Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Re: Uprava

Post by Koral »

Ja ne znam u koju temu da stavim ovo, neka neko prebaci ako sam pogresio...

Ali, ljudi moji Tomislav Nikolić dodeljuje orden našem klubu... Obrazloženje je jako.. Koja je ovo zajebancija? :beg: :dance2: :greenbutt:

http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... _id=956935
slaninica
Posts: 90
Joined: Wed Jan 22, 2014 2:51 pm

Re: Uprava

Post by slaninica »

Kriminalno-mafijaska organizacija "Joca Pejcic i pijani drugari" su poceli javno da pricaju kako ce predsednik Zoran Scepanovic nestati uz direktne pretnje njemu preko telefona. Sve u cilju da se Zoka povuce.
Za to vreme Mladen Jovanic mesetari po klubu i pokusava da zavadi ljude unutar njega.
User avatar
PolovinaZ
Posts: 148
Joined: Thu May 29, 2014 7:18 pm

Re: Uprava

Post by PolovinaZ »

Više mi je muka od turbulencija i neizvesnosti....Lešinarenje se nastavlja(nikada nije ni prestajalo)....
Privatizacija je jedini lek,ali s obzirom na to ko će je sprovoditi,veliko je pitanje šta će od toga ispasti(ako je uopšte i bude i ako je dočekamo)
,,Ove boje nikog se ne boje ....''
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8843
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

PolovinaZ wrote:Više mi je muka od turbulencija i neizvesnosti....Lešinarenje se nastavlja(nikada nije ni prestajalo)....
Privatizacija je jedini lek,ali s obzirom na to ko će je sprovoditi,veliko je pitanje šta će od toga ispasti(ako je uopšte i bude i ako je dočekamo)
Znas kako, privatizacija moze biti i dobra stvar ali moze i da znaci da ce klub da kupi bas tako neki lik poput ovog gorepomenutog Joce Pejica i u kratkom postupku ga ocerupati i razbucati. Ko sa onolikim privatizovanim fabrikama i drugim privrednim gigantima sto se dogodilo.

Uostalom mi smo vec bili "privatizovani", doduse nezvanicno, u eri Butorovica, gde se stariji po svemu ponasao kao da mu je klub u licnom vlasnistvu a posle njegove smrti ga ostavio sinu. I kad se sada osvrnes na to vreme vidis da to bas i nije bilo sjajno.

I u privatizaciji i bez nje ono sto je najbitnije je da su u klubu pravi ljudi, strucni i sposobni, i pre svega Slaninari koji ce interes kluba da stave ispred licnog interesa. Ako bude tako, bice dobro. Ako ne bude tako, onda vlasnicki odnosi nisu bitni jer sledi propast i ovako i onako.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4790
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Radoye wrote:I u privatizaciji i bez nje ono sto je najbitnije je da su u klubu pravi ljudi, strucni i sposobni, i pre svega Slaninari koji ce interes kluba da stave ispred licnog interesa. Ako bude tako, bice dobro. Ako ne bude tako, onda vlasnicki odnosi nisu bitni jer sledi propast i ovako i onako.
Ne mora nuzno da bude Slaninar. Samo da se interes kluba poklapa s njegovim licnim. Nemam nista protiv da budemo nekome izvor prihoda, ako ce taj neko u klub da ulaze i donosi trofeje i Evropu. Cista simbioza...a Slaninar lako moze postati vremenom, ili ne mora, nije ni bitno, dokle god ulaze novac u svoje 'preduzece'...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8843
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

gospodinFKV wrote:Ne mora nuzno da bude Slaninar. Samo da se interes kluba poklapa s njegovim licnim. Nemam nista protiv da budemo nekome izvor prihoda, ako ce taj neko u klub da ulaze i donosi trofeje i Evropu. Cista simbioza...a Slaninar lako moze postati vremenom, ili ne mora, nije ni bitno, dokle god ulaze novac u svoje 'preduzece'...
Da, u pravu si, samo sto u Srbiji u praksi to najverovatnije znaci da ce doticni "gazda na preduzetje" onda da navija za jedno od dva :shit: .

Sto opet znaci da smo u najboljem slucaju - vecitu drugi. :frown:

Sto ce ipak biti napredak u odnosu na sadasnje "vecito treci". :roll:

Jebemliga. Nisam pametan.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
srkins
Posts: 1433
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Uprava

Post by srkins »

Ja bi pre strance za vlasnike,nekg ko je izvan ovog blata od naseg fudbala,nekog ko samim tim nema potrebu da pravi kompromise sa blizancima. E sad stranci mogu biti mac sa dve ostrice ali ja bi pre ili stranca ili nekog naseg ali da je dugo van Srbije.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4790
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Radoye wrote:Da, u pravu si, samo sto u Srbiji u praksi to najverovatnije znaci da ce doticni "gazda na preduzetje" onda da navija za jedno od dva .
Ma kakav domaci gazda. Samo stranac...problem je sto niko nije lud da ulaze u srpski fudbal...

Stranca ce boleti patka za blizanacka :shit: ...ili kao sto srkins kaze - neko ko je jako dugo van Srbije...
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Uprava

Post by Nikola »

slaninica wrote:Kriminalno-mafijaska organizacija "Joca Pejcic i pijani drugari" su poceli javno da pricaju kako ce predsednik Zoran Scepanovic nestati uz direktne pretnje njemu preko telefona. Sve u cilju da se Zoka povuce.
Za to vreme Mladen Jovanic mesetari po klubu i pokusava da zavadi ljude unutar njega.
Mesecima se priča da Gaja hoće preko Joce da preuzme klub. Mesecima se priča da iz kluba treba da lete Jovanići, Joca, Vranješ.
Mesecima se priča da je Minja u klubu zbog samopromocije I ličnih interesa. Mesecima se pita šta Vavan traži u klubu? Mesecima se pita zašto je Marić trener. Zašto Gaja ima svoje ljude u skupštini I klubu??

Podrška za Zoku samo ako napravi pravu priču, bez dilova I kompromisa sa novim Jocama, Vavanima I gavranima.

Ako Joca, Gaja, Vesko I družina preuzmu klub to je jednako kao I da se odmah stavi katanac na FKV!!!
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8843
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

gospodinFKV wrote:
Radoye wrote:Da, u pravu si, samo sto u Srbiji u praksi to najverovatnije znaci da ce doticni "gazda na preduzetje" onda da navija za jedno od dva .
Ma kakav domaci gazda. Samo stranac...problem je sto niko nije lud da ulaze u srpski fudbal...

Stranca ce boleti patka za blizanacka :shit: ...ili kao sto srkins kaze - neko ko je jako dugo van Srbije...
Pa da, tako moze, neki stranac. Ali jebiga kom strancu smo mi interesantni? :(
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Uprava

Post by PanonskiFantom »

Zoko izdrži!!
Vise nista nije isto!
User avatar
N13
Posts: 2036
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Uprava

Post by N13 »

Dzaba pisanje po vorumu "zoko izdrzi" ako se nista konkretno ne preduzme.
Bez sumnje, Jovanic je najveca stetocina u klubu, koji zeli fotelju, na ovaj ili onaj nacin. Stav navijaca se mora vec od prvog kola pokazati! Da li se firma oglasavala povodom ovoga? Firma mora biti pokretac teranja stetocina iz kluba.
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Uprava

Post by Nikola »

PanonskiFantom wrote:Zoko izdrži!!
Apsolutno se slažem da Zoka zaslužuje podršku, ali, ali, ali.

Čime su Jovanić, Pejčić, Bolesnikov, Marić, Vranješ zadužili FKV? Ako su stali na stranu Gajića, Veska, Joce do kad će trajati mir i harmonija u klubu, dok se sledeći put pijana družina ne istripuje?

Klub se kreće u dobrom pravcu i to mnogim ne odgovara, maske padaju i potrebni su radikikalni i brzi rezovi. Ako su u početku bili neophodni sad ne sme biti izgovora za nove kompromise. Podrška za ljude koji guraju celu priču i Zoku, blizu je prava i zdrava priča i izlazak kluba iz teške situacije, ali je neophodan završni, energični i hrabar korak!!

Ako je već neophodan kompromis treba se dogovoriti sa Pavlovićem, jedini menadzer koji je znao igrače da odvede za ozbiljne pare preko, a ne da nam Šerif od Rumenke, Vavan i slični pilićare klubom.
ПУШТАМ КИШУ!
slaninica
Posts: 90
Joined: Wed Jan 22, 2014 2:51 pm

Re: Uprava

Post by slaninica »

Kao sto ne treba dati Pavlovicu da prismrdi klubu,tako treba rasterati Vavane,Ljubise i Mice.Nama menadzeri u klubu ne trebaju.
Nama treba ozbiljan sportski direktor koji ce raditi za platu a ne za procente.A menadzeri neka se utrkuju ko ca dati bolju ponudu.
A sto se tice pijane mafijaske organizacije spustili su loptu i krecu izvinjenja.
Zoka mora biti ostar prema njima!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2041
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Uprava

Post by churguzijanac »

Menadzer potpisuje ugovor sa igracem, tako da mi od toga kao klub ne mozemo da se ogradimo. Igrac odabere menadzera za koga misli da moze da mu obezbedi buducnost i to vrlo rano i tako oni ulaze u pricu.

Posto se kod nas igra za sicu, menadzeri kolo vode, ugovori su kratki da ne bi posle bilo problema sa obestecenjima. Tako je Krunic zavrsio u Borcu. Sto bi on igrao kod nas sa klauzulom obestecenja kad moze u Borcu bez te klauzule. Razlika u prihodima bi bila verovatno veca da igra kod nas, ali to je zanemarljivo, nekih 5.000-10.000 evra na godisnjem nivou. To nije nista. Jedna plata kad nadje strani angazman i ne mora da se cima oko obestecenja i da ga klub uslovljava.

Mi moramo da imamo nasu menadzersku agenciju, koja ce imati fokus na igracima Vojvodine, ali sto da ne i na drugim igracima i posredovanju. Uz fiksnu platu i razuman procenat na profit koji se ostvari od kupovine i prodaje pojedinih igraca. Znaci procenat na profit (prodajna vrednost minus svi troskovi koje je igrac imao dok je igrao kod nas).
Post Reply