11. kolo: Partizan-Vojvodina 1:0

Locked
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3857
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 11. kolo: Partizan-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Red Marquis »

Titulu nikad nisam ni očekivao, ali ako treba hiljadu puta ću reći - za mene su Evropa i mečevi protiv blizanaca jedina merila. A na svim tim testovima ste bili MLAKI. Ne trebaju mi pobede, ali mi treba da ujedate i grizete u MESO. A vi samo što gaće niste skinuli večeras...
Gaćinović me nervira užasno, najgori protiv cigana, najgori i danas. Sem Vanje i Nine svi loši, preloši. Nemamo vezu i tu je ključni problem Tumba i Mare nisu bili dovoljni, a ni nemamo nikog da nam stvori prevagu. Poletanović da ode kod ovog iz groblja da uči kornere da izvodi.
A povrh svega i poprilično loše navijanje, na koju je verovatno uticala i mlitava igra naših. Vidimo se protiv DS-a.
Io odio Belgrado
User avatar
Turija
Posts: 10708
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 11. kolo: Partizan-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Turija »

Nije stvar u tituli, stvar je u realnoj borbi za nju.
Naravno da bi bilo daleko lakše da imamo prirodnu podršku od gore navedenih faktora, ali teren je teren i ako imaš kvalitet, dokazaćeš ga na njemu.Jasno je meni da formalno ne možemo osvojiti titulu, ali možemo napraviti tim i igrače koji će biti do kraja prvenstva u realnoj borbi za vrh (iako ga neće osvojiti, biće moralni pobednici i stvoriće ekipu koja može zapaženije da se takmiči u Evropi).
Ovako ćemo samo dočekati da nam igrači postanu igrači tek kad odu u inostranstvo i da ne spomenu matični klub ni u jednom intervjuu za domaću štampu.To se Vošinoj generaciji 50ih (prošlog veka) nije moglo desiti, a nisu ni onda imali bog zna šta u odnosu na ,,veliku četvorku", ali su igrali fudbal za respekt i za Vojvodinu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 11. kolo: Partizan-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Neizlecivi »

Previse smo mi(navijaci) poleteli... Ipak je ovo sasvim mlad tim, ne treba im uzeti za zlo, ali realno su morali pruziti vise... Nadam se da ce nas podici povratak Ivanica, jer nam fali zaista. Jos jednom moram naglasiti, od momaka ove sezone ne ocekujem bukvalno nista! Trazim samo pozrtvovanje i znoj. Do sada su nam pruzili mnogo toga sto nismo ocekivali, jos im eto treba tog iskustva za ovakve tekme. Gol ko gol, necu da pravim famu oko ofsajda, ali je zaista sramota to sto se u svakom kolu ove jsl napravi makar 5 velikih sudijskih gresaka. A Skule, stara tico... Kako je mangup proslavio gol telefonirajuci :wink: ...
Mi mnogo vise treba da se okrenemo nama. Od navijaca do igraca. Ne dozvolite da nam ova tekma otera ljude u depresiju, koja i ovako kao da vlada na stadionu. Ova tri boda su ista tri kao protiv Donjeg Srema sledeceg vikenda. Treba mladicima pruziti podrusku, jer po meni danas je Laza jedini bas bas los bio. Elem, docice to sve na svoje. Momci hrabro!
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: 11. kolo: Partizan-Vojvodina, nedelja 19h

Post by tulip »

Na žalost, večeras sam kao navijač bio akter jedne klasične, tragične, srpske, fudbalske utakmice.
Tragični su bili malobrojni navijači, nekvalitetni igrači i lopovske sudije.
DAJ GOL!!!
vdn slaninar
Posts: 1014
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 11. kolo: Partizan-Vojvodina, nedelja 19h

Post by vdn slaninar »

Mene je posle ovakve igre sramota komentarisati sudjenje.Protiv blizanaca mora da se igra agresivno,bezobrazno,na noz i samo tako mozemo da pobedimo.Sudija moze da nas pokrade ali ne moze da nam zabrani da trcimo i kidamo.Slabo smo trcali,lose se kretali,ne kazem da se nisu borili ali to mora mnogo vise,to im zameram.
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: 11. kolo: Partizan-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Daljac »

На свим пољима смо подбацили, и по свему ову утакмицу треба одмах сврстати у фолдер за заборав. Нисмо два паса повезали тачна, ни један прекид нисмо честито извели, сами смо себи украли бар 10 минута ефективне игре властитим глупостима по терену, и нисмо заслужили ни бод да донесемо кући.

По мојој процени, са северне трибине ЈНА, викао сам да је офсајд истог тренутка када је шлулетић примио лопту и кренуо га голу, и ништа ме неће убедити у супротно, знам шта сам својим очима видео, а нек Јеленово око, Црна тачка, Неша, Рака и Спира мисле шта год им је речено да мисле.

Свака част данас за пружено само Вањи и Пекарићу, остали су ме разочарали. Пали смо са првог на треће место, и сад кад се надувани балон притиска престоничких медија издува, у преосталим утакмицама ове јесени (Доњи Срем код куће, Рад на Врачару, Чукарички код куће, Раднички у Крагујевцу) треба опуштено показати оно што знамо и освојити максимум бодова и чекати да неко други покаже зубе и муда топчидерским близанцима, јер ми то ове јесени нисмо урадили.
User avatar
Milan
Posts: 4182
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 11. kolo: Partizan-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Milan »

Turija wrote:Ali kako imati obraza i najaviti žalbu, posle onakvog debakla i odnosa igrača prema igri i protivniku (samo što ih u d... nisu ljubili :frown: ), a naročito prema svom Klubu koji ih plaća i koji ih afirmiše.
Tako se derbi (ma kakav on bio) ne igra.U derbiju su igrači i ekipe ravnopravni takmaci, a ne ponizni mentalni pigmeji, koji će se sutra hvaliti društvu : ,,e dodirnuo sam sinoć Sašu Ilića, Lazovića.." kao da su u pitanju neke Svete krave.Jedno je biti sportista i sportski se izviniti suparniku za prekršaj, a sasvim drugo je uvlačiti se u d.... i jedva čekati kraj meča i da se ide kući (jer dovoljno je to što smo bili u Bg na pašnjaku i ostvarili dečačke snove).
Igrali smo, i ponašali se, sramno snishodljivo, sramno da sramnije ne može biti.Isto kao i letos u Ns protiv drugog blizanca,
:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:


Ni slucajno da je neko napisao kako smo razmazeni, kako smo do juce dizali igrace u nebesa, a sada ih posle jednog poraza blatimo... Nije problem izgubiti, problem je skinuti gace i naguziti se, kao sto smo uradili veceras, i kao sto smo ucinili protiv crvenog blizanca. Da smo poginuli na terenu i izgubili, siguran sam da niko rec ne bi rekao. A ovako... Jako mi smrdi da smo se sklonili obema kuckicama, kako se nikome ne bi zamerili...

Sudija je bio uzasan, ali to neumanjuje cinjenicu da su nas grobari razguzili!

Mozemo mi pricati kako su bitniji mecevi sa "manjim" protivnicima, ali meni je najvaznije od svega da sljamu pokazemo zube i da ginemo protiv njih. A igraci su danas igrali kao najvece pickice! Crni cak nisu ni krali vreme... Decaci pored terena su lopte odmah dodavali, sve tri njihove izmene su istrcavale van terena, dok se veliki Slaninar-Boba setao napolje(?!), kao da mi vodimo...

I onda se iz kluba zale na posetu... Aha, doci ce vam neko osim nas idiota...

SRAM DA VAS BUDE KLOŠARI!!!!!!!!!!!!!


Edit: Maricu, kepec ti se posrao po glavi i pokazao kako treba postaviti igru i motivisati igrace...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: 11. kolo: Partizan-Vojvodina, nedelja 19h

Post by tulip »

Ajde što kritikujemo naše, ali ne vidim razlog što veličamo partizane?
DAJ GOL!!!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3857
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 11. kolo: Partizan-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Red Marquis »

tulip wrote:Ajde što kritikujemo naše, ali ne vidim razlog što veličamo partizane?
Ko ih veliča?
Nisu nam oni skinuli gaće već mi sami.
Io odio Belgrado
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: 11. kolo: Partizan-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Grouch »

Voja wrote:
Turija wrote:Zašto je u jelenovom oku povučena onako debela linija za tumačenje da je škuletić bio u ofsajdu :?:
Kome ona treba takva :?:
Ti se i dalje cimas? NNismo imali sut na gol za 90 minuta,prvo poluvreme ni centar nismo presli. Bas me briga ofsajd ili ne.Zasluzeno su pobedili i kraj.I mi smo prosli put zasluzeno odneli bod iz diskutabilnog penala i sad nam se vratilo. I da nije bio ofsajd i da je ostalo 0:0,posle ovakve igre opet bi me bilo sramota izaci na ulicu sutra. Covece raspala Jagodina,i OFK kojeg smo pocepali samo tako su igrali fudbal protiv Partizana,samo mi indijanci... ma strasno
Nisam imo nameru da komentarisem dok se glava ne ohladi ali kad sam video ovakve "pljujem sam po sebi" komentare nisam mogao da cekam.Umesto da dignete kuku i motiku zbog teskog kriminala i otimacine,gde nam daju gol iz ofsajda ko vrata,da ne spominjem bolestan kriterijum,vi trubite kako su zasluzeno pobedili???Posaljite im cvece i cestitku.Jeste,odigrali smo lose a sta su oni igrali?Jel su imali 100 sansi il su imali 4-5 i to manje vise sve sutevi sa distance?Jel su imali bolju sansu od nase kad nam je izbacena lopta sa gol linije?Ja se bas i ne secam.Cak da su imali 100 sansi a mi da nismo pola presli jel to znaci da treba da nas onako pokradu?Ja mislim da takav nenormalan mentalitet pljuvanja po samom sebi ne postoji nigde na svetu osim ovde.
Sto se tice igraca,ne zameram im losiju igru ali su se ponasali kao da ne smeju popreko da pogledaju igrace onih zlikovaca a kamoli da pokazu zube.A zna se da se njihova taktika debelo i zasniva na bezobrazluku,muljanju,pederluku svake vrste...Kulminacija toga se desava na kraju kad im nasi cestitaju,grle se s njima itd.Bruka i sramota,sutnuli ste nas navijace sve u jaja s takvim ponasanjem,bolje da ste izgubili 5:0 nego da vas posle ovakve kradje gledamo kako se grlite sa govnima.Jel imate vi obraza,kako mozete da se grlite sa njima a oteli vam bodove?Ocekujem od kapitena da nam se svima javno izvini zbog tog skandala...
User avatar
Milan
Posts: 4182
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 11. kolo: Partizan-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Milan »

Grouch wrote:el su imali 100 sansi il su imali 4-5 i to manje vise sve sutevi sa distance?Jel su imali bolju sansu od nase kad nam je izbacena lopta sa gol linije?Ja se bas i ne secam.
Samo je škule imao tri 100% sanse pre nego sto je dao gol...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2681
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 11. kolo: Partizan-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Grof Žekula »

Turija wrote:Mene savršeno boli uvo kako ćete odigrati do kraja sezone.Za mene je prvenstvo završeno.Nama u dva nazovi derbija daju gol Škuletić-drvo i Rakić-drvo, a mi nijedan šutl ne uputimo, niti sastavimo 2 normalna dodavanja.
Sramota je kako ste zaj...li navijače koji su išli u istanbul, kao i one koji su gledali tv prenos.Više ste se grlili i izvinjavali protivničkim igračima, nego što ste imali želju da napadnete i date gol.To što ste dobili gol iz ofsajda ništa ne menja na stvari.Sad se slobodno loptajte do zime.
I opet kažem, da ako ne pobedimo u derbijima, ostali bodovi ne vrede ni pola lule duvana, jer se usere motka kada najviše treba pokazati kvalitet i to nosi 12 bodova manje od direktnih rivala (po polusezoni ili ti 24 po celoj sezoni) u borbi za sam vrh.
:!: :!: :!:

Ako se konsolidacija FK Vojvodine bazira na skidanju gaće blizancima, meni takva konsolidacija ne treba!
Da se ne zameramo nikome, da nikome ne držimo stranu...Jebem ('prostite na psovanju) ti moto!!!
O pristupu ne vredi trošiti reči - nijedan duel niko nije dobio osim Pekarića, ni jedan duel posle našeg auta nije pripao nama...
Gaćinović me posebno razočarao...Ponašanjem na utakmici i posle nje! A to što on uzima kapitensku traku od Poletanovića, zato što mu je najbliži (primetio ristoo7)..Mislim, on da bude kapiten Pekariću?!?!
Razumem da dvojica-trojica podbace..Ali devetorica (+ trener)?!?! Mnogo je...
Dva moralna pigmeja (što su, ne tako davno, naš hleb jela) juče nisu smela da se slade, a to se desilo - onaj sa problemom alopecije i onaj što je dao gol i "telefonirao".
Sve je juče, jednom rečju, blilo grozno! Sami smo krivi!
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: 11. kolo: Partizan-Vojvodina, nedelja 19h

Post by pedjans »

Prvo: grobari su juče bili bolji, zato što smo mi bili očajni. Da su nas nešto ekstra nadigrali i razbili, nisu. I ja se ne sećam neke serije njihovih stopostotnih šansi (naša jedina promašena šansa je najbolja na utakmici), Vanja je branio korektno ali ništa čudesno. Krađa je uobičajena u našoj ligi, naročito protiv groblja, tako da nema razloga za čuđenje, pogotovo posle "povrede" Mažića. Mi smo očigledno u padu forme, treba pokušati dobiti Donji Srem i onda se pokušati podići na pauzi i u poslednja tri kola ostati pri samom vrhu - ko zna šta će doneti zimska pauza, deluje mi da je Tole ipak dobio svilen gajtan. Jedina šansa da nešto uradimo je da nastavimo da gazimo boraniju a da vlast uništi grobare i cigani upadnu u nerešive novčane probleme - teško ostvariv scenario, ali ne i nemoguć, čovek se nečemu mora nadati. Ono što najviše brine je naša igra, od povrede Ivanića igramo sve lošije jer Boba ne može adekvatno da ga zameni a neki do sada najbolji igrači su totalno van forme, tu pre svega mislim na Envera. Srećom odbrana funkcioniše savršeno i zbog toga i dalje imamo dobre rezultate. Glavni problem je dakle igra veznog reda u ofanzivi, a tu apsolutno nema zamene pre svega za Ivanića.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2054
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 11. kolo: Partizan-Vojvodina, nedelja 19h

Post by churguzijanac »

Uzasni smo bili na svim poljima od taktike, motivacije, koncentracije,zelje... Izgledalo je kao da su za klasu bolji, a sigurno nisu, ali su zato bili bolji u pripremi utakmice, motivaciji (neki od nas su im jos pomogli) i drugim elementima. I kad se to tako postavi, onda smo jos i dobro prosli.

Maric je morao neke stvari da menja jos posle uvodnih 15ak minuta igre, posto se videlo da debelo skripi, ponajvise u vezi. Ni na krilima nista nije valjalo osim mozda uvodnih 10 ak minuta drugog poluvremena. Izgledali smo kao najseljackija ekipa u jsl u prvom poluvremenu, a pri tome se nismo organizovano branili kao sto igra vecina seljackih ekipa u jsl i na taj nacin uzima bodove blizancima.

Mijat je morao odmah da bude prebacen na krilo umesto Bobe, a Boba je trebao biti zamenjen malim Lukom jos na poluvremenu. Nije sramota igrati na kontre, pogotovo ako imas golmana koji moze da izbaci loptu do 16 metara protivnickog gola. Mi celu utakmicu nismo mogli da dodjemo da igre. Maricu procitan si od prvog minuta! Poletanovic kad nema dan, tu nema nista od dobrog pasa i proigravanja. Moze biti koristan samo na poziciji zadnjeg veznog i to je upitno.

Ne znam da li bi to nesto promenilo, ali bogamu mu poljubim ako ne probas neces ni znati.

I to kad neko kaze da protiv blizanaca kad igramo nije potrebna nikakva motivacija, to je cist amaterizam. U ovoj nasoj patos ligi gde su svi izjednaceni, taj momenat nosi prevagu. Ako se tim i pojedinci ponasaju potpuno drugacije kad igraju sa blizancima nego sa ostalim ekipama u jsl, onda ti ne poznajes dobro svoje igrace.

Nismo mi igrali onoliko koliko nam je protivnik dozvolio, nego je protivnik,njegov tim, igraci, motiv i taktika bili bolji od nasih.
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: 11. kolo: Partizan-Vojvodina, nedelja 19h

Post by kej »

Ovde, osim ofsajd situacije, možemo da vidimo koliko su nam bile neusklađene linije tima, prava indijanština. Žile ko zna gde je, ostatak odbrane u nekoj čudnoj kosoj formaciji. Drugo, ne znam što smo stajali tako visoko, jedina prednost koju ovaj panj ima nad Pekarićem je brzina, a mi mu ostavljamo četrdeset metara praznog prostora između odbrambene linije i golmana? Kao da bezglavo jurimo rezultat u poslednjem minutu i pijemo kontru, tako ovde stojimo.
Image
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
Locked