19. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:4

User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 14h

Post by Matador »

Da je losa utakmica i sramno zalaganje bilo, bilo je. Trener mora otici. Sto se tice uprave samo neko ko ne zna sta i kako se desava moze da napise uprava napolje!! Da li Vesku Vukovicu, Gajicu, Pejcicu, spsu dajete podrsku da burgijaju, da dodju i menicama ugase klub?? Da li ste normalni ili vas boli ona stvar i bes iskaljujete po tastaturi. Dug se vraca, posluje se domacinski, nedostaje jos transparentnosti i da zaposleni klub priblize navijacima. Da klub napuste Maric i Vranjes. I da Zoka razume stav navijaca. Znate sta mislim o nedostatku odlucnosti ove uprave, ali ko god drugi dodje ugasice klub!!! Treba istrpeti decu i vratiti dugove, mi nismo drzavni klub i niko nam nista oprostiti nece. Drugi klub nemamo, a krediti i fondovi nisu opcija. Mogao se i sad praviti jak tim, pa da dugove vraca sledeca uprava! To bi bilo neodgovorno!!!
Vojkan
Posts: 135
Joined: Sat Jun 21, 2014 7:14 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 14h

Post by Vojkan »

Zorane odlazi!
Ako nista drugo samo sto ste pustili Poparu a doveli Rogaca,svi koji su to uradili ili dopustili treba iz moralnih razloga da kazu zbogom!
Maric kakav igrac takav trener kilav,plasljiv,zbunjen,sebican,narcisoidan,tvrdoglav....
lazarr
Posts: 817
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 19. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 14h

Post by lazarr »

Matador wrote:Da je losa utakmica i sramno zalaganje bilo, bilo je. Trener mora otici. Sto se tice uprave samo neko ko ne zna sta i kako se desava moze da napise uprava napolje!! Da li Vesku Vukovicu, Gajicu, Pejcicu, spsu dajete podrsku da burgijaju, da dodju i menicama ugase klub?? Da li ste normalni ili vas boli ona stvar i bes iskaljujete po tastaturi. Dug se vraca, posluje se domacinski, nedostaje jos transparentnosti i da zaposleni klub priblize navijacima. Da klub napuste Maric i Vranjes. I da Zoka razume stav navijaca. Znate sta mislim o nedostatku odlucnosti ove uprave, ali ko god drugi dodje ugasice klub!!! Treba istrpeti decu i vratiti dugove, mi nismo drzavni klub i niko nam nista oprostiti nece. Drugi klub nemamo, a krediti i fondovi nisu opcija. Mogao se i sad praviti jak tim, pa da dugove vraca sledeca uprava! To bi bilo neodgovorno!!!

Da li se i sklanjanje ciganima uklapa u strategiju ove uprave??
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 19. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 14h

Post by laki »

Ne igra uprava fudbal vec igraci na terenu.

Trener odredjuje ko ce da igra i koja ce taktika da bude. Igraci prema tome igraju ili ne igraju.
Dzimi je idiot.
Potpisujem da je Stamenic bolji fudbaler od svih krila koje imamo, a trenutno je sigurno u 2x boljoj formi od Mijata, ali Stamenom lome noge po seoskim terenima trenutno jer on ne zadovoljava Dzimijeve standarde.

Utisak dana: Mi smo izguvili 8 kila zivaca a 95% ovih igraca koji su igrali i koji nisu igrali ce veceras u grad da po separeima pije viski i pusi pljuge. Posle tekme sa zvezdom je onaj mali bezobraznik od golmana bio sa jos dva drugara, kockara, u Citadeli, pili su i on je naravno pusio i pokusavao da se pravi pametan. Zamolio sam tad druga kad mi je rekao preko tel da su tamo da bude kulturan i da se ne ponasa kao primitivac, nego da im samo skrene paznju da to sto rade nije u redu posle poraza itd. Sad bih mu dao skroz drugaciji savet, cak bih mu se verovatno pridruzio u roku od 5 minuta u koliko u to vreme ne bih spavao. Jer 95% igraca su prezreli za samaranje, ovo vise ovako ne moze!! Jebes rezultat, nemaju ni malo postovanja , bre! Ovaj see svadja sa navijacima, primio 4 gola, ne zna da vikne moja i da je uhvati! Zato zna da pusi i da se napija, go**o malo.

Ja trenutno zaista biram reci , jer ono sto zelim da kazem, izrazio bih uzivo na mnogo ruzniji nacin ali necu posto se krsi sa pravilima foruma!!

I jos nesto: Za koji k***c je problem sto je vecina istoka pozdravila Poparu, momka koji je u Vosi ginuo na svaku ukazanu priliku?! Koji je bio profesionalac i koji je bukvalno oteran iz kluba? Zasto je problem pozdraviti bivseg igraca Vose koji je fenomenalno odigrao protiv nas? Ako smo gospodski klub, ponasajmo se gospodski!
Image
User avatar
Salvador
Posts: 1079
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 14h

Post by Salvador »

Ovo sto smo danas videli je bila jedna velika sramota.
Pre svega je sramota nezalaganje i opustenost igraca, totalno nedopustivo da mladi igraci igraju toliko mlitavo i nemotivisano.
Drugo, Maric mora posle ovog poraza sam da podnese ostavku, nema taktike, izbor igraca ocajan, motivisanost nula.

Sto se tice igraca, po meni su jedino Tumba i Vasilic danas nesto odigrali, ostali nula.
Kapiten manekencic da ima obraza bi sam dao traku Ninu.

Publika kao da je bila na bensedinima, prosto neverovatno da nije vise ljudi vikalo 'maricu odlazi'.

Jedina korist od ovoga danas ce nadam se biti novi trener.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3863
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 19. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 14h

Post by Red Marquis »

Šta Mariću odlazi?
Nemojte opet da imamo žrtvenog jarca, kad ovoj ribi smrdi glava, trup i rep.

Svi odreda da se tornjaju, i Džimi, i kapiten maneken i 10 princezica, i Zoka i šerif...
Io odio Belgrado
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 14h

Post by Boske87 »

ДушанСП wrote: Е Боске,а шта кад играју две циганске филијале,с тим што је ова гостујућа филијала већ две утакмице изгубила за редом?Настаће велики проблеми :D
Dobismo odgovor :D. Jedina korist od ovog poraza je eventualni odlazak tvrdoglave neznalice Marića i sposobnih sportskih diretora.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
vdn slaninar
Posts: 1018
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 19. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 14h

Post by vdn slaninar »

Ja i dalje podrzavam upravu a Maric je zasluzio da ode.Igranje sa renomeom kluba i urusavanje naseg imena zbog losih rezultata je i vise nego dovoljno da ode.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9763
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 19. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 14h

Post by Voja »

Uh bre...danas sam svesno preskocio prenos,jer sam logicnim razmisljanjem zakljucio da nam se ne pise dobro.I kao sto mi rece drugar koji me pozvao kod 1:3: "uvek mi kazes pre utakmica sta ce biti,i ja ti nikako ne verujem,a na kraju sve tako bude" :)
Nije mi jasno samo kako ovaj topic od onolikog optimizma ode skroz u drugu krajnost!?
To mi samo pokazuje koliko su neciji postovi relevantni ovde i koliko treba da verujem njima,a ne sopstvenim ocima i mozgu.
Inace da ne bude sve tako crno,reci cu i to da sam iznenadjen koliko mi ustvari imamo i jak marketing iako svi konstantno kukate na tu stavku.
Danas mi je stiglo brdo poruka slicne sadrzine,tipa:
Image
Znaci prate nas ljudi,makar krajickom oka.

Pa nista,evo ja sam da se zahvalim svima iz kluba,sto su eto svojski doprineli ovakvom siljenju qrca nad nama kojima je Vosa jos uvek u srcu
Image
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 14h

Post by vosa do groba »

Da su krajnje sumnjivi odnosi sa crvenima, jesu. Da je igra katastrofa, jeste. Da Maric treba da ode, treba. Slazem se da treba ocitati lekciju igracima, treba im zvizdati, treba im dati do znanja na neki nacin da brukaju dres svetinje :!: :!: :!: Ali nikako nisam za to da se vice uprava napolje, iako i sam sumnjam u regularnost i danasnje, i prosle utakmice, to ne mogu dokazati. Madutim, slozicu se i sa Matadorom za sve sto je napisao u vezi ove uprave i lesinara oko kluba. Prvenstveno cilj ove uprave, kada su tek dosli, i jeste bio stabilizacija kluba i mislim da oni to obecanje postuju i mislim da je dosao bilo ko drugi da naseg kluba odavno ne bi bilo. Slazem se da i uprava snosi odgovornost, ne za rezultate, jer oni i nisu obecani na pocetku mandata, nego za ophodjenje igraca prema dresu kluba. Na to im treba skrenuti paznju, a kada bih sa sigurnoscu znao da su mozda utakmice namestene, prvi bih vikao uprava napolje, pa po cenu da se ugasimo...
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 19. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 14h

Post by Passion »

Није проблем изгубити. Проблем је изгубити сувог дреса, без трчања и жеље да закуцаш ту лопту у мрежу. Не треба више трошити речи на ово. Најсрамније од свега је ситуација после утакмице. Тако према мамама својим можете да се опходите пи*кице једне. То се неће толерисати, то знајте. И наравно, видимо се у Парадизу. :cheers:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Stexman
Posts: 2575
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 14h

Post by Stexman »

@vosa do groba
Mislis da uprava nije kriva za ovakve rezultate? Ovo je taman sve rezultat muljanja ove uprave za bg strukturama.
To sto je dug smanjen nije rezultat sto je neko izvadio pare iz dzepa i namirio dugove, vec prodajom igraca. Takvo resenje bi svako od nas smislio.

Najvise mi smeta blizak odnos sa blizancima, sklanjanje i njima a evo sad i njihovim filijalama. To je nedopustivo!
Ko god je mislio da ce se ovajditi od saradnje sa blizancima je bio u dubokoj zabludi.
"Ko sa decom spava, upisan se budi!"
CRD FCV
Posts: 1657
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 14h

Post by CRD FCV »

Срећом нисам могао отићи на стадион данас па сам их испратио уз Лазу Бакмаза.
Јесу нас и данас судије покрале? јесу данас били голови из офсајда? Или су коначно и играчи и тренер показали колико заправо вреде.
Не знам ко је одговоран за оно што је приказано на терену. Да ли је Џими са својом тактиком или играчи са својим залагањем. Опет исти проблеми опет исте грешке. Нико, али буквално нико да приђе играчу са лоптом. Али нико! Па какав је то фудбал, где се то учи? Мијате, дете, или како те већ назвати, ако си добио траку онда покажи и да си је заслужио. Нино је данас показао да је он прави и истински капитен, не боји се да уђе у разговор са судијом, има поштовање како својих саиграча тако и противничких. А и судија.
Јагодина нас је победила са својом другом поставом, да ли је ико свестан тога?
Ако смо сви овде жељни да домаћи фудбал устане из блата онда је по приказаном боље да ми не играмо ту европу, Јагодина је заслужила много више него ми.

А ти Џими треба да упутиш Косановићу једно "извини", за то што си за мање од једне сезоне сјебао све што је он са том децом градио и направио у 2 године. Косановић мора мењати Џимија, он их познаје у душу, зна како да их укомбинује. Овај то појма нема све да му неко да упутства.
User avatar
N13
Posts: 2054
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 19. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 14h

Post by N13 »

Ja ću samo jedno reći - nemoguće je igrati celu sezonu sa decom! Kako vreme odmiče, bićemo sve gori. Jedina dva iskusna igrača u ofanzivi su bili Enver i Laza, mi ostanemo bez njih, i šta je čudno što ne možemo šansu napraviti za 90 minuta?
Deca od 17-18 godina da izguraju celu sezonu? Bojim se da ćemo ostati do kraja sezone bez publike na stadionu, jer ko želi više ovo mučenje dece da gleda? Još i da plati i da gleda?
Lepo je da svaki klub gleda svoje talentovane klince na terenu, ali ne ovako kako ih mi gledamo u Vojvodini. Deca nemaju od koga da uče. Nije dovoljan jedan Nino Pekarić u ekipi. Treba nam 7-8 Pekarića!
Politika kluba da za Vojvodinu igraju njena deca je dobra politika, ali ne ovako kako je mi sprovodimo. Meni je bilo zanimljivo gledati Radoju i Poletanovića kako kidaju na terenu uz Alivodica, Abua, Vranješa, pa i Vuleta... ali me nikako ne privlači činjenica da gledam Ćurka kako se pati uz Ivanića, Mijata, Nastića i ostale.

Gubimo svaki duel u napadu, klinci kao da su neuhranjeni... a da ne pomislim na to da postignemo neki gol glavom iz igre.. ko će da skoči, Ivanić i Ćurko?
Karanov se usrao danas, a toliko sam čekao da ga vidim na terenu. Nije on kriv, strategija je takva. Da igra u timu sa Vranješom, Adjuruom i Abuom, verujem da bi dečko pokidao.

Tako da upravo, sportski direktori, stručni štabu - oslanjanje na sopstvenu školu je ok, ali ne na ovaj način. Ugledajte se na Holandske klubove!
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: 19. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 14h

Post by Junior »

Passion wrote:Није проблем изгубити. Проблем је изгубити сувог дреса, без трчања и жеље да закуцаш ту лопту у мрежу. Не треба више трошити речи на ово. Најсрамније од свега је ситуација после утакмице. Тако према мамама својим можете да се опходите пи*кице једне. То се неће толерисати, то знајте. И наравно, видимо се у Парадизу. :cheers:
Šta je bilo posle utakmice?
Locked