Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Locked
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9763
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Voja »

Auuuuuu..... kakav spektakularan gol u Novom Pazaru :lala:

A i inace u nasem prvenstvu ima super golova,da se ne postidimo
Image
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by johnny »

Kakav šljam se nakotio tamo...

http://www.e-novine.com/sport/sport_plu ... Gavri.html" onclick="window.open(this.href);return false;

i još jedan link da vam lepše počne dan

http://www.kurir-info.rs/sport/fudbal/o ... ak-1577543" onclick="window.open(this.href);return false;

:shit: :shit: :shit:
Stefke
Posts: 324
Joined: Thu Sep 12, 2013 10:50 am
Location: Клиса

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Stefke »

http://www.zurnal.rs/fudbal/zvezda/6661 ... i-u-zvezdi" onclick="window.open(this.href);return false;

Брат нашег Бабића :rage:
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Dejan »

Mondo wrote:JSL (8. kolo): Tri prenosa narednog vikenda

Pred dvonedeljnu pauzu zbog termina rezervisanog za reprezentacije odigraće se još jedno kolo Jelen Superlige.

Većina utakmica igraće se u subotu, dok je za nedelju zakazan samo jedan meč: gostovanje partizana u Lučanima, koje se igra dan kasnije zbog učešća crno-belih u Ligi Evrope (u četvrtak u Grčkoj protiv Asterasa).

Sa tri stadiona biće obezbeđeni TV prenosi, dva na Areni Sport i jedan na Prvoj.

Subota:

Radnički Niš - Čukarički (15.00)
Radnički 1923 - Rad (15.00)
OFK Beograd - Donji Srem (15.00)
Jagodina - Borac (15.00)
Spartak - Napredak (15.00)
crvena zvezda - Voždovac (18.00, Prva)
Vojvodina - Novi Pazar (19.00, Arena Sport 1)

Nedelja:

Mladost Lučani - partizan (15.00, Arena Sport 1)

TABELA: crvena zvezda 19, partizan (-1) 18, Vojvodina 18, Spartak 13, Čukarički 12, OFK Beograd (-1) 11, Donji Srem 11, Novi Pazar 10, Mladost 10, Borac 8, Rad 7, Jagodina 5, Radnički 1923 4, Napredak 3, Radnički Niš 3, Voždovac 3.
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8869
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Radoye »

O ACABima sve najgore, ali da je Srbija makar i P od Pravne Drzave policija bi morala pohapsiti pomagace izgrednika - u ovom slucaju igrace crvenog :shit: i oni bi morali bii procesuirani isto kao sto bi bio bilo ko od nas ako bi ucinio isto.

No kao sto znamo u Srbiji su svi ravnopravni samo su neki malo ravnopravniji od ostalih, pa tako i ovo prolazi...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by ДушанСП »

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... w.facebook" onclick="window.open(this.href);return false;
fare
Posts: 2810
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by fare »

Ljudi moji mi smo jedini do sada pobedili(zgazili) lažnog 100 godišnjaka od tada više nemaju poraz ako se ne varam a mi ih po igri već preselili u 2 ligu znači stvarno smo jaki ove godine .
User avatar
N13
Posts: 2054
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by N13 »

fare wrote:Ljudi moji mi smo jedini do sada pobedili(zgazili) lažnog 100 godišnjaka od tada više nemaju poraz ako se ne varam a mi ih po igri već preselili u 2 ligu znači stvarno smo jaki ove godine .
I dalje stojim pri stavi da je lazni stogodisnjak najjadnija ekipa u ligi i da odavno zasluzuju drugu ligu. Ne toliko po igrama ove sezone, ali definitivno zbog prosle sezone. I oni i Rad su trebali u drugu ligu. E sad sto Terzic i kompanija to lako srede, to je druga stvar. I kad smo vec kod Terzica, kako on moze biti predsednik 2 kluba... u istom rangu? Sukob interesa? Ko je on da na suspenziju saveza odgovara "ne dotice me" i sutradan se pojavi na poslu... i to ne u jednom, nego u 2 kluba? Sta je on, neki novi Arkan?
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by ДушанСП »

Лажни стогодишњак је сакупио довољно бодова да може комотно да се склони и једном и другом близанцу,а то ће се видети већ након одигране заостале утакмице с партизаном.Ми смо их отресли са 30% снаге,а требали су добити још једно пет комада,међутим играли су без пет играча,мада би их очеткали опет,али можда не тако убедљиво.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9763
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Voja »

ДушанСП wrote:Лажни стогодишњак
Pogledati od 55.minuta pa narednih 10-ak minuta

[video]https://www.youtube.com/watch?v=LrWNSKsAyZw[/video]
Image
User avatar
Turija
Posts: 10728
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Turija »

Ta priča bi trebala da krene u medijima, ako se misli dobro domaćem fudbalu.
Andjus je započeo temu sa Vojvodinom i OFK (gde kao navijač OFKe priznaje da klub nije stogodišnjak), kao velikim klubovima, sa velikim igračkim imenima, za koje javnost možda zna dve reči ili ni toliko, dok o igračima, čak i bezvenjacima, blizanaca javnost je informisanana svakodnevno na XY strana - kako su spavali , šta su sanjali, šta su doručkovali i sl.
Priča o velikim igračima iz drugih klubova je tabu tema bg medija (a drugi gotovo da i ne postoje, kao ni sportski klubovi).
Andjus je otvorio i pitanje zašto Vojvodina ne napadne Titulu, zašto ne napravi medijski bum? Nije to stvar mentaliteta (kako je Živadinović odgovorio - a nije ni tačno da je Živadinović apolitičan trener - kako je rekao sam za sebe.Možda sada jeste, ali ranije nije bilo baš tako).
Vojvodina je, ne svojom voljom, na svim poljima zatvorena i nema mehanizme za medijski proboj.Ima samo relativnu i kratkotrajnu mogućnost da napravi, svojom umešnošću, radom i znanjem, odličan tim, koji će na našu žalost kratkotrajno iskočiti na fudbalskom terenu, na iznenađenje ,,na lovorikama" uspavanih blizanaca i medija.Eventualno ,,igrati samo jedno leto", dok se stvari ne vrate u šemu i pod kontrolu.
Kad god smo nešto osvojili (ili nam se to nije dozvolilo, kada smo bili najbolja ekipa), razbucani smo.Realno, trebali smo imati nekih 10ak trofeja (što Titula, što Kupa).A sta mislite da smo ih npr osvojili, koliko bih ih još pridodali na tu brojku?
Da li će se u budućnosti nešto promeniti?Postoji mogućnost, jer sada daleko više ljudi vidi nepravdu i Klub mora biti još angažovaniji i jači na tom polju.Podrška Voši raste (ne samo kod njenih navijača) i moramo iskoristi tu novu klimu da Klub postavimo tamo gde mu je mesto od davnih dana. :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by ДушанСП »

Чак ни Анђус незна неке ствари :D Тај Металац о коме говори који је основан 1945,није ОФк него се Металац фузионисао са још неким клубовима успут и тако је настао ОФК Београд 1957.
Иначе ако партизан не затвори утакмицу данас очекујем и његов кикс,јер одавно нисам видео да је неко неког онако надиграо ка што је њих Атромитос
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Tony Starks »

N13 wrote:Ko je on da na suspenziju saveza odgovara "ne dotice me" i sutradan se pojavi na poslu... i to ne u jednom, nego u 2 kluba?
"Priznajem samo sud svoje partije."
Turija wrote:Andjus je započeo temu sa Vojvodinom i OFK (gde kao navijač OFKe priznaje da klub nije stogodišnjak)
Anđus je cigojner, a ovo ''mi OFKovci'' mu je izgleda neka nova faza u koju je juče ušao, baš da vidimo koliko će da ga to drži, što je najjače on se ozbiljno uživeo u to kao da je zagriženi navijač OFK od pamtiveka. :rolll:

A najjače je što pokušava da nama uvali Bata Živu kao trenera ili bar ''savetnika''. :mrgreen:
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by ДушанСП »

Ови гробари немају појма,и не могу да верујем да су дали гол.Лучани да играју мало храбрије спаковали би им два комада лагано,а сад ће да изгубе.Али очекујем да их отресемо кад дође време,јер немају појма.
Locked