5. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš) 3:0

User avatar
Turija
Posts: 10738
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 5. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), nedelja 19h

Post by Turija »

Gledam prenos na postavljenom linku i slušam reportera Radio Novog Sada, živojina rakića, pa tom čoveku Uprava treba da zabrani ulazak naš Stadion.
Prvo, prenosi utakmicu od 45 minuta jedno 15-20 minuta (valjda da se ne bi umorio), a i u tih malo minuta rada opljuje Vojvodinu tako da ni reporter iz Radio Niša (i navijač Radničkog) ne bi mogao učiniti.
Po meni dobra i otvorena utakmica.Glavni sudija iz Zemuna (za sada) sasvim korektan.Mislim da je Ivanić trebao preskočiti Pavlovića posle klizećeg starta u 16m gostiju, a ne ići na iznuđivanje penala.
Nadam se da ćemo i drugo poluvreme odigrati zrelo, protiv veoma motivisanih i opasnih Nišlija (pravi nam velik problem levo krilo Radničkog).
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8876
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 5. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), nedelja 19h

Post by Radoye »

Turija wrote:Gledam prenos na postavljenom linku i slušam reportera Radio Novog Sada, živojina rakića, pa tom čoveku Uprava treba da zabrani ulazak naš Stadion.
I ja zadnjih nekoliko utakmica pratim na ovakav nacin, i tip me nevidjeno nervira, dju**e od coveka!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1627
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: 5. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), nedelja 19h

Post by ogi »

http://www.livestream365.com/sr/vojvodi ... dnicki-nis" onclick="window.open(this.href);return false;

Na ovom linku nema komentatora! :dance2:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Turija
Posts: 10738
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 5. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), nedelja 19h

Post by Turija »

Zadovoljan sam kako smo odigrali, čak i kako je Marić vodio meč i pravio izmene.Bili smo tim koji zna šta hoće. Kad je Nišlijama splasnuo početni motiv, pokazala se razlika u kvalitetu.
PS
A tkzv reporter rakić 85 minuta na Radio Novom Sadu kenja i onda zadnjih 5 minuta (na rezultatu 3:0 za Vošu) vadi fleke.Kad će ga već oterati u penziju i od mikrofona (ovako prenosi 30+, a sad još šušljeca sa protezom, pola ne vidi i (ne)raspoznaje naše igrači)?
Daj čoveče, sklanjaj se.
Sportski uredniče RNS, puštaj mlade ljude da rade taj posao, a ne da ga otaljavaju matori i nerviraju slušaoce RNS 100 postotne navijače Vojvodine (jer drugi vas, znajte, uopšte ni ne slušaju - zna se koje oni prenose slušaju).
Imate li reportera koji može da prenosi utakmicu 90 minuta, kao i programsku šemu bez prekidanja prenosa muzikom?Zar vi stvarno mislite da vam slušaoci prate prenos fudbalske utakmice Vojvodine zbog muzike?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
lazarr
Posts: 817
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 5. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), nedelja 19h

Post by lazarr »

Do prvog gola smo bili lošiji tim na terenu.
Posle gola, sve se promenilo a na kraju je pobeda i premala na osnovu šansi.
Alivodić 2, Laza, Mijat i Puška po jednu gol šansu.
Pekarić ubedljivo najbolji na terenu, kako na svom radnom mestu (odbrana) tako i u napadu (gol i opasan šut u prvom poluvremenu).
Ivanić je odmah iza njega. Gol i učešće u svakoj akciji koja je bila gol ili šansa za gol.
Sve u svemu, ispalo je da je pobeda bila lagana. Treba nastaviti sa dobijanjem ovakvih protivnika i konačno prestati sa gubljenjem bodova u NS od ekipa iz donjeg dela tabele.
Treba sad dobiti Spartak koji je dobro krenuo ali po meni igra najružniji fudbal u JSL.
Pogotovo zbog Pece Kurčubića koji nam je ostao dužan zbog sramnog ponašanja posle utakmice prošle godine.

Publike premalo. Nije opravdanje ni finale u basketu jer se u najdalji deo grada od stadiona dolazi za 15 min.
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: 5. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), nedelja 19h

Post by Mare »

Iskren da budem pribojavao sam se ove utakmice, baš iz razloga koji je gore neko već naveo. Kad god su nam rezultati išli na ruku i kad smo imali neku dobru šansu da se odlepimo od pratioca ili stignemo nekog na tabeli gubili smo bodove protiv slabijih rivala. Međutim momci su na terenu pokazali karakter i odradili ovo kako treba, svaka čast. Sledeća isto tako bitna da se veže 9 bodova i da se blizančićima diše za vrat. Još jednom čestitke i treneru i igračima, 5 kola i 4 pobede zabeležene, nije loše.
limanfkv
Posts: 2842
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), nedelja 19h

Post by limanfkv »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=2MKvNBmNYYs[/video]

Ivanic ima verovatno najbolju kretnju bez lopte ne u klubu, vec u ligi. Ne sumnjam da ce imati jos ovakvih golova. Odlicna partija danas, a cini mi se da se i Mijatovic budi.
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), nedelja 19h

Post by ДушанСП »

Треба похвалити и Раднички који је дошао у Нови Сад да игра фудбал.То неће бити случај са Спартаком и пецом курчубићем.
User avatar
Milan
Posts: 4197
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 5. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), nedelja 19h

Post by Milan »

Nekoliko zaista sjajnih, "ala Barsa", akcija. Cestitke momcima na igri i pobedi! Sledeci je Spale...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 5. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), nedelja 19h

Post by laki »

Neka bude sramota svakoga ko danas nije dosao na utakmicu da podrzi ovaj fenomenalni mlad tim, a da pri tome nije bolestan on ili neko njemu jako blizak pa da je zbog toga morao da ostane kuci. Retko koji drugi razlog moze da opravda izostanak sa tribina nedeljom uvece. Momci su fenomenalni, igraju iznad svojih mogucnosti! Kladionice i novinane nas smatraju favoritima pred meceve, a realno, mi igramo sa decurlijom, i to sa onom decurlijom koju nismo uspeli da rasprodamo jos.

Savrseno vece na stadionu Karadjordje, za ovakve utakmice se zivi i ide na stadion. I sto kaze moj drugar sa tribine komentarisuci danasnju posetu: "Mi smo na Karadjordju a ne na forumu"!
Image
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), nedelja 19h

Post by Helm »

Ne bih komentarisao utakmicu, uglavnom je sve receno.

Ali malo sam se pozabavio statistickim podacima i dosao do sledeceg:
Ovo nam je najbolji start sezone jos od 1998. godine. :mrgreen:
Tada smo u prvih 5 kola takodje imali 4 pobede uz minimalni poraz od zvezde kod kuce. Jedino smo imali malo bolju gol razliku 13:4. Mimo toga, 2008. smo startovali sa 4 pobede u 5 utakmica (ali uz slabiju gol razliku) i tu sezonu smo zavrsili na drugoj poziciji.

I jos jedna stvar, ovo je cetvrta od sedam zvanicnih utakmica na kojoj postizemo tri gola.

Imajuci u vidu da je ovo najuspesniji start sezone u poslednjih 15 godina (skolarci i vecina studenata ni ne pamti bolje), da slavimo stogodisnjicu kluba, da smo nedavno prvi put u u istoriji osvojili kup, i da konacno imamo upravu koju smo zeleli a koja po svemu sudeci radi u interesu kluba (ili barem radi tako da je najmanja razlika izmedju licnih i klupskih interesa) covek bi ocekivao pozitivniju atmosferu medju navijacima i simpatizerima.

Bice da mi, Slaninari, jednostavno odbijamo da budemo zadovoljni. :greenbutt: Ali i to je razumljivo, kao navijacima i simpatizerima Vose, to nam nije u opisu posla. :deal:
ZmagoNS
Posts: 229
Joined: Tue Sep 01, 2009 7:02 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), nedelja 19h

Post by ZmagoNS »

Ivanic, bog fudbala!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9773
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš) 3:0

Post by Voja »

Moram priznati da su me Nislije iznenadile prvih pola sata utakmice,i da nismo vise nego srecno dali taj gol... ko zna kako bi se zavrsila utakmica. Koliko vidim,nama ce ove sezone najtezi protivnik biti nakvasen teren. Za pohvalu je sto smo ponovo dali 3 gola,za pohvalu i iz razloga sto sam uvek govorio da kada das 5 komada,nebitno ti je koga drzih na golu. Za nasu ligu izgleda ce i 3 komada biti dovoljna... Toliko strepim kada nam lopta ide kroz 16m jer je Vanja zakucan na liniju.... pa realno,koja je verovatnoca da na liniji skine 5 od 10 suteva koji idu u okvir gola? Ne znam,ali duuugo nisam ovoliko strepeo zbog golmana Vose. Mislim da to nema veze ni sa neiskustvom,ni sa godinama,jednostavo izgleda decko ima takav stil. Meni to ne uliva poverenje,al ajd... nas je covek. Inace,bas razmisljam nesto,Vosin gol branili golman Celzija,pa golman Mancestera.. svetski zvuci :cheers:

Sto se same utakmice jos tice,drago mi je sto smo pobedili,cak i rezultatski mocno,a u secanju ce mi ostati ona dva Mijatova guranja kroz noge.... lepo,lepo... Turija rece pravovremene izmene ovaj put.Meni samo nekako bilo zao sto je Tumbasevic prvi zamenjen,jer covek na svakom mecu daje sve od sebe,nista manje od Veselinovica recimo.Mada,kad sad razmislim hladne glave,"duvalo je" u prvih pola sata i kod zadnjih veznih i kod stopera...

Pohvalio bih i centrifuge Poletanovica...
Image
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš) 3:0

Post by Grouch »

Krajnje je vreme da nas razni kladionicarski kvazi strucnjaci postede svojih lupetanja u buducnosti.Sve im je sumnjivo,namesteno a oni naravno to znaju i zgrcu pare.Ni to im nije dosta nego jos sire dezinformacije da je utakmica blokirana.Licno sam juce pola sata pred pocetak uplatio i singl i na tiketu.Bez imalo blama ljudi na rodjenom sajtu prakticno pljuju po klubu.Dosta vise s tim,ako vec pravite budale od sebe ne morate i nama ostalima da dizete pritisak.Poseta sinoc dosta losa,naravno raznorazna opravdanja postoje poput oblacnog vremena,blage kisice,verovatno je i vazdusni pritisak bio nepovoljan.Mogu donekle da razumem ljude kojima je dosta ovog naseg fudbala pa su odustali od dolaska na stadion ali mi ovi ostali koji 2-3 puta dodju pa 2-3 puta ne dodju i tako u krug nisu jasni...
User avatar
Milan
Posts: 4197
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 5. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš) 3:0

Post by Milan »

Voja wrote:Toliko strepim kada nam lopta ide kroz 16m jer je Vanja zakucan na liniju.... pa realno,koja je verovatnoca da na liniji skine 5 od 10 suteva koji idu u okvir gola? Ne znam,ali duuugo nisam ovoliko strepeo zbog golmana Vose. Mislim da to nema veze ni sa neiskustvom,ni sa godinama,jednostavo izgleda decko ima takav stil. Meni to ne uliva poverenje,al ajd... nas je covek.
U potpunosti cu se sloziti i zapitati da li je taj rizik koji imamo sa njim na golu vredan 10.000€?
POŠTO OBRAZ ???!!!
Locked