Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Locked
User avatar
fkvislife
Posts: 167
Joined: Mon Jul 23, 2012 2:19 pm
Location: Novi Sad

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by fkvislife »

Milan wrote:
trelos gia fcv wrote:A FIRMA RAZVIJA TRANSPARENT PREKO CELOG SEVERA:

ZOKI, SEĆAŠ LI SE 11.MAJA 2011? NE SEĆAŠ SE?
Ovo bi po meni trebalo da bude obavezno, dal na zapadu, dal na severu, svejedno je!
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodinaa..
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9778
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Voja »

fkvislife wrote:
Milan wrote:
trelos gia fcv wrote:A FIRMA RAZVIJA TRANSPARENT PREKO CELOG SEVERA:

ZOKI, SEĆAŠ LI SE 11.MAJA 2011? NE SEĆAŠ SE?
Ovo bi po meni trebalo da bude obavezno, dal na zapadu, dal na severu, svejedno je!
Mislim da bi ga to dotuklo,momentalno bi se okrenuo ka transparentu i sa koskom u grlu mahnuo navijacima,a zatim se uputio ka svlacionici i posle meca objavio na konferenciji da vise nije trener Partizana :roll:
Image
carlons
Posts: 182
Joined: Tue Sep 22, 2009 9:32 pm
Location: Detelinara

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by carlons »

Otišlo :shit: .
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=972713" onclick="window.open(this.href);return false;
Nadam se da dugo neće naći normalan angažman.
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Turija »

Vojo, nije poenta transparenta u tome. Zoran bi se sigurno (a i svaki pošten navijač) postideo te rabote u dnu duše.
Po meni, poenta je podsetiti sve aktere na taj dan i taj nazovi osvojeni trofej grobara.
Poenta je podsetiti partizan, kao i njegove navijače /i celu domaću sportsku javnost/ na tu besramnu krađu.
Dolazak Zorana Milinkovića na njihovu klupu je samo prava prilika za to.Zoran nije uzrok događaja, već povod.Ja čak ne bih napisao ni Zoki, već samo:
ZORANE, SEĆAŠ LI SE 11 MAJA 2011?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by recni galeb »

ne treba to intimizirati, kakav levi Zoki ili Zoran, "Milinkovicu,..." cisto kao kod doktora, udji i kazi AAA...
User avatar
Milan
Posts: 4201
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Milan »

Neke stvari je uzaludno objasnjavati ljudima koji sami ne skapiraju...


Ni celavi kepec od kletve nije pobegao, milinkovic (jebem ti mater) je sledeci. Trebalo bi u klubu sastaviti spisak i predocavati ga igracima od momenta dolaska u klub, a nevezano za godine... :)
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Turija »

recni galeb wrote:ne treba to intimizirati, kakav levi Zoki ili Zoran, "Milinkovicu,..." cisto kao kod doktora, udji i kazi AAA...
Može i tako (mada mislim da bi ga ,,Zorane" više lično pogodilio, jer je bio neko vreme i naš igrač, kao i trener).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2057
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by churguzijanac »

Moze i bez imena. Sve je jasno kad se spomene 11 maj. Ne mora dalje.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9778
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Voja »

Turija wrote:Zoran bi se sigurno (a i svaki pošten navijač) postideo te rabote u dnu duše.
Po meni, poenta je podsetiti sve aktere na taj dan i taj nazovi osvojeni trofej grobara.
Poenta je podsetiti partizan, kao i njegove navijače /i celu domaću sportsku javnost/ na tu besramnu krađu.
Ne znam. Ja se uopste ne opterecujem takvim stvarima.Ljudi,treba da se radi na jacanju naseg kluba.Kome su bitni Marko Nikolic,Kiza Milinkovic,cime su to oni zaduzili klub da bi im se uopste pridavala paznja?Turija mislim da zivimo u vremenu u kome nema mesta za proslost,treba se boriti za sadasnjost i ako je ikako moguce planirati buducnost.Ko se osvrce gubi korak.Ubedjen sam da kada bi se naslo 20 (ili koliko vec uprava broji) sposobnih ljudi i ljudi koji vole pre svega fudbal,pa klub da bi ga itetkako uspeli stabilizovati i podici na zdrave noge.Treba da se posvetimo sebi i samo sebi.Onaj ko ode iz Vose u ekipe blizanaca treba da je zatvorena knjiga,a ne da ih mi tu nesto kao prozivamo i pridajemo im na znacaju.Treba im pokazati ignorisanjem da smo iznad njih.

Bata nebitno na koji nacin,ali uspeo je da vrati Vosu na fudbalsku mapu,da je ponovo plasira kao brend.I na tome treba raditi,taj put treba slediti.Biti samo svoj i ne j*bati zivu silu.Ali nazalost,dokle god su nam bitnije utakmice Zvezde i Partizana i desavanja u njihovim klubovima,na njihovim tribinama...tesko da cemo bilo sta postici na rezultatskom planu.Nikako da se otmem utisku da mnogi ovde vise mrze blizance nego sto voledu Vosu :roll:
Image
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Brick Liman »

Voja hipik
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by trelos gia fcv »

Vojo, kažem ti bez ikakve zajebancije... Sve bih dao da mogu da razmišljam kao ti.
Nažalost, ne mogu.
I ovakvi kao ja brzo će "propasti"...
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by One and only »

Iznenadjuje me sokiranost forumasa zbog toga sto je milinkovic potpisao za gamad. Pa on je neposredno posle odlaska iz Vojvodine i kradje u finalu pregovarao sa njima, tako da je jos tada postojala namera. Sama namera je bila dovoljna da shvatim da je nula od coveka. Od tog dana prema toj jajari nemam nimalo postovanja.
Zoranu sve najgore.
United of Vojvodina
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3865
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Red Marquis »

trelos gia fcv wrote:Sve bih dao da mogu da razmišljam kao ti.
Ja ne bih.
Moja ljubav prema Vojvodini je neodvojiva od mržnje prema zvezdi i partizanu. Čitavo ustrojstvo sporta u Srbiji je determinisano prema njima. Sve što ne valja imalo je začetak kod njih. Stanje u reprezentaciji, pitanje privatizacije, sudijska organizacija, dvostruki standard prema njihovim i navijačima svih drugih klubova, pa i koji timovi koji će igrati/opstati u JSL, sve je podređeno odnosima ta dva kluba. Nešto vam se ne sviđa u našem fudbalu? Zagrebite malo, i svaki put izvor je kod blizanaca. Ko ih posmatra kao sportske protivnike ignoriše stvarno stanje i želi da živi u svetu gde su kuće od čokolade a prozori od marmelade.

Sa druge strane sve ovo nije nikakvo opravdanje za to što nam se klub srozava rapidno sa svakom novom upravom. Nameštanja i raspali fudbal u Srbiji nećemo iskoreniti, i trošenje energije na to šta državni klubovi rade je zaludno. Prestao sam da gledam mečeve naše lige gde ne igra Vojvodina, a nju posmatram kao da igra sama sa sobom zarad očuvanja zdravog mentalnog sklopa. Ali ono što vidim je autogolovi na sve strane i tu ima putera na navijačkim glavama isto kao i na igračkim i onima u upravi. Tu treba da bude naš fokus, a ne na licemerima poput Zorana Milinkovića.
Io odio Belgrado
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8876
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Radoye »

Red Marquis wrote:
trelos gia fcv wrote:Sve bih dao da mogu da razmišljam kao ti.
Ja ne bih.
Moja ljubav prema Vojvodini je neodvojiva od mržnje prema zvezdi i partizanu. Čitavo ustrojstvo sporta u Srbiji je determinisano prema njima. Sve što ne valja imalo je začetak kod njih. Stanje u reprezentaciji, pitanje privatizacije, sudijska organizacija, dvostruki standard prema njihovim i navijačima svih drugih klubova, pa i koji timovi koji će igrati/opstati u JSL, sve je podređeno odnosima ta dva kluba. Nešto vam se ne sviđa u našem fudbalu? Zagrebite malo, i svaki put izvor je kod blizanaca. Ko ih posmatra kao sportske protivnike ignoriše stvarno stanje i želi da živi u svetu gde su kuće od čokolade a prozori od marmelade.

Sa druge strane sve ovo nije nikakvo opravdanje za to što nam se klub srozava rapidno sa svakom novom upravom. Nameštanja i raspali fudbal u Srbiji nećemo iskoreniti, i trošenje energije na to šta državni klubovi rade je zaludno. Prestao sam da gledam mečeve naše lige gde ne igra Vojvodina, a nju posmatram kao da igra sama sa sobom zarad očuvanja zdravog mentalnog sklopa. Ali ono što vidim je autogolovi na sve strane i tu ima putera na navijačkim glavama isto kao i na igračkim i onima u upravi. Tu treba da bude naš fokus, a ne na licemerima poput Zorana Milinkovića.
:thankyou:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9778
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Voja »

Red Marquis wrote:Ali ono što vidim je autogolovi na sve strane i tu ima putera na navijačkim glavama isto kao i na igračkim i onima u upravi. Tu treba da bude naš fokus, a ne na licemerima poput Zorana Milinkovića.
Pa i ja sam hteo sustinski isto da kazem. Prvo da mi sredimo sebe,da sebe izdignemo na nivo koji ovaj klub kao stogodisnjak zasluzuje.Ovi sto nicim nisu zaduzili Vosu su nebitni likovi skroz. S tim da jos licno mislim dokle god mi ne budemo imali 22-23 pobede u prvenstvu,Zvezda i Partiizan su nam takodje nebitni,ne treba raspravljati o njima uopste.
Image
Locked