Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
srkins
Posts: 1440
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Uskoro ce taj kup ,to je po meni savrsena prilika da Mojsilovic debituje u zvanicnim mecevima, takodje i da Novakovic dobije znacajniju minutazu malko da vidimo nasa pojacanja. U toj utakmici bi takodje voleo da vidim i neke od sledecih igraca Rockov, Fimic , Popara,Lukovic i Curko .
Vojkan
Posts: 135
Joined: Sat Jun 21, 2014 7:14 pm

Re: Transferi

Post by Vojkan »

Mojsilovica sam gledao prosle sezone Jagodina-Ofk 0/2 ,i na dve prijateljske u Veterniku.
Nisam ovo pisao da bi se nekome pravdao pokusavam da iskreno pisem i iznesem svoje misljenje,a ono je
sasvim drugacije od onog sto ti mislis.Clan sam foruma od 2014.sto ne znaci da si pametniji ako si duze clan niti da se vise razumes niti da vise volis Vosu niti to tvoje clanstvo nesto znaci osim da si sujeten ili jos nesto gore.Zato bar pokusaj da razumes nas *nove* ako mozes ako ne uzivaj i pisi sta ti je volja.
Dukale
Posts: 9
Joined: Thu Aug 07, 2014 12:50 pm

Re: Transferi

Post by Dukale »

Vojkan wrote:Mojsilovica sam gledao prosle sezone Jagodina-Ofk 0/2 ,i na dve prijateljske u Veterniku.
Nisam ovo pisao da bi se nekome pravdao pokusavam da iskreno pisem i iznesem svoje misljenje,a ono je
sasvim drugacije od onog sto ti mislis.Clan sam foruma od 2014.sto ne znaci da si pametniji ako si duze clan niti da se vise razumes niti da vise volis Vosu niti to tvoje clanstvo nesto znaci osim da si sujeten ili jos nesto gore.Zato bar pokusaj da razumes nas *nove* ako mozes ako ne uzivaj i pisi sta ti je volja.
Posto si gledao utakmicu Jagodina-Ofk aj recimi koji je realno trebao da bude rezultat u prvih 45min.i kako je Mojsilovic odigrao tu utakmicu.
Vojkan
Posts: 135
Joined: Sat Jun 21, 2014 7:14 pm

Re: Transferi

Post by Vojkan »

Ovako mozemo 10dana a to mi nije cilj.
Realno ili ne on nije pokazao nista ni tad ni posle,sama cinjenica da je nas bivsi igrac Susnjar prva izmena u napadu Jagodine a on druga meni je dovoljno tebi ako nije uzivaj.Poenta price je da on nije bolji ni od Susnjara a jos manje od G.Ilica.
Dukale
Posts: 9
Joined: Thu Aug 07, 2014 12:50 pm

Re: Transferi

Post by Dukale »

Vojkan wrote:Ovako mozemo 10dana a to mi nije cilj.
Realno ili ne on nije pokazao nista ni tad ni posle,sama cinjenica da je nas bivsi igrac Susnjar prva izmena u napadu Jagodine a on druga meni je dovoljno tebi ako nije uzivaj.Poenta price je da on nije bolji ni od Susnjara a jos manje od G.Ilica.

Mislio sam da se ti malo razumes u fudbal,Mojsilovic nije spic ako nisi znao.
Petrovic.B
Posts: 59
Joined: Mon Dec 05, 2005 4:11 pm

Re: Transferi

Post by Petrovic.B »

Resenje za napad FKV PATRICK FRIDAY EZE

http://www.webtv.rs/play/70700/jsl-2014 ... ladost-1:2" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.transfermarkt.co.uk/patrick- ... ler/221118" onclick="window.open(this.href);return false;

Drogba za JSL ligu :deal:
student
Posts: 90
Joined: Sat Dec 21, 2013 12:51 pm

Re: Transferi

Post by student »

Petrovic.B wrote:Resenje za napad FKV PATRICK FRIDAY EZE

http://www.webtv.rs/play/70700/jsl-2014 ... ladost-1:2" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.transfermarkt.co.uk/patrick- ... ler/221118" onclick="window.open(this.href);return false;

Drogba za JSL ligu :deal:
Strasan igrac, nas je u Lucanima razbijao.
Sportski direktore evo zadatka.
User avatar
Stexman
Posts: 2573
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

student wrote: Strasan igrac, nas je u Lucanima razbijao.
Sportski direktore evo zadatka.
Jako strasan, za 4 sezone odigrao 12,utakmica i dao 3 gola. Bicu skroman pa cu reci da bih ja dao bar 4 :)
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Transferi

Post by Dejan »

Teško je igrača koji ima 21 godinu oceniti prema statistici u prethodne četiri sezone. Dobar potencijal, samo ako mu neko "smiri" glavu.
student
Posts: 90
Joined: Sat Dec 21, 2013 12:51 pm

Re: Transferi

Post by student »

Stexman wrote:
student wrote: Strasan igrac, nas je u Lucanima razbijao.
Sportski direktore evo zadatka.
Jako strasan, za 4 sezone odigrao 12,utakmica i dao 3 gola. Bicu skroman pa cu reci da bih ja dao bar 4 :)
Po onome sto sam ja video vrlo je dobar , a to gde je pre igrao i koliko nije me ni zanimalo pa nisam obracao paznju. Treba ga malo ispratiti :)
A po tome kakva nam je liga verujem da bi ih dao i vise od 4 ;)
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

S obzirom da je tek potpisao za Lucane a da je mlad igrac, ne verujem da mu istice ugovor za manje od 3 godine. Tako da to nije realna opcija.
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Transferi

Post by Matador »

Patrick Friday Eze ima ugovor na dve godine, malu platu i nekog teletabisa nepoznatog za menadzera.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Transferi

Post by Dejan »

Crni Petko ponovo strelac za Mladost.
Pogledajte koliko je razocaran sto nije dobio loptu na kraju klipa :D

http://www.sportnetwork.rs/play/70831/j ... -borac-2:1" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3981
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Ilić je po svemu sudeći poslat na novu pozajmicu. Nakon superligaškog Radničkog 1923, naredna stanica mu je izgleda srpskoligaški karavan i beočinski Cement.

Zilkić već igra za naše omladince.

Neko je spominjao da Asaniju treba da se pruži šansa, a on igra za sada sasvim solidno na pozajmici u Slogi iz Temerina.

Stanje na sajtu što se tiče igračkog kadra je katastrofalno... Ne znamo ko nam je registrovan, ko je u klubu, i da li i gde su nam igrači na pozajmicama... Klub se, čini mi se, kreće u dobrom smeru ali je zato ZVANIČNI sajt još uvek zaglavljen u vremenu stroge cenzure...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9755
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Meni se na osnovu 20 minuta protiv nas veoma zanimljivim ucinio onaj Popara iz Nisa.Dva lepa suta sa distance,ocigledno se ne libi,a evo vec ovo kolo je dao i gol za Nislije.Ko je taj igrac uopste!?
Image
Post Reply