8. kolo: Vojvodina-Hajduk (BG)

Locked
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9746
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

8. kolo: Vojvodina-Hajduk (BG)

Post by Voja »

Trenutno stanje na listi najboljih igraca FC Vojvodina po broju glasova putem NETa je sledece:

1.Ivica Franciskovic 12 bodova
2.Ljubisa Dundjerski 9 bodova
3.Sasa Todic 9 bodova
. Milan Stepanov 3 boda
. Ivan Popovic 3 boda
6.Milan Belic 2 boda
. Sasa Cilinsek 2 boda
8.Dejan Govedarica 1 bod
. Dragan Mandic 1 bod
. Nino Pekaric 1 bod
. Marko Jovanovic 1 bod


Listi bodovanih igraca prikljucio se i Jovanovic,da li je to znak da dolazi serija nasih napadaca,koju prizivam vec nekoliko kola!?Velika je steta sto Belog nema u timu,jer znam da bi ova lista tada skroz drugacije izgledala.Beli je bog,i samo nas on trenutno moze izvuci iz krize igre (rezultat (bar nekakav) imamo).Ali ipak,svaka cast momcima,klupa nam je (licno misljenje) PRETANKA,a mi super guramo subota-sreda-subota!!! Na redu su Lemici,red je da ih "izlemamo" :)))


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Hajduk BG)
Author: DEJAN (212.62.49.---)
Date: 10-02-04 16:08

I AKO SAM VEOMA RAZOCARAN PRIKAZANOM IGROM I REZULTATOM KAO I RUKOVODJENJEM KLUBA I RADOM UPRAVE IPAK CU DA PODRZIM OVO GLASANJE POSTO VIDIM DA VOJA SE DOSTA TRUDI OKO OVOG!
1.DINDJERSKI
2.JOVANOVIC
3.FRANCISKOVIC






I MINUS 3 BODA ZA TODICA-ZNAM DA SE NERACUNA OVO ZA TODICA ALI ZASLUZIO JE I AKO JE BIO JUNAK U KUPU PROTIV NS OVAKVE GRESKE SU NEOPROSTIVE! ! !TAKODJE I MINUS 3 BODA ZA TRENERA I UPRAVU! ! !OPSIRNIJE NA TOPIC RAZLOG REMIJA SA HAJDUKOM! ! !


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Hajduk BG)
Author: Voja ()
Date: 10-02-04 16:47

Sta reci? :( Mozda predloziti da Vojvodina svoje utakmice igra do 85 minuta!!! :)
Dejane,znam da je Todic pogresio,ali ga ja ne optuzujem ni 1%.Znam kako je biti na golu kada tvoja ekipa nema igru i nema siguran rezultat.Todic se ceo mec dosadjivao i mislim da je potpuno "ohladjen" docekao zadnje minute,gadne su to situacije za golmana.
Dejane,zar ti se ne cini da je za gubitak nasih bodova kriv igrac koga si ti stavio na drugo mesto i kome si dao dva boda,a on sa pola metra zicere ne pretvara u gol (a decko je navodno spic igrac,centarfor).Naravno rec je o Jovanovicu!!!U prvom poluvremenu se cak bacio na jedan centarsut i glavom izbio loptu iz Hajdukovih 16 metara umesto da tuce na gol.E moj Marko,da si bar 10% sansi realizovao.

Druga stvar Dejane,zameras Smiljanicu izmenu Vukelja-Cilinsek!?
Svi znaju moje misljenje o Vukelji,ali sam podrzao tu izmenu,jer je Cile totalno podbacio drugo poluvreme,a ja ga po igri prikazanoj u prvom delu hteo bodovati ovde.Cile je jedini koji je bio zustar i uklizavao,borio se,trcao,sutirao na gol...
Zar nije promasaj izmena Mandic-Grumic?Ne zbog igrackih kvaliteta,jer mislim da je Manda kvalitetniji,vec zbog njihovih pozicija na kojima igraju.Kod 1:0,kuci sa buranijom od ekipe,nas trener izvodi napadaca i ide na cuvanje rezultata!?
Da se ja pitam danas bih smenio Smiljanica!!!
Mislim da odavno jedan trener nije imao toliku podrsku navijaca u Vosi,ali mislim da je svojim "taktickim" resenjima sam sebi sekao granu na kojoj sedi.Imao je sansu da od sasvim solidne ekipe izvuce maximum,imao je i dosta vremena,a sta je uradio...
Nemamo snage za 90min,nemamo igru,vucemo se ko babe po terenu,duel igra nikakva,prekidi ocaj,nemamo akciju... TUZNO!!!
HITNO bih smenio Baneta i dao sansu drugom treneru da spasava brod koji se nasukao,jer je ocigledno da nas i pocetnicka sreca polako napusta.
UCINIMO POZITIVAN SOK ZA EKIPU,PROBUDIMO IH IZ LETARGIJE!!!

Sto se bodovanja tice,glasam ovako:

1.Ivan Popovic 3 boda (decko je danas zaista dao sve od sebe,trudio se prodirao,centrirao...)
2.Ivica Franciskovic 2 boda (moze on i mnogo bolje,ali u ovakoj ekipi i to sto je prikazao je dovoljno za nominaciju)
3.Nino Pekaric 1 bod (Nekoliko puta se u prvom poluvremenu odlicno postavio i uklizao sprecavajuci udarce na nas gol,decko je potencijal.Izmedju Stepija,Cileta i Nina,dao sam prednost ovom zadnjem)

Samo jos jednom da napomenem,NE KRIVIM TODICA!!!!


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Hajduk BG)
Author: jaaa??!! ()
Date: 10-02-04 18:00

Strasno !!!!
Ali ne krivim igrace nego upravu a ovaj put i trenera zbog cudne taktike i izmena..
Po meni samo 3 igraca u zasluzili prelaznu ocenu i to:

1.Popovic
2.Franciskovic
3.Cilinsek


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Hajduk BG)
Author: Kovac ()
Date: 10-02-04 18:56

1. Dundjerski (ne samo zbog gola)
2. Franciskovic
3. Dragutinovic


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Hajduk BG)
Author: Turija ()
Date: 10-03-04 00:14

U podjednakoj igri svih igraca teško je izdvojiti trojicu.Ipak najviše bi dao opet Franciškovicu(bez obzira na 2 propuštene šanse kada nije šutirao u skladu sa svojim renemeom), ali glas ide zbog vrlo mnogo uptrebljivih lopti.
Popovicu zbog zalaganja i mnoštvo prodora, a Pekaricu za sigurnost.I opet ostade Govedarica bez bodova, a zaslužio ih je i on.
Dakle:
1.Franciškovic 3
2.Popovic 2
3.Pekaric 1


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Hajduk BG)
Author: podbara ()
Date: 10-03-04 00:54

1. Popovic
2. Franciskovic
3. Dragutinovic


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Hajduk BG)
Author: Voja ()
Date: 10-03-04 12:38

Turija,mislim da Deki moze mnogo bolje,posebno u skok igri.Da bar imamo igraca koji zna izvoditi kornere...

Ne znam da li ste primetili kada je Cile nekoliko puta prigovorio nesto sudiji,kako ga je Deki umirivao i govorio mu da se ohladi!?Kapitenski!!!


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Hajduk BG)
Author: Red Firm ()
Date: 10-03-04 13:05

Ma pustite to...

Franci ti si kralj !

A za ove iz "Dnevnika" pitanje (mogao bi Sava Savic da pomogne) jel uopste gledaju utakmicu ili imaju vec ispisane ocene za igrace pre pocetka utakmice,pa samo za onog ko da gol jedna ocena vise?


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Hajduk BG)
Author: podbara ()
Date: 10-03-04 13:09

Vojo, ne znam da li se secas ali ti si u onom maestralnom izvestaju sa utakmice iz Palanke opisao nasu igru iz prekida. Govedo na prvoj stativi koji treba loptu da prebacuje dalje i od tada nista novo. Ostalim ekipama nije trebalo puno da nas provale. Evo opet cu se ponoviti imamo sjajne skakace u timu(Stepi, Nino, Govedo) ali ni jedan gol nismo dali glavom(ispravite me ako gresim). To je veliki propust!


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Hajduk BG)
Author: ! ()
Date: 10-03-04 21:01

Dajte im plate,jebote dajte im plate...

1.Popovic (trcao,borio se,gino za lopte - to je ono sto hocu da vidim,iako je imao malo upotrebljivih centarsuteva.) 3 poena
2.Govedarica (po meni solidno odigrao) 2 poena
3.Marko Jovanovic (borio se,nad njim penal, nazalost 2-3 neiskoriscene sanse...)
Tu je negde i Dunjdjerski...
Inace Franci je odlicno igrao ali je imao 2 JAKO lepe prilike...
Grumic je 0 (a u omladincima i igracima do 20 godina...Spasojevic,Trbovic,Misini,Djurovic...ali to niko ne gleda i odose oni u 3,4 lige,a na klupe ce Grumic,Vukelje i kompanija.)

Inace pazljivo sam pogledao snimak (dobro ne ide mi u glavu sto je Todic izleteo ali nema sanse da ga krivim,ko razume - shvatice) i video da je Vukelju mrzelo da pokusa da blokira igraca koji je centrirao prilikom izjednacujuceg gola... M I N U S

SVE U SVEMU DAJTE IM PLATE!!!


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Hajduk BG)
Author: ice (82.208.192.---)
Date: 10-04-04 02:24

1.Popovic
2.Mandic
3.Dunjdjerski

Moram da kazem da Marko Jovanovic i Grumic igraju ko dve najvece voline na svetu.Ostalim igracima ne zameram zbog poznate situacije.


Reply To This Message
Re: Vosin igrac kola (Hajduk BG)
Author: Voja ()
Date: 10-06-04 18:06

Evo da sumiramo glasove i posle utakmice sa Lemicima.Od napadaca opet ni traga ni glasa,a Jovanovic se mogao proslaviti,imao je sanse i za osvajanje sva 4 boda,ali...
Nas najbolji igrac na utakmici sa Hajduk BG bio je:

IVAN POPOVIC sa 17 bodova od mogucih 24,sto je sasvim dobar uspeh.

Tri nasa najbolja igraca na ovom mecu koji cemo dugo pamtiti bili su:
1.Ivan Popovic 3 boda
2.Ivica Franciskovic 2 boda
3.Ljubisa Dundjerski 1 bod

-----------------------------------------------------------------------------------
Trenutno stanje na listi najboljih igraca FC Vojvodina po broju glasova putem NETa je sledece:

1.Ivica Franciskovic 14 bodova
2.Ljubisa Dundjerski 10 bodova
3.Sasa Todic 9 bodova
4.Ivan Popovic 6 bodova
5.Milan Stepanov 3 boda
6.Milan Belic 2 boda
. Sasa Cilinsek 2 boda
8.Dejan Govedarica 1 bod
. Dragan Mandic 1 bod
. Nino Pekaric 1 bod
. Marko Jovanovic 1 bod

Posle ovog kola vrhu se priblizio Ivan Popovic,a svoju prednost Ivica Franciskovic polako povecava.Sa nestrpljenjem ocekujem povratak Milana Belica u tim,jer osecam da ce on brzo napredovati ka vrhu.
Locked