Kup Srbije - sezona 2014/15

User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3981
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: Trepča-Vojvodina 0:1

Post by Rabba »

Potencijalni protivnici:

OFK(žreb), Radnički 1923(žreb), Rad(žreb), Sloboda(kod nas), Metalac(žreb), Sloga Petrovac na Mlavi(kod nas), Proleter NS(kod nas) i Inđija(kod nas).
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: Trepča-Vojvodina 0:1

Post by Helm »

Andreyos wrote:Živković mora da je gadno zgrešio čim nije uvršten u tim ni protiv Trepče...
Koliko sam cuo, povredjen je.
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: Trepča-Vojvodina 0:1

Post by Matador »

Zivkovic je povredjen. Cemu prozivanje Ivanica? Nazivati ga alkosom i slicno na Kosovu? Ruzno i bez smisla.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: Trepča-Vojvodina 0:1

Post by Neizlecivi »

Matador wrote: Cemu prozivanje Ivanica? Nazivati ga alkosom i slicno na Kosovu? Ruzno i bez smisla.
Ko ga je prozivao i zasto?
Ako vec imate neke informacije, pogotovo ti Matadore, daj podeli ih sa nama, nemoj samo pitanja lupati ovako... Ili sam ja mozda nesto propustio da procitam ili vidim :mrgreen:
Ponosan!
Posts: 78
Joined: Mon Feb 21, 2011 11:44 am
Location: Karadjordje

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: Trepča-Vojvodina 0:1

Post by Ponosan! »

Od reci do reci napisi sta mu je receno i na koji nacin na utakmici u Zvecanu.
Kad vec silis nesto, sili do kraja i napisi, pa ce ti se objasniti, ovako mozes da nastavis da prdis u prazno, pokusavajuci da unistis svojim piskaranjem sjajnu atmosferu medju navijacima i igracima, kao i odnose istih...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4818
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: Trepča-Vojvodina 0:1

Post by gospodinFKV »

Sve i da je istina, trebalo bi to da shvati kao kompliment, jer je i kao ''takav'' doktor fudbala za 90% lige :devil:
the firm liman
Posts: 13
Joined: Fri Nov 08, 2013 7:55 pm

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: Trepča-Vojvodina 0:1

Post by the firm liman »

Matador wrote:Zivkovic je povredjen. Cemu prozivanje Ivanica? Nazivati ga alkosom i slicno na Kosovu? Ruzno i bez smisla.
Ružno, bez smisla i ogavno je videti kako neko pokušava da ubaci zlu krv medju navijače Vojvodine. Težak si ti provokator druže. Ne znam ko te pujda, ali da zeliš dobro klubu i navijačima - ne želiš.
Nadam se samo da to shvataju i ljudi koji čitaju tvoje postove na forumu.
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1627
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: Trepča-Vojvodina 0:1

Post by ogi »

the firm liman wrote:
Matador wrote:Zivkovic je povredjen. Cemu prozivanje Ivanica? Nazivati ga alkosom i slicno na Kosovu? Ruzno i bez smisla.
Ružno, bez smisla i ogavno je videti kako neko pokušava da ubaci zlu krv medju navijače Vojvodine. Težak si ti provokator druže. Ne znam ko te pujda, ali da zeliš dobro klubu i navijačima - ne želiš.
Nadam se samo da to shvataju i ljudi koji čitaju tvoje postove na forumu.
:!: :!: :!:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
1892
Posts: 1063
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: Trepča-Vojvodina 0:1

Post by 1892 »

ogi wrote:
the firm liman wrote:
Matador wrote:Zivkovic je povredjen. Cemu prozivanje Ivanica? Nazivati ga alkosom i slicno na Kosovu? Ruzno i bez smisla.
Ružno, bez smisla i ogavno je videti kako neko pokušava da ubaci zlu krv medju navijače Vojvodine. Težak si ti provokator druže. Ne znam ko te pujda, ali da zeliš dobro klubu i navijačima - ne želiš.
Nadam se samo da to shvataju i ljudi koji čitaju tvoje postove na forumu.
:!: :!: :!:
Mislim da je vreme da administracija reaguje na neki nacin jer ovo vec prevazilazi sve granice.
Come on you Reds!
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: Trepča-Vojvodina 0:1

Post by Matador »

Vidim javljaju se ljudi koji nisu odradili gostovanje. Tvrdite da Comiju za vreme utakmice jedan pojedinac nije dobacivao nista u vezi alkohola? Ako vec niste isli proverite kod onih sto su isli ili kod igraca. Pa tek onda lupajte plus sa rednim brojem bespotrebnog upisa. Bilo je i bivsih navijaca na stadionu :) Nije lepo napadati sopstvene igrace, a ponajmanje najboljeg igraca tima.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9755
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: Trepča-Vojvodina 0:1

Post by Voja »

Ne znam zasto se Matador shvata kao provokator? Ocigledno je da decko poseduje informacije iz prve ruke,e sad njegov je stil kako ce nam ih prezentovati!? On to radi tako sto eto kao postavlja nam pitanja na koja ustvari odmah daje i odgovor. Mnogo ljudi sa ovog foruma ima informacije iz "prve ruke",ali ih prezentuju na neki drugi nacin. Neki samo kazu da znaju,ali izbegavaju svaku dalju pricu,neki kao i Matador postavljaju pitanja,ali njihova pitanja nikome ne smetaju,neki kao Andjus :greenbutt: - sve ce reci sledeceg utorka i u sledecoj emisiji.... :mrgreen: Sve u svemu,vecina forumasa se drzi bontona i mislim da apsolutno nema nikakvih osnova za izricanje disciplnske mere (.... nas sve Raka Djurovic :greenbutt: )
Image
User avatar
Milan
Posts: 4188
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: Trepča-Vojvodina 0:1

Post by Milan »

Matador wrote:Bilo je i bivsih navijaca na stadionu :)
Ja nisam cuo da su presli da navijaju za neki drugi klub, te nije u redu da ih tako oslovljavas. Isto tako, treba da znas da su se ovde javili ljudi koji su gostovanje odradili, pa iskuliraj ta prozivanja.

Sto se ostalog tice, vec sam jednom napomenuo da ne vidim nista lose u postavljanju Matadorovih pitanja, bez obzira na to sto odgovor ovde nece dobiti. Pritisak treba da je konstantan, ali i on mora isfiltrirati informacije do kojih dolazi, pre nego sto krene sa napadima...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Ponosan!
Posts: 78
Joined: Mon Feb 21, 2011 11:44 am
Location: Karadjordje

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: Trepča-Vojvodina 0:1

Post by Ponosan! »

Kad sam ja to TVRDIO da mu niko nije nista rekao?
Molio bih te OPET, da od reci do reci napises sta je Ivanicu receno i na koji nacin.
Takodje bih te zamolio OPET da napises njegovu reakciju, a ne jos uvek da prdis u prazno!
To koliko ti znas sta se desava se moze zakljuciti iz tvojih postova, najupuceniji si, a veze sa vezom nemas, evo ja cu ti prvi napisati nije mu jedan pojedinac dobacio, nego dvojica.
Kad si vec bio na gostovanju ( :mrgreen: ) molim te odgovori mi na pitanja, takodje mi posalji privatnu poruku sa imenima njih dvojice.
Kad kazes na stadionu, da li mislis u delu medju navijacima Vojvodine? Jer ih ja nisam tu video! Pa opet, ti ljudi ce za razliku od vecine sa ovog foruma uvek otici na gostovanje da gledaju Vosu.
Presele su mi vec tvoje sifrovane poruke...


PS: Mozes kao i obicno da uzmes telefon u ruke i da saznas sve sto sam te pitao ovde...

Vojo sta ti znaci informacija iz prve ruke? Matador postavlja pitanja jer ne zna da li je u pravu, nego zna neke poluinformacije, ja sa druge strane postavljam pitanja, jer mi je preko glave provokatora, koji je veliki poznavalac situacije u klubu, oko kluba, oko grupe, odnosa izmedju navijaca, odnosa izmedju igraca, odnosu izmedju igraca i navijaca...

Milane, da li stvarno mislis da je to filtriranje informacija?
Matador wrote:Nije lepo napadati sopstvene igrace, a ponajmanje najboljeg igraca tima.
Inace, za ovo bi trebao da dobijes takvu bananu...
User avatar
Turija
Posts: 10717
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: Trepča-Vojvodina 0:1

Post by Turija »

Milan wrote:Sto se ostalog tice, vec sam jednom napomenuo da ne vidim nista lose u postavljanju Matadorovih pitanja, bez obzira na to sto odgovor ovde nece dobiti. Pritisak treba da je konstantan, ali i on mora isfiltrirati informacije do kojih dolazi, pre nego sto krene sa napadima...
+1
Slažem se sa Milanom i sa Vojom.
Meni ne smeta pisanje Matadora, naprotiv, mislim da ima dosta pouzdane informacije i otvara pitanja koja treba rešavati, a na neki način se i ja sam informišem o postojećem stanju u našem Klubu, čak i ako niko ne odgovori Matadoru.
Kad mu neko, od viđenijih, u Klubu (ili od forumaša) direktno, odnosno indirektno odgovori, situacija postaje mnogo jasnija.Ja sam, pak, najzadovoljniji kada Matador dobije odgovor da je uočeni problem rešen (ili je rešavanje problema u toku, sa razumno datim vremenskim rokom).
Istina, Matadoru ponekad zafali malo bolji filter, kako napisa Milan.
Ljudi u rukovodstvu Vojvodine su na javnim funkcijama (još uvek - dok se ne privatizujemo, a na neki način i onda) i navijači imaju pravo da se interesuju i pitaju o aktuelnom stanju u klubu za koji navijaju.
Evo i sada, slučaj sa Ivanićem, ipak, nije izmišljen.Očito je da Grupa nije provocirala momka, ali je bilo individualne provokacije upućene našem, trenutno možda i najboljem, igraču.Ostaje pitanje zašto?
Ako je to istina, ne treba pitanje gurnuti pod tepih, ali ni dramatizovati, već staloženo rešavati.
Lično (intuitivno) mislim da je u pitanju provokacija i destabilizacija mladog Ivanića, a time i rezultata i igre naše Voše - zato smatram da je Matador na vreme signalizirao opasnost i da ga ne treba zbog toga napadati.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: Trepča-Vojvodina 0:1

Post by severozapad »

Nisam bio na gostovanju ali ovakvih provokacija ima i na domaćim tekmama kada limanci "prozivaju" Bobu. Pretpostavljam da je tako nešto bezazleno i veća je destabilizacija pravljenje slona od mrava. Možeš misliti što mu je neko dobacio nešto za cugu, pogotovo ako je dobro odreagovao.
Možda je i Smiljaniću neko dobacivanje sa tribine moglo više da znači nego to što su pokušavali da urade interno u klubu.
Locked