Mare »

Milan wrote:Slozicu se sa stavom da se klub finansira prodajom igraca, ali cu ujedno postaviti i pitanje (ne vazi samo za novu upravu i nas klub) cemu sluzi Upravni odbor i ljudi u njemu? Valjda ti ljudi treba da obezbede finansiranje kluba ili je njihov posao da dizu ruku i aminuju prodaju igraca? Ako je ovo drugo slucaj, onda je jedna osoba (predsednik) dovoljna...
Bravo Milane, pitanje skroz na mestu, koja je njihova uloga? I oni su realno birani (predloženi) od strane predsednika kluba zar ne?
vdn slaninar
Posts: 1019
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

LJudi,nije problem i nisam protiv prodaje igraca radi stabilizacije kluba ali me iritira indolentost uprave u dovodjenju pojacanja.Jedan deo para od transfera mora se iskoristiti za dovodjenje mladih i perspektivnih igraca i tako odrzati jak igracki kadar i potencijal a ne samo ga slabiti prodajom igraca bez adekvatnih zamena.Ne moze nasa skola da izbaci svake godine 5-6 igraca koji ce da vrede preko milion eura.Evo prodali smo Sergeja i odma imamo rupu,nema ko da ga adekvatno zameni.Prodajte vi i Radoju i Babica i Poletanovica i Gacinovica i sve sto vredi al dovedite Krunica,Lakic-Pesica, Marusica, Gobeljica, Jovanovica ,Apiju...
igori
Posts: 19
Joined: Sat Jun 21, 2014 10:28 am

Re: Transferi

Post by igori »

Sve vise i vise pocinjem da sumnjam da mi dajemo podrsku sadasnjoj upravi dok oni gledaju da prodaju sve, pod izgovorom da hoce da ociste dugove, a onda te pare odu u njihove dzepove. Ako se tako nesto dogodi sudbina Hajduka iz Kule nam ne gine.. Iskreno se nadam da gresim!
User avatar
Milan
Posts: 4200
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Mislim da gresis...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Transferi

Post by Dejan »

Vukašin Jovanović bez ugovora. Babić i on bi činili jedan od perspektivnijih tandema u Evropi, samo da taj tandem ne bude u crvenoj sirotici.
http://www.mozzartsport.com/vesti/zvezd ... ovor/82151" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2684
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Transferi

Post by Grof Žekula »

Dejan wrote:Vukašin Jovanović bez ugovora. Babić i on bi činili jedan od perspektivnijih tandema u Evropi, samo da taj tandem ne bude u crvenoj sirotici.
http://www.mozzartsport.com/vesti/zvezd ... ovor/82151" onclick="window.open(this.href);return false;
Najbolji igrać minulog finalnog meča, bez premca!
srkins
Posts: 1440
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

http://www.zurnal.rs/fudbal/vojvodina/3 ... osadjanima" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojkan
Posts: 135
Joined: Sat Jun 21, 2014 7:14 pm

Re: Transferi

Post by Vojkan »

Super liga
Prva liga
Srpske lige
Reprezentacija
Klubovi on-line
Futsal-vesti
Ženski fudbal
Mladi
Tifo stranice
Istorija
Kolumne
Vilbal
Blog
← Prethodni post
Selta nudi 800.000 za Radoju
SAŠA Š. 9. AVGUST 2014. KOMENTARI SU ISKLJUČENI
Selta nudi 800.000 za Radoju
09.08.2014.foto: fk vojvodina

Ekipa Vojvodine bi mogla ovog leta da ostane bez jednog od dva fudbalera iz tandema na sredini terena Poletanović-Radoja.

Nakon odbijene prve ponude od 620.000 evra iz Viga je stigla nova ponuda za Nemanju Radoju koja je „jača“ za oko 200.00 evra,i ostaje da rukovodstvo kluba iz N.Sada odluči hoće li prihvatiti novu ponudu,uz koju ide i 30 procenata od sledećeg transfera Radoje iz ovog kluba.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

Po meni je ovo ok ponuda. 800 plus 30% ce na kraju iznositi ukupno oko 1.3 miliona recimo. Plus se radoja debelo oduzio klubu svojim igrama, nije fora da ga nepustimo. Jedini je problem koliko nama ide para od tih 800 hiljada...

Mozda mozemo i vise da dobijemo ali sfo vise radoja bude tavorio u vosi, sumnjam da ce mu cena rasti. On po meni sada vredi izmedju milion i milion i po, ali mi smo retardi kad je u pifau bilo kakav trans%err. Imam ufisak da je samo bata znao da proda igraca...
Image
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1470
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Ja sam misljenja da je Radoja najbitniji fudbaler naseg tima. Odlazili su mnogi, ali bi mi bilo veoma zao da vidim njega kako odlazi... Svestan sam toga da je ponuda ok, da nam novac treba, ali nekako mislim da se od njega i za njega moze izvuci vise.
Post Reply