18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina 3:0

User avatar
Turija
Posts: 10748
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by Turija »

Cestitam 8 mart upravi igracima i treneru.Gon'te se svi .Bolje katanac na Klub nego sramocenje stogodisnje tradicije i Legendi Vojvodine
Last edited by Turija on Sun Mar 08, 2015 9:24 am, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by Владика »

Daljac wrote:Изгубили 3:0, при том не добивши ни један жути картон?! Јавна опомена није само мерило грубости на терену, него и залагања, жеље, борбености...
+1
Као и у првом мечу са њима, као и мечу са глодарима,играмо без фаула док нас они ломе као стоку. Сјајна припрема?
Молим да ми неко објасни чиме је то Рогач цементирао место у првом тиму? Зашто онај набеђени фудбалски виртуоз што носи десетку и заузима место у тиму? Па Спремо је за њих измислио фудбал а ено га кали се у Пролетеру. Друго полувреме играмо без ц-фора? Шта мари види у Макарију.......
gospodinFKV wrote:Predsednik mora da shvati da ne idu zajedno ta funkcija i kafica s Kokezom.

+1
Пуно смо добили са председниковим напредовањем у свету српског фудбала. Дерби са партизаном гол из офсајда, дерби са циганима гол из офсајда. Да подсетим, оштећени смо од стране судија и против офк-е али се нисмо жалили? У чему је фора, да ли за нас првенство почиње када завршимо са Терзиним тимовима?
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by PanonskiFantom »

Neko ( mislim Radoye) je napisao da bi voleo da su CR7 i Messi u ekipi. I da su u ekipi, ne bi mogli biti šampioni. Nadam se da je to svima jasno, o tome nema potrebe više pričati.

Priče o tome kako bi mi drugačije vodili klub, kako bi koristili priliku da pljunemo u facu blizancima, savezu, sudijama itd je možda istina, ali samo kada to govorimo iz topline svog doma sa puštenom muzikom i kucajući na tastaturi. Realnost je sasvim drugačija. Ceo sistem je takav da moramo da radimo šta nam se kaže. Ljudi blizanci su DRŽAVA! Mi se ništa ne pitamo. Evo najsvežiji primer je Donji srem. Mislite da je naša uprava htela da dozvoli da se utakmica igra na Karađorđu? Ma ne pita te niko ništa bre. Dobiješ poziv i ti si svoje odupiranje završio.

Evo banalnog primera:

Prošle sezone kada su Donji srem i crveno go**o igrali na Karađorđu, u pre podnevnim časovima pojavljuju se na tribinama par igrača zvezde i par ljudi iz uprave. Odu dole na teren i traže od našeg radnika da zalije travu pred utakmicu. Naš radnik ih naravno odjebe i kaže da su oni kao prvo gostujući tim i da domaćin odlučuje o tome da li će se trava zalivati, te da on a pogotovo oni ne mogu o tome da odlučuju. cigani kažu ok. Šta mislite šta je bilo? Za 15 minuta je naš radnik dobio poziv iz kluba da zalije teren. Eto jedan najbanalniji primer.

Nemojmo se zavaravati da bi neko od nas imao prostora da tera uz ku.ac beogradu.

Što se jučerašnje utakmice tiče, cenim da je sa ovim trenerom i sa ovim igračkim kadrom, to neki maksimum. Ne znam kako i na koji način, crveno go**o je moralo da pobedi i tačka. Što se prvog poluvremena tiče, mislim da su igrači gurali priču ali jednostavno u takvoj atmosferi kada znaš da nemaš šanse i da borbi sa vetrenjačama nema kraja, jako je teško 90 min pružiti svoj maksimum ( ne ulazim u detalje, ovo je neki opšti utisak).

Moj topli savet je da se u buduće navijački bojkotuju sve utakmice sa šljamom. Postaviti parole na praznu navijačku tribinu, i onda SVI NA ZAPAD :mrgreen: da zagorčamo život govnarima!!

Naša jedina orijentacija mora biti samo EVROPA. Time što se palimo na to da useremo blizance ( i ja se palim na to da budem sasvim iskren) činimo stvari samo gorim. Mislim da je vreme za malo SATIRE na našim utakmicama.

Titula nam ne treba jer je govnjiva , samo Evropa!

Ajmo SLANINARI bilo je i gorih dana :cheers: :whistler:
Vise nista nije isto!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9804
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by Voja »

Radoye wrote:
Voja wrote:Sta treba da se desi,da bi napali Zvezdu na njenom terenu? Zasto odmah povlacenje,zasto im odmah svaki mec sami dajemo vetar u jedra? To mi je nedokucivo.
Vojo ali mi njih jesmo napali. Celo prvo poluvreme se igralo na njihovoj polovini.
Ja koliko sam video,u prvih 5 minuta smo se povukli i lopta je bila samo na nasoj polovini i u Zvezdinom posedu,da nisu dali gol,tako bi bilo sve dok ga ne daju. I Jagodina je prosli put igrala isto na Marakani,kod 2:0 je smanjila na 2:1 i sabila Zvezdu,ali samo oko 16m,u 16 nijedan igrac Jagodine.A i mi isto tako. Zvezda je poznata po tome da pod Lalatovicem vrsi dobre kontre i ta nasa prividna dominacija je eto.... mozda samo pro forme,da obe strane budu zadovoljne.Ne znam,opet kazem,nijednim segmentom od juce nisam zadovoljan.Tako niti se predstavlja Vojvodina,niti se brani Vojvodina!!!!

A i te price,ne bi pomogli ni Messi,Ronaldo su smesne. SAMI SMO ZA SVE KRIVI,ali smo toliko zaslepljeni mrznjom ka ovima drugima da jednostavno ne vidimo svoje dvoriste. Pa pomogao nam je ABU koji nema uspeha u Belgijskoj ligi. Meni dovoljno,da vidim da se sa njima itekako moze i igrati i ponizavati ih NA TERENU!!!! Samo trebaju muda gospodo i stav
Image
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by pedjans »

Ne razumem sta je vecina na forumu ocekivala od ovog meca. Meni licno smeta samo manjak borbenosti i sto nismo dobili bar 3-4 zuta kartona - licno mislim da tome doprinosi nezainteresovanost novog kapitena koji je u mislima vec u inostranstvu. Cigani, ako ih UEFA ne ukine, moraju biti sampioni ove godine, jer je to Veliki vodja odlucio i tako ce biti. Svako ko je gledao prvo poluvreme a odrastao je morao je to da vidi. Nase ekipe koje su pobedjivale na JNA i Cmarakani su u odnosu na ovaj nas tim bile izuzetno mocne, to ne moze da se poredi. Nas tim je sada jednostavno slab - mozda perspektivan, ali u ovom trenutku to je decurlija. Za to nije kriv trener, on uz sve svoje slabosti ima odlicne rezultate uzimajuci u obzir kakav tim ima, a o klubu da i ne govorimo. Smeniti ga sada i dovesti nekog od horde prevaranata koji ordiniraju u nasem fudbalu bila bi ludost.Oterali smo Veselinovica i Alivodica a da nismo ni pokusali da nadjemo zamene i igramo bez ijednog spica. Za Maryja niko ne zna da li ce ikada zaigrati, Curko je daleko od toga da moze da igra super ligu a Stojanovic jednostavno ne dobija sansu, iako jedino on mozda moze biti koristan na mestu spica. Sve ovo je krivica uprave, a i koncepcija je sada kao na Banjici ili Karaburmi - prodati sto pre i sto vise igraca, rezultat je u drugom planu.
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by recni galeb »

Ma da sve zanemarim sto jos pijem lekove za smirenje... A zanima me da li mi u timu imamo igraca koji moze da krsteno dobaci loptu do protivnickog gola sa 20+ metara? Ja to ne vidoh, tu se hvali Lukoviceva igra a on je sve jedan sut uputio blaze od mog osmogidisnjeg kinca... I onda od onog njihovog pravimo golmancinu, ma daj mani me...
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by PanonskiFantom »

Voja wrote:A i te price,ne bi pomogli ni Messi,Ronaldo su smesne. SAMI SMO ZA SVE KRIVI,ali smo toliko zaslepljeni mrznjom ka ovima drugima da jednostavno ne vidimo svoje dvoriste. Pa pomogao nam je ABU koji nema uspeha u Belgijskoj ligi. Meni dovoljno,da vidim da se sa njima itekako moze i igrati i ponizavati ih NA TERENU!!!! Samo trebaju muda gospodo i stav
Slažem se da nam je Abu pomogao u nadigravanju sa njima, ali se ne sećam nešto da smo bili šampioni.. To je poenta priče. Možeš ti njih s vremena na vreme dobiti, ali šampion nećeš biti. Demonstracija njihove moći i naše nemoći ( to je najočigledniji primer) je finale kupa sa crnim govnetom.
Vise nista nije isto!
ssnigd
Posts: 3400
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by ssnigd »

Ukoliko je utakmica dogovorena, onda sva pricao o treneru, igracima, zutim kartonima pada u vodu.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
student
Posts: 93
Joined: Sat Dec 21, 2013 12:51 pm

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by student »

Vanja-ne znam stobga svi napadate,po meni je najbolji golman koga imamo,a sigurno ni jedan od golova nije mogao da brani...
Vasilic-vrlo dobar,u drugom poluvremenu jedan sjajan dribling...
Pekaric-vrlo dobar
Babic-dobar osim one greske i treba da prestane da iznosi loptu skroz do protivnickog gola ali jbg desava se da ispadnes i iz forme kad ti je trener neznalica
Nastic-prodati ga bilo kome kome. Prvi gol njegova greska, ispao 100puta ,Lazovic ga urnisao-nije igrac za FKV...
Rogac-onako,malo ispod proseka,borio se koliko je mogao,treba da ostaje malo vise nazad,zadnji vezni je ipak a ne poluspic
Tumbasevic-da ga jedan od forumasa nije ranije pomenuo ne bih ni znao da je igrao. Jako lose
Mijat-lose,mora da se oslobadja lopte dosta ranije,nemora bas svaki put u dribling da ide,frustraciju njegovu razumem al mora da se smiri
Ivanic-onako,i nije toliko los bio kako je njegovu igru opisala vecina ovde,po meni suprotno ,u napadu solidan,a u odbrani ni ne treba da bude...
Lukovic-jedini pokazao srce i Lazeticu kako se igra protiv crvenih. Bravo decko.
Curko-jedva primetan
Trener-bolje bi bilo da ga nema...

Igra- pa sad... U napadu i nismo bili losi ali se vidi da nam jako fali spic,ne moze Curko to jos mozda za 2godin. Ali zato kad krene kontra onda je to ocaj. Ne zna se ko sta radi gde ko ide, zadnji vezni ko da nepostoje. Kosanovica sto pre za prvog trenera,odmah neka krene priprema za prelazni rok i sve igrace u teretanu 24/7 i 5 kila najmanje da se ugoje,pa sl sezone nece izgledati ko da igramo sa igracima pero kategorija...

Ovoj ekipi ,kao i svakoj drugoj u Srbiji su potrebna 4stranca u prvih 11kad igraju protiv blizanaca,jednostavno ko god od domacih igraca igra protiv njih ,koliko god da je dobar ,bice 2klase losiji jer ce se usrati pre nego sto igra krene,osim ako nema nekakav poseban motiv...(lukovic juce)
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 18h

Post by budababa »

Dobro, 'beš ga, ne može se uvek pobeđivati ciganija. Mi smo njih dobili u Turskoj na male goliće, oni nas ovde, to je to... :roll:
rečni galeb wrote:A zanima me da li mi u timu imamo igraca koji moze da krsteno dobaci loptu do protivnickog gola sa 20+ metara?
Utisak večeri. Naložite Ceci da pojača obroke, šibajte igrače po kolenima za svaku "puvaru" koja se uputi na gol protivnika ili nagrađujte svaki šut van 16m gde lopta ne dodirne zemlju pre nego što stigne do gola... ali rešavajte pod hitno. Ovo je patetično i tužno za videti.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina 3:0

Post by laki »

Utisak veceri je i to da smo bezopasni iz svakog prekida. Mi cele sezone nismo bilo ni poluopasni iz prekida! Ej, kad je prekid niko se ni ne nada da cemo postoci gol!
A sto je najgore postali smo jajare i kad branimo prekid!

Nisam jako razocaran jucerasnjom utakmicom, uprkos rezultatu, ali gari, da li je moguce da nemamo ni jednu opasnu priliku iz prekida?! I to za balone od suteva i ostalo. Jebo te!! :evil:
Image
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina 3:0

Post by Boske87 »

Samo su zaboravili cveće da ponesu :evil: :evil: :evil:
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina 3:0

Post by Schteph_F89 »

Nismo mi neka svetska sila pa da oderemo zvezdu tek tako, ne znam zasto ste to ocekivali... Ovde je iskustvo pobedilo - iskusna zvezdina grubost u sprezi sa sudijom. To je i u NS-u presudilo. Ofsajd manje-vise (d(r)uga prica) dao bi ga (kako se samo trudio :shit: ) Katai svakako... Posle gola je tesko igrati, jel, ali opet smo nesto pokusavali. Medjutim, tebe lome po nogama - nista, ti uzvratis o'ma faul, i tako te to je*e citavu utakmicu ti pokusavas nesto ali jbg... Pored svega sto treba da vezbaju (centarsut, sut...) najvise bi trebalo na psiholoskom planu poraditi. Sve su to mladi igraci. Nije ni cudo sto svi zasijaju kad odu odavde. I tacno je da moramo biti duplo bolji od :shit: ako hocemo da ih pobedimo a trenutno smo samo bolji, sto nije dovoljno...
Tako da pred utakmicu sa :shit: lepo kazes: Klinci, je*ace vas svi, od sudije do dodavaca lopti, mnogo toga ce da da vam narusava logiku i u startu preci preko toga a ne za svaki start se nervirati, lupati sakom o teren, kukati, silaziti sa i ovako kliskog koloseka... drugi nacin jednostavno ne postoji. I Pekara (KAPITEN!!!) da decu podseca na sve to tokom citave utakmice!
Sve bi ovo jedan valjani trener mogao resiti...
student
Posts: 93
Joined: Sat Dec 21, 2013 12:51 pm

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina 3:0

Post by student »

Schteph_F89 wrote:Ofsajd manje-vise (d(r)uga prica) dao bi ga (kako se samo trudio :shit: ) Katai svakako...
Mislim da nije uredu Kataia nazvati govnetom... Prvo odigrao je kako bih i ja odigrao da igram protiv FKV,dakle maksimalno, a drugo za razliku od nekih nasih bivsih igraca Katai nije zeleo da predje u cigane vec mu je to bila jedina opcija ako je zeleo da igra bilo gde...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina 3:0

Post by laki »

Kataija je izuzetno ispravno nazivati najvecim govnetom koje postoji. Prvo nakon izjava iz novina, a drugo, jer nikada nije ni postovao Vojvodinu. Nabijem ga na penis i neka ga poduva smradina nabedjena.
Imam jos mnogo toga da napisem vezano za moje misljenje o njemu, ali ko ga j**e, necu da trosim zivce.
Image
Locked