Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9753
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

Lepo je procitati....

Image
Image
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by Junior »

Samo da iskoristim priliku i napozdravljam se mile mame zaduženima za prodaju sezonskih karata! Naravno, blagajna danas oko 17h nije radila. :thankyou:
User avatar
firma V.S.
Posts: 4
Joined: Wed Aug 26, 2009 11:20 am
Location: Zapad

Re: Marketing kluba

Post by firma V.S. »

Junior wrote:Samo da iskoristim priliku i napozdravljam se mile mame zaduženima za prodaju sezonskih karata! Naravno, blagajna danas oko 17h nije radila. :thankyou:
I ja bi da se pridruzim pozdravima :evil:

p.s. Mogli su bar objaviti na sajtu ili istaci bilo kakvo obavestenje na blagajni da se nece raditi u tom vremenskom periodu...
Jedan klub na svetu volim jaaa...
User avatar
Alex
Posts: 43
Joined: Mon May 05, 2014 11:59 am

Re: Marketing kluba

Post by Alex »

Pridruzujem se pozdravima :evil: poljubio sam zatvorena vrata doduse ja sam dosao na vreme skolski 16:05 :)
User avatar
Telep
Posts: 202
Joined: Fri Jul 22, 2011 2:05 pm
Location: North Telep

Re: Marketing kluba

Post by Telep »

ima nas jos...bravo za upravu.. :frown:
Sremac, Sremac Špricer Boys!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Marketing kluba

Post by laki »

Ja sam bio u 18h da kupim sezonsku, mrtav sam umoran dosao, al to je druga tema. Malo je reci da sam bio odlepio...
Image
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by Junior »

Uzeo danas sezonsku. Gari koji radi kaže da je do sad prodato oko 100 karata i da će se prodavati još sutra i sledećeg petka i subote.
User avatar
buraz
Posts: 130
Joined: Mon Aug 17, 2009 9:29 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by buraz »

Junior wrote:Uzeo danas sezonsku. Gari koji radi kaže da je do sad prodato oko 100 karata i da će se prodavati još sutra i sledećeg petka i subote.
Ja uzeo redovnu sezonsku za zapad jos pre par nedelja sa rednim brojem 92, matori danas uzeo penzionersku sa rednim brojem 191.
Sad ko je tu lud :?:
Jedna je crvena a druga je bela....
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by Junior »

Na mojoj sezonskoj je redni broj 000001, privilegovan sam :mrgreen:
User avatar
West Ham
Posts: 249
Joined: Tue Nov 18, 2008 1:50 am
Location: Liman

Re: Marketing kluba

Post by West Ham »

Moja takođe nosi sitan broj, što je logično jer sam je uzeo dan pred utakmicu sa Trenčinom. Ono što se ne uklapa je da mi je gari za pultom, na pitanje koliko je ludaka pre mene pazarilo godišnju, letimično pogledao na spisak sa nekih par imena i lagano izvalio: šezdesetak...
oi Oi Oi! The chozen few...
User avatar
budababa
Posts: 4010
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Marketing kluba

Post by budababa »

Nema pravila, ja sam pazario u ponedeljak (tri dana pred Trenčin) i dobio broj preko 150. Obrni-okreni, godišnju će uzeti oko 300 ljudi. To su oni bolesnici koji će doći 14. kolo protiv Čuke, kada budemo osmi na tabeli, u poznom novembru na -10. To je ekipa koja satire 90% mesečne potrošnje bromazepama na teritoriji grada, isti ljudi svake godine.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Marketing kluba

Post by Marcello »

Hahaha...bravo Budo!!!

Btw. imam predlog! Da na dresovima nosimo ime neke veleprodaje lekova, a uz kupljenu ulaznicu dobiješ antidepresiv :dance2:

Ili, ono, kao, lojaliti varijanta - u nekom lancu apoteka pokažeš sezonsku za Vošu i to ti dođe kao recept za šarene pilule. Znaš ono, sezonska je dokaz da ti trebaju :mrgreen:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Marketing kluba

Post by laki »

Koma ya prethodna dva posta, umro sam od smeha :))))))))))))))))))))))))))
Image
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: Marketing kluba

Post by Schteph_F89 »

laki wrote:Koma ya prethodna dva posta, umro sam od smeha :))))))))))))))))))))))))))
Pa blize je realnosti nego humoru :deal:
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Marketing kluba

Post by мализека »

Морам да питам нешто што ме већ неко време копка...зашто Војводина не може да доведе неког озбиљнијег спонзора, који би био и генерални спонзор бар 4-5 година...зашто се нова управа већ сада не ангажује да доведе на пример, НИС као генералног спонзора?! Фирма је најбогатија у Србији, људи имају озбиљне паре, шта је проблем? Разумем да су раније управе биле такве какве су биле, криминалне и у буквалном смислу...али су сада (надам се) ствари ипак постављене на неке чвршће (моралне) стубове, што би требало да гарантује какву-такву озбиљност и стабилност ФКВ. Фирми као што је НИС пар стотина хиљада евра за маркетинг не значи много, а Воши итекако...нарочито сада. :huh:
Post Reply