Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Locked
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2683
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Grof Žekula »

За оне који то хоће да виде и (по)чују!!!

http://www.sportnetwork.rs/play/71181/k ... recoj-ligi" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by tulip »

Grof Žekula wrote:
За оне који то хоће да виде и (по)чују!!!

http://www.sportnetwork.rs/play/71181/k ... recoj-ligi" onclick="window.open(this.href);return false;
Mene ovo toletovo-terzicevo prepucavanje plasi. Podseca me na prepucavanje covica i vujosevica. Sad ce poceti da se prozivaju kome je vise, a kome manje drzava udelila. Molice i prosice za milostinju, a za to vreme ce se neki klubovi tiho ugasiti. Evo, vec u kosarci nigde nema Hemofarma i Radnickog KG, a do pre godinu-dve su harali Evropom. Za njih nema para, a za blizance ce da bude pa makar u fudbalu-kosarci morali samo oni da ostanu!
DAJ GOL!!!
ssnigd
Posts: 3391
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by ssnigd »

Radnicki KG je zapravo i Hemofarm, nesto slicno kao Beobanka i mi.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
limanfkv
Posts: 2842
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by limanfkv »

tulip wrote:
Grof Žekula wrote:
За оне који то хоће да виде и (по)чују!!!

http://www.sportnetwork.rs/play/71181/k ... recoj-ligi" onclick="window.open(this.href);return false;
Mene ovo toletovo-terzicevo prepucavanje plasi. Podseca me na prepucavanje covica i vujosevica. Sad ce poceti da se prozivaju kome je vise, a kome manje drzava udelila. Molice i prosice za milostinju, a za to vreme ce se neki klubovi tiho ugasiti. Evo, vec u kosarci nigde nema Hemofarma i Radnickog KG, a do pre godinu-dve su harali Evropom. Za njih nema para, a za blizance ce da bude pa makar u fudbalu-kosarci morali samo oni da ostanu!
To je to, a profitirace menadzeri i njihovi klubovi. Kad se vec vuce paralela, primera radi KK MegaFrizura Miska Raznatovica.
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Tony Starks »

tulip wrote:Za njih nema para, a za blizance ce da bude pa makar u fudbalu-kosarci morali samo oni da ostanu!
Sreća u nesreći je da je ova trula država toliko blizu bankrota da ni silne partijske parazite u javnom sektoru više ne može da plaća, tako da teško da će i cent ostati za dva topčiderska zločinačka udruženja.
ssnigd wrote:Radnicki KG je zapravo i Hemofarm, nesto slicno kao Beobanka i mi.
Radnički je preuzeo subjektivitet KK Lajons iz Vršca, a ne Hemofarma (dva sasvim različita vršačka kluba). Hemofarm se danas zove KK Vršac od kad ih je fabrika Hemofarm otkačila kao generalni sponzor (sad im je sponzor upravo Swisslion koji je bio sponzor Lajonsima pre nego što su postali Radnički).
ssnigd
Posts: 3391
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by ssnigd »

Tony Starks wrote:
ssnigd wrote:Radnicki KG je zapravo i Hemofarm, nesto slicno kao Beobanka i mi.
Radnički je preuzeo subjektivitet KK Lajons iz Vršca, a ne Hemofarma (dva sasvim različita vršačka kluba). Hemofarm se danas zove KK Vršac od kad ih je fabrika Hemofarm otkačila kao generalni sponzor (sad im je sponzor upravo Swisslion koji je bio sponzor Lajonsima pre nego što su postali Radnički).
Hvala na inu i korekciji, bio sam ubedjen da je u pitanju Hemofarm.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by ДушанСП »

Јесте да није тема српска кошарка,али у њој је било толико фузије,промена имена,позајмљивања имена,преузимања туђих дугова,гашења клубова,итд.Ниједан клуб у Србији више није оно што је био приликом оснивања.
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by ДушанСП »

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=911045" onclick="window.open(this.href);return false; :P
User avatar
N13
Posts: 2054
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by N13 »

Zasto imam neki los osecaj da ako Babic ode na zimu.... :?
srkins
Posts: 1440
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by srkins »

samo on ne ,radije bi gledao Milka svaku utukmicu nego ovo grobarsko :shit:
Stefke
Posts: 324
Joined: Thu Sep 12, 2013 10:50 am
Location: Клиса

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Stefke »

N13 wrote:
Zasto imam neki los osecaj da ako Babic ode na zimu.... :?
Бабић нам је реално једини "заменњив" играч ког имамо, тј његова позиција.... у случају његовог одласка улази Раша Панков.
Овај алкос се не враћа ни у лудилу.....
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3984
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Rabba »

Sve i da postoji volja u klubu da se vrati, ozbiljno sumnjam da bi njegova plata bila prihvatljiva za nas... Tako da ne treba ni razmišljati u tom pravcu.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
fraxmanutd
Posts: 201
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by fraxmanutd »

Не знам зашто али мени све смрди да ће у Доњи Срем, да се утопи са старом екипом :greenbutt:
Банат цео, црвено бео!
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by budababa »

http://mondo.rs/a736022/Sport/Fudbal/Tr ... tizan.html

Klasičan primer neuzvraćene ljubavi. Šmrc...
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Petrovic.B
Posts: 59
Joined: Mon Dec 05, 2005 4:11 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Petrovic.B »

Image

Svi u Čačak!!!
Locked