18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina 3:0

Locked
limanfkv
Posts: 2841
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina 3:0

Post by limanfkv »

Nema tu sta puno da se govori. Zgazi jajare!
Firma1989 wrote:СКУПЉАЊЕ У 15ч. КОД ЈУГА, ПОЛАЗАК У 15:30ч. ЦЕНА СА ПРОПУСНИЦОМ 300 дин. (важе исток и запад) БЕЗ ПРОПУСНИЦЕ 500 дин.
User avatar
njaks
Posts: 366
Joined: Tue Jan 12, 2010 12:37 am
Location: Detelinara

Re: 18.kolo: crvena zvezda - Vojvodina, 7.mart - subota 18h

Post by njaks »

Svi u beograd da im se poseremo u rodjendan!!!

Image
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by Daljac »

I nama je rođendan dan pre meča, i treba da ga proslavimo demontiranjem onog jada od tima na Rajku :cheers:

E, sad: u svetlu vesti da će crno :shit: opet igrati sa Donjim Sremom na našem stadionu, i to kako pišu u terminu od 17h, postavlja se pitanje: kako policija misli da obezbedi i naš odlazak na gostovanje, i njihov dolazak na stadion, praktično u isto vreme, sa istog - nama zbornog, njima ciljnog- mesta? Ako zaista ne preduzmu ništa, posle će im đavo biti kriv za potencijalne nerede na bulevaru subotom popodne...
User avatar
njaks
Posts: 366
Joined: Tue Jan 12, 2010 12:37 am
Location: Detelinara

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by njaks »

User avatar
churguzijanac
Posts: 2056
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by churguzijanac »

Daljac wrote:I nama je rođendan dan pre meča, i treba da ga proslavimo demontiranjem onog jada od tima na Rajku :cheers:

E, sad: u svetlu vesti da će crno :shit: opet igrati sa Donjim Sremom na našem stadionu, i to kako pišu u terminu od 17h, postavlja se pitanje: kako policija misli da obezbedi i naš odlazak na gostovanje, i njihov dolazak na stadion, praktično u isto vreme, sa istog - nama zbornog, njima ciljnog- mesta? Ako zaista ne preduzmu ništa, posle će im đavo biti kriv za potencijalne nerede na bulevaru subotom popodne...
Dobro da si obavestio :zandar: , sad ce oni da procitaju pa da se sinhronizuju sami sa sobom.

Uzgred, opet cu ponoviti, zasto ne idu i Indjiju da igraju. Ima dve tribine, tako da mogu da odvoje stoku. Ovo ce za sektase biti treca utakmica koju kao da igraju kod kuce i povrh svega razjebace nam teren.
ultra komsa
Posts: 413
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by ultra komsa »

Paklena subota na repertoaru
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by Voja »

Evo da ne bude kako se pametuje posle meca.Godinama vec odredjeni manji klubovi (nastrojeni Partizanu :mrgreen: ) na Marakani ginu protiv Zvezde i dokazuju kako igrom tako i rezultatima,da Zvezda nije ni medju prvih 5 u zemlji,a onda dodjemo mi,naguzimo se i dizemo ih iz mrtvih. Koliko dobro (ne)igramo protiv njih,pokazuje i interesovanje njihove publike,jer ih mnogo vise dolazi da navija protiv Nisa,Spartaka,Lucana.... Moja predvidjanja i ovaj put idu u tom pravcu,jer jednostavno.... Vosa nas je naucila tako. Zali boze goriva za Vosa bus i deterdzenta za pranje kopacki i dresova.... Sto se mene tice,ne morate ni ici na utakmicu ako cete se naguziti,postenije je 3:0 za zelenim stolom. Manje bi obrazi brideli.... A jos gledajuci kako sirimo bratstvo i jedinstvo u zajednici prvoligasa ocekivanja se jednostavno sama namecu.... :frown:
Image
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by borrissey »

Voja wrote:Evo da ne bude kako se pametuje posle meca.Godinama vec odredjeni manji klubovi (nastrojeni Partizanu :mrgreen: ) na Marakani ginu protiv Zvezde i dokazuju kako igrom tako i rezultatima,da Zvezda nije ni medju prvih 5 u zemlji,a onda dodjemo mi,naguzimo se i dizemo ih iz mrtvih. Koliko dobro (ne)igramo protiv njih,pokazuje i interesovanje njihove publike,jer ih mnogo vise dolazi da navija protiv Nisa,Spartaka,Lucana.... Moja predvidjanja i ovaj put idu u tom pravcu,jer jednostavno.... Vosa nas je naucila tako. Zali boze goriva za Vosa bus i deterdzenta za pranje kopacki i dresova.... Sto se mene tice,ne morate ni ici na utakmicu ako cete se naguziti,postenije je 3:0 za zelenim stolom. Manje bi obrazi brideli.... A jos gledajuci kako sirimo bratstvo i jedinstvo u zajednici prvoligasa ocekivanja se jednostavno sama namecu.... :frown:
O čemu ti, čoveče, pričaš? Ajd me nemoj molim te terati da kopiram ovde naše rezultate iz rupe poslednjih godina? Ako se u subotu budemo naguzili to će biti pre izuzetak, nego pravilo poslednjih godina (o jesenjem sramnom izdanju na Karađorđu ne govorim)... Jbt, Vojo, ja se inače drugima retko direktno obraćam, ali tvoji postovi mi nekada ulivaju ozbiljnu sumnju da ili navijaš za neki drugi klub ili si klasičan trol.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1109
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by naseljekolumbija »

@Borrissey ne brini to Voja dize moral igracima. Ima sad svi da izginu na terenu :wink:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3863
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by Red Marquis »

Što se tiče ovog što je Voja napisao, apsolutno se slažem. Šta je pre bilo, bilo je...ali ove godine ekipa je na svim značajnim mečevima odigrala mlako i bez mošnica. To što igrate ligu bez briga ne znači da možete i sa ovima tako!
Io odio Belgrado
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by madda fakka »

Za sve nas koji nismo u NS ima prenos na televiziji prva sigurno ce biti i live stream. Da zgazimo zgadiju i krenemo na titulu :!:
I Bog je Slaninar...
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by Dejan »

Roki
Posts: 73
Joined: Sun Jul 14, 2013 9:04 pm

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by Roki »

Ako postoje sumnje dacemo se skloniti crvenima,a ocigledno da postoje i one su dobrim delom utemeljenje,sirenjem vise nego prijateljskih odnosa sa istima,prikazanim bledim partijama,i protiv ovih i protiv onih,onda neka nas igraci demantuju na terenu,neka pobede i sumlje ce se odagnati,ova ekipa zvezde ne moze da pobedi apsolutno nikog,u realnoj prici maximalno sto mogu da izvuku u bilo kojoj tekmi je nereseno,nemaju igru,ovo im je najlosija ekipa u celoj njihovoj sramnoj istoriji,pobedjivace samo one koji im se sklone,prema tome pobedu na sunce,jedino tako mogu da nas razuvere da nije onako kako mislimo da jeste....
limanfkv
Posts: 2841
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by limanfkv »

Voja wrote:Evo da ne bude kako se pametuje posle meca.Godinama vec odredjeni manji klubovi (nastrojeni Partizanu :mrgreen: ) na Marakani ginu protiv Zvezde i dokazuju kako igrom tako i rezultatima,da Zvezda nije ni medju prvih 5 u zemlji,a onda dodjemo mi,naguzimo se i dizemo ih iz mrtvih. Koliko dobro (ne)igramo protiv njih,pokazuje i interesovanje njihove publike,jer ih mnogo vise dolazi da navija protiv Nisa,Spartaka,Lucana.... Moja predvidjanja i ovaj put idu u tom pravcu,jer jednostavno.... Vosa nas je naucila tako. Zali boze goriva za Vosa bus i deterdzenta za pranje kopacki i dresova.... Sto se mene tice,ne morate ni ici na utakmicu ako cete se naguziti,postenije je 3:0 za zelenim stolom. Manje bi obrazi brideli.... A jos gledajuci kako sirimo bratstvo i jedinstvo u zajednici prvoligasa ocekivanja se jednostavno sama namecu.... :frown:

https://www.youtube.com/watch?v=pvEXRZsp0dM" onclick="window.open(this.href);return false; 2:2 4.12.2010.
https://www.youtube.com/watch?v=8yq7uL8zOG8" onclick="window.open(this.href);return false; 0:2 10.12.2011. auuu
https://www.youtube.com/watch?v=Uu7EOoCMpHY" onclick="window.open(this.href);return false; 0:3 01.12.2012.
https://www.youtube.com/watch?v=Uux_UFXzFRs" onclick="window.open(this.href);return false; 1:3 04.12. 2013.
https://www.youtube.com/watch?v=cXQXNVeaCEs" onclick="window.open(this.href);return false; 2:1 07.12.2013.
User avatar
ŠoneVoša
Posts: 123
Joined: Wed Jan 28, 2015 4:05 pm

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by ŠoneVoša »

Mijat Gaćinović za BUTASPORT.RS: Dolazimo u Beograd da dokažemo da možemo da se nosimo sa svima!

- Najvažnije nam je da odigramo dobru utakmicu, i da dokažemo da možemo da se nosimo sa svima. Atmosfera u ekipi je odlična, nadam se da ćemo to preneti na teren u subotu. Vojvodina svaku utakmicu igra na pobedu i ofanzivno, jer imamo takvu ekipu. Raduje nas to što će biti dosta publike, šteta što nema više takvih utakmica u našem prvenstvu. Zvezda ima dosta dobrih individualaca. Od iskusnijih najveća opasnost po naš gol su Lazović i Katai, a od mlađih Jović i Ristić - rekao je Mijat Gaćinović za BUTASPORT.RS.
Locked